Migros Cipso Patos Sony Playstation Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

6 Responses

 1. Mehmet dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey Migrosu ve Money Club’ı aradım ancak böyle bir çekiliş olmadığını söylüyorlar. 5 TL’lik alışveriş de yaptım üstelik.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey, gönlünüz rahat olsun, böyle bir kampanya var ve siz de çekilişe katıldınız. Müşteri hizmetlerinde çalışanların büyük bir çoğunluğu dünyadan haberi olmayan, çalıştığı firmanın ne iş yaptığını bilmeyen, önüne konulan metinleri okuyup robot gibi tepkiler veren insanlardır. Bu sebeple bir şeyi öğrenmek istiyorsanız bunun en iyi yolu firmanın internet sitesine bakmaktır. Bunun dışında gidip Migros’ta çalışan adama bile sorsanız size “böyle bir kampanya yok” der.

   Şimdi Money Club internet sitesini açın ve ana menüde yer alan Money Club fırsatlarına tıklayın. Sayfayı aşağı doğru indirdiğinizde “Doğuş Yiyecek Çekiliş Kampanyası” isimli bir kampanya göreceksiniz. İşte o kampanya bu kampanyadır. Siz Migros’tan bir kere bile alışveriş yapmamış müşteri hizmetlerindeki kişinin dediğine bakmayın. İsterseniz de tekrar arayıp madem yok o zaman Money Club internet sitesinde yazan bu kampanya da neyin nesi diye sorun. Bakalım ne cevap verecek.

 2. Eren dedi ki:

  Hep Playstation olsun istemisimdir bana yardım ederseniz gerçekten çok minnet olacağım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Nasıl bir yardım istiyorsunuz? Sizin kazanmanız için hile mi yapalım? Başkalarının gönderdiği şifreleri sizin adınıza mı yazalım? Biz nasıl yardımcı olabiliriz?

 3. Emre dedi ki:

  Arabaya çok ihtiyacım var ilgilenirseniz çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir