Nescafe Gold Mercedes C180 Cabrio Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

99 Responses

 1. Betül dedi ki:

  Ahmet bey çekiliş yapıldı hemen bilgi veriyorlarmı kazanana yoksa ertesi günmü çünkü kazananları önce bilgilendiriyorlar

 2. sezgin dedi ki:

  Bir çekiliş daha az önce bitti ve sonucunu beklemeye başladık. nescafe goldun bana geçen sene maliyeti 20 TL idi bu yıl maliyeti 48-TL civarında. Nescafeleri de gelecek çekilişe kadar içerim artık. Bol şans arkadaşlara

 3. Mahsum dedi ki:

  Çekilişe katilamiyorum nasıl katılırım lütfen yardım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Çekilişe katılamıyorum” yerine katılmanıza engel olan şeyi yazarsanız yardımcı olabiliriz belki. Neden katılamıyorsunuz, şifreyi mi kabul etmiyor, hata mı veriyor ne oluyor açıklayınız.

 4. hilal dedi ki:

  çok katılım olacağını zannetmiyorum bu kampanyaya 100 gr 15 tl 200 gr lık 25 tl toplamda 400 gr aldım buzdolabına koydum kavonaza boşalttım paketler güvenli yerde =) hadi hayırlısı ;) bol şanlar

 5. kadir dedi ki:

  bence bu kadar enteresan sorulara nazaran acıklama kısmındakı kapağı çekiliş sonuna kadar sakla demişsiniz yaa kapaklı degilde ambalajlı olanlar kapak saklanıyor diyip atmasınlar :)) yapar bizim milletimiz :)) sonra bide gelip siteyi mahkemeye verir malum adelet pazar tartısı gibi :)) sitedede malum sagda solda acıklama yok kazandığınız durumda bize vermediğiniz gibi kaybetmeniz durumunda biz sorumlu değiliz gibi gibi :))

 6. inekmatur dedi ki:

  Merhaba bir şey soracağım. Ama lütfen kızmayın :D

  Şimdi bende beş kuruş yok çekiliş bana çıkarsa, bu parayı karşılayamıyorum. Otomobil benim üzerime de değil. O yüzden satamıyorum da.

  Peki bu çekilişi kazandığıma dair bir belge ibraz ederek bankadan kredi alabiliyor muyum? Yani hiçbir mülküm olmamasına rağmen sadece kazandığımı belgeleyerek kredi almam mümkün mü? Bunu biliyor musunuz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Elbette. Bu çok normal bir durum.

   • hüseyin dedi ki:

    Ahmet Bey bugün kahve aldım. ürünün üzerinde kampanya görsel var fakat geçen seneye ait kampanya imiş. Paketteki şifreyi göndersem bu seneki cekilis için geçerli olur mu?

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Lütfen böyle sorular sorarak zaman kaybetmeyin. Şifreyi göndermeyi deneyin. Olursa olur olmazsa olmaz.
     “Yok benim param boşa gitmesin, ben zaten sadece çekilişe katılmak için almıştım, Nescafe 3’ü 1 arada ile işim olmaz” diyorsanız ürünü iade edip bu senenin ürününü alın.

 7. hilal dedi ki:

  Yeni bir kampanya ile tekrar merhaba Ahmet bey ;)
  Bu yılın ilk yorumu da benden olsun o zaman ;)
  Kahve yi her gün tüketiyorum ee masa başı çalışınca kahve yudumlayıp kampanya araştırıyorum vakit buldukça. Bmv ve mercedes de bana çıkıcak , her ikisinide teslim alabilirim dimi birbirinden farklı kampanyalar sonuçta .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir