Nescafe Çekilişi 2019

BENZER ÇEKİLİŞLER

676 Responses

 1. Kerimm dedi ki:

  Pakette vergiler hariç tüm yükümlülük yüklenici firmaya ait diyor nasıl oluyoda 46 bin lira gibi rakam çıkıyor çekilis sahibine bunu anlamış değilim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Aslında tam tersini diyor. KDV ve ÖTV hariç diğer yükümlülükler kazanan kişiye aittir. 46 bin liranın ne olduğunu yukarıda yazdık. Parasını verip araba alırken bile bi araba parası da vergi ödediğimiz bu ülkede çekilişten hediye kazanıp hiç vergi ödemeden kurtulacağınızı düşünmek çok iyi niyetli bir davranış olurdu. İster bir çekilişten hediye kazanın, isterseniz de Mısır’daki ölen Osmanlı subayı dedenizden miras kalmış olsun bunu üzerinize alırken vergi ödemeniz gerekiyor. İşte bu 46 bin liralık para “çok şanslı olma vergisi.”

 2. İbrahim dedi ki:

  Merhaba. Çekilişten çıkan araçların teslimatı için illaki istanbula gelmek mi gerekir. Başka ilde buluna bir Mercedes bayiinden aracı almak gibi bir durum varmı ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, çekilişlerde arabayı çekilişi düzenleyen firma veriyor, verilen arabanın markasına sahip olan firma değil. Çekilişi düzenleyen firma da çekilişte vermeyi taahhüt ettiği hediyeleri çekiliş başlamadan önce satın almak ve Milli Piyango İdaresine çekiliş izni için başvuru yaparken göstermek zorunda. Bu sebeple bir hediye kazandığınız zaman onu istediğiniz yerden almanız mümkün değil. Çekilişte verilecek araba ve telefonlar aylar öncesinden alındı ve kazanan kişileri bekliyor.

 3. Hafize dedi ki:

  Teslimat için bilgi verebilir misiniz ? Çıkmaz ama merak ettim 😁🤣

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Arabayı kazananlar İstanbul’a gelip teslim alacaklar. Telefon kazananlar ise kargo ile teslim alacaklar. Tabi öncesinde notere giderek paketlerini ibraz etmeleri gerekiyor.

 4. Berk söner dedi ki:

  Usta ben cekilise katıldım 3 kahve almistim ama hangisinin şifresini yolladığı hatırlamıyorum çıksa ne yapacağımı bilmiyorum ama 3 paketi sakladım çıksa sorun olur mu

 5. Özkan dedi ki:

  Merhabalar Ahmet bey. Şimdi ben internet sayfası uzerinden hep başvuru yaptım ve şifresini girdiğim paketleri attım. Ama kazanan kişinin bu paketini ibraz etmesi durumu var. Yalnız internet sayfasinda girdiğim her şifre icin bana bir numara zaten verildi. Benim bu durumda ne yapmam gerek.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Özkan bey, sizin bu durumda eğer inancınız varsa hediye çıkmaması için Allah’a yalvarmanız gerek.

   İnternet sitesinden girdiğiniz her bir şifre için size bir katılım numarası verildi fakat bu şifreleri kafadan sallamadan ya da bir yazılım sayesinde girmediğinizi nasıl ispat edeceksiniz? Eğer paket ibrazı zorunlu olmasaydı kimse çekilişe katılmak için ürün satın almazdı ve bilgisayar programları üzerinden şifreler üreterek çekilişe kayıt yaptırırdı. Paket ibrazı bu durumu önlemek için alınmış bir karar. Paket olmadan ne yazık ki hediye alamazsınız. Hakkınız yedek talihliye geçer.

 6. Hamit Aykut dedi ki:

  Vergi indirimden yararlanırmı %52 raporum var

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Vergi indirimi” hakkınız var ama hangi vergilerde geçerli bunu bi araştırın? Marketten alışveriş yaptıktan sonra size kesilen 118 liralık fatura için “benim vergi indirim hakkım var, 118 lira değil 100 lira öderim” diyebiliyor musunuz? Ya da akaryakıt istasyonundan 7,14 liraya benzin alırken indirim hakkınızdan dolayı 3,5 liraya yakıt alabiliyor musunuz? Alamıyorsanız önce hangi vergilerde indirim hakkınız olduğunu araştırın ve daha sonra veraset ve intikal vergisi bu vergiler arasında mı ona bakın.

  • NEDİM dedi ki:

   Yeni getirilen yasa ile piyasa değeri 200bin tlnin üzerinde fiyatı olan tüm araçlara engellilerde vergisini ödemek zorunda

 7. Zeynep dedi ki:

  Şimdi bu araba bana çıktı bende gittim 15 günlük vergi şeysine söz verdim 46 bini galericiden aldım galerici adamla gittim vergiyi yatırdım arabayı bana verdiler o sırada o borç aldığım galericiyle oraya gittiğim için adama al abi bu arabayı bana tiko para ver senden aldığım parayıda fiyattan düş dedim ordakiler mırın kırın eder mi yani; yuh be kardesim arabayı satacağını bu kadar belli etmeseydin keşke falan derler mi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Arabayı kendi üzerinize geçirmeden galericiye satmanız mümkün değil. Arabayı kendi üzerinize geçirdikten sonra teslimatı yapan kişiler sizden alacakları bahşiş sonrası arkalarını dönüp gidecekler. Araba sizin olduktan sonra da ister galericiye verin, ister noterdeki işlem yapan adama. Kimse karışamaz.

 8. ergin dedi ki:

  Telefonu kazandığımda kargo ıle alma ihtimalim var mı

 9. Melek dedi ki:

  Merhabalar şifre gönderdiğim de her gün sayı bir milyon artıyordu çok büyük rakamla kapadı sanrm çekiliş sayfası
  Sizce şirketler mi katılıyor şansımız onlara göre daha mı düşük ben 87 tane gönderdim ama neredeyse 15 milyon katılım şifresiyle bitti

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Nescafe ve Magnum gibi firmaların çekilişine katılım bu şekilde oluyor. Sayı oldukça yüksek. Bu normal.
   Şirketler derken neyden bahsettiğinizi anlamadım. Ne şirketi?

 10. Hayriye dedi ki:

  Peki önceki kazananların ismi neden hiç bir yerde yayınlanmadı magmum da nescafe çekilişlerinde kimler kazandı kazanan var mı bilinmiyor

 11. olcay çelik dedi ki:

  Ahmet bey yüzde 20 vergi diyorsunuz ama nette yaptığım araştırmada ivazsız vergi tablosunda 217 bin tl yüzde 10 dilimine giriyor. yüzde 20 nasıl oluyor kademe kademe bu vergiler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Olcay bey kanun maddesinin çekilişlerden kazanılan hediyeler için özel bir maddesi var. Orada çekilişlerden kazanılan hediyenin değeri ne olursa olsun vergi oranı %20 yazıyor.

 12. Sema dedi ki:

  Ben çaliştiğim için firmamin adresini yazdim aksi taktirde tebligat eve gitse nerden bulacaklar beni şimdi kafami kurcalayan soru bu firmanin adresini verdim diye hediye çiksa alamiyormuyum patronumuzmu alacak

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Yeni sezonda bir alana bir bedava kampanyası yapan bir kıyafet firmasından aldığınız elbise, iş yerinize sizin adınıza kargo ile geldiğinde “Kargo sizin adınıza ama iş yeri sahibi siz değilsiniz. Bu yüzden bu elbiseyi iş yeri sahibi olan Mahmut beye vermek zorundayız.” dediler mi hiç? Adres ve telefon gibi “iletişim bilgileri” adı üstünde sizinle iletişim kurulması için isteniyor. Telefon numarası verirken illaki kendi adınıza kayıtlı bir numara vermenize gerek yok. Tarife ücreti düşük olsun diye öğrenci olan kardeşiniz adına aldığınız telefon numarasını da verebilirsiniz. Kimse bunu sorgulamaz. Adres de aynı şekilde.

   Siz çekilişe kimin adına katıldıysanız adres olarak beyaz sarayı da verseniz kazanan kişi siz olursunuz.

 13. Batu dedi ki:

  Merhaba çekilişe katıldım şansım olur arabayı kazanırsam arabayı satabilirmiyim sadece kazanan kişidemi kalıyor yoksa

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba çekilişten araba kazanmak arabayla evlenmek anlamına gelmiyor. Kaldı ki evlendiğiniz de bile boşanma hakkınız var. Boşandığınız zaman da eski eşiniz bir başkasıyla evlenebiliyor. Araba sizin olduktan sonra ister satın, ister kiraya verin. İster boyatın, isterseniz de parçalayıp parça parça satın. Ne yapmak istediğiniz size kalmış.

 14. Turgay dedi ki:

  Ahmet bey sabrınıza hayranım;) ben sınıf öğretmeniyim 1. Sınıftan bu kadar saçma sorular gelmiyor , ben de ne demeye okudum bilmiyorum bu kadar soru ve cevabı ;)

 15. Ogün Kafaroğlu dedi ki:

  Arabanın vergisi 42 bini ödeyince araba bizim oluyor dimi teşekkürler.

 16. sezaiyegen dedi ki:

  ahmet bey iyi günler ben kendi adıma 100 kadar şifre yolladım şansımız artsın diye eşim adınada yolladım aynı bilgisayardan. ikimizede hediye çıkarsa ikisinide verirlermi acaba birde eşimin ismi kimlikte semira diye yazıyor ama ben kayıt ederken semra diye yazmışım hediye çıkması durumunda bir sorun olurmu. ismi düzeltmek mümkünmü

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, aynı bilgisayardan iki farklı kişi adına katılım sağlamanız sorun olmaz. İki kişi de kendi adına gönderilen şifrelere bir hediye çıkması durumunda hediyesini alabilir.

   İsim konusunda bir iki harf hatasından dolayı sorun çıkarmıyorlar. Sonuç olarak paketler de sizde. İsim düzeltmek yok maalesef.

 17. Oguzhan dedi ki:

  Kazanmamıza dair hemen hediyeyi teslim almaya gidiyormuyuz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Önce biraz sevinin, sonra sakince sizi aramalarını bekleyin. Kazandığınız hediyeye göre teslimat zamanı değişiyor. Araba kazanırsanız özel bir etkinlikle araba teslim edileceği için bir süre beklemeniz gerekebilir.

 18. Muhammet özal dedi ki:

  Şansın varsa o seni elbet bulur bin katılım yaşanan çıkacak diye birşey yok bir katılanların yok elbet.
  Ahmet Bey katılma adetimi öğrenebileceğim bir yer varmı nedeni her 50 katılım hakkı olana garanti hediyeler var 49 da kalmayalım en azında herkese bol şans

 19. Hakime Hamarat dedi ki:

  Merhabalar ben üniversite 3.sinif öğrencisiyim. Ordu Ünye de yaşıyorum. Mesela araba çıktı 42 milyar vergisini ödeyip arabayı aldım daha sonrasında bu ödediğim toplu paradan sonra böyle yüksek miktar ödeyecek miyim yoksa sadece motorlu taşıtlar vergisi olan 800 mü düzenli olarak ödenecek? Artı telefon çıktı diyelim telefonu almak için oraya gelmeme gerek var mı yoksa şirket paketleyip gönderiyo mu 😇😊

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Merhaba, düzenli olarak 42 bin lira ödenecek olsa herhalde çekilişe katılmamak için yarışırdık. Sadece bir kez ödenecek. MTV ve sigorta düzenli olarak ödenecek.

   • birkan dedi ki:

    Ahmet Bey merhaba ben çekilişe katıldım baya gönderdim diyelim ki bana çıktı telefon veya araba ama nescafe paketim yok çöpe attım her seferinde bilmiyordum saklanması gerektiğini bilmiyordum.
    Ama girdiğim şifreler kesinlikle bana ait ücretle alınmış nescafeler ve hir bir yerde çıkmaz başkası tarafından benim şifrelerim sorun olurmu bu durum ?

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Muhtemelen bu soruya daha önce 1 milyon 658 bin 485 kez vermiş olduğumuz “şifreli paket yoksa hediyenizi teslim alamazsınız” cevabını okumanıza rağmen yine de tekrar sorma ihtiyacı hissetmişsinizdir. O halde bir kez daha tekrar edelim, paket yoksa hediye de yok. Şifreler kesinlikle de size ait olsa, şifreli paketlerle boy boy fotoğraflarınız da olsa, paketi gösteremediğiniz sürece hediyeyi almanız mümkün değil.

     Lütfen bir çekilişe katılmadan önce “çekilişe katılım koşullarını” okuyunuz. Paket üzerinde saklamanız gerektiği yazıyor. İnternet sitesinde yazıyor. Reklamlarda yazıyor. Umarım size hediye çıkmaz. Yoksa çok üzüleceksiniz.

 20. Şilan Derman dedi ki:

  Ahmet bey ömür boyumu vergisini ödeyeceğiz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Eğer “Ben bu arabayı kullanmak istiyorum, bu yüzden arabayı satmadan vergileri ödeyeceğim” diyorsanız ve asgari ücretle çalışan biriyseniz muhtemelen ömür boyu sürer. Arabayı üzerinize geçirmek için yaklaşık 46 bin lira harcamanız gerekecek. Elinizde hazır para yoksa ya bankadan ya da tefeciden bu parayı temin edeceksiniz. 46 bin lirayı bankadan alırsanız 60 ay vade ile aylık 1.348 lira ödeyerek kredi borcunuzu tamamlarsınız. Bu sizin için çok zor bir ödeme seçeneği olur. Tefeciden alırsanız size 60 ay vade vereceğini sanmıyorum. Arabayı almak için bu parayı istediğinizi söylerseniz muhtemelen bu arabayı elinizden almak için her türlü baskıyı yapacaktır size.

   En iyisi satın ve ömür boyu huzursuz olmaktan kurtulun.

 21. Hasan dedi ki:

  Dükkanın adina gönderdin ciksa hediyeyi alma imkanimizvarmi

 22. Gonca dedi ki:

  Ahmet bey ben ögrenciyim eğer çıkarsa arabanın vergisini kaç gün içersinde yatırmamız gerekiyor hemen gelip kağıttaki kodu size göstermek zorundamıyız yoksa zaman tanıyor musunuz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Arabayı kazanırsanız muhatabınız ben olmayacağım :) Muhatabınız çekilişi düzenleyen firma Nescafe temsilcileri olacak. Arabayı kazanırsanız hemen gelmenize gerek yok. 15 gün süreniz var. Ne yazık ki zaman tanımıyorlar.

 23. Anıl Taşkın dedi ki:

  Ahmet abi katılım koşullarını okudum şu dikkatimi çekti ( ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir ) bunlar bana ait değilse neyin vergisini alıcaklar benden

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Merhaba Anıl, “Türkiye vergi cenneti bir ülkedir. Vergiden çok ne var :)” Hiç merak etme, kazanırsan ödemen gereken vergi veraset ve intikal vergisi olacak. Ne kadar olduğunu da yukarıda yazdık.

 24. Makbule dedi ki:

  Ahmet bey ne kadar şifre atarsak okadar şansımız mı yükseliyo yoksa katılım yapmak yeterli mi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kampanyanın açıklama kısmına yazdığımız “Ne kadar çok şifre gönderirseniz kazanma ihtimaliniz o kadar çok artar.” ifadesinin sorunuzun cevabı için yeterli olduğunu düşünüyoruz.

 25. Kazım dedi ki:

  Cekilis numarasindanmi takip edecez yoksa paketeki sifreyle

 26. Yeşim dedi ki:

  Katılımın kaç kişi olduğunu nereden görüyorsunuz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Şifre gönderdiğinizde size gelen katılım numarasından kaç kişinin katıldığını görebilirsiniz.

   • Ferdi dedi ki:

    Katılım numarasını kaydetmiyorum mesela ekran kırparak sadece şifreyi girdim ve paketini sakladim …. katılım numarasından nasıl bakicam görmek istiyorum ???

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Ekran kırparak şifreyi nasıl girdiğiniz anlamadım. Bir şifre daha göndererek gelen katılım numarasından kaç kişinin olduğunu öğrenebilirsiniz.

 27. ali dedi ki:

  intikal vergisini 2-3 ay sonra ödeme imkanımız var mı

 28. mert dedi ki:

  diyelim o gün şans benimdi ve bir araba bir de telefon kazandım. her 2 hediyeyi de alma hakkım olacak mı ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kampanya koşullarını okuyunuz. Sadece bu çekiliş için değil sitemizde yayınlanan tüm çekilişler için geçerli olan kural “bir kişi yalnızca bir hediye kazanabilir.” Önce araba çekilişi yapılır. araba çekilişinde kazanan isimler telefon çekilişinde ismi okunsa dahi kazanmış sayılmaz. Çekiliş tekrarlanır ve yeni bir isim belirlenir.

 29. Melek dedi ki:

  Merhabalar çok hızlı artıyor katılımcı sayısı gözüm korktu doğrusu ben de birçok kez gönderdim ama her gün neredeyse bi milyona yakın sayı artıyor şirketler mi katılıyor dersiniz

 30. jumakuly dedi ki:

  Ahmet abi yabanci olsanda hediyeni alabilirmiyim?

 31. Elif dedi ki:

  Ehliyetim yok diyelim arabayı kazandım vergiyi ödeyecek paramda var diyelim. Arabayı alabilir miyim ? Sıkıntı çıkar mı ?

 32. Gonca dedi ki:

  Ahmet bey ben öğrenciyim diyelim ki araba bana çıktı nerden bulacağım ben 42 bin tlyi taksit taksit versek olmaz mi acaba

 33. Mustafa dedi ki:

  Bu araba çıkarsa vergi borcunu dert etmeyin.. Nasıl olsa bağdat caddesinde ya da etilerde bi galerici zaten sizi bulur..

 34. Hasan dedi ki:

  Merhaba Ahmet, Nescafe kod numarasını gönderdim ve firmadan 21/5/2019 tarihinde çekilişi kazandığımı belirten bir mesaj aldım. Bu ne anlama geliyor?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, bu durum “gelen mesajı anlamadığınız” anlamına geliyor. Çekilişe katılım 15 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek ve çekiliş 21 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak. Henüz çekilişi yapılmamış olan bir kampanyadan hediye kazanmanız mümkün değil. Gelen mesajı tekrar okuyunuz.

 35. Emin dedi ki:

  Şifreleri gönderdikten sonra paketleri atmıştım kazanma halinde ciddi bir sorun olur mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Elbette. Bu durum ciddi kalp rahatsızlıklarına neden olabiliyor. Bilim insanları tarafından Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre Nescafe paketinden çıkan şifreyi gönderdikten sonra paketi atan kişilerin kalp krizi riski, paketi saklayanlara oranla 10 kat daha fazla. Umreye giden bir arkadaşınız ya da akrabanız varsa haber verin size hediye çıkmaması için kabede dua etsinler. Aksi halde kazanmanız durumunda paketiniz olmadığı için hediyeyi teslim alamayacaksınız. Hakkınız yedek talihliye geçecek.

 36. Fırat dedi ki:

  Şimdi kazansam vergi borcunu kaç günde ödemek gerek

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Tek bir günde ödemeniz gerekiyor. Parayı toparlayacaksınız ve tamamını aynı günde ödeyeceksiniz. Gün olarak veya ay olarak taksit seçeneği yok ne yazık ki.

 37. Halis çelik dedi ki:

  Ahmet bey siz katıldınız mı

 38. Mehmet dedi ki:

  Merhaba katılım numarayla ne yapılması lazım acaba ve günde kaç tane paket şifreyi yükleyebilirim? Ben kazanırsam nasıl haberim olur? Şimdiden teşekkür ederim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey, katılım numarasını saklamanız yeterli. Günde kaç paket şifre yükleyebileceğinizi bana değil kendinize sormalısınız. Adam tutup bilgisayarın başına oturtup sabahtan akşama kadar da şifre yükleyebilirsiniz, sizin bileceğiniz iş. Kazananları bu sayfadan açıklayacağız. Takip ederseniz haberiniz olur.

 39. Gülcan dedi ki:

  Ya neden vergi borcu var şahsen ben. Ev kızıyım çıkarsa bu vergi borcunu nasıl ödiyecem ahmet bey

 40. orhan dedi ki:

  İlk defa hediyelerle ilgili bir siteye rastladım ve detaylıca araştırdım. Allah razı olsun sizden herkese sabırla itina ile cevap verip memnun etmişsiniz. Elleriniz dert gmrmeye güzel gardaşım.

 41. Mehmet Zahit dedi ki:

  Birkaç şifreyi yolladım, yollandı gözüküyor fakat gönderirken sayfa hata vermişti sanırım o nedenle mailime kod gelmedi ne yapmalıyım?

 42. Rabia dedi ki:

  Ahmet bey çekilişe katılmak için şifre gönderdiğimizde takip edebileceğimiz bir numara veriliyor. O numarayı kaybetsek birşey olmaz değil mi?

 43. Buse Çetin dedi ki:

  Ahmet Bey sürekli her sene olan çekilişe katılıyoruz ve ciddi anlamda nescafe sayısı fazla ama hiç çıkmıyor.Diyorlar ki bu işte bişey var.Tandıklarına ayarlıyorlardır.Bir oyun dönüyordur diyorlar inanmıyoruz noter huzurunda oluyor ama bi sormak istedik.tabi ki sizde buradan evet oyun demezsiniz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Merhaba Buse hanım, eğer bir oyun olsaydı bir hile olsaydı böyle bir şeye internet sitemizde yer vermezdik. Mesela biz Milli Piyango çekilişlerine ve sonuçlarına internet sitemizde yer vermiyoruz. Nescafe, Magnum gibi çekilişlerden hediye kazanmak çok zor. Çünkü katılım sayısı çok yüksek hediye sayısı çok az. Mesela Magnum çekilişi için yaklaşık 15 milyon şifre gönderiliyor ama sadece 2 şifreye hediye çıkıyor. Neredeyse 2 milyona yakın insan katılıyor çekilişlere. 2 kişi kazandıktan sonra geriye kalan 1 milyon 999 bin 998 kişi “Neden bana çıkmadı hile mi var?” acaba diye düşünmeye başlıyor. Oysaki bu çok yersiz. Çıkmaması değil çıkması şaşırtıcı olmalı. Çıkmaması çok normal :) Aynı bu çekiliş gibi.

 44. Nevin dedi ki:

  iyi günler çekilişe kayıt olurken evliydim su an bosaniyorum soyadı değişik olucak hayirlisiyla arabayi kazandigimda bosanma ilamami yanimda mi goturmem lazim?boşanma sonrası kendi soyadı oklucak ama cekilise katilirken evli oldugum soyadimla kayit oldum

 45. Bünyami dedi ki:

  Bu arabayı kazanan ehliyetsiz olabilir sonra ehliyet alabilirmi

 46. Tolga dedi ki:

  Bi hediye vereceksiniz onuda borcuyla veriyorsunuz kim nerden 42 bin tl bulsun da versin vergisi icin

 47. Veysel dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey.İsim ve soy ismimizi değişik yazsak olur mu?Ya da araba bize çıksa gizli tutmak istesek olur mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Veysel bey, isim ve soyisminizi değişik yazsanız olmaz. Mesela siz Veysel yerine Veysi yazdınız. Araba da size çıktı. Kimliğinizi isteyecekler. Katılan kişi ile kimlik getiren kişi aynı olmadığı için hediyeyi teslim alamayacaksınız. İsminizi gizli tutamazsınız. Çekilişe katılarak kazanmanız durumunda firmanın yapacağı tüm etkinliklerde bulunmayı da kabul etmiş oluyorsunuz. Bu çekilişe katılım şartlarında yazıyor.

   • Veysel dedi ki:

    Teşekkürler.Ahmet bey.Verdiginiiz örneğin aynısını yapıyordum.Artik dikkat ederim.İyiki varsınız.iyi çalışmalar.

 48. Yusuf Enes dedi ki:

  Nescafe puanlarımı harcarsam kazanma olasılığım düşer mi?

 49. Kadir dedi ki:

  Ahmet bey diyelimki hediyeyi kazandığımız taktirde vergi borcunu ödeyemedik hediye bi zaman sonra iptal oluyormu

 50. Abdulkadir dedi ki:

  İstediğimiz renk oluyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir