İkramiye Teslim Alma Süresi

İkramiye Teslim Alma Süresi
Asil talihliler
Yayınlanan çekilişlerden ikramiye kazanmanız durumunda, sonuçların resmi olarak açıklandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde çekilişi düzenleyen firmaya bilgi vermeniz gerekiyor. Aksi halde hakkınız yedek talihliye devredilir. 15 günlük süre Milli Piyango İdaresi tarafından izinli olan tüm çekilişler için olması gereken en az süredir. Firmalar asil talihlinin hakkını bu sürenin altında yedek talihliye devremedemez. Kimliğinizin arkalı önlü fotokopisi ve firma tarafından gönderilen ibranameyi doldurup size verilen adrese göndermeniz gerekmektedir.

Yedek talihliler
Yedek talihliler asil talihlilerin başvuru süresinin dolmasının ardından 15 gün içerisinde çekilişi düzenleyen firmaya bilgi vermek durumundadırlar. Çekiliş sonucunda yedek talihli olarak hak kazanabilmeniz için asil talihlilerin hediyesini almamış olması gereklidir. Hak size geçince kimliğinizin arkalı önlü fotokopisi ve firma tarafından gönderilen ibranameyi doldurup size verilen adrese göndermeniz gerekmektedir.

Kazandığım hediyeyi ne zaman alacağım?
Çekiliş düzenleyen firmalar, çekiliş sonucunda kazanılan ev, araba, cep telefonu, tablet, tatil vb. gibi hediyeleri kampanya başlangıç tarihinden itibaren en geç 1 yıl içerisinde kazanan talihliye vermek zorundadır. Bu tarih geçtiği andan itibaren Milli Piyango İdaresine şikayette bulunabilirsiniz.

Çekilişler ve Sonuçlarına İtiraz Etme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir