Magnum Şifre

BENZER ÇEKİLİŞLER

2.082 Responses

 1. Hava dedi ki:

  Magnum porsche çekilişi için şifreyi vs. her şeyi doğru yazdığım halde hata verdi. Bi kaç defa denedim hata verdi. Daha sonra tekrar denediğim zaman gönderdiğiniz şifre daha önce kampanyaya katılım alınmış diye uyarı geliyor. Nedeni ne olabilir?

 2. Nida Ulutaş dedi ki:

  Ahmet Bey,
  Yorumlara cevaplarınız takdire şayan.💕😌
  Kafama takılan bikaç soru vardı ama yorumları okuyunca sormaya gerek kalmadı. :) katılım sağlayan herkesss! Şans sizinle olsun 🤨

 3. Sertaç dedi ki:

  Ben şifreyi yolladım bu geldi nasıl olcak şimdi napmam gerekiyo bılgı verırmaınız tesekur ederım… TEBRIKLER! Magnum kampanyasinda 2 Porsche Cayman Magnum Edition 2018’den biri icin 2 cekilis hakki kazandiniz. 30 Eylul’e kadar her katilim daha fazla sans! B001

 4. nuray çavuş dedi ki:

  Ahmet Selman, cevap verirseniz çok sevinirim.
  magnum çubuklarını iilaki satın almak mı gerekli, yollara atılan magnum çubuklarını topladığımız katılılm yaparsak, olası kazanma durumunda olabilecek sıkıntılar hakkında bilgi verirmisiniz.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yola atılan veya çöpe atılan Magnum çubuklarındaki şifreyi göndererek çekilişe katılabilirsiniz. İllaki satın almanıza gerek yok. Hijyen olarak bir sıkıntı yaşamadığınız sürece başka bir sıkıntı yaşamazsınız. Kimse size “aç ağzını koklayacağız, bakalım gerçekten sen mi yemişsin” demez.

 5. İbrahim dedi ki:

  2 çekiliş hakkı kazandınız diyor ne anlama geliyor Ahmet bey

 6. Umarbek dedi ki:

  Ben şifreyi yazamadim neresine yazilacak yardamci olur musun?

 7. Çiğdem dedi ki:

  Araba hemen satılıyor mu?
  Bu zamana kadar alanlar ne yaptı?
  Arabayı satabildiler mi?
  Bilginiz var mı?
  Bu konuda yardımcı olur musunuz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Biz bir oto galerici veya yazın can sıkıntısından dolayı sahibinden’deki oto ilanlarına göz atan biri olmadığımız için araba hemen satılıyor mu satılmıyor mu bilemiyoruz. Fiyatını makul yazıp ilan başlığına “Bayandan Satılık sıfır km Porsche Cayman!! Mezarcılar Aramasın!!” yazarsanız kolayca satılır diye düşünüyoruz.

   Bu zamana kadar alanlar sevinmekten başka ne yaptılar takip etmedik. Satılmaz diye bir şey yok. Uçak gemisi değil sonuçta, bir çok kişinin kullandığı bir araç. Türkiye’de 140 binden fazla milyoner var. İllaki biri alır.

   Siz arabayı bir kazanın da sonra satması kalsın. Satış konusunda eğer isterseniz sitemizde ilan yayınlayarak yardımcı olabiliriz. Bunun dışında herhangi bir yardımımız olmaz.

 8. İpek dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin ben Erikli çekilişinide katıldm erikli çekilişi 17 agustosta açıklancak oldu da hem erikli çekilişini hemde de magnum çekilişinide kazandığım takdirde ikisinidw alabilirmiyim yada birini kazandığım tkdrde ötekini kazanamıyormuyum direk düşüyormu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İpek hanım Erikli ayrı çekiliş Magnum ayrı çekiliş. İksine de katılabilirsiniz. Hatta sitemizde yayınlanan tüm çekilişlere katılabilir ve hepsinden ayrı ayrı hediye kazanabilirsiniz.

 9. Sfatih dedi ki:

  Selam,
  Saçma bir yorum yapmak ve sonrasında bana laf sokmanızı istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. Beni bir azarlar mısınız?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, pas gelmeden gol atamıyoruz. Bu yüzden saçma yorum konusunda size yardımcı oluyorum. Siz bunu tekrar yazıp gönderin ben de sizi azarlayayım.

   “Merhaba Ahmet bey, ben bir tane şifre gönderdim. Arabaların ikisi de bana çıkar mı?”

 10. İlkay dedi ki:

  Bilgileri okumadan gönderdim 18 yaş altı katılamıyor demissiniz telefon numarası annemin üstüne yine de katılamaz miyim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yazacağınız telefon numarasının 18 yaşından büyük birine ait olması gerekir biçiminde bir kural yok. Çekiliş için kimin adını yazdıysanız onun yaşı önemli. Diğer bilgiler size ait olsun olmasın, 18 yaş üstü olsun olmasın hiç önemli değil.

 11. İbrahim dedi ki:

  Yav kardeşim adımızı nerden görücez bi.türlü çözemedim nasıl anlıcaz çıktığını

 12. Kalpsiz dedi ki:

  Mrhaba ahmet bey

  Çubuklardaki yazılar olurda silinir diye resmini çektim çubuklardaki yazı silinse fotoğrafı göstersek kabul ederlermi

 13. hülya mar dedi ki:

  çekıliş tam ne zaman açıklanıyor ona gore bakayım her kafadan bır se çıkıyor.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Her kafadan bir ses çıkamaz. Eğer çıkıyorsa o kafalara bakmayın, Magnum paketinin üzerinde yazan tarihe bakın. Çekilişin ne zaman, nerede ve saat kaçta yapılacağı Magnum paketlerinin üzerinde yazmaktadır.

 14. Fettah dedi ki:

  Çubukları şifreyi girdim ama şifrebhatalı diyor

 15. SEDAT dedi ki:

  Çıkmaz diyenler geçen sene bisikletçi abimize çıktı aracını satıyor .sadece size ötv vermek kalıyor bankaya gidip kredi çekeceksiniz. 150bin tlcik şifre gönderecek olanlar bunu göz önünde bulundursun.

 16. Adsız dedi ki:

  Önemli olan msj gönderirken ad soyadmı adresmi çünkü adres değişikliği yapınca tahlihli cep telefonu aracılıyla gene ulaşılıyormu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bütün çekilişlerde önemli olan sadece isimdir. Bir kişi çekiliş formuna ismini doğru yazmayı becerirse diğerlerini yanlış veya hatalı yazsa bile her türlü çekilişe katılmış sayılır. Mesele size ulaşılıp ulaşılamaması değildir. Kazananlar listesinde adını gören biri “bekleyeyim de beni arasınlar” demez öyle değil mi? Bu sebeple ne adres ne de telefonun size ait olması veya daha sonradan değişmiş olması önemli değildir.

 17. hilal dedi ki:

  bende vergisini nasıl öderim diye düşünüyorum euro kuru olmuş 5,50 araba değeri olmuş 715,000 tl %20 vergisi 143,000 tl diğer masraflar dahil yaklaşık 150,000 tl lazım bu kadar parayı eş dosttan bulmam imkansız bankaya gitsem arabayı teminat göstersem belki . o kadar kredi de çıkmaz şahsıma . acaba oturduğumuz daireyi ipotek versek oluyor mu ev babamın adına . zaten porch gibi lüks araba kullanmam çıkarsa direkt satacağım

 18. ulker dedi ki:

  azerbaycan numarasiyla olmuyor
  ne yapilir bu durumda?

 19. Nergis dedi ki:

  Merhabalar, çubuk bizde olmasa ama fotoğrafı elimizde olsa şifre gözükür halde kabul edilir mi

 20. Recep Cayan dedi ki:

  Merhabalar bir sorum olacak şimdi diyelim bize bir çubukta şifre çıktı ve biz onu çekiliş için gireceğiz aklımda 2 şüphe var biri bizden önce kafasından sallasa ve tamda bizim cubuktaki şifreye denk gelse biz o çubukla çekilişe katılamayız mı? Ayrıca diyelim katıldık ama ilk çekilişi kafasından numara sallayan kişiye çıktı o çubuğu gösteremeyeceği için bende de o numaradan bulanacağı için yedek talihli mi oluyorum? Benim cubuğum var zaten o arabayı alma şansım var mı? Bu konuda düşünürsek.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Birisi kafasından şifre sallayarak çekilişe katılırsa, sizin daha sonradan aynı şifre ile yaptığınız katılım geçersiz olacaktır. Yani mükerrer katılım olacağından dolayı çekilişe hiç dahil edilmeyeceksiniz.

   Çekiliş çubuklardan çıkan şifrelere göre değil, katılım numarasına göre yapılmaktadır. Şifreyi ilk kim gönderdiyse çekiliş hakkı onundur. Siz gönderemediğiniz için zaten sizin o şifreyle ilgili bir hakkınız olmayacak.

   Sallayarak şifre gönderen kişi çubuk ibrazı yapamayacağı için hak size geçmez. Hak yedek talihlilere geçer. Siz başarılı bir şekilde yaptığınız katılımlar sonucu yedek talihliler arasına girebilirseniz, asil talihlilerin herhangi bir sebepten dolayı hediyeyi alamaması durumunda hak size geçebilir.

   Çubuğun sizde olması çekiliş hakkının size ait olduğunu göstermez. Milli Piyango bileti gibi bir mantık yok yani. Milli Piyango gibi olsa bilet kimdeyse o parayı alacaktı. Ama burada şifreli çubuğu göndermiş olmak gerekiyor.

 21. Tarcan dedi ki:

  Ahmet bey bu Magnum yolunu bulmuş vatandaşı yolundaki kaz oldugunu anlamış çekiliş sayisi her sene 2 katına çıkıyor bu sene 25 milyondan aşağı katılım olmaz birde hediyeler aynı 2 kişiye utanmadan birde çekiliş süresini 6 ay yapmış milli piyango bu çekiliş sürelerine kısıtlama getirmesi lazım diye düşünüyorum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Tarcan bey öncelikle şunları bir bilelim:

   1. Magnum bir hayır kurumu değildir.
   2. Magnum’un amacı çekilişler düzenleyerek insanlara araba kazandırmak değildir.
   3. Magnum çekilişe katılması için kimseye ısrar etmez.

   Magnum 10 yıldır aynı şeyi yapıyor ve (bazı istisnalar hariç) her sene 2 kişiye lüks bir araba veriyor. Magnum’un bu çekilişleri düzenlerken ulaşmak istediği tek bir amacı var. Bu amaç “daha fazla ürün satmak”. Bunu yapabiliyor mu evet. İnsanların ihtiyaçları olmadığı halde 6 ay içerisinde binlerce ürün satın alıp şifrelerini göndermeleri kendileri için bir sorun değilse Magnum için hiç sorun değildir. Aşırı tüketime sebep olan Magnum değil, bilinçsiz tüketicilerdir.

   Bilinçsiz tüketiciler çekilişteki amacı “hediye kazanma” meselesine dönüştürdükleri için hırsla binlerce ürün alıp kazanmayı bekliyorlar. Üstelik çekiliş sonucunda “sadece 2 kişinin” kazanabileceği en baştan belliyken bakıyorsunuz binlerce şifre gönderen binlerce kişi “kesin ben kazanacağım” duygusuna kapılıyor. Sonuçlar açıklandığında ise yine hüsran.

   Bilinçsiz tüketici çekilişe katılırken “benim bu arabaya ihtiyacım var” diyerek çekilişe katılır ve ihtiyacı olmadığı kadar çok ürün alır. Bilinçli tüketici ise “benim bu ürüne ihtiyacım var mı?” diye sorgular ve ihtiyacı varsa ihtiyacı kadar satın alır, sonunda da bir hediye kazanırsa o hediye ona sürpriz olur.

   Mesele budur.

   • Tarcan dedi ki:

    Ahmet bey yanılıyorsunuz eski çekiliş tarihlerine bakmamızı öneriyorum 3 ay oralak başladı 4 aya çıktı çekiliş süresi yalnız bu sene Nisan’da başladı eylü sonu bitiyor yani ilk kez bu sene 6 ay yaptı süreyi

    • hilal dedi ki:

     tarcan bey süereye bu kadar takılmayın derim sonuçta dondurma sıcak aylarda yenir nisanda başlamış eylülde bitiyor kampanya daha iyi aslında çekilişe katılma hakkınız çoğalır

 22. Ayhan dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey yurt dişinda olursak yani yabanci ülkerde olursak nasil şifreleri gönderibilnir

 23. Hasan dedi ki:

  Cubukta 9 tane sifre var ama haneye 8 tane yazibiliyorsun bu nasıl olucak bir tane fazla

 24. Sehriban dedi ki:

  Şifreyi gönderiyorum.Lakin çekiliş hakkı kazandınız diye dönüş mesajı gelmiyor .Acaba neden ?

 25. Aykut dedi ki:

  Sifreyi 2992 ye atsak olur mu.?

 26. Mert dedi ki:

  Promosyon’suz magnum kampanyaya dahil mi çünkü promosyonsuz alıyorum teşekkürler 2 çekiliş hakkı kazandınız diyor cevabınızı bekliyorum..

 27. Muhammed dedi ki:

  Selamun aleyküm adres ikamet adresi olması şart mı birde mesaj gönderdiğim telefon numarası üzerime kayıtlı olması şart mı hattı kullanıcı olmak yetiyor mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Adres size ulaşılabilen bir adres olması gerekiyor. Diyelim ki bir alışveriş merkezinin otoparkında güvenlik olarak çalışıyorsunuz. Adres kısmına çalıştığınız AVMnin adresini verebilirsiniz. Sonuç olarak size ulaşabilirler.

   Telefon numarasının da aynı adres gibi size ulaşılabilen bir telefon numarası olması gerekiyor. Diyelim ki telefonunuz yok ve kankanızın telefonunu verdiniz. Hiç problem değil. Sonuç olarak aradıklarında kankanız size bunu söyler.

 28. Hakan dedi ki:

  Promosyonsuz ürünlerden alırsam çekilişe katılım geçerli olur mu? Tebrikler diyor ama çekilişe katılarak 2cekilis hakkı kazandınız diyor?

 29. Eren dedi ki:

  Bu yılki ilk talihli: Mehmet Hanifi Şaka bilmiom😂 ama ınsallah bu kişiye çıkar (babam)

 30. Hakan dedi ki:

  Ahmet bey kazandığımı nasıl anliyacam bide ben cubukların fotoğraflarini cekiyorum cubuktaki şifre silinsede fotoğraf yeterlimi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş sonucu açıklandığında kazananlar listesinde sizin adınız olursa ve doğrulama yaptırdığınızda adres bilgileriniz eşleşiyorsa siz kazanmış olursunuz. Çubuktaki yazan şifre dışında hiç bir şey yeterli değildir. Şifrenizi isterseniz altın harflerle yazdırın bir anlamı yok. Şifre çubuğun üzerinde olacak, okunabilir olacak ve çubuk siz de olacak. Kural bu.

 31. Hakan dedi ki:

  Çekiliş sonucunu nereden takip edebilirim. Teşekkürler

 32. yusuf dedi ki:

  Merhaba yerde buldum yolladim birşey olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yani kesin bir şey söyleyemeyiz. Kim yedi de yere attı acaba? Yiyen kişi aidsli miydi domuz gribi miydi bilemeyiz. Peçeteyle falan tutsaydınız çubuğu. İnşallah bir şey olmaz. Diğerlerinden ayrı yere koyun. Hastalığı onlara da bulaştırmasın.

   • hilal dedi ki:

    ahmet bey cevabınızı çok beğendım ;) sabrınızıda tebrik ediyorum gerçekten çocuk sormaz böyle soruyu ALLAH kolaylık versin ne diyim =)

 33. Hakan dedi ki:

  Magnum mini varmıdır tek satılandan ??

 34. kadir dedi ki:

  iki arac yerine 20 adet alsalar daha iyi olur akılları donmuş =)

 35. Leyla U. dedi ki:

  Çoğu çubukta şifre okunmuyor bizde tahmini- gözkararı ne görüyorsak yazıyoruz. Kazara çıksa, şifre teyit ettirseler bi daha aynısını tutturur muyuz bilmem😂

 36. Emine alici dedi ki:

  Şifreyi gönderdim inşallah cikar

 37. Rojda dedi ki:

  Merhaba şifreme nasıl giriş yapacaz

 38. Hülya dedi ki:

  Arabayı kazandınızda çubugu saklayıp saklamamak kaldı zaten

 39. nur dedi ki:

  Cekilisten sonra aldigimiz magnum cubuklarini saklayalimmi birdahaki cekiliste kullanabilecekmiyiz

 40. hilal dedi ki:

  Bu yıl 100 den fazla şifre girdim iki yıldır katılıyorum bu yılda olmadı:(( belki kazanan talihli gibi ücüncü yıl tuttururum bide en azından teselli için başka hediyelerde olsaydı en azından üzüntüm hafiflerdi….

 41. Kerem dedi ki:

  50 tane magnum sifresi gonderdim …. bide omrum boyu ne alırım ne aldırrım noter huzurunda degilde tv üzerinden yapsaydınız

 42. Şaibee ye hayır dedi ki:

  Ahmet bey şaibe olduğunu herkes gördü aynı rakam olarak 1 rakamı 3 kez çekildi milyonlar basamağında heyete iletin site olarak çekiliş tekrarlansın bu kadar haksızlık olmaz Allahtan korksunlar ya

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Şaibeye hayır,

   Bakın böyle saçma sapan açıklamalar yaparsanız size kızarım. Meseleyi anlamadan “şaibe var” diye atlayanlara ve “siz şikayet edin biz bakalım” diyen zihniyete karşıyım.

   Öncelikle milyonlar basamağından onmilyonlar basamağından 1 çıkması çok normal. Çünkü o kürenin içinde sadece üzerinde 0 ve 1 yazan iki top var. Yani 1 çıkması yüzde 50. 3 kez üst üste çıkması veya 30 kez üst üste çıkması nasıl bir hile olduğunu gösteriyor sizin mantığınıza göre? Katılım 16 milyon küsür olduğu için onmilyonlar basamağına sadece 0 ve 1 rakamlarından oluşan top koyuluyor.

   biz yıllardır “katılım numarasının çekilişe katılan kişilere söylenmemesi” durumunu şikayet ediyoruz. Bimer’e MPİ’ye bu durumu defalarca anlattık ama anlamıyorlar. Çekiliş için canla başla şifre gönderen insanlar nerede? Neden yüzlerce şifre göndermek için saatlerini bu işe ayıranlar oturup bi 5 dakika ayırıp bu durumu şikayet etmiyor? Hem kazanamayınca böyle “şaibe var” diyorsunuz hem de bunun düzeltilmesi için hala harekete geçmiyorsunuz. Sizi şikayet etmekten alıkoyan bir şey mi var? Siz yazın. Herkes yazsın. Biz zaten yaptık bunu.

   Magnum Şikayetimiz

 43. Ferhat özdemir dedi ki:

  Araba hakkını kaybettik peki başka hediye çekilişi olacak mi herhangibir hediye

 44. Emrah dedi ki:

  Merhaba ben yedekler arasındayım ne yapmam lazım nezaman başvuru yapıcam.?

 45. Burcu dedi ki:

  Katilim numaramizi neden bilmiyoruz

 46. Ali TÜZEL dedi ki:

  Size 2 Sorum Olacak ;
  Kullanılan Çubukları Bir Sonraki Çekilişte Kullansak Olur Mu ?
  2018’in Çekilişine Şimdiden Çubuk Biriktirmeye Başlayabilir Miyiz ?( Yani şimdi Şifreli Çubuk alsak 2018 çekilişi başladığında göndermeye başlasak kabul olur mu ?)

 47. Nilay dedi ki:

  Arabalari kazanan arkadaslari ogrendim.hayirli ugurlu olsun insallah.Eger satmayip bineceklerse kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin Allah.bize nasip degilmis😊Tebrikler arkadaslar

 48. HAVVA dedi ki:

  Kazanan belli oldu . Çok merak ediyorum 50 bin gönderen kesin bana çıktı diyen kazandı mı :) nasibin 5 i 5bini 50 bini yoktur

 49. Ramazan tanınmış dedi ki:

  Ahmet bey eğer araba bana çıkarsa söz size magnum dondurma ismarlıyacam double olanından hemde yorumlarınızı yakından takip ediyorum gerçekten siz Standapçı olmalıymissinız

 50. kıtlatılmış çubuk dedi ki:

  Ahmet bey diyelim ki araba bana çıktı.arabanın vergiside 50-55.000 arası değişiyor.bende desemki valla billa 55000 liram yok.şunu 30000 e bağlayalım desem 25000 i kurtarabilirmiyim?veya onlarda 30000 olmaz ama hadi sana 40000 olsun derlermi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir