Nescafe Çekilişi 2019

BENZER ÇEKİLİŞLER

584 Responses

 1. mert dedi ki:

  diyelim o gün şans benimdi ve bir araba bir de telefon kazandım. her 2 hediyeyi de alma hakkım olacak mı ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kampanya koşullarını okuyunuz. Sadece bu çekiliş için değil sitemizde yayınlanan tüm çekilişler için geçerli olan kural “bir kişi yalnızca bir hediye kazanabilir.” Önce araba çekilişi yapılır. araba çekilişinde kazanan isimler telefon çekilişinde ismi okunsa dahi kazanmış sayılmaz. Çekiliş tekrarlanır ve yeni bir isim belirlenir.

 2. Melek dedi ki:

  Merhabalar çok hızlı artıyor katılımcı sayısı gözüm korktu doğrusu ben de birçok kez gönderdim ama her gün neredeyse bi milyona yakın sayı artıyor şirketler mi katılıyor dersiniz

 3. jumakuly dedi ki:

  Ahmet abi yabanci olsanda hediyeni alabilirmiyim?

 4. Elif dedi ki:

  Ehliyetim yok diyelim arabayı kazandım vergiyi ödeyecek paramda var diyelim. Arabayı alabilir miyim ? Sıkıntı çıkar mı ?

 5. Gonca dedi ki:

  Ahmet bey ben öğrenciyim diyelim ki araba bana çıktı nerden bulacağım ben 42 bin tlyi taksit taksit versek olmaz mi acaba

 6. Mustafa dedi ki:

  Bu araba çıkarsa vergi borcunu dert etmeyin.. Nasıl olsa bağdat caddesinde ya da etilerde bi galerici zaten sizi bulur..

 7. Hasan dedi ki:

  Merhaba Ahmet, Nescafe kod numarasını gönderdim ve firmadan 21/5/2019 tarihinde çekilişi kazandığımı belirten bir mesaj aldım. Bu ne anlama geliyor?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, bu durum “gelen mesajı anlamadığınız” anlamına geliyor. Çekilişe katılım 15 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek ve çekiliş 21 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak. Henüz çekilişi yapılmamış olan bir kampanyadan hediye kazanmanız mümkün değil. Gelen mesajı tekrar okuyunuz.

 8. Emin dedi ki:

  Şifreleri gönderdikten sonra paketleri atmıştım kazanma halinde ciddi bir sorun olur mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Elbette. Bu durum ciddi kalp rahatsızlıklarına neden olabiliyor. Bilim insanları tarafından Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre Nescafe paketinden çıkan şifreyi gönderdikten sonra paketi atan kişilerin kalp krizi riski, paketi saklayanlara oranla 10 kat daha fazla. Umreye giden bir arkadaşınız ya da akrabanız varsa haber verin size hediye çıkmaması için kabede dua etsinler. Aksi halde kazanmanız durumunda paketiniz olmadığı için hediyeyi teslim alamayacaksınız. Hakkınız yedek talihliye geçecek.

 9. Fırat dedi ki:

  Şimdi kazansam vergi borcunu kaç günde ödemek gerek

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Tek bir günde ödemeniz gerekiyor. Parayı toparlayacaksınız ve tamamını aynı günde ödeyeceksiniz. Gün olarak veya ay olarak taksit seçeneği yok ne yazık ki.

 10. Halis çelik dedi ki:

  Ahmet bey siz katıldınız mı

 11. Mehmet dedi ki:

  Merhaba katılım numarayla ne yapılması lazım acaba ve günde kaç tane paket şifreyi yükleyebilirim? Ben kazanırsam nasıl haberim olur? Şimdiden teşekkür ederim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey, katılım numarasını saklamanız yeterli. Günde kaç paket şifre yükleyebileceğinizi bana değil kendinize sormalısınız. Adam tutup bilgisayarın başına oturtup sabahtan akşama kadar da şifre yükleyebilirsiniz, sizin bileceğiniz iş. Kazananları bu sayfadan açıklayacağız. Takip ederseniz haberiniz olur.

 12. Gülcan dedi ki:

  Ya neden vergi borcu var şahsen ben. Ev kızıyım çıkarsa bu vergi borcunu nasıl ödiyecem ahmet bey

 13. orhan dedi ki:

  İlk defa hediyelerle ilgili bir siteye rastladım ve detaylıca araştırdım. Allah razı olsun sizden herkese sabırla itina ile cevap verip memnun etmişsiniz. Elleriniz dert gmrmeye güzel gardaşım.

 14. Mehmet Zahit dedi ki:

  Birkaç şifreyi yolladım, yollandı gözüküyor fakat gönderirken sayfa hata vermişti sanırım o nedenle mailime kod gelmedi ne yapmalıyım?

 15. Rabia dedi ki:

  Ahmet bey çekilişe katılmak için şifre gönderdiğimizde takip edebileceğimiz bir numara veriliyor. O numarayı kaybetsek birşey olmaz değil mi?

 16. Buse Çetin dedi ki:

  Ahmet Bey sürekli her sene olan çekilişe katılıyoruz ve ciddi anlamda nescafe sayısı fazla ama hiç çıkmıyor.Diyorlar ki bu işte bişey var.Tandıklarına ayarlıyorlardır.Bir oyun dönüyordur diyorlar inanmıyoruz noter huzurunda oluyor ama bi sormak istedik.tabi ki sizde buradan evet oyun demezsiniz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Merhaba Buse hanım, eğer bir oyun olsaydı bir hile olsaydı böyle bir şeye internet sitemizde yer vermezdik. Mesela biz Milli Piyango çekilişlerine ve sonuçlarına internet sitemizde yer vermiyoruz. Nescafe, Magnum gibi çekilişlerden hediye kazanmak çok zor. Çünkü katılım sayısı çok yüksek hediye sayısı çok az. Mesela Magnum çekilişi için yaklaşık 15 milyon şifre gönderiliyor ama sadece 2 şifreye hediye çıkıyor. Neredeyse 2 milyona yakın insan katılıyor çekilişlere. 2 kişi kazandıktan sonra geriye kalan 1 milyon 999 bin 998 kişi “Neden bana çıkmadı hile mi var?” acaba diye düşünmeye başlıyor. Oysaki bu çok yersiz. Çıkmaması değil çıkması şaşırtıcı olmalı. Çıkmaması çok normal :) Aynı bu çekiliş gibi.

 17. Nevin dedi ki:

  iyi günler çekilişe kayıt olurken evliydim su an bosaniyorum soyadı değişik olucak hayirlisiyla arabayi kazandigimda bosanma ilamami yanimda mi goturmem lazim?boşanma sonrası kendi soyadı oklucak ama cekilise katilirken evli oldugum soyadimla kayit oldum

 18. Bünyami dedi ki:

  Bu arabayı kazanan ehliyetsiz olabilir sonra ehliyet alabilirmi

 19. Tolga dedi ki:

  Bi hediye vereceksiniz onuda borcuyla veriyorsunuz kim nerden 42 bin tl bulsun da versin vergisi icin

 20. Veysel dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey.İsim ve soy ismimizi değişik yazsak olur mu?Ya da araba bize çıksa gizli tutmak istesek olur mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Veysel bey, isim ve soyisminizi değişik yazsanız olmaz. Mesela siz Veysel yerine Veysi yazdınız. Araba da size çıktı. Kimliğinizi isteyecekler. Katılan kişi ile kimlik getiren kişi aynı olmadığı için hediyeyi teslim alamayacaksınız. İsminizi gizli tutamazsınız. Çekilişe katılarak kazanmanız durumunda firmanın yapacağı tüm etkinliklerde bulunmayı da kabul etmiş oluyorsunuz. Bu çekilişe katılım şartlarında yazıyor.

   • Veysel dedi ki:

    Teşekkürler.Ahmet bey.Verdiginiiz örneğin aynısını yapıyordum.Artik dikkat ederim.İyiki varsınız.iyi çalışmalar.

 21. Yusuf Enes dedi ki:

  Nescafe puanlarımı harcarsam kazanma olasılığım düşer mi?

 22. Kadir dedi ki:

  Ahmet bey diyelimki hediyeyi kazandığımız taktirde vergi borcunu ödeyemedik hediye bi zaman sonra iptal oluyormu

 23. Abdulkadir dedi ki:

  İstediğimiz renk oluyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir