Magnum Maserati Çekilişi İtirazı Hakkında

BENZER ÇEKİLİŞLER

15 Responses

 1. selçuk dedi ki:

  merhaba nescafe çekilişi içinde aynı şeyler sözkonusu .küreler şeffaf değil.manuel çekiliş yapılıyor.şifre karşılığı verilen numaralar da belli değil.ayrıca bir kişinin ismi ikinci defa çıktı .ben artık çekilişlere güvenmiyorum.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Manuel çekiliş yapılması dijital çekiliş yapılmasından daha iyi. Bir kişinin ismi iki defa değil 100 defa da çıkabilir. Sonuç olarak bir kişi en fazla 1 hediye kazanabilir. İsterse sürekli onun ismi çıkmış olsun.

   Çekilişlerde kürelerin şeffaf olması ve katılım numaralarının katılımcılara verilmesi gereklidir. Aksi halde bütün çekilişlerde bir şüphe olacaktır.

 2. Erol dedi ki:

  Mrb ben Erol 550 tane şifre yolladım bunun sıra numarasını istiyorum göndermeye devam edeceğim benim istediyim şey. Arabayı kazanan kişilerin araştırılması daha isabetli olurdu arkadaşlar

 3. Ozan Gümüş dedi ki:

  Unileverin bu sisteminin çekilişe katılım için şifre gönderildikten sonra katılım numaranız şudur onaylandı demesi aslında çok kolay ve yapılbilir bir şey. Bunu neden yapmadıkları gerçekten anlam verilemez bir şey. Bence de bu konu çok sakat.

 4. Halil dedi ki:

  Teşekkürler. Hak sahiplerinin hakkını aradığınız ve mağlum şirketin şeffaf olmayan yöntemlerinin olduğunu açığa çıakrdığınız için.

 5. Soner dedi ki:

  Bu konunun üstüne düştüğünüz için çok teşekkürler ve helal olsun size. Magnum şimdi yeni bir yarışma yapıyor ve ben sitesinden gönderiyorum şifreleri ama dediğiniz gibi katılım nosu felan yok. Sizce bu defa hak ve hukuka uyarak bir çekiliş yaparlar mı?

 6. hasan yılmaz dedi ki:

  bu şirketin herşeyi sakat çok şikayet ve ah alıyor zaten bana göre bu şirkete çekliş izniverilmemeli

 7. mithat dedi ki:

  ben 422 adet gönderdim hala çubukları saklıyorum itirazında bir deyişiklik olurmu yada tuketici mahkemesine baş vuralımı eyer boyle bi şeyler olmuşsa benim guvenim kalmadı nedeni her çekilişinde katılıyordum guvenim sarsıldı mersinden mithat kaynak

 8. SERDAR ŞENER dedi ki:

  Unilever Firmasının suçu olmadığını hata veya kastın ( eğer varsa ) organizasyon firmasının olduğunu düşünüyorum.Benikazan sitesine boyle bir duyarlılık gösterdiği ve takipçi olduğu için kutluyorum.
  Bu aşamada biz tüketici ve site takipçilerine düşen bu konuyu sosyal medyada çokça paylaşarak boyle kampanyaların takibini sağlamak ve adı geçen markayı dikkate ve adalete çağırmak olacaktır.
  Benikazan’ı tekrar kutluyor ve teşekkür ediyorum.

  PAYLAŞALIMM Kİ DUYULSUN !!!!!!

 9. Dürüst adam dedi ki:

  İşte böyle Adaletli site yöneticileri istiyoruz teşekkürler benikazan.com
  Bundan sonra Hep sizdeyiz

 10. gizemli77 dedi ki:

  13 milyonun üzerinde katılım yapılarak gerek u2 ve gerekse algida magnum bu halkın üzerinden bu çubuk gönderiminden 48.319.355 TL gelir etmiştir. Algida ve U2’ye yazıklar olsun. Bu güzelim milletin emeğiyle ve dürüst insanlarının duygularıyla oynamaktan vazgeçmeliler. U2 yaptığı çekilişlerinin hepsi ciddiyetsiz. Kurallara ve kanunlara tam olarak uygun yapılıyor mu? Ben öyle olmadığını düşünüyorum. Kendilerine ulaşmak oldukça zor. Çekiliş sonuçlarında kazanan isimlere bakın bir çok çekilişte hep aynı isimler kazanmış. Çekilişe katılanlar bu siteden kazananları arasınlar dikkat edilirse genellikle tüm çekilişteki hediyeler aynı isimlere çıkmış. Neyseki bu site şeffaflık yapıp arama motoru koyup kazananları arama imkanı sağlamış. Çekilişe katılanları bu önemli noktayı isim isim araştırsınlar. Örnek: Eyüp Karaaslan / Kahramanmaraş


  Merhaba, yorumunuzdaki bazı ifadeler suç oluşturduğundan dolayı silinmiştir veya değiştirilmiştir. Bu haliyle yayınlanmasını istemiyorsanız talep etmeniz durumunda tamamını silebiliriz.

  Editör

 11. Murat dedi ki:

  Eğer bir oyun varsa ki öyle görünüyor. Hakkımı helal etmiyorum.
  Dediğiniz gibi kürelierin içleri görünmüyor, aynı rakamların olmadığı ne malum!! Nereden bilelim oturduğunuz yerden duvarın arkasında neler olduğunu ne yaşandığını bilebilirmisiniz ? Gerçekleri gören Rabbimiz var o bize yeter.

 12. Kemal dedi ki:

  Helal olsun size

 13. berkay dedi ki:

  Sizi tebrik ediyorum daha ne diyeceksiniz….katılımcıların hakkını savunmuşsunuz…teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir