İletişim

Çekiliş Gönder
Çekilişlerinizi, kampanyalarınızı ya da tanıtımlarınızı BeniKazan.com internet sitesine ekliyoruz. Ekleyeceğimiz içerik sosyal medya hesabınızda başlattığınız bir çekiliş, internet sitesi tanıtımı, mobil uygulama tanıtımı, sosyal medya kanal tanıtımı, ürün tanıtımı, firma tanıtımı veya mekan tanıtımı olabilir. Takipçi kitlemiz genel olarak çekilişleri, indirimleri ve kampanyaları takip ettiği için buna uygun bir içerik paylaşmanız size daha iyi geri dönüşler sunar. İçeriğinizde sayfamızın tasarımına uygun bir görsel, açıklama metni, video ve bir link bulunabilir. *Kumar, saadet zinciri, arkadaşlık siteleri, takipçi satan uygulamalar, yasa dışı siteler ve ürünler, sigara, alkol, cinsel sağlık ürünleri, faiz oranı duyuruları, kripto para hesap/referans linkleri ile kaldıraçlı forex site ve uygulamalarının tanıtımını yap-ma-maktayız.

Ücretlendirme:

  • Devam Eden Çekilişler kategorisinde bir içerik yayınlama: 100 lira (İçerik çekiliş süresi boyunca listelenir)
  • Sürekli ana sayfada en üstte yer alma: 50 lira
  • Sürekli ana sayfada yer alma: 20 lira

Sosyal Medya Paylaşımı
Tanıtım görselinizi sadece BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter ve BeniKazan instagram hesaplarında da paylaşabilirsiniz. Toplamda 130 bin takipçiye sahip Facebook, Twitter ve instagram hesaplarımızdan eş zamanlı olarak paylaşıyoruz. Paylaşacağınız içerik görsel veya video olabilir. Açıklama kısmında link ya da hesap bağlantısı içerebilir. İçeriğiniz paylaşıldıktan sonra en az 2 saat en üstte kalır ve 2 gün boyunca silinmez.

Kitlemiz ve Etkileşimler:
Facebook sayfamızın kitlesi 102 bin 300, Twitter sayfamızın kitlesi 7 bin 200 ve instagram sayfamızın kitlesi 24 bin 400 kişidir. (Toplamda 133 bin 900 kişi) Bir sipariş oluşturduğunuzda tanıtım görselinizi her üç hesaptan da paylaşıyoruz. Kampanya görselinizi sosyal medya hesaplarının en çok kullandığı zamanlarda paylaşarak etkileşim sayısının en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz.

Ücretlendirme:

BeniKazan Ücretlendirme

BeniKazan.com Sosyal Medya Ağları
BeniKazan Facebook
BeniKazan Twitter
BeniKazan instagram

Reklam ve İletişim için: bilgi@benikazan.com