İletişim

Çekiliş Gönder

Çekilişlerinizi, kampanyalarınızı ya da tanıtımlarınızı BeniKazan.com internet sitesine ekliyoruz. Ekleyeceğimiz içerik sosyal medya hesabınızda başlattığınız bir çekiliş, internet sitesi tanıtımı, mobil uygulama tanıtımı, sosyal medya kanal tanıtımı, ürün tanıtımı, firma tanıtımı veya mekan tanıtımı olabilir. Takipçi kitlemiz genel olarak çekilişleri, indirimleri ve kampanyaları takip ettiği için buna uygun bir içerik paylaşmanız size daha iyi geri dönüşler sağlar. İçeriğinizde sayfamızın tasarımına uygun bir görsel, açıklama metni, video ve bir link bulunabilir.

*Kumar, saadet zinciri, arkadaşlık siteleri, takipçi satan uygulamalar, yasa dışı siteler ve ürünler, sigara, alkol, cinsel sağlık ürünleri, faiz oranı duyuruları, kripto para hesap/referans linkleri ile kaldıraçlı forex site ve uygulamalarının tanıtımını yap-ma-maktayız.

Ücretlendirme:

  • Devam Eden Çekilişler kategorisinde bir çekiliş yayınlama: 200 lira*
  • Yayın süresince ana sayfada yer alma: 50 lira

*Ücretlendirmeye Benikazan Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından post paylaşımları da dahildir.
**İçeriğinizin çekiliş süresi boyunca listelenmesi için MPİ izni olması şarttır. Aksi halde bir içerik en fazla 5 gün boyunca yayınlanır. Gerçek olmayan çekilişler ile güvenilmeyen firmaların kampanyaları yayınlanmaz.

Sosyal Medya Paylaşımı
Tanıtım görselinizi sadece BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter ve BeniKazan instagram hesaplarında da paylaşabilirsiniz. Toplamda 142 bin takipçiye sahip Facebook, Twitter ve instagram hesaplarımızdan eş zamanlı olarak paylaşıyoruz. Paylaşacağınız içerik görsel veya video olabilir. Açıklama kısmında link ya da hesap bağlantısı içerebilir. İçeriğiniz paylaşıldıktan sonra en az 2 saat en üstte kalır ve 3 gün boyunca silinmez.

Kitlemiz ve Etkileşimler:
Facebook sayfamızın kitlesi 99 bin 500, Twitter sayfamızın kitlesi 7 bin ve instagram sayfamızın kitlesi 36 bin 500 kişidir. Bir sipariş oluşturduğunuzda tanıtım görselinizi her üç hesaptan da paylaşıyoruz. Kampanya görselinizi sosyal medya hesaplarının en çok kullandığı zamanlarda paylaşarak etkileşim sayısının en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Beğeni ya da etkileşim garantisi vermiyoruz.

Ücretlendirme:

BeniKazan Reklam Verme

BeniKazan.com Sosyal Medya Ağları
BeniKazan Facebook
BeniKazan Twitter
BeniKazan instagram
BeniKazan Telegram
BeniKazan Youtube
BeniKazan Tiktok

Reklam ve İletişim için: bilgi@benikazan.com