İzmir Optimum AVM Mercedes CLA 200 Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

6 Responses

 1. Cihan dedi ki:

  Ahmet bey kazananlari aramislar midir? Yoksa 1 martta mi ar ancak?

 2. şirin dedi ki:

  Slm ahmet bey butun cekilisleri sonuclari baktım kazanan kişilerin fcbk vb sayfaları baktım ne hikmetse çıkan şanslı kişilerin hiçbiri demi bu sayfaları kullanmıyorlar anlayamadım yani sonuçta trilyon vermiyorlar ki hesaplarını kapatsinlar doğru değil mi? Sizin bu düşünceniz nedir ahmet bey , burada kolay gelsin…

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ben bu şekilde araştırmadım ama ben de araba kazansam kimseye “çekilişten araba kazandım” demem. Kazanan kişilerden bazıları bize ulaşıyor. Bir keresinde İstanbul’a gelip aracı teslim alacak parası olmayan biri bizden yardım istemişti. Böyle durumlar da var. Sonuç olarak şöyle düşünün. Mesela firma bu hediyeleri kendi adamlarına verse neden 1 tane araba versin. ve Neden Mercedes versin. 10 tane Bugatti versin. 1000 tane iPhone veriyorum desin. ve her ay versin mesela, neden yılda bir kez yapıyor ki?

 3. Berkant dedi ki:

  Bu çekilişe çok iyi hazırlandık, bütün dualar okunup üflendi ve hayırlı olması dilendi. Kesin sonuç için dilek ağaçlarına çaput bağlamak da ihmal edilmedi. Araba hediyesi hariç diğer hediyeler için katılımcılara bol şans dilerim. (Sizde bana bol şans dileyin.) Ayrıca bana araba çıkarsa bu sitenin yöneticisine böyle güzel bir site kurduğu için 1 arkadaşı ile birlikte 1 hafta 5 ýıldızlı bir otelde tatil hediye edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir