Finansbank Samsung Galaxy S8 Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

21 Responses

 1. Hüseyin dedi ki:

  bu şans işi 32 kere giriş yapan kazanamaz ama 1 kere giris yapan kazanabilir… sonuctta kura ile belirleniyor galiba.

 2. Süleyman dedi ki:

  Ben 8 temmuz ve 8 ağostus günlerinde Her gün giriş yaptım ve her seferinde kazanma hakkı kazandıniz dedi ama yinede bana çıkmadi toaf oluyor bu ama neden öyle birşey oldu anlamadım

 3. Eyüp Ç. dedi ki:

  Meraba iyi günler bende çekilişe 28 29 temmuzda n buyana çekiliş e katıldım 8 ağustosa kadar devamm ettim s8 çıkma sansı yüksek olurmu??? Teşekkürler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   1 kişi en fazla 32 çekiliş hakkı kazanabiliyor. Siz yaklaşık 10 tane şifre toplamışsınız. “Çıkma şansınızın” yüksek olması gönderdiğiniz şifre sayısına bağlı değildir. “Çıkma ihtimali” gönderdiğiniz şifre sayısına bağlıdır. O da tüm katılımcılara göre hesap yapılırsa düşük bir ihtimal. Ama kısmet işte. İnşallah kazanırsınız.

 4. imren dedi ki:

  neden 3 gun sonra liste yayinlaniyor bunu anlamadim..cekilis bugun yapildi?neden yani

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş kampanyası firmaların kafalarına göre düzenledikleri bir etkinlik değildir. Çekilişler Milli Piyango idaresinin koyduğu kurallara göre yapılmak zorundadır.

   Çekiliş yapıldıktan sonra çekilişin noter tarafından yazılı olarak kayda alınması ve kazanan kişilerin bilgilerinin kontrol edilmesi ile gazeteye gönderilmesi süreci nedeniyle gazete yayını bazen 3 gün bazen 1 hafta sonra yapılmaktadır. Bu durum kampanyanın ilk başladığı günden bellidir. Yani bu kampanyanın çekilişinin ne zaman sona ereceği, ne zaman çekilişin yapılacağı ve gazetede ne zaman yayınlanacağı çekilişin başladığı ilk gün herkese duyurulmuştur. Eğer çekilişi izlemeye giderseniz kazanan kişilerin kim olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Firmalar kendi sosyal medya hesaplarında da hemen açıklayabiliyorlar.

 5. Onur dedi ki:

  Bu çekilişe 10 gün geç katılanlarada kazanma şansı olurmu. Teşekkürler

 6. Aysun dedi ki:

  Giriş yaptım ama çekilise katıldıniz diye bir şey yazmadi. Katılmış oluyormuyum?

 7. SEDAT dedi ki:

  en para giriş yapsak olur mu acaba o da finans bankı ya

 8. Aysun dedi ki:

  Cep şubesi derken mobil olanamı giriş yapicaz. Sadece giris yapmamiz yeterli oluyor mu katılmamız icin?

 9. Sevim dedi ki:

  Ben s8 istiyorum olmasa olur zaten

 10. Yahya dedi ki:

  Nasıl katilacaz kaç hakkımızın olduğunu ve onaylanıp onaylanmadığını nasıl öğrenecez

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Nasıl katılacağınız yukarıda yazmaktadır. Giriş yaptığınızda sistem bunu otomatik olarak kaydetmektedir. Kaç çekiliş hakkınız olduğunu görmek için müşteri hizmetlerini arayınız.

 11. Tuğba dedi ki:

  Merhaba ahmet bey bizden kart sifresini istiyor bu sıkıntılı degil mi kötü niyetli kisilerin eline düşerse keylogger cilarin Ne yapmamiz gerek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir