Nescafe Mercedes CLA 200 Çekiliş Sonucu

BENZER ÇEKİLİŞLER

333 Responses

 1. ramazan dedi ki:

  ahmet bey merhaba şifreli paketleri seneye tekrar kullanabilirmiyim.tşk ederim.

 2. Mehmet dedi ki:

  Ahmet bey a phone 7 kazananlardan birisiyim noterde evrak yaptırırken telefonu teslim aldım diye evrak yaptırıyoruz ama ben tlf almadım bir sakınca varmı bilgi verirmisiniz

 3. Ahmet dedi ki:

  Ahmet bey katılıyorum söylediklerinize. Yani kimileri diyoki ben şu kadar aldım bu kadar aldım kısmette yoksa beş yüz tane alsanda bintane alsanda boş:)

 4. Mehmet Ali dedi ki:

  Ahmet bey U2 bana mail gönderdi mailin ibranamesinde iPhone 32 gb ikramiyemi taahhüt edilen şekilde tam ve eksiksiz olarak teslim aldım yazıyor. Benden bu ibranameyi doldurup onlara göndermemi istediler ama henüz hediyeyi almadım, bu doğru mu böyle mi oluyor? Arkadaşlar sizlerde de mi böyle yardım eder misiniz?

 5. Sedat dedi ki:

  Firma ile iletişime geçtim. Kazananların adresine mektup yollamışlar. Bu mektupta firmanın istediği bazı şeyler varmış. Bunları tamamlayıp firmaya kargo ile gönderilmesini istediler.

 6. NERİŞ dedi ki:

  Çekiliş sonucuna baktımda niye hüsran ama birsey çıkmadığı için değil de bir tane Neriman ismi çıkmaz mı listede yani maşallah neslihan var neriman ismi yok neyse oda bizden sonuçta onlarıda ben Neriman olarak okuyayım bari kazananlara hayırlı olsun sizede kolay gelsin ahmet bey……

 7. Muharrem Alper dedi ki:

  Arkadaşlar mail yoluyla U2 firmasından cevap alamayınca bugün kalktım Mecidiyeköy’e gittim. İlk önce elinize bir ibraname tutuşturuyorlar. Bununla Notere gidiyor 131 TL verip noter onaylı ibraname alıp frmaya teslim ediyorsunuz. Telefonun henüz gelmediğini Pazartesi, Salı günü gibi planlandığını ama gelmeden önce aranması gerektiği söyleniyor. Ola ki içinizde uzaktan gelecek olan varsa önümüzdeki hafta ortasını beklemesi daha uygun olur. Hediye kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. Kazanamayan arkadaşlar da ümidini kaybetmesin.

 8. Erdal dedi ki:

  Ben erdal ahmet bey.nasılsınız.hal hatır soracagım ama soramıyorum.çünkü çok üzgünüm.bengeçen sene 200 tane nescafe gönderdim.bana 5 adet kupa bardagı çıktı.ve arabayıda kaçırdım.ama ben bu sene 347 tane nescafe paketi gönderdim .bununla birlikte toplamda tam:547 adet nescafe paketi gönderdim.tam 7 paket.ve ne bir araba çıktı nede iphone 7 cep tlf nu çıktı.onun için çok üzgünüm.ama hem diyorsunuz ne kadar şifre okadar fazla şans diye.ama ben bu durum için ve de çogunluk için fazla fazla şansımı arttırıp bolca şifreler gönderdim.ama tam aksine.hiç birşey çıkmadı.ben bu çekilişinizi adaletli bulmuyorum.çünkü ayrıcalık yapılmıştır.ve seçilerek çekiliş degilde öylesine kafadan istege göre isimler yazılmıştır.ve eger ki çekiliş yapılmış olsaydı .kesinlikle benim mantıgım ve hesaplarımla uygulayarak vede düşünerek hareket ederekten ben bu yola başvurdum.vede benim ihtiyacım olan 1 araba ve 5-6 tane de cep tlf hayallerimle bu şifreleri gönderdim.ama ne yazık ki 1 tane bile çıkmadı.ve beni hayal kırıklıgına ugrattınız.ama ben saymıyorum.çünkü yeni baştan bir çekiliş yapılsın.bu çekilişte büyük bir hile var.ben sizi şikayet edecegim.insan hakları ve tüketici haklarına şikayet edecegim.ve eger ki çekiliş talihlileri çekiliş sonuçlarının tarihlerini bilmiyorlarsa bile ve ikramiyelerini de unutmuş olsalar bile de siz acaba kazanamayanlara bu ikramiyeleri verirmisiniz yoksa tekrardan bir çekiliş hakkı dogarmı bizlere.ve bu 2 ayın vermiş oldugu çekiliş hakkı yani.yani gönderdigimizin vermiş oldugu şifrelerle acaba kazanamayanlara da tekrardan çekiliş hakkı dogar mı ve de ikramiyeleri gönderilir mi acaba?

  şimdiden saygı ve sevgilerimle…..
  ama çok üzgünüm ve halen şoktayım şokkkkktaaaaaaaaaaaaaa…
  yazıklar olsun sizlere ki milleti böyle kandırıyorsunuz…ama bizlerde hakkımızı haram ediyoruz……

  hoşçakalın…….
  en kısa zamanda sizlerden cevap bekliyorum…..
  aksi taktirde ben hem insan hakları mahkemesine vede tüketici hakları mahkemesine başvuracagım…sizlerde bunu bilmiş olun…

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Erdal bey mantık dışı yorumunuzu sonuna kadar okudum. Size cevap yazmamın tek sebebi bir telefon için bu kadar ağlamanıza kızdığım içindir. Çekilişler ihtiyaç sahipleri için bir geçim kaynağı değildir. Çekilişler arabası olmayana araba, telefonu olmayana telefon kazandırmak için değildir. Çekilişlerin tek bir amacı vardır o da satışları ve marka bilinirliğini artırmak.

   Bir çekilişe ne kadar çok şifre ile katılım yaparsanız “kazanma ihtimaliniz” o kadar çok artar. Fakat bu sizin “kesin” kazanacağınız anlamına gelmez. Siz 500 tane şifre gönderdiniz diye kesinlikle size çıkacak diye bir kural yoktur. En çok şifre gönderene hediye verilecek diye bir kural da yoktur. Sizin “adaletten” anladığınız size hediye çıkması veya çıkmaması. Eğer hediye kazansaydınız Nescafe sizin için en değerli firma olacaktı. Ama kazanamadınız diye söylemedik laf bırakmamışsınız. Sanki talihlilere sizin telefonunuzu cebinizden alıp vermişler gibi de üzülmüşsünüz. O telefonlar sizin değildi zaten. Nasıl bir psikoloji ile bu çekilişlere katılıp kazanamayınca da bu kadar üzülüyorsunuz bunu anlamıyorum.

   Sizin mantığınıza göre bütün hediyeleri sizin kazanmanız gerekirdi. Ama çekilişin kurallarına göre 1 kişi yalnızca 1 hediye kazanabilir. Yani o sizin hesaplarınıza göre 1 araba ve 5-6 telefon işi zaten olmuyor. İsterseniz bütün şifreleri siz göndermiş olun. Kazanabileceğiniz hediye sayısı en fazla 1 adet. Çekilişte hile var iftiranızı da sadece size hediye çıkmadığı için söylemişsiniz. Sırf siz hediye kazanamadınız diye çekilişte hile yapıldı denilemez.

   Hangi mahkemeye, hangi heyete kime başvuru yapıyorsanız yapın. Mahkeme masraflarını öder yerinize oturursunuz. Sitemizi takibi bırakın ve bir daha yorum yazmayın. Siz de bunu bilmiş olun vesselam.

   • Ali dedi ki:

    Ahmet bey bende bu boş yorumu okudum ben 550 tane kod gonderdım tek seferde bana telefon bıle cıkmadı
    bencede birdaha yorum atıp meskul etme sana katılıyorum Ahmet bey vesselam.

   • mehmet dedi ki:

    🤣🤣🤣🤣sesli güldüm halen böyle insanlarda varmış yahu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir