İletişim

Çekiliş Gönder

Çekilişlerinizi, kampanyalarınızı ya da tanıtımlarınızı BeniKazan.com internet sitesine ekliyoruz. Ekleyeceğimiz içerik sosyal medya hesabınızda başlattığınız bir çekiliş, internet sitesi tanıtımı, mobil uygulama tanıtımı, sosyal medya kanal tanıtımı, ürün tanıtımı, firma tanıtımı veya mekan tanıtımı olabilir. Takipçi kitlemiz genel olarak çekilişleri, indirimleri ve kampanyaları takip ettiği için buna uygun bir içerik paylaşmanız size daha iyi geri dönüşler sağlar. İçeriğinizde sayfamızın tasarımına uygun bir görsel, açıklama metni, video ve bir link bulunabilir.

*Kumar, saadet zinciri, arkadaşlık siteleri, takipçi satan uygulamalar, yasa dışı siteler ve ürünler, sigara, alkol, cinsel sağlık ürünleri, faiz oranı duyuruları, kripto para hesap/referans linkleri ile kaldıraçlı forex site ve uygulamalarının tanıtımını yap-ma-maktayız.

Ücretlendirme:

  • Devam Eden Çekilişler kategorisinde bir çekiliş yayınlama: 500 lira*
  • Yayın süresince ana sayfada yer alma: 200 lira

*Ücretlendirmeye Benikazan Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından post paylaşımları da dahildir.
**İçeriğinizin çekiliş süresi boyunca listelenmesi için MPİ izni olması şarttır. Aksi halde bir içerik en fazla 5 gün boyunca yayınlanır. Gerçek olmayan çekilişler ile güvenilmeyen firmaların kampanyaları yayınlanmaz.

BeniKazan Resmi Sosyal Medya Hesapları
BeniKazan Facebook
BeniKazan X (Twitter)
BeniKazan instagram
BeniKazan Telegram
BeniKazan WhatsApp
BeniKazan Youtube
BeniKazan Tiktok

Reklam ve İletişim için: bilgi@benikazan.com