Magnum Porsche Cayman Çekiliş Sonucu

BENZER ÇEKİLİŞLER

27 Responses

 1. Cüneyt dedi ki:

  Kişi bir adet magnum alır şifreyi yollar hediyeyi kazanır,diğer kişi onbinlerce kez yollar kazanamaz tamamaen kader kısmet işi

 2. Ahmet Selman dedi ki:

  Aşağıdaki yorumlar geçen seneki çekilişe aittir. Lütfen dikkate almayınız.

 3. Hasan dedi ki:

  Neyse sağlik olsun. Elimizdeki çubuklaran araba yaparız artik😀

 4. Baran dedi ki:

  Arkadaşlar yaklaşık 6 7 yıldır sezonda hiç göndermiyorsam 1000 taneden fazla şifre gönderiyordum daha öncesinde bir umudum vardı ama artık bende inanmıyor gerçekten bu işte bir Şahibe var bırak asıl tahlihli olmayı yedek tahlihliler arasına bile giremedim aslında akıl var mantık var Algida kalkıpta 500 bin tl değerindeki ödülü 3 buçuk liralık bir dondurmaya verecek değil ya ben şahsım adına konuşuyorum bundan sonra algidaya benim 1 liram daha geçmeyecek ve çevremdeki insanlara bu yönde ricada bulunacam giderim golfün dondurmasını alırım en azından adamlar yalan dolan hile yapmıyorlar ve bir hediye vaadinde bulunmuyorlar ben sosyal medya üzerindende paylaşım yapacağım Algida adına insanları kandırıyorlar diye hadi gerçekten çekilişle araba araba veriyorlar diyelim hadi gerçekten böyle bir çekiliş layıkiyle yapılıyor diyelim peki neden hiç kazanan insanları ödüllerini alırken sosyal medyada gazetelerde veya farlı bir platformda gösterilmiyor çünkü böyle bir şey gerçekten olmuyor böyle ödüller verilmiyor sadece insanları hırslandırıp ürünlerini daha çok satma peşindeler anlayacağınız arkadaşlar her sene olduğu gibi bu senede avucumuzu yaladık ama bundan sonra avucumu yalamaya hiç niyetim yok….

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Baran bey, mesela geçen sene kazanan kişilere yapılan araç teslimi Magnum’un Youtube kanalında yayınlandı. İzlediğiniz zaman inanacak mısınız? Burada mesele videonun yayınlanması değil. Çünkü videonun da sahte olabileceğini düşünebilirsiniz. Karar vermeniz gereken bir şey var. Bir çekilişte kazanamadığınız zaman o çekiliş için “şaibe var” diye düşünüyorsanız size tavsiyem çekilişlere hiç katılmayın. Yorumunuzu okuyunca çok üzüldüm. 16 milyon küsür şifrenin gönderildiği bir çekilişte yedeklere bile kalamadığınızdan yakınmışsınız. Bu çok normal. 16 milyon içinde sadece 1000 şifre. Peki 15 bin şifre gönderenler ne yapsın? Herhalde şimdiye kadar yorum yapmadıklarına göre intihar etmiş olabilirler.

   Ne yaparsanız yapın bütün paranızı harcayıp 15 milyon şifre gönderseniz bile size çıkmama ihtimali var. Ama çekilişe katılanların çoğu bu “çıkmama ihtimalini” hep görmezden geliyor. Oysaki çıkmama ihtimali çıkma ihtimalinden milyon kat fazla olmasına rağmen. Çok gönderenin kazanma ihtimali artar fakat “kesin kazanır” diye bir şey yok. Siz şifreleri toplar ve gönderirsiniz. Artık gerisi “kısmet” dediğimiz şey. Yani bir şifre gönderen bu çekilişlerle ilgisi olmayan birine de araba çıkmış olabilir. Yüzlerce kez söylüyoruz. Bu çekilişten hediye kazanmak çok ama çok düşük bir ihtimal. İhtimal bu kadar düşükken neden bu kadar büyük umutlar bağlanıyor bu çekilişe? Neden kendinizi üzüyorsunuz?

 5. Ekrem dedi ki:

  Acaba bunu kazanan kaç cubuk göndermiş çok merak ettim suan

 6. ipek dedi ki:

  bir daha magnum yememmm 😔

 7. Hatice Köşeli dedi ki:

  Elimde göndermediğim magnum çubukları var napayım

 8. Kenan dedi ki:

  Asıl ve yedek üyeler şifreli çubukları ibraz edemezlerse çekiliş yenilenecek mi ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır. Her çekiliş için geçerli olan Milli Piyango kuralı şudur: “Eğer asil ve yedek talihliler herhangi bir sebepten dolayı hediyelerini teslim alamazlarsa çekilişi düzenleyen firma hediyenin piyasa değeri olan miktarı bir vakıfa bağışlamak zorundadır.”

 9. Arzu dedi ki:

  Magnum hep porsche veriyo bence yanında farklı hediyelerde verebilir cazip olarak yine kazanamadık

 10. Birkan dedi ki:

  Daha önceki yazılarda vergi ödemeden arabayı alıp vergiyi taksitle ödendiği yazıyordu. Kanun mu değişti?

 11. Karbonat_3rol dedi ki:

  12.000 Tane gonderen birini duymustum ona mi cikti.

 12. Deniz dedi ki:

  1000 tane magnum şifresi attım heba oldu

 13. bahtsızzzz dedi ki:

  yav bi insanda hicmi şans olmsz 11 yildir girmedigim cekilis kalmadi hic bir sey kazanamadm !😢bunlar hikayemi yoksa benmi şansizim

 14. Elif dedi ki:

  Olmadi be :( arkamizi donup geri geldik

 15. mustafa yücel kocaçınar dedi ki:

  Ama olmadı yine herkese talih yine bana kör salih :-( kazanan arkadaşları canı gönülden tebrik ederim :-)

 16. Serdar Han dedi ki:

  Ahh Ulan Ahhh

 17. Merve dedi ki:

  Bu gönderdigimiz sifreleri seneye yine kullanabilir miyiz yoksa atalım mı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Gönderilen şifreler tekrar kullanılamaz. Göndermedikleriniz kullanılabilir.

   • Merve dedi ki:

    Ben seneye şansımı bi denicem yine kullandıklarımla 16 milyon katılım olmus o sifre kombinasyonlarını çıkarsalar girilecek sifre kalmaz. Bence sizde saklayın :)

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Merve hanım 2004 yılından beri Magnum düzenli olarak her sene çekiliş yapıyor. Biz de bu çekilişleri sizlerle paylaşıyoruz. Verdikleri hediyeler değişiyor ama çekiliş kuralları değişmiyor. Kullanılan çubuklarla çekilişe katılamazsınız. Zaten kullanılan çubukların tekrar kullanılabilir olması durumu çok mantıksız bir durum olurdu. O zaman yeni ürün satamazlar ki. Burada amaç insanlara ürün satmak. Boşuna o çubukları 1 yıl saklamayın.

  • Aslı dedi ki:

   Sen göndermeye devam et

 18. Hasan dedi ki:

  Yine çubuğu bize battı her sene olduğu gibi

  • saridev dedi ki:

   Way be. Saatler boyunca sicagin altinda dolas dolas dur. Magnum cubugu bulayim diye. Ciksin baskalarina. Napalim. Nasip değilmiş. Allah ın takdiri.gercekten ihtiyaci olan almistir umarim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir