Nestle SMA Optipro Çekiliş Sonuçları
SMA Optipro Çekiliş Sonucu Kazananlar
Turkuaz renkli kapaklara sahip SMA Optipro 3 400 gr ve 800 gr paketlerinden çıkan 8 haneli şifreyi göndererek katıldığınız kampanyanın son dönemi 31 Ağustos 2023 tarihinde sona erdi. Son dönem çekilişi 11 Eylül 2023 tarihinde yapıldı ve kazanan isimler belirlendi.
450 lira değerinde Param Hediye Alışveriş Kartı Kazanan 200 kişi: (3. dönem)
Melike Çoban, Antalya
Merve Mutlu, Kocaeli
Ceyda Ceren, Kocaeli
Sabriye Arlı Tülü, Antalya
Mahmut Engin Varoğlu, Malatya
Ahmet Yiğit, Mersin
Merve Ibil, Yalova
Tuğçe Cengiz, Ankara
Gözde Yaşi, Manisa
Derya Kuşku, Bursa
Gizem Kuran, İzmir
Serkan Bozkurt, Ankara
İpek Değirmen, Batman
Samet Topcu, İstanbul
Gizem Güler, İzmir
Gözde Acar, İstanbul
Sibel Mercan, Bursa
Gökhan Zengin, İstanbul
Gülüzar Tosun, Osmaniye
Mehmet Erol, İstanbul
Osman Büçgün, Eskişehir
Habibe Çerçi Korkmaz, Muğla
Özlem Karakoyun, Kahramanmaraş
Mert Çinar, Ankara
Özkan Kırmızı, İzmir
Samet Dinç, Ankara
Esra Yücel, Malatya
Tuğçe Altay, Bilecik
Hörmet Ünlübay, Hakkari
Nazire Çelik, İzmir
Murat Talan, Antalya
Kemal Bademoğlu, Gaziantep
Elif Taşdemir, İzmir
Dilek Akşen, Kocaeli
Yeliz Gayret Başer, Kayseri
Mustafa Özdemir, İstanbul
Deniz Yıldız, Antalya
Cansu Şenyurt, İstanbul
Sezai Badem, Ankara
İrem Kaya, İstanbul
Hatice Kılıç, Ankara
Sibel Ünlü, Adana
Yunus Kırçiçek, Sakarya
Mustafa Tanrıverdi, Gaziantep
Gönül Akçalı, İstanbul
Saadet Köse, İzmir
Orkun Topaloğlu, Adana
Çisil Kuşku, İzmir
Sultan Karaoğlu, Ağrı
İbrahim Bayraktar, İstanbul
Fatma Arabacı, Bursa
Seda Urlu, Antalya
Narin Kıran Seçgin, İstanbul
Dursun Dizman, Çorum
Esra Zaman, İstanbul
Belgin Özkan, İzmir
Mert Ahmet Yiğit, Mersin
Hacer Çimen Erdoğan, Kayseri
Merve Topalşahin, Antalya
Cansu Özen Kaya, Ankara
Gül Doğan, Adana
Arif Aslaner, Antalya
Zeynep Ural Tece, Ankara
Havva Nur Bayram, Kocaeli
Rahime Yılmaz, Sakarya
Sevda Özçelebi, Muğla
Kamil Taştepe, Konya
Duygu Demirel Bahçe, Tunceli
Hakan Dirik, Çanakkale
Mahinur Pençeci, Denizli
Hakan Doğan, Osmaniye
Öykü Topal, İstanbul
Elif Güner Özcan, Balıkesir
Miraç Karataş, İstanbul
Funda Tabak, İstanbul
Şükran Seçil Çelik Özmen, İstanbul
Nihan Şeker, Antalya
Sahra Yabaş, Aydın
Dicle Sarsılmaz, İstanbul
Fatma Kaya, Gaziantep
Demet Geçkin, Bursa
Görkem Dizer, Kocaeli
Sedat Kurgan, Aydın
Ersin Akyürek, Ankara
Ekrem Faruk Şahin, Çorum
Büşra Gökçe, Niğde
Damla Özcan, Elazığ
Mustafa Öztürk, Şanlıurfa
Şenol Baygın, Aydın
Şahin Arslan, Bursa
Erhan Tüfenk, Samsun
Abdulsamet Erdem, Kocaeli
Necati Karabayır, İstanbul
Dilek Küp Yılmaz, Şanlıurfa
İlhan Aktaş, Denizli
Süleyman Aydın, İstanbul
Mehmet Ali Yürük, Trabzon
Derya Kaya Usta, Rize
Emine Türkmenoğlu, Kayseri
Iryna Remen, Antalya
Nezahat Yazıcı, Kayseri
Alime Arpacı, İstanbul
Ayşe Nur Kılıç, Kayseri
Yasin Boyacı, Ankara
Harun Dursun, Ankara
Saime Yalçınkaya, Zonguldak
Armağan Seran, İzmir
Bahar Karaduman, Bolu
Berfin Yıldız, Ankara
Büşra Ayvaz, Giresun
Feyzi Güler, Ordu
Mümin Yeşilyurt, Trabzon
Nihal Nergiz, Diyarbakır
Elif Şafak, Giresun
Büşra Yağcıoğlu, Konya
Eda Güney, Kütahya
Tuğçe Sönmez, Antalya
Yasemin Sülün, Adana
Ufuk Almacıoğlu, Ankara
Dilara Yazar, Bolu
Cüneyt Özkal, Karaman
Sevgi İncirci, Zonguldak
Demet Gündoğdu, Ordu
Belgin Kaynarsoy, İstanbul
Mesut Tellioğlu, Gaziantep
Nuray Yılmaz, İstanbul
Deniz Tapan Yılgörmüş, İzmir
Ecem Özdemir, Adana
Selvi Güneş, İstanbul
Gamze Kıdak, Eskişehir
Ayşe Nur Çelik, İstanbul
Kübra Rençber, İstanbul
Yeşim İşler, Ordu
Muzaffer Uçkan, Konya
Esra Kumaş, Ankara
Songül Çobaner, Çorum
Selcan Yancı Kalender, Elazığ
Hilal Dikmen, İstanbul
Serhat Sulak, Bitlis
Esma Nebioğlu, Kocaeli
Serdar Arslan, Ankara
Gamze Çankar, Ankara
Esra Kuyruk Aksu, Ankara
Burcu Özcan Öğüt, İstanbul
Gökhan Dolgun, Samsun
Hala Dabbagh, İstanbul
Ziya Döğenci, Kırklareli
Esra Ulukavak, Elazığ
Edanur Çağlar, İstanbul
Ahmet Demiray, İzmir
Emine Kılıç, Manisa
Mustafa Karagöz, Kayseri
Hüseyin Cevher Özcan, Kayseri
Meryem Kahvecioğlu, Eskişehir
Sultan Demirtaş, Ankara
Muhammet Ali Yüksel, Ankara
Özcan Aydın, Ankara
Muhammed Burak Özel, Ankara
Birol Kıvançlı, Ankara
Hacer Çakı, İstanbul
Büşra Naz Şahin, İstanbul
Kezban Acun Savaş, Kırıkkale
Oktay Arslanpay, Adana
Bilal Deniz, Amasya
Elif Eren, Afyonkarahisar
Yağmur Yaşar Fırat, Kayseri
Gamze Öksüz, Kocaeli
Mehmet Ali Altınısık, İstanbul
Meltem Harman, İstanbul
Nadire Zengin, İstanbul
Yusuf Akcan, Niğde
Ceren Kavlak, Ankara
Yasemin Sezer, Sakarya
İrem Bayatlı, Çorum
Şükran Karadeniz, Erzurum
Bahar Cebeli, Bilecik
Gizem Türkoğlu, İzmir
Kader Ateş, Ordu
Ayşe Gül Çepe, Antalya
Gülşah Bağlarbaşı Görgülü, Mersin
Tezcan Yeni, İstanbul
Merve Sanrı, İzmir
Aybüke Kara, Elazığ
Elif Zeynep Çınar, Antalya
Funda Gençay, Manisa
Berrak Yüceyurt, İstanbul
Saliha Ağırman, Konya
Ebru Acar, Bursa
İpek Akbaş, Ankara
Tuğçe Tapınç, Kayseri
Havva Demirkaya, Elazığ
Dilay Kaya, İstanbul
Osman Nuri Azizoğlu, Ankara
Şilem Gündoğdu, Adana
Veli Uğur Çabuk, İstanbul
Burak Terzioglu, Ankara
Feyzullah Yücel, Kütahya
Bilge Dalyan, İzmir
Yağmur Ustalar, Denizli
Hatice Demir, Ankara
Gerber Organic Ürün Seti Kazananlar: (3. dönem)
Hikmet Durmuş, Nevşehir
Nura Battal, Gaziantep
Öznur Kanak, Bursa
Derya Kılıç Öztürk, Trabzon
Havva Gezek, Tekirdağ
Banu Kuşcu, Kahramanmaraş
Tuğba Zirek, Gaziantep
Yasemin Alptekin, İzmir
Doğuhan Ateş, Kahramanmaraş
Hasan Hüseyin Altun, Konya
Dilara Çakır, İstanbul
Emine Sultan Karaca Tanış, Aydın
Dilara Küreşoğlu, Antalya
Mustafa Soysat, Çorum
Gülistan Kartal Homan, Mardin
Gülşah Nacitarhan, Kahramanmaraş
Nilüfer Karacan, Balıkesir
Melih Üstündağ, Aydın
Zeniha Küçükaras, Konya
Kübra Gürsoy, Giresun
Ebru Sarı, Bursa
Kardelen Karaçoban, İzmir
Bilal Güler, Niğde
Merve Özcan, İstanbul
Beyza Sarıkaya, İstanbul
Elif Nur Özdemir, Eskişehir
Damla Turk, Gaziantep
Gizem Çimen, Şanlıurfa
Mert Aykırı, Muğla
Tezel Chousein, İstanbul
Nadia Ali Sir Elkhti Ahmed, Adana
Sema Şahan, Aksaray
Sonay Taylan, Adana
Hatice Kök, Samsun
Sercan Kaya, Ankara
Özden Yaşar Aydın, İstanbul
Sedanur Pomak, Düzce
Büşra Çengel, Bursa
Necla Semerci, Çorum
Gokhan Çelik, Hatay
Esra Mahmut, Gaziantep
Halil Genç, İzmir
Emine Kar, Adana
Gözde Okay, Ankara
Sevilay Sozgen, Ankara
Edanur Arık, Muş
Özge Doğan, İstanbul
Merve Candan, İzmir
Ayşenur Çetinkaya Yıldırım, Ankara
Emine Kaya Dülger, Samsun
Furkan Faziloğulları, İzmir
Merve Özkara Er, Bursa
Nursena Bulut, İstanbul
Mehmet Peltek, Eskişehir
Betül Özmen, Çanakkale
Zerrin Muslu, Aydın
Didem Üşenmez, Diyarbakır
Mehmet Bilgen, Konya
Ahmet Çorlu, Kocaeli
Doğaç Bayraktar, Balıkesir
Yeşim İmam, Bursa
Gülçin Yılmaz, İstanbul
Sevgi Nur Baştuğ, Ankara
Tülin Kala, İstanbul
Sümeyye Topcu, İstanbul
Saime Türkmen, Ankara
Ümit Akyol, Diyarbakır
Esen Topaloglu, Giresun
Elvan Ömeroğlu, İstanbul
Yeşim Akar, Samsun
Asuman Çörekci Haydanlı, Konya
Neriman Sekmen, Kocaeli
Etem İbrahim Günçe, Gaziantep
Selin Kaytan, İstanbul
Mehmet Saydam, Antalya
Aslı Hatice Üstün Avşar, Tokat
Öznur Daldal, Ankara
Aslı Ünal, İzmir
Şenay Ozata Turan, İstanbul
Özer Karcıoğlu, Antalya
Serhat Kamiloğlu, Ankara
Sevda Erdemir, Ankara
Cagla Uzun, Samsun
Yağmur Başkurt, İzmir
Derya Gün, İstanbul
Yasin Güder, Ankara
Ebru Yılmaz, İstanbul
Hande İlter, İstanbul
Gözde Küçükakman, İzmir
Buket Öz, Gümüşhane
Mustafa Karadeniz, Çankırı
Sümeyra Öztürk, Trabzon
Şükrü Altun, Kayseri
Sevim Çetin Gencer, Antalya
Evgeniya Gedikoglu, Antalya
Büşra Akarçay, Eskişehir
Elif Ekici, Samsun
Efe Can Nalbant, İstanbul
Meltem Karaman, İstanbul
Tuba Aslan, Antalya
*Kazanan kişiler hediyelerini almak için 29 Eylül 2023 tarihine kadar çekilişi organize eden U2 Promosyon ve Tanıtım firmasına göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde hakları yedek talihlilere geçer ve yedek talihlilerin kimliklerini göndermeleri için 15 günlük süre başlar.
450 lira değerinde Boyner Hediye Çeki Kazananlar: (2. Dönem)
Ömer Çağlar, İstanbul
Seval Kırca, İstanbul
Zeynep Ülkü Evran, Muğla
Abdullah Burak Karaduman, Eskişehir
Gürkan Gündüz, Aydın
Ali Arslan, Ankara
Özüm İşkorur, Muğla
Merve Yolaçan Şappazoğlu, İzmir
Zeynep Arslan, Bolu
Ayla Kılıç, Ankara
Serhat Seleş, Konya
Menal Kanat, Mardin
Musa Erdoğan, Isparta
Mustafa Öztürk, Muğla
Furkan Yildirim, Düzce
Efe Can Nalbant, İstanbul
Betül Kama, Mersin
Gözde Uysal, Karabük
Zeynep Tunçer, İstanbul
Meryem Buse Önal, Ankara
Volkan Güngör, Konya
Berkant Ak, Bartın
Deniz Tapan Yılgörmüş, İzmir
Burak Sarıkaya, İstanbul
Aykut Açıkgöz, Adana
Burçin Çağlayan Arslan, Ankara
Turgut Karlı, Sivas
Çiğdem Ünal, Zonguldak
Hale Çetintaş, Kocaeli
Sibel Akın, Kocaeli
Cemre Girgin, İzmir
Feyza Tetik, Sakarya
Gökhan Arık, Adana
Tahsin Demirok, İstanbul
Mesut Tellioğlu, Gaziantep
Bünyamin Özer, Giresun
Betül Özmen, Çanakkale
Zeynep Kurt, Kocaeli
Erol Mutugu, Sakarya
Zeynep Bozkurt, Mersin
Merve Çal Avcılar, Sakarya
Hamide Topçu, Samsun
Esra Moğol, Antalya
Ali Türker, Bursa
Necdet Dağ, İstanbul
Harun Kurt, Samsun
Abdulfettah Safi, İstanbul
Gülistan Kartal Homan, Mardin
Rabia Efe, Kocaeli
Sezer Kolcu, Samsun
Gamze Hilal Güler, Adıyaman
Hafize Büyük, İstanbul
Zeynep Daştan, Konya
Gülşah Taner, Bursa
Seyit Yurtsever, Bursa
Sevim Arıbaş, İstanbul
Burcu Atik Alataş, İstanbul
Hakan Güzel, Konya
Feyzanur Çetin, İstanbul
Fatma Nur Baştuğ, İstanbul
Sedat Kurgan, Aydın
Yavuz Taşdelen, Konya
Muhammet Eroğlu, Adana
Begüm Bilge, İstanbul
Leyla Can, Osmaniye
Ömer Ertem, Hatay
Muhammet Ali Yüksel, Ankara
Aslı Azaklı, Ordu
Zübeyde Yakşe, Bursa
Halime Oruç, Balıkesir
Büşra Ulusoy, Manisa
Taner Kılıç, Kahramanmaraş
Alper Dinar, Bursa
Nur Banu Coşkun, Mersin
Taha Dalmış, Erzurum
Mehmet Altıntaş, Antalya
Feyza Gökdoğan, Antalya
Tuğba Sayın, Ankara
Özlem Filiz Tarhan, Diyarbakır
Dilek Kavlak, Ankara
Yunus Aldaş, Antalya
Yagmur Durdu, Kilis
Enes Ecik, Çankırı
Elif Timucin, İstanbul
Gülbin Aslan, Adana
Mustafa Yıldız, Mardin
Merve Sanrı, İzmir
Tuğba Ustaoğlu, Ankara
Ömer Çelik, Erzurum
Zeynep Has, İstanbul
Kevser Kurt, Samsun
Ebru Kaya, İstanbul
Kader Aksungur, Ankara
Maryam Ahmadi, Isparta
Nihal Sucan, Kayseri
Şükriye İnan, Ankara
Nezaket Koca, Sakarya
Nagihan Işık, Ankara
Selvi Güneş, İstanbul
Pelin Kurtcephe, Antalya
Ezgi Aydınlıoğlu, Hatay
Merve Öz Demirbaş, İzmir
Orhan Kadri Atar, İstanbul
Faruk Benli, Konya
Zeliha Salduz, İstanbul
Zeynep Metin, İstanbul
Gizem Kalkan, Antalya
Rahime Yılmaz, Sakarya
Dursun Sarıal, İstanbul
Fatih Koç, Ankara
Ayşegül Tek, Tokat
Gözde Acar, İstanbul
Ceyhun Öktem, İzmir
Ömer Faruk Zararsız, Siirt
Yağmur Çakan Susar, İstanbul
Musa Karaca, Amasya
Özgür Gültekin, Konya
Pınar Çankaya Okumuş, Muğla
Cansu Sulak, Bitlis
Kader Taş, Samsun
Cüneyt Celikci, Bursa
Gurbet Dağlı, Batman
Şeyhmus Olgaç, Mardin
Ayşegül Yıldız, Ankara
Emine Masakoglu, Şanlıurfa
Ömer Yılmaz, Mardin
Şükran Karadeniz, Erzurum
Şule Tunca, Ankara
Pınar Özbek, Mardin
Beyzanur Narin, Ankara
Derya Tuncel, Ankara
Hasan Can, Giresun
Yakup Dağtekin, Düzce
Başak Satılmış, Ankara
Bedirhan Öksüz, Trabzon
Semra Üskül, Bursa
Fatih Işıksever, Şanlıurfa
Edanur Tongur, Bitlis
Bahar Güven, Balıkesir
Recep Tiryaki, Samsun
Özer Öztürk, Nevşehir
Seda Uğurlu, Ankara
Ayşe Mavi, Karaman
Dilara Reyhan Dursun, Ankara
İmdat Töre, Samsun
Ahmet Tekin, Isparta
Fadimana Öztürk, Konya
Nursel Tosun, Antalya
Almina Caner, Sakarya
Büşra Atalan, Malatya
Gamze Çiftlikli, İzmir
Tarık Demir, Ankara
Meltem Karakoç, Manisa
Esra Haksever, İstanbul
Sevde Akan, Gaziantep
Bilal Deniz, Amasya
Murat Çetin, İstanbul
Ayşegül Özdoğan, Ankara
Ahmet Halit Tekin, Kayseri
Murat Kulakoğlu, Bursa
Merve Atasever, Kayseri
Aynur Argin, Manisa
Selda Yılmaz Ateş, İstanbul
Fatma Perçin, İstanbul
Gülistan Kartal Homan, Mardin
Leyla Karagöz, Kayseri
Reyhan Gençol, İstanbul
Ertan Erçetin, İstanbul
Sultan Geldeş, İstanbul
Servet Gür, Mersin
Şahika Özkoç Selcan, Denizli
Şevval Çakır, Kütahya
Esma Fırat, Çorum
Emre Can, Kocaeli
Abdullatif Baları, Osmaniye
Yücel Başcı, İstanbul
Ali Ertürk, Ankara
Muhammet Ali Yılmaz, Ordu
Ali Başöz, Konya
Süleyman Taş, Şanlıurfa
Eylül Özilice, İstanbul
Musa Kavlak, Denizli
Hüseyin Mert Karademir, Kütahya
Berin Gökbaş Uyanık, İstanbul
Melike Kaya, Karaman
Nilgün Tüzel, Gaziantep
Şencan Can, Zonguldak
Emine Bayır, Kahramanmaraş
Rızkullah Tolun, Gaziantep
Osman Büçgün, Eskişehir
Gonca Şahin, İstanbul
Serkan Çelik, Erzurum
Gönül Akçalı, İstanbul
Ahmet Karateke, Adana
Neslihan Karaca, Sakarya
Esra Damlalı, Bursa
İnayet Gabalak, Konya
Öznur Kara, Bursa
Murat Turhan, Adana
Özge Dokumacı, Ankara
Gerber Organic Ürün Seti Kazananlar: (2. Dönem)
Serkan Uluçay, Ankara
Nilgün Dönmez, İstanbul
Hörmet Ünlübay, Hakkari
Seren Çeviren, Nevşehir
Sercan Kaya, Ankara
Mustafa Çeltikoğlu, Ankara
Elif Nur Özdemir, Eskişehir
Dilay Kaya, İstanbul
Gökhan Tosun, Kocaeli
İpek Değirmen, Batman
Kader Konuş, Balıkesir
Melek Harputluoğlu Çakmak, Antalya
Sevda Öztemur, Bursa
Furkan Taşkıran, İstanbul
Kevser Sarıaslan, Kayseri
Seyit Ali Kılınç, Kocaeli
Nezahat Yazıcı, Kayseri
Şeyma Burçak, Kahramanmaraş
Makbule Fındıklı, Kocaeli
Elif Suzan Teker, İzmir
Erva Ayas, Kocaeli
Emine Okuyucu, Eskişehir
Tuğba Öztürk, Ankara
Gamze Atakan, İzmir
Gülbahar Söylemez, Hatay
Nilüfer Humartekin, Diyarbakır
Nilay Kahya, Adana
Mustafa Zafer Parlak, İzmir
Melike Çoban, Antalya
Ufuk Baltacı, Kastamonu
Meryem Dereli, Antalya
Sertaç Zobu, Amasya
Ercan Olgun, İstanbul
Mustafa Burak Arıyan, Ankara
Özlem Ayşe Altaş, İstanbul
Nilgün Butnar, Şırnak
Ali Yılmaz Taş, İzmir
Emre Alarçin, İstanbul
Oğuz Harman, İstanbul
Semihan Yılmaz, Ordu
İbrahim Solmaz, Gaziantep
Elvan Yaç, İstanbul
Ümit Demir, Kahramanmaraş
Ahmet Beşparmak, Kayseri
Gökhan Doğan, Bilecik
Tülin Kala, İstanbul
Çağlar Kör, Kocaeli
Ahmet Çepni, Ordu
Muhammet Yıldız, Eskişehir
Damla Sarı, Hakkari
Serhat Arslan, İstanbul
Doğukan Çarıklıoğlu, Kocaeli
Selver Önal, İzmir
Burak Keskin, Ağrı
Meryemjan Kerımkulıyeva, Ankara
Ayşe Yılmaz, Sakarya
Gaye Şen, Çanakkale
Mustafa Kaygusuz, Mersin
Selda Efe, Bursa
Filiz Solmaz, İstanbul
Ece Güleç Taşcı, İstanbul
Ensar Bayraktutar, İstanbul
Fatma Şıklar, Gaziantep
Burcu Alan, Kocaeli
Ceyhun İzki, Balıkesir
Asuman Çörekci Haydanlı, Konya
Sinem Çetin, Nevşehir
Tugba Bozkurt, Şanlıurfa
Murat Bulut, Trabzon
Harika Sucu, Çanakkale
Şeymanur Diyarbakır, İstanbul
Gülcin Turgut, Denizli
Sibel Şahin, Çorum
Hasan Dinc, Antalya
Özlem Özkoç, Ankara
Edanur Yılmaz, Erzurum
Yağmur Gül, İstanbul
Ömer Kelleci, Niğde
Şeyda Aydoğdu, Antalya
Muhammet Ay, Samsun
Fatıma Zehra Yiğit, Tekirdağ
Gözde Kuzey Yenilmez, Ankara
Müge Işık, İstanbul
Duygu Sağun, Antalya
Elif Karabulut, Denizli
İlknur Gündoğdu İpek, Ankara
Hasret Söylemez, Şanlıurfa
Çağrı Aydemir, Samsun
Gamze Çilingir, İstanbul
Ebru Doğan, Nevşehir
Merve Topalşahin, Antalya
Gözde Çelik, Manisa
Vahide Taşkın, Niğde
Sefa Ateş, Ordu
Ayşegül Set, Zonguldak
Esra Taşdemir, Kocaeli
Asiye Koyuncu, Gaziantep
Merve Yesiltas, İzmir
Gülşah Kandemir, Giresun
Kamil Taştepe, Konya
*Kazanan kişilerin kimliklerini sonuçların resmi olarak açıklanmasını takip eden 15 gün içerisinde çekilişi organize eden U2 Tanıtım ve Promosyon firmasına göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde hakları yedek talihlilere geçer ve yedek talihlilerin kimliklerini göndermeleri için 15 günlük süre başlar.
Bu Çekilişe Nasıl Katılabilirdim?
Çekiliş hakkında detaylı bilgi almak için: Nestle SMA Optipro Çekilişi