Cipso Patos Çerezos Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

24 Yorum

 1. Kadir dedi ki:

  Atv çekilişine bugün hak kazandım geç kaldım cevap verirseniz sevinirim

 2. Uğur dedi ki:

  Bu çekilişi kazanmak icin en cok doritos cips ini alanmi avantajli olur yoksa tamamen şansamı bağlı ?. iyi günler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sorunuzda “avantaj” ve “şans” ifadelerini zıt olarak kullandığınız için cevaplamakta zorlandım. En çok şifre gönderen mi kazanacak yoksa şansa mı bağlı deseniz daha kolay cevap verebileceğim.

   En çok şifre gönderen kazanmayacak. Fakat çok şifre gönderen kazanmak için daha avantajlı ve daha şanslı olacak diyebiliriz.

 3. Ahmet.A dedi ki:

  Ahmet Bey bu çekilişe kaç katılım oldu bilginiz varmı ?

 4. ŞahinCan dedi ki:

  benim ablmama iphone xr çıktı ne yapmalıyız?

 5. Koray dedi ki:

  Merhaba Bende Çekilişe Katıldımda 6 Tane Çekiliş Hakkım Oldu Bu Zamana Kadar
  Kafama Takılan Bir Soru Var
  3 Adet IPHONE XR DEN BİRİNİ KAZANINCA Bizimle İletişime Geçecekler mi Yoksa Takibini Yapıp Bizmi Onlarla İletişime Geçmemiz Gerek
  Neresiyle İrtibat Kurmamız Gerek Hiç Bilmiyorum Çıktığı Zaman
  Yardımcı Olursanız Teşekkürler Sayın ADMİN Bey ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, “ararlar mı yoksa biz mi takip edeceğiz?” diye bir soru geldiğinde cevabımız ikisi de oluyor. Yani kazanırsanız “cool takılayım, fakir gibi hemen aramayayım, önce onlar arasın” diye kollarınızı çiçek yapıp telefonun başında çaresizce beklemeyin. Bakarsınız bir aksilik olur, kontörleri biter ve size ulaşamazlar. Sonra hediyeyi teslim alma süreniz dolar ve hakkınız yedek talihliye geçer. iPhone XR kazandığınızda kardeşinize vereceğiniz şuan ki telefonunuzun takvim kısmına bir hatırlatma eklerseniz sorun kalmaz. Kazananlar açıklandığında gelir buraya bakarsınız ve kazanıp kazanamadığınızı öğrenirsiniz.

   Hediye kazanmanız durumunda çekiliş hangi firmaya aitse onu arayacaksınız. Rakip firma Doritos’u arayıp “benim telefonumu verin” diyecek haliniz yok. Cips paketlerinin üzerinde yazıyor zaten telefon numaraları. Siz bir kazanın da merak etmeyin, araması kolay.

 6. Esmira dedi ki:

  Merhaba efendim men azeriyim banada çekiliş hakkı çıkdı şimdi biz ne yapmalıyık kayıtmı oluyoruz yoksa nemi şimdiden tewekürler

 7. Bünyamin dedi ki:

  Banada İphone XR Çekiliş Hakkı Kazandın Çıktı. Cekilisin Olduğu yere Nasıl Gelicem Bilgilendirirseniz çok çok Mutlu OLUCAGIM.. Saygılar Sevgilerimle

 8. Dogan yetis dedi ki:

  Merhabalar uyi gunler banada xr cekilis haki kazandi iz kisa bir mesaj geldi simdi cekilis yapildigindan haberimiz ucakmi ve ya cekiliste cikan kisilere bildirim yapiyormusunuz ben 22.04.2020 tarihinde kazandim ( tesekurler)

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, “kazandım” derken “çekiliş hakkı” kazandığınızı unutmayın. iPhone kazan-ma-dınız, şifre göndererek yalnızca bu çekilişe “katılım hakkı” kazandınız. Çekilişin ne zaman nerede yapılacağı paketin üzerinde yazıyor. Ayrıca size “biz şu tarihte çekiliş yapacağız, bilginiz olsun” diye bir mesaj göndermeyecekler. Hediye kazanan kişilere bilgi veriliyor.

 9. Dursun dedi ki:

  Bana Iphone XR çekiliş hakkı kazandın çıktı çarkı çevirde şimdi nolcak bilgi verirmisiniz inanmazsanız ekran görüntüsüde atabilirim yani

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Dursun bey, ekran görüntüsü göndermenize gerek yok.

   “Çekiliş hakkı” kazanmak “çekilişi kazanmak” ile aynı şey değildir. Siz çekilişe katılmak için bir hak kazanmışsınız. Yani kampanya sonunda yapılacak çekilişte kazanabilecek kişilerden de biri sizsiniz.

 10. Enes dedi ki:

  Bu yeni kampanyamı eskisinin devamımı acaba,yani ambalajlarda bi değişiklik olurmu eski ürünler ile teşekkürler

 11. Sibel dedi ki:

  İnşallah bana çıkar benim çok ihtiyacım var Allah bana nasip eder inşallah ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir