Magnum Şifre

BENZER ÇEKİLİŞLER

1.864 Responses

 1. Ali dedi ki:

  Bazen eşimin adınadır gönderiyorum Doğum yılını gününü değiştirmeyi unutmuşum sorun olurmu

 2. Samsunnur dedi ki:

  Bana çıkarsa bahçe içinde güzel bir ev alırdım ve bütün etrafını mimoza çiçekleri ekerdim nisan başında çiçekleri açtığında o muhteşem görüntüsü ve mis gibi kokusu bana yeterdi

 3. Güler köse dedi ki:

  Ben kazandım diyelim . Araba yerine arabanın ücreti kadar parasini istesem bana arabayı değilde parasını verseler olurmu acaba . Galerici de onu satıp parasını kazanır…

 4. Furkan dedi ki:

  Lütfen bana çıksın öğrenciyim.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Furkan 8 tane magnum yemesen 1 ay sınırsız akbil yaparsın. Bu arabayı garajdan çıkarıp benzin istasyonuna götürene kadar 40 liran gider. Öğrenci işi değil bu, sen bisiklet falan kazanmaya bak.

 5. Ayse dedi ki:

  Gecen yilki biriktirdigim magnum cubuklarin sifrelerini bu senede kabul ediomusunz

 6. Erdi dedi ki:

  Sanki bana çıkmış gibi şimdiden vermem gereken 250 binlira vergiyi nerden bulurum diye düşünmeye başladım geçen sene 35 tane gonderdim bakalım bu sene ne kadar olacak.

 7. OLCAY dedi ki:

  Bir kişi kendi adına istediği kadar katılım yapabilir mi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bu konuyu hallettik sanıyordum :(

   Bir kişi kendi adına istediği kadar katılım yapabilir. Neden yapamasın ki zaten? Magnum 5 liraya sattığı dondurmalardan bir kişinin sırf çekilişe katılabilmek için yüzlerce hatta binlerce alıp göndermesine neden karşı çıksın? Normalde çekiliş olmasa bütün yaz boyunca 20 kere Magnum yiyecekken yüzlerce Magnum alıp çubuğunu dondurmasından ayırarak buzlukta saklıyor olmanızın Magnum için ne gibi bir zararı olabilir? Geçen yıl 15 milyona yakın şifre gönderildi. Bu yılda bu sayının biraz altında olabilir. Ama sonuçta sadece 2 kişi kazanacak. Bunu aklınızdan çıkarmadan çekilişe katılım sağlayın.

 8. Şirvan dedi ki:

  Merhaba aracların ikisinin toplamımı 1 milyon 244 bin yoksa tek bir aracın değerimi

 9. Ahmet Selman dedi ki:

  Değerli ziyaretçilerimiz, aşağıdaki yorumlar bir önceki döneme aittir. Lütfen dikkate almayınız.

 10. Tuğba dedi ki:

  Tel magnum un programını i indirdim katılımımı ordan yaptim Adımı soyadımı tel numarasını ve mail adresimi girdim ve tabi magnum şifremi herhangi bi katılım numarası gelmedi bana nereden ulaşabilirim yada ulaşabilirmiyim takibini nasıl yapmam gerekiyo bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ediyorum.

 11. saygın demir dedi ki:

  dedimya bana çıkacak rüyasını gördüm bir yere geliyorum kapıda bekliyoruz içeriye girecem birileri bekliyor bizi alkışlama pozisyonunda etrafa bakıyorum maslak gördüm harp akademelileri plazalar sonra uyandım bir iki gün sonra tesadüf hiçte almam 2 adet magnum dondurma geldi bana şifreleri yolladım sonra baktımki rüyamda gördüğüm yer doğuş maslak plaza Porsche ler orada tamam dedim bana çıkacak ve içimde kesin his var

 12. bilgen dedi ki:

  ben bütün bilgilerimi girdim. eşimle yarı yarıya şifreleri girdim.ama tel nosunu değiştirmemişim 5-6 çubukta. sorun olur mu

 13. Selahattin dedi ki:

  Abi çubuklarda 4 yazıyo mesela açık seçik şifre yanlış diyo zarla zorla yarım saat uğraştım ışık filan bi T gördüm 4 ün arkasında kabul etti.

 14. selahaddin dedi ki:

  Ahmet bey yukarıda da sorulmuş tam cevabınızı okuyamadım. Arabanın çıkması durumunda galericilerle anlaşıp onlara vergisini ödetip arabayı onlara uygun fiyata satabiliyormuyuz. bunu galericiler kabul eder mi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Selahaddin bey;

   “Araba bana çıkarsa galerici ile anlaşıp vergi parasını ondan alsam, galerici bunu kabul eder mi?” diye soruyorsunuz. Ben galerici değilim. Galericiler Odası başkanı da değilim. Galericiler adına konuşabilecek biri de değilim. Bu sorunun cevabını merak eden yolda gördüğü bir galericiye girip sorarak öğrenebilir. Kabul edip etmeyeceğini de kendi ağzından duymuş olur. Siz adama 50 bin lira kar bıraktıktan sonra adam neden kabul etmesin? Araba çıksın da galerici ile anlaşmak kalsın.

 15. Eda dedi ki:

  Ahmet bey türk bir hacker magnumun datasına ulaşıp tüm çekiliş şifrelerini girmiş ve şifre göndermeye çalışanlarda girdiğiniz şifre daha öncede kullanıldı hatasıyla karşılaştıkları için magnums bu yönde çok şikayet gelmiş dataların ele geçirildiğini bu şekilde öğrenmişler çekilişin iptal edileceği söyleniyor bi açıklama var mı bu konuyla ilgili?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, bize böyle bir bilgi gelmedi. Biri Magnum datasını alıp tüm şifreleri kendisi gönderse bile “elinde çubuk olmayacağı için” aracı teslim alamaz.

 16. saygın demir dedi ki:

  birde araç bana cıkacak gördüğüm iki ruya sonrası tesadufen 2 şifre yolladım gördüğüm rüyalarda aracı teslim alacağı yeri ve teslim törenını rüyada görmüştüm .

 17. Nilden dedi ki:

  Valla helal olsun Ahmet bey parti kur oy verelim 👍🏻 Bu ne sabır bu ne zeka bu ne incelik tebrikler

 18. Baran dedi ki:

  Ahmet bey, çekilişe 1 gün kala çubuklarıma gusül abdesti aldırsam, onları bir güzel yıkasam bir faydası olur mu? Şansım artar mı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Biliyorsunuz ki şifrelerin okunabilir bir şekilde saklanması gerekiyor. Çubukları kavanoz içerisinde özenle saklayanların bile şifrelerinin silindiği bir ortamda çubuklara gusül abdesti aldırmanız şansınızı artırmaz azaltır. Ama kendiniz gusül abdesti alsanız en azından bi ferahlamış olursunuz.

 19. Zekai dedi ki:

  Magnum edition araba nasıl oluyo abi magnum şeklinde vites mi var

 20. Fatih OS dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey, Yorumlarınızı ilgi ile takip ediyorum cevaplarınız çok eğlenceli. Aynı soruyu elli kere soran arkadaşlara da teşekkürler : ))

 21. Melek dedi ki:

  Erzuruma çıkacağını zanetmiyorum şimdiye kadar memleketimize hiç duymadım çıkmış diye

 22. İbrhm dedi ki:

  Abicim 8 rakam değil ki hepsi harf de var o nasıl olucak çekiliş rakamlara göre çekilicekse neden hepsi rakam değil?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çubuktan çıkan şifrelerin hepsi rakam olsa ve çekiliş bu rakamlara göre yapılsa nasıl olacaktı? Mesela ben Magnum aldım ve şifresini göndermedim. Benim gibi 5 milyon kişi aynı şeyi yaptı diyelim. Çekiliş esnasında her seferinde şifre göndermeyenler çıktığında kazananı nasıl bulacaklar? İşte bu tür bir riske girmemek için çekilişler katılım numarasına göre yapılıyor. Böylece hiç bir boşluk olmadan çekiliş yapılmış oluyor.

 23. Ayşe dedi ki:

  Bu arabayı diyelim ki kazandık vergisini nasıl ödeyeceğiz, Galericiler yardımcı olur mu..??

 24. Hüseyin dedi ki:

  Mrb çekilişi kazanıp kazanmadığımızı nerden nasıl öğrenicez acaba yardımcı olursanız sevinirim

 25. Ufuk dedi ki:

  Merhaba cubukdaki şifre nin son rakamı L ama I gibi görünüyor bişey olurmu silinmiş I Olarak gönderdim yanlış dedi belki L dir dedim gönderdim L miş doğru olanı ama okunmuyor

 26. Yaren ezgi dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey Yorumları hipnoz etkisiyle okudum Bir yorum iki yorum derken bitirmişim :) Ben tek sorum olacak Katılım koşullarında altta paranteze aldığım (Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez ) Kuralının Kazanılan hediyenin satılamaz anlamına mı ? Geliyor Yoksa kazanılan hediyeyi nakit olarak isteyemeyiz mi? demek oluyor Sorum bu Teşekkür ederim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, teşekkür ederim.

   Kazanılan hakkın devredilmesi demek “Araba bana çıktı çıkmasına ama kocam çok üzüldü. Siz en iyisi o kazandı deyin ve benim hakkımı ona verin, ruhsatı da onun üzerine yapın” demektir. Kim kazandıysa arabayı alma hakkı onundur. Başkasına bu hakkını devredemez. Arabayı istemiyorsa hak yedek talihliye geçer.

   Kazanılan hak nakde çevrilemez demek de arabayı satamayacağınız anlamında değildir. “Ben ne yapacağım bu porşu, çok yakar bu. Hadi araç başına geçip pazarlık yapalım ve siz en iyisi bana parasını ödeyin” talebinin karşılanamayacağını bildirmektedir. Ben bunu değil parasını almak istiyorum diyemezsiniz.

 27. Oktay dedi ki:

  Merhaba efendim ben iki kez SMS olarak şifre gönderdim 1 kez internet sitesi üzerinden gönderdim bu kabul olurmu

 28. Ahmet dedi ki:

  Tamam da şimdi biz dondurmayı alıyoruz paketini açıyoruz ve dondurmanın magnum yazısı ve şifresi hafif silinik çıkıyo hepsi demeyeceğim bazıları silinik çıkıyo peki bunda bizdemi sorumluyuz

 29. Cabbar dedi ki:

  Ahmet bey cekilisi kazaninca galerilerle anlasip vergiyi odetip araci da ona gore bir fiyata onlara satma sansimiz varmi daha once boyle yapan oldumu size danismislardir mutlaka bilginiz vardir

 30. Hasan dedi ki:

  Ahmet bey merhaba. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ikamet eden bir kişi ( yurt dışında ikamet eden kişi) çekilişe katılıp yurt dışı adresini verirse ve arabayı kazanır arabayı alabilir mi? Yada böyle bir durumda ne olur çok merak ediyorum.

 31. Mevlüt dedi ki:

  Merhaba çekilişi yakından takip ediyorum. Ve ilk defa katılıyorum. Gönderdiğim bütün şifreleri android telefondaki MAGNUM uygulamasından gönderiyorum. SMS ile gönderilen şifrelerin avantajı nedir? sonucta en az 66 kuruş SMS bedeli var. Arkadasim SMS ile gonderiyor ve bana SMS gönderilen şifreler Her zaman öncelik onlarındır dedi. Bu doğru mu? Bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz Ahmet bey. Şimdiden teşekürler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba,

   Şifre internet sitesinden, mobil uygulama üzerinden veya SMS üzerinden gönderilebilir. Bu yöntemlerin birbiri üzerine hiç bir avantajı yoktur. SMS ile gönderenlerin “önceliği” olduğu konusu tamamen bir saçmalıktan ibarettir. Bu bir çekiliş, ekmek kuyruğu değil. Biz Porsche dağıtacağız, SMS ile katılanlar şöyle ön tarafa doğru gelsin mi diyorlar çekiliş yaparken? Bir çubuk kaç çekiliş hakkı kazandırıyorsa nereden gönderirseniz gönderin aynı hakkı kazandırır. Çekiliş de kişilerin nereden şifre gönderildiğine bakılmaksızın katılım numarası üzerinden yapılır.

   Arkadaşınızın bu iddiasına bir açıklaması varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Israrla SMS ile göndermek istiyorsa bırakın her şifre için para ödemeye devam etsin. Siz mobil uygulamadan devam edin.

 32. selim dedi ki:

  ahmet bey çekiliş için aldığım magnum çubukta 8 harf olması gerekirken 9 harf var ne yapmamı tavsiye edersiniz

 33. SERKAN dedi ki:

  erikli ve nescafe çekilişleri tam bir fiyaskoydu hele ki erikli çekilişi bildiğin seçmeceleri toplamışlar seyrederseniz hak verirsiniz umarım magnumun ismine yakışır kaliteli ve adaletli bir çekiliş olur magnum da diğerleri gibi fiyasko olursa bi daha böyle çekilişlere katılmayacağım

 34. Betül dedi ki:

  Benim anlamadığım misal bize çıktı ve biz 50 çubuk gönderdik..Katılım numarasıyla çekiliş yaptıkları için eğer çıkarsa 50 çubuğun hepsini mi bizden istiyorlar yada hangi çubuğu istiyorlar anlayamadım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sistem size her bir şifreye karşılık bir katılım numarası verir. O katılım numarasını almak için hangi şifreyi gönderdiyseniz o çubuğu göstermeniz gerekecek.

 35. Salih dedi ki:

  Benim anlamadıgım kişilere belli oranda kredi veriliyor bu 140 bin tl civarındaki parayı biz neden hemen alma anında ödüyoruz ki sonra ödesek ki herkeze bu miktarda kredi vermezler.Kurun bu kadar yükseldigi durumda diyelim euro 15 tl oldu nolacak o zaman çıksa bile kimse alamaz ki biraz mantıklı olmaları gerekiyor ya direk parayı verecekler arabayı vermicekler yada vergiyi euronun artıgından dolayı bir düzene sabitlicekler başka türlü olmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir