Esenlik Market Nissan Qashqai Çekiliş Sonucu

BENZER ÇEKİLİŞLER

16 Responses

 1. Ayhan ERTÜRK dedi ki:

  ahmet bey dün migrosa gittim.doğuş çay çekilişinden niçin haberim olmuyor diye. normalde telefon numaranızın güncel olması ve migros uygulamasını indirmiş olmanız gerekiyor dediler.telefon numarasını güncellemek için müşteri temsilcileri ile 444 lü telefondan işlem yapmak gerekiyormuş bilginize.

 2. serkan dedi ki:

  Peki siz magnum firmasınının sahtekarlık yaptığını belgeleyip şikayet ettiğiniz halde neden hala ekranınızda reklamını yapıp ((günü gelmeden)) yayınlıyorsunuz konuşmalarını çelişkili!!!! Ki arama motoruna o dediğim şahısları yazıp migros yazıp aratın görürsünüz tezgahı bir asil bir yedek hep bunlarda 2 3 ayda bir kazanıyorlar aln size belge

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Serkan bey, bir önceki yorumda size tamamı büyük harflerle yazılan yorumları geç onayladığımı söylememe rağmen yine tamamı büyük harflerden oluşan bir yorum yazmışsınız. Bu konuda sizi tekrar uyarmayacağım.

   Mesajınıza gelirsek;
   Biz Magnum firmasının “sahtekarlık” yaptığını belgeleyip Bimer üzerinden bir şikayet yazmadık. Biz kural hatası yapıldığını tespit ettik ve bu sebeple bir şikayette bulunduk. Sahtekarlık ile kural hatası çok ayrı meselelerdir. Öncelikle bu ayrımı yapınız.

   Belge olarak sunduğunuz şey bir belge değildir. Bir çekiliş düzenleyelim ve çekilişe 1000 kişi katılsın. Bu çekilişi her ay tekrarlayalım. Bu 1000 kişiden birine 2, 3 veya daha fazla kez hediye çıkmış olması bu çekilişlerin bir “tezgah” olduğu anlamına gelmez. Aynı kişiye çıkmış olması ihtimal dahilindedir. Çok fazla alışveriş yapıyordur ve kazanma ihtimali artıyordur. Bunun sahtekarlık olduğunu söyleyemezsiniz.

 3. serkan dedi ki:

  Ahmet bey 26 aralık 2016 tarihli gönderimi neden yayınlamadınız?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Serkan bey,

   Onaylanmayan yorumunuzda Migros çekilişlerinin bir tezgah olduğunu iddia etmiş ve bir aileyi açıklayarak kesin kazanacaklarını yazmışsınız. Bunu da tamamını büyük harfler kullanarak ifade etmişsiniz.

   Öncelikle tamamı büyük harflerden oluşan yorumlar bir süre bekletiliyor ve daha sonra küçük harflere çevrilip onaylanıyor. Yorumunuzun hemen onaylanması için yazım kurallarına dikkat ediniz. Tamamı büyük harflerden oluşan yorumlar yazmayınız.

   Yorumda belirttiğiniz şeyler bir iddiadır. Biz iddiaları ortaya atıp firmaların veya kişilerin olumsuz etkilenmesine aracı olmak istemiyoruz. Eğer elinizde bir belgeniz varsa Bimer üzerinden Migros’u Milli Piyango İdaresine şikayet edebilirsiniz. Aynı bizim Magnum firmasını şikayet ettiğimiz gibi. Hatta belgeleri bize de gönderin, internet sitemizde, sosyal medya hesaplarımızda her yerde paylaşalım. Migros çekilişlerini bir daha yayınlamayalım.

   Söyledikleriniz yalandır demiyorum ama doğruluğu hakkında bir ispat ile yükümlüsünüz. Sadece bir söylenti ile burada böyle bir şeyin paylaşılmasına izin veremeyiz.

 4. Serhat dedi ki:

  Ahmet bey migros club kartim vardi 5 sene önce aldım ama kayboldu ama telefon numaramı ile işlem goruluyor cekilise katılsam verirler mi aracı bana yoksa kart kayıp diye vermezlerr mi?

 5. serkan dedi ki:

  Niye yayınlamıyorsun Ahmet beyyy bırak millet uyansın!

 6. r.akcan dedi ki:

  Ahmet bey.Doğuş 500 gr çay ile 3 kg dogus şeker aldım.kampanyaya katılmış oluyormuyum. ?

 7. serkan dedi ki:

  Beyler bayanlar bu migrosun çekilşlerine güvenmiyorum. Bu çekilişte ((şekeralmaz)) soyadlı şahıslar araba veya diğer hediyelerden almazsa benim adımda serkan deil

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Serkan bey yorumunuzu kazananlar açıklanana kadar beklettim. Şimdi çekiliş yapıldı ve isimler açıklandı. Şekeralmaz soyisimli kimse yok. Ne olacak şimdi?

 8. Sirin dedi ki:

  Merhaba., ben migrosta Doğuş çay ve şeker aldım ama daha bir çok değiş ürünler aldım bu gene de karta tanımlama çekiliş yaparmi yoksa sadece Doğuş ürünü aldığımızda mi oluyor Teşekkürler. ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir