Coca Cola Vestel Buzdolabı Çekiliş Sonucu

BENZER ÇEKİLİŞLER

35 Responses

 1. Güven GÖRGÜLÜ dedi ki:

  kazananların 330 tanesi Adana’dan. mesaj atmak için hiç kontür vs harcamasam bilem yaptığınız kanuni değil. kazananların 330 tanesi Adana’dan. bir açıklamanız var mı bu konuda?

 2. meryem dedi ki:

  vestelden buzdolabi kazandim ben bugun evraklari yolladim ne zaman gelir acaba en erken lutfen cvb verirmisiniz

 3. Sergen dedi ki:

  Ben 8 sifre gonderdim bana cikmis :) ilk defa sans bize gulmus :)))))

 4. Hasan dedi ki:

  1. 2. Ve 3. dönemler dahil 377 kez Adana şehrine çıkmış
  asil ve yedekler dahil

 5. Horoz dedi ki:

  1.dönem %25 adana
  2.dönem %25.5 adana
  3.dönem %33.2 adana totalde 999 dolabın 270 tanesi adanaya ayni isimler ayni soyisimler bu ne yaman celiski

 6. Hakan dedi ki:

  Bidaha ilimi Adana olarak Yazım Gönderem Bu kadarda Şans Olmaz..

 7. Ebru efe dedi ki:

  Şaka gibi ogurel soyismi tam 15 tane var bizim hakkımızı yiyeceksiniz madem direkt verin istediklerinize en azından ah alamazsınız büyük markaların cekilislerine katilmamak gerek bunu anladım diğer markalar daha adil

 8. Rıfat Korkut dedi ki:

  Kahraman Bulut her iki dönemdede nasıl kazanabiliyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Her dönem çekilişi ayrı çekiliş. 3 dönemin üçünde de çekilişe katılsaydınız sizin de aynı şekilde kazanma ihtimaliniz vardı. Fakat burada mesele başka. Şaşkınlık uyandıran bir Adana meselesi var. Dolapların yarısı Adana’ya gitti neredeyse.

 9. Ramazan dedi ki:

  Kaç adet şifre gönderilmiş

 10. lina dedi ki:

  Bu zeynep baralinismi 4 defa cikmis diyer cekilistede 3 defa bu sans yada tesadüf olamaz heralde demi

 11. Mehmet dedi ki:

  Aksaraydaki kolaların yarısısının kapagının şifresini girdik yinede cıkmadı şansızlıkmıdır bilmem ama bundan sonra hicbir kampanyaya katılmayacagım bir gerçekk

 12. Ahmet Selman dedi ki:

  Siz söylemeden ben yazayım: Yine ADANA. Bu konu ile ilgili Coca Cola’dan bir açıklama talep ettik. Bakalım ne cevap verecekler.

  • hasan yılmaz dedi ki:

   hedef tanıtım dürüst firma hile ve hurda bilmezler ikincisi adana çok sıcak memleket yazın sıcağında serinlemek için o kadar çok kola tüketiliyor ki adanada iki kola fabrikası var coca cola ve pepsi ikisi adanada birbirine dişli rakip idi daha sonra coca cola pes etti fabrikayı mersine taşıdı pesi fabrikası hala adanada ve hala rakabet sürer

 13. Sezgin dedi ki:

  oğurel ailesine hediyelerin yarısı çıkmadığına dua etmek lazım. Tüm ulusal çekilişler bu aileden sorulur. carrefour ve ulusal çekilişlerin sonuçlarına baktığınızda anlayabilirsiniz. Alışveriş merkezleri, büfe ve marketleri vardır. Özellikle carrefour çekilişlerinin tamamı bu aileye çıkar. Bu aile ne zaman vazgeçerse ihtimal o zaman şansınız olabilir:)
  asla vazgeçmezler

 14. Okan Solakoğlu dedi ki:

  Peki ne zaman gelecek dolap? Nasil irtibata geçeceğiz ?

 15. Ahmet DAL dedi ki:

  Ahmet bey merhaba.Coca-Cola 1. Dönem çekilişine toplamda kać kişi katıldı

 16. Özgür CÜCEL dedi ki:

  Buzdolaplarının yarısından fazlası Adanaya ve aynı soyadlarına çıkması tesadüf olamaz.Bu çeiklişi yapan kuruluşların hiçbir güvenirliliği yoktur.Bir Adanalı olarak utandım.

  • hasan yılmaz dedi ki:

   yarıdan fazlası değil dörtte biri 2. çekilişte 333 dolabın 77 adeti oda yüzde 23 falan ediyor

 17. lilty24 dedi ki:

  Kazananlarin cogunun Adana’dan olmasina bi anlam veremedim..

 18. Ayşe dedi ki:

  Neden %54 ü “Adana”dan acaba? Böyle bir saçmalık olabilir mi? Çekilişe katılmak için Adana’ya mı gitmemiz lazım? Sanki yeterince haksızlık yokmuş gibi. Biri bir açıklık getirsin lütfen yoksa kriz geçireceğim.

 19. Esma dedi ki:

  Nedir bu Adana dakilerin coca cola aşkı ya nerdeyse yaridan çoğu oradan çıkmış tesadüfun bu kadarı …

 20. Hasan dedi ki:

  En az 20 tane soyadı oğurel olan var ve hepside adana şehrinde bu durumu nasıl yorumluyorsunuz ahmet bey

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Soyismi aynı olanlarla ilgili bir çalışma yapılabilir. Bu çekilişle ilgili kimlik kontrollerinin dikkatlice yapılacağı bilgisi geldi. Ortada bir hile varsa bu durum yedek talihliler için güzel bir fırsat olabilir. “Asla böyle bir şey olamaz” diyemeyiz. Kesin hile var diyemeyiz. Çünkü bu şekilde bir sonuç çıkması ihtimal dahilindedir. Fakat çekilişe katılmaktan vazgeçtim.

   • Zeynepela Şenyuva dedi ki:

    Adana kaynaklı bir çekiliş olmuşş .. Maşallah .. Baral sülalesine ve oğurel sülalesine katılmış ..1 dönem ve 2 .dönem kazanan aynı izimler ….. Çok adaletli olmuşş bizler adana da olmamızdan dolayı kaybettik sanırım ..haaa bir de soadımız dan dolyı ..

    • hasan yılmaz dedi ki:

     adanada olsanda olmasanda farketmez bu aileleri tanıyorum kampanya meraklısılar bazen kazanırlar bazen sıfır çekerler bunlar çok yolluyorlar hatta diğer şehirlere gidip ürün getirip kampanayaya katıldıkları olur

   • Mustafa dedi ki:

    Kimlik kontrolünü NOTER yapar! Cola yada ajans değil! Tecrübeli biri olarak milleti kışkırtmaya çalışmayın, satın alınan colaların faturaları videoları colaların nerelere dağıtıldığına dair tüm belgeleri mevcut ken siz neyin derdindesiniz ?? Risk almaktan çekinin sonra risk alanları haksızlık yapmakla suçlayın.

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Yorumunuzu bir kaç kez okudum ama ne demek istediğinizi anlamadım. Kimlik kontrollerini Coca Cola’da yapabilir Noter’de. Buna neden atar yaptınız anlamadım. Çok fazla Adana olduğu için çekilişe katılmayacağımı söyledim. Kimseyi “katılmayın” diye kışkırtmadım. Haksızlık olduğunu da söylemedim. Sadece bu durumdan şüphelendiğimi bildirdim. Fikirlerim değişmedi. 3 dönem çekilişinde de dolapların çok büyük bir kısmı Adana iline çıktı.

 21. Adile İPEK dedi ki:

  Merhaba ne tesadüf acaba Adanalı Ogurel ailesinden 10 kişiye buzdolabı çıkmış başka bir Adanalı aileye 4 tane çıkmış toplamda Adanaya 89 tane buzdolabı çıkmış ne tesafüf diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir