Cipso BMW 2 Cabrio Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

97 Responses

 1. Merve dedi ki:

  Simdi cipso alıp o fisi kullansam olur mu tabii buyuk ihtimalle bana cikmamistir ama umut dünyası bugun bana çıktığını falan öğrenirsem :)

 2. Umit dedi ki:

  25 milyon katilim olmus.

 3. Zehra dedi ki:

  Elinde fiş olan arkadaşlar araba bize cikarsa fişi bize kargolayin arabayi satip parayi paylasalim😅😅

 4. Zehra dedi ki:

  Ama sadece beyaz şeridi saklamaniz yeterli yazdigi icin ben sadece onu sakladim cikarsa da nasip degilmis demek ki

 5. İcardiii dedi ki:

  İyi günler ahmet bey fiş fatura zorunlu değil dimi kesinlikle lütfen yardımcı olun ben bazılarında aldım bazılarında almadım size ricam durumu güzelce açıklarmısınız kolaylıklar dilerim ahmet bey kendinize iyi bakın :)

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Daha önceki çekilişlerde böyle bir kural yoktu. Çekiliş başladığında yasal bilgilendirme metninde de yoktu. Daha sonra bir düzeltme yaptılar. Elinizde Cipso fişi varsa kazanmanız durumunda onu kullanabilirsiniz. Fiş ile ürün uyuşması diye bir şey yok. En az bir tane fişinizin olması yeterli.

 6. Furkan dedi ki:

  Ahmet bey kazanırsak 1 kasımda arancak miyiz?

 7. Umit dedi ki:

  Cekilis sonucu 3 kasım. Ne zaman arabayi teslim alabiliriz.

 8. Veysel dedi ki:

  Fis fatura zorunlu değil demişsiniz ama resmi sitesinde dahil bu yazıyor. Nasıl öğrendiniz bu bilgiyi ben anlayamadım.

 9. Selim dedi ki:

  Kazanan kişi para almamiz ve kimlik almamizmi gerekiyor

 10. Sedat dedi ki:

  Çekiliş uzadimi bana mi oyle geldi 30eylul du 1 kasım e mi geldi

 11. mert dedi ki:

  Bende fis/fatura yok alirmiyim arabayı

 12. Rıza dedi ki:

  Ahmet bey bişey soracaktım cumartesi kampanyanın son gün iki ürün aldım göndriyim dedim gönderemedi sonra ceptelefonundan göndermek istedim karşılama mesajı cerezos kampanyası sona ersi diye geldi (yani cipso paketinden cerezos kodu çıktı )kampanyaya katılamadım arasam kampanyaya kayd edebilirlermi

 13. Yigit dedi ki:

  10 kez çekilişe katıldım suan 1 tanesini annem çöpe atmış masamın üstündeydi diye bunu cipsoyu arayıp durumu izah etsem yardımcı olurlar mı ? Son katıldığım şifreyi atmış ordan bulabilmeleri mümkünmüdür.

 14. Umit dedi ki:

  Bu odeyecegimiz vergi veraset ve intikal vergisi mi. Eger oyleyse yeni cikan torba yasa ile yüzde 20 oluyormus dogru mudur yorumlari alayim

 15. cemile dedi ki:

  urunleri gross marketden alib cekilise katilirsak gecerli olur mu?

 16. Merve dedi ki:

  Ben aldim fakat fatura kayip diyelimki bana cikti fis olmadigi icin arabayı alamayacak miyim :( serit var

 17. ahmet muzaffer dedi ki:

  kaç kere katılabilirizsınır varmı

 18. İzmirli dedi ki:

  Faturayı saklayın demişler de benim nerden ne zaman aldığımın önemi var mı ki? O ürün benim elime geçtiyse bi şekilde şifrede okunabiliyorsa sorun olmamalı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba İzmirli,

   Normalde faturayı saklamanıza gerek yok. Cipso’nun internet sitesinde kopyala-yapıştır mevzusundan dolayı bir hata var ve faturayı saklayın yazıyor. Biz burada çok defa belirttik ama herkese tek tek anlatmaktan sıkıldığımız için faturayı da saklayın yazdık.

 19. Ömer Faruk Kuran dedi ki:

  Son katılım tarihi 30.09 Çekiliş tarihi 01.11 olarak belirtilmiş arada bir ay süre olması garip bir durum değil mi? Genelde en fazla 1 hafta oluyordu takip ettiğim çekilişlerde

 20. Abdullah dedi ki:

  Bu ürünü hiç bir yerde bulamıyorum hangi marketlerde satılıyor acaba Ahmet bey hiç denk geldinizmi :) Teşekkürler.

 21. Aysun dedi ki:

  Formu dolduruyorum sürekli eksik girdiniz yaziyo. Aslında hepsini tam giriyorum ama gonDer butonuna bastığım anda şehir ve cinsiyet kısmı siliniyo. Bu sefer uyarı veriyor. Eksik girdiniz diye neden siliniyorki?

 22. yeter dedi ki:

  Çekiliş sonucu açıklandıktan ne kadar süre sonra araba teslim ediliyor

 23. Lay lom dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey, seritte iki sifre cikti fakat şifrenin birinin 3 harfi paketi actigimiz yerde, okunabilir durumda, iki sifreyi de gondersem paketi ve seriti saklasam olur mu? Yoksa hic riske girmeyip okunabilir olanını mi yollasam…

 24. Nurten dedi ki:

  şu soruların bazılarını okudum da sizin de işiniz zor Ahmet selman 😂

 25. Yasin dedi ki:

  Şifreyi gönderdikten sonra paketi atsak olur mu yoksa paketi rlimizde bulundurmak gerekir mi?

 26. Ece dedi ki:

  Bana çıkacağını zannetmiyorum ama yine de gönderdim tabi :D . Bu arada iyi muhafaza edin şifreleri, benim 1 şifrem silindi paketin içinden Allah’tan göndermemiştim şifreyi gönderseydim bi de çıkardı falan üzülürdüm :D

 27. Serdar dedi ki:

  Uye falan olmak gerekiyor mu ?

 28. Berk dedi ki:

  Anlamıyorum. Kampanyanın anasayfasında fatura ibrazı zorunlu yazıyorken siz nasıl gerek olmadığını iddia edebiliyorsunuz? Bu kampanyayı siz mi düzenliyorsunuz? Ben faturamı atarsam kazanmam durumunda ikramiyeyi alabileceğimin garantisini verebilir misiniz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kampanya sayfasında yer alan açıklamalarda hata olduğunu düşündüğümüz için böyle bir açıklama yazdık. Çekilişin kurallarını biz koymuyoruz. Biz çekilişlerin garantörü değiliz.

  • Esra dedi ki:

   Berk Bey kampanya sayfasında yazan tüm kurallar doğrudur sadece yasal metinleri dikkate alın lütfen. Bu site kampanyayı yürüten bir site değildir. Kendi yorumlarını yazmış biraz Ahmet Bey. Sakın fişinizi atmayın

 29. Serdar dedi ki:

  Fis/fatura. Nedir?

 30. Melahat dedi ki:

  Sifreyi nerde yazacağim hangi adreste

 31. İnanay dedi ki:

  Kampanya görseline sahip ürünleri hiçbir yerde bulamıyorum (Diyarbakır) bugüne kadar birçok AVM’ler ve bakkallara baktım yok. Kaç ay geçti hala yok. Neden acaba buralara kampanyalı ürünler göndermiyorlar mı?

 32. Osman dedi ki:

  Fiş ibrazı zorunlu yazıyor Bakkaldan alınan cipse fiş mi alacağız ? Fişin üstünde gıda yazıyor sonuçta market fişleri gibi detaylı ürün ismi yazmıyor. Bu sorun teşkil eder mi ?

 33. Osman dedi ki:

  Merhaba;

  Cips içerisinde çıkan çıkan şeritte 2 adet okunabilir şifre var. İkisini de göndereyim mi? ileride bir şeritte 2 şifre var diyerek sıkıntı yaparlar mı ?

 34. enes dedi ki:

  cipsonun sitesinde böyle yazıyor: ”İkramiye tesliminde şifreli şerit ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Şifreli şerit ve fiş/faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.” siz fiş fatura gerekmiyor demişsiniz. ben fişi atmıştım şifreli şerit duruyor bir sorun olur mu?

 35. elif dedi ki:

  18 yaş altındakiler katılabiliyormu ??

 36. Ali dedi ki:

  İnternetten şifre gönderilmiyor gönder butonu. çalışmıyor çözüm lütfen

 37. Zeyno dedi ki:

  Hangi marketlerde buldunuz arkadaşlar ben balikesir de hiçbir yerde bulamadim

 38. Gülten dedi ki:

  Merhaba ben bu arabayi kazanmak istiyorum Lütfen

 39. Metin dedi ki:

  Ahmet bey şeraitin iki ucundaysa şifre var ikisinde yolluya biliyormuşuz

 40. Bilal Üstün dedi ki:

  Vergiyi vergi dairesine 3 yıl içinde 6 taksit halinde ödeyebileceğimiz konusunda eminmisiniz? Veraset ile ilgili okuduğum mevzuat hükümlerinde, beyannameyi çekilişi düzenleyen firmanın, çekiliş tarihinden itibaren 20 gün içinde vergi dairesine yapması gerektiği ve %10 olan verginin, talihliden tevkif (alıkoyulması) ve bu 20 gün içinde ödemesi gerektiği belirtiliyor. Bu, sizin belirttiğiniz taksit meselesinin, çekiliş, şans oyunları haricindeki intikaller için geçerli olduğu anlaşılıyor. Lütfen, siz de konuya bi göz atarmısınız

 41. GOKHAN dedi ki:

  faturaya gerek varmı faturayı bakkallar vermiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir