Erikli Su Mercedes GLA 200 Çekiliş Sonucu

BENZER ÇEKİLİŞLER

40 Responses

 1. Şahin dedi ki:

  Çok adaletsiz demeyelim ama çok dikkatsizce yapılmış bir çekiliş olmuş. Telefon kazanan asil talihli ne hikmetse yedek listesinde ‘de yer almış. Direk ve açıkça belirtebilirimde Tekirdağdan asil kazanan arkadaş yedek listesinde ‘de aynı kişi olarak karşıma çıktı.
  Hayırlı olsun diyelim.

 2. Soner dedi ki:

  Bir daha erikli su mu yanından geçerken adam değilim 1000 adet kapak bekliyordu yolladım ne tel ne araba onların olsun 3cuval erikli kapaklarında furdaciya verecem
  gelirse …

 3. dilek dedi ki:

  erikli su diye bir marka bitti bizim için bu kadar saçma bir çekiliş sonuçu olamaz insanlarla dalga geçtiler resmen. maden listeniz bu kadar belliydi yedeklerse garı size güvenen insanlara bir şans verseydiniz

 4. Engin dedi ki:

  Bir kişi hem asil hem de yedek nasıl olur? Bir kişi birden fazla ödül kazanamazdı. Kuralları nasıl belirliyorsunuz? Erikli su kullanmayacağım.

 5. SERKAN dedi ki:

  nescafe ve erikli çekilişlerine gram güvenim kalmadı milletle dalga geçer gibi asıl ve yedek talihli bursadan ve telefon asıl yedek talihlileri de aynı isimler şaka gibi yaptıkları çekilişe bak

 6. Ender dedi ki:

  Facebook adresinde yer alan videoda Mercedes kazanan talihli DUYGU AKAR – Fethiye olarak söyleniyor. Fakat listede BURSA yazıyor. Nasıl açıklayacaklar acaba merak ediyorum.

 7. Gülşah dedi ki:

  Çekiliş tam bir fiyasko. Siz bu kadar pahalı bir hediye vereceksiniz ama çekilişi yapacak orta zekada insanları bir araya getirip, çok da karmaşık olmayan çekiliş kurallarını oluşturamayacaksınız! Asil listede çıkan isimleri yedek için elemedikleri varsayımından gitsek bile, bu listede yer almak milyonda bir ihtimalken (eğer kapak gönderen sadece bu kişiler değilse) aynı isimlerin iki listede de yer alması, hadi iyi niyetli davranalım şans diyelim ama böyle olağanüstü bir ihtimal bu kadar kişiye nasıl vurabiliyor!

 8. Hikmet CİNGÖZ dedi ki:

  Erikli gibi bir firmadan daha profesyonelce bir çekiliş beklerdim.Yüzlerine, gözlerine bulaştırmışlar.Hediye çıkmaması sorun değil ama sonuçları incelerseniz insanın hiç güveni kalmıyor.

 9. Zeynep dedi ki:

  Nedense talihlilerin çoğu bursalı su bursadan çıkıyor ondan galiba

 10. isme gerek yok dedi ki:

  sanki bu çekilişte hile var gibi geldi bana, asıl kazanan da bursadan yedek talihlide bursadan. bazı isimler hem asıl listede hem de yedek listede nasıl oluyor anlayamadım.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş esnasında bunlara dikkat etmek gerekiyor. Fakat bu çekiliş işlerini kafası çalışmayan kişilere yaptırdıkları için bu tür sonuçlar ortaya çıkıyor ve insanlar da doğal olarak şüpheleniyor. Bursa’dan olmalarında bir sorun yok. Fakat hem asil listede hem de yedek listede aynı isimlerin olması kurallara aykırı. İşte bu yüzden hep şunu söylüyoruz. Çekilişe katılan kişilere “katılım numaraları” bildirilmeli.

   Katılım numaramızı bilmeden çekilişe giriyoruz. Çekiliş esnasında bir sayı söylüyorlar ve ekranın başındaki kişiler bir isim okuyup bu kazandı diyor. Böyle bir sistemde insanların şüphe duyması zaten kaçınılmaz.

   Hediye kazanan kişinin sahip olduğu tüm katılım numaraları diğer talihli belirlenmeden listeden çıkarılmalı.

 11. Selim dedi ki:

  Merhaba. Yedek listesindeki bir çok isim asil listede telefon kazanmis görünüyor. Çekiliş sartlarina gore bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. Buna göre, hediye kazanip da ismi yedekler listesinde olanlarin yerine, yedek listesi için tekrar çekiliş yapilmasi gerekiyor. selamlar

 12. Serkan dedi ki:

  Serkan Aslan isminin hem asil hem yedeklerde olması tesadüf mü? Hadi diyelim farklı kişiler bunlar. Mercedes in kazananının hem asil hem yedeği Bursa dan. Evet o da tesadüf. Uludağın zirvesinden.

 13. Serkan dedi ki:

  Kazananları tebrik ederim. Serkan Aslan-Balıkesir ismi hem asil hem yedek listede var. Adamın kazanmasını garanti altına almışlar :)

 14. Hakan dedi ki:

  Sanırım suyumun markasını değiştirme zamanı gemiş. Şeytanın bacağını yine kıramadım :) bugüne kadar 11-12 çekilişe katılmışımdır ve çöp bile çıkmamıştır çöp çıksa ona da razıyım :) neyse Erikli kardeş bugüne kadar içtiğim su için teşekkür ederim.

 15. GOKHAN dedi ki:

  ahmet bey gondermediğimiz kapaklarla bıdahaki kampanyada gonderebılıyormuyuz

 16. Haluk dedi ki:

  Yaklasik 350 adet kapak sifresi gönderdim ne kazananlarda ismim var nede yedek talihlilerde millet kactane sifre gönderdi acaba merk ediyorum ?

 17. ergin dedi ki:

  mersinden ne asil ne de yedek olmaması nasıl mümkün olabilir?

 18. Ahmet aydın dedi ki:

  Merhaba , telefon kazananların ne yapması gerekiyor işlem süreci nasıl oluyor.

 19. Gizem dedi ki:

  Ahmet bey 100 kişi seçildi ama 100 kisi icinden kapakları atanlar olursa hak kimlere gecer acaba cevaplarsaniz sevinirim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Diyelim ki bu 100 kişiden 10 kişi kapakları saklamamış ve çöpe atmış olsun. Bu durumda yedek talihliler listesindeki ilk 10 kişi telefonu almaya hak kazanır.

 20. Süleyman dedi ki:

  Yayınladığınız liste için teşekkürler.
  Çekilişten telefon kazandık, ama önemli bir sorunumuz var;
  İstanbul’a gitmeden bir tanıdığımız isme vekalet vererek hediyemizi alabiliyor muyuz acaba?
  Cevaplarsanız sevinirim.

 21. şaban dedi ki:

  iphone 7 telofonnunda gergi ödeniyomu

 22. MEHMET dedi ki:

  hayırlı ve hayırlara vesile olsun ve hayırlı günler çalışmalar YÜCE ALLAH DAN dilerim. ES SELAMÜN ALEYKÜM VE RAHMETULLAHİ VE BERAKETÜHÜ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir