Nescafe Mercedes CLA 200 Çekiliş Sonucu

BENZER ÇEKİLİŞLER

332 Responses

 1. ramazan dedi ki:

  ahmet bey merhaba şifreli paketleri seneye tekrar kullanabilirmiyim.tşk ederim.

 2. Mehmet dedi ki:

  Ahmet bey a phone 7 kazananlardan birisiyim noterde evrak yaptırırken telefonu teslim aldım diye evrak yaptırıyoruz ama ben tlf almadım bir sakınca varmı bilgi verirmisiniz

 3. Ahmet dedi ki:

  Ahmet bey katılıyorum söylediklerinize. Yani kimileri diyoki ben şu kadar aldım bu kadar aldım kısmette yoksa beş yüz tane alsanda bintane alsanda boş:)

 4. Mehmet Ali dedi ki:

  Ahmet bey U2 bana mail gönderdi mailin ibranamesinde iPhone 32 gb ikramiyemi taahhüt edilen şekilde tam ve eksiksiz olarak teslim aldım yazıyor. Benden bu ibranameyi doldurup onlara göndermemi istediler ama henüz hediyeyi almadım, bu doğru mu böyle mi oluyor? Arkadaşlar sizlerde de mi böyle yardım eder misiniz?

 5. Sedat dedi ki:

  Firma ile iletişime geçtim. Kazananların adresine mektup yollamışlar. Bu mektupta firmanın istediği bazı şeyler varmış. Bunları tamamlayıp firmaya kargo ile gönderilmesini istediler.

 6. NERİŞ dedi ki:

  Çekiliş sonucuna baktımda niye hüsran ama birsey çıkmadığı için değil de bir tane Neriman ismi çıkmaz mı listede yani maşallah neslihan var neriman ismi yok neyse oda bizden sonuçta onlarıda ben Neriman olarak okuyayım bari kazananlara hayırlı olsun sizede kolay gelsin ahmet bey……

 7. Muharrem Alper dedi ki:

  Arkadaşlar mail yoluyla U2 firmasından cevap alamayınca bugün kalktım Mecidiyeköy’e gittim. İlk önce elinize bir ibraname tutuşturuyorlar. Bununla Notere gidiyor 131 TL verip noter onaylı ibraname alıp frmaya teslim ediyorsunuz. Telefonun henüz gelmediğini Pazartesi, Salı günü gibi planlandığını ama gelmeden önce aranması gerektiği söyleniyor. Ola ki içinizde uzaktan gelecek olan varsa önümüzdeki hafta ortasını beklemesi daha uygun olur. Hediye kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. Kazanamayan arkadaşlar da ümidini kaybetmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir