ODD LG G5 Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

26 Responses

 1. soner dedi ki:

  Fail olmak istemiyorum ama içimden bir ses bu çekilişte bir şey çıkacak diyor :D fotoğraf makinasını istiyorum oçıksın mümkünse :D

 2. mustafa dedi ki:

  oylamaya katildim ücretsiz dediniz uyelige uye oldum

 3. Murat dedi ki:

  Ahmet bey üye oldum farklı kategorilerde oylamada yaptım fakat çekiliş şifrelerini nerden görebiliyoruz? Ayrıca oylamaları yaptıktan sonra çekiliş hakkı kazandınız diye bi seçenek çıkmamakta? İnternet sitesi üzerinden çekiliş ile ilgili bilgileride göremedim bu konularda beni bilgilendirerek yardımcı olmanızı rica ederim saygılarımla.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş şifresi diye bir şey yoktur. Oylamaya katılmanız size çekiliş hakkı kazandırır. İnternet sitesinde girip sayfanın altındaki “Oylamaya Üyelik ve Katılım Koşulları” linkine tıklayarak çekilişle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 4. ismail dedi ki:

  hadi işallah bana çıkar

 5. birgül dedi ki:

  üye oldum oy da kullandım

 6. Cem taştan dedi ki:

  Üyelik ücretli mi bunu öğrenebileceğimiz bir yer yoktu sitede ? Telefon numarası isteniyor, bi ücret talep edilir mi üyelik için? Çekiliş için değil üyelik için?

 7. Şeyma Arslan dedi ki:

  Merhaba ahmet bey ben o sayfaya girdim oylama falan filan yazmıyor ne yapmam gerek

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Şeyma hanım “Oylama falan filan yazmıyor” dediğiniz zaman kızıyoruz. “Ben göremedim, yardımcı olur musunuz?” derseniz yardımcı oluruz. Kafamızdan uydurarak buraya kampanya eklemiyoruz öyle değil mi?

 8. Berk Karakoyunlarcı dedi ki:

  Oylamaya katıldıktan sonra karşıma form çıkmadı sorunu bir tek ben mi yaşıyorum yardımcı olur musunuz ?

 9. Emre M. dedi ki:

  Yaş sınırı mevcut mu ?

 10. ummuhan dedi ki:

  insallah bitanede bana cikar

 11. seda dedi ki:

  Ahmet bey merhaba yukarda bahsi geçen siteye girip üye oldum fakat ’31 Aralık 2015, saat 17:00 itibari ile oylama sona ermiştir.’ yazıyor. Beni bilgilendirebilir misiniz ? Yanlış yaptığım bir şey mi var acaba ?

 12. Fatma dedi ki:

  Merhabalar Ahmet Bey ,
  31 Aralık 2015, saat 17:00 itibari ile oylama sona ermiştir. İlgilerinize teşekkür ederiz.
  Diye bir yazı çıkıyor . Bir şeyi yanlış mı yapıyorum acaba, üye de oldum lakin oylamaya katılamadım. Yardımcı olabilir misiniz ?

 13. murat dedi ki:

  Surekli begeniyorum paylasiyorum birtane hediye kazanmadim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Murat bey kendi ağzınızla söylüyorsunuz neden kazanamadığınızı zaten. Yukarıda “beğenin paylaşın kesin kazanacaksınız valla” diye bir ifade mi var? Neden kampanya açıklamalarını okumak yerine, tüm çekilişleri beğenip paylaşıyorsunuz? Size beğenip paylaşın diye bir şey yazılmış mı? Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler yukarıda açıkça yazıyor. Bunları yapmadığınız sürece isterseniz bin yıl paylaşın yine de kazanma ihtimaliniz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir