İletişim

Çekiliş Gönder
Çekilişlerinizi, kampanyalarınızı ya da tanıtımlarınızı BeniKazan.com internet sitesine ekliyoruz. Ekleyeceğimiz içerik sosyal medya hesabınızda başlattığınız bir çekiliş, internet sitesi tanıtımı, mobil uygulama tanıtımı, sosyal medya kanal tanıtımı, ürün tanıtımı, firma tanıtımı veya mekan tanıtımı olabilir. Takipçi kitlemiz genel olarak çekilişleri, indirimleri ve kampanyaları takip ettiği için buna uygun bir içerik paylaşmanız size daha iyi geri dönüşler sunar. İçeriğinizde sayfamızın tasarımına uygun bir görsel, açıklama metni, video ve bir link bulunabilir. *Kumar, alkol, sigara, saadet zinciri, arkadaşlık, takipçi satma, yasa dışı ve cinsel içerikli ürün tanıtımları yapmamaktayız.

Ücretlendirme:

  • Devam Eden Çekilişler kategorisinde bir içerik yayınlama: 100 lira (İçerik çekiliş süresi boyunca listelenir)
  • Sürekli ana sayfada en üstte yer alma: 50 lira
  • Sürekli ana sayfada yer alma: 20 lira

Sosyal Medya Paylaşımı
Tanıtım görselinizi sadece BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter ve BeniKazan instagram hesaplarında da paylaşabilirsiniz. İçerik paylaşım ücreti 20 liradır. İçeriğiniz resim veya video olabilir. İçeriğiniz en az 2 saat en üstte kalır ve 3 gün boyunca silinmez.

Kitlemiz ve Etkileşimler:
BeniKazan Facebook sayfamızın kitlesi 103 bin 700, Twitter sayfamızın kitlesi 7 bin ve instagram sayfamızın kitlesi 20 bin 600 kişidir. (Toplamda 131 bin 300 kişi, güncel sayıları kendiniz kontrol edebilirsiniz.) Tanıtım görselinizi her üç hesaptan da paylaşıyoruz. Kampanya görselinizi sosyal medya hesaplarının en çok kullandığı zamanlarda paylaşarak etkileşim sayısının en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. *Tüm sosyal medya paylaşımları 2 saat boyunca en üstte kalır ve 3 gün boyunca listelenir.

Ücretlendirme:

  • Facebook+Twitter+Instagram paylaşımı: (Her 3 hesaptan aynı anda paylaşım) 20 lira
  • Linkli Instagram ve Facebook Story Paylaşımı: 10 lira

Telegram Kanalında Paylaşım:
Telegram kanalında paylaşılmak üzere görsel, video, açıklama yazısı ve link gönderebilirsiniz. BeniKazan Telegram kanalı abone sayımız 1.500 kişidir. Telegram’da paylaşılan içerik anlık mesaj uygulamasında görünür. Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ

  • Telegram Kanalında Paylaşım: 10 lira

Bildirim Göndermek
15 bin aboneye anlık bir bildirim göndermek istiyorsanız bu hizmeti seçebilirsiniz. Özellikle mobil uygulama tanıtımları için bu özelliği kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  • 15 bin aboneye 5 gün boyunca bildirim gönderme: 20 lira

Örnek içeriklere göz atmak için TIKLAYINIZ

BeniKazan.com Sosyal Medya Ağları (Toplam Takipçi 131 bin 300)
BeniKazan Facebook
BeniKazan Twitter
BeniKazan instagram

Ödeme öncesi bilgilendirme yapmak ve talebinizi belirtmek için lütfen iletişime geçiniz. Uzun süreli yayınlar için ücretlendirmelerimiz farklıdır. Paylaşılacak metin ve görselleri hazırlayınız.
Reklam ve İletişim için: bilgi@benikazan.com

Kuveyt Türk Katılım Bankası
Ahmet Selman Özdemir
IBAN: TR 4300 2050 0009 3748 3740 0001