Persil Apple iPhone 6S Plus Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

38 Responses

 1. aleyna demirci dedi ki:

  Belge olarak ne hazirlayacagiz kimlik fotokopisimi

 2. Aleyna demirci dedi ki:

  Eger kazanırsak ne olcak ne yapıcaz yardımcı olurmusunuz

 3. BURAK dedi ki:

  Ahmet Bey merhabalar acaba bugun çekiliş sonucunu öğrendiz mi?Çekiliş bugun yapılmış biliyorsunuzdur zaten.Kulaktan kulaga gelmiştir diye bir ümit sorayım dedim.Teşekkürler cevap için.İyi çalışmalar efendim

 4. aysenur dedi ki:

  Nasıl katılacağım ben bu yarışmaya

 5. elif dedi ki:

  Merhabalar, diyelim ben bu telefonu kazandım. Ama izmirde oturuyorum izmirde olan herhangi bir persil firmasından alabiliyor muyuz?

 6. esra dedi ki:

  katılım ücretlii mi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Esra hanım, sitemize gönderilen her soruyu cevaplamaya ve insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fakat bazen anlam veremediğimiz sorular geliyor. Sizin sorunuz da bunlardan biri. Yukarıdaki kampanya açıklamasının 3. cümlesinde sorunuzun cevabı yazıyor. Bu sorunuzu buraya yazmakla uğraşacağınıza 10 saniyenizi ayırıp yukarıdaki açıklamaları okusaydınız zaten öğrenmiş olacaktınız. Lütfen kampanya detaylarını okuyun.

 7. Derya dedi ki:

  Yarışmaya katıldım hediyeyi kazananlardan seçildim telefonla arandı fakat 17 yaşında olduğum için alamıycam . Ürünü vergi parasıyla birlikte neden verilmiyor . Firmadan alınca öyle bir şey yok falan varsa 381 tlden fazla fiyatlar üstlenirse üzerimize dolandırılma ihtimali varmı ??

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Derya hanım sadece ilk cümlenizi anladım, gerisini anlamadım. Lütfen noktalama işaretlerine dikkat edin ve konuşuyor gibi değil de, düzgün cümleler kurarak sorunuzu sorun. Hiçbir şey anlamıyorum.

   • Derya dedi ki:

    Çekilişten kazandık diyelim telefonu vergi dairesinde vergi parasını yatırınca telefon neden verilmiyor ? 381 tlden başka ek lara ödemek durumunda kalır mıyız ? Dolandırılma ihtimalimiz ? Firma nerde ? Belli bir yer mi yoksa tüm persil firmaları mı ?

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Teşekkür ederim Derya hanım, anlamanız için bazı sorularınıza soru ile karşılık verdim.

     1. Persilin düzenlemiş olduğu bir çekilişte devletin vergi dairesi neden size telefon teslimatı yapsın?
     2. Yukarıda kazanmanız durumunda ödemeniz gereken parayı yazdık. Ek bir ücret olsaydı onu da yazardık. Ama yok.
     3. Koskoca Persil firmasından, vereceği 1 adet iPhone için “dolandırıcılık yapar mı?” diye endişeleniyorsanız çekilişe katılmayınız.
     4. Google’a Persil yazarsanız firmanın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Bizim sitemiz firma rehberi değildir. Bu konuda size yardımcı olamayacağız.
     5. Tüm Persil firmaları derken Persil satan yerlerden bahsediyorsunuz sanırım. Mesela bakkalınız Persil satıyor. Çekiliş sonucu siz kazandınız. Bakkala gidip “Benim iPhone’u mu ver?” demek derseniz adam size nasıl telefon verebilir? Kazanmanız durumunda çekilişi düzenleyen ajansı ararsanız size cihazınızı gönderirler.

 8. Ebru bilgin dedi ki:

  Cekilişe katılamiyorum.formu dolduruyorum kaydet diyorum ama e postama bir şey gelmiyor .onaylamam gerekiyormus sorun nedir acaba

 9. Hüseyin dedi ki:

  Selam acil telefon lazım bana sıkıntıdayım çekilişler varsa katılabilirmiyim

 10. Mine dedi ki:

  18 yaş üzeri ve altıda bu yarışmaya katılabilir değil mi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Mine hanım, 18 yaşından küçükler çekilişe katılamazlar. Yani katılabilirler elbette ama kazanmaları durumunda hediyeleri teslim edilmez. Bu sadece bu çekiliş için değil tüm çekilişler için geçerlidir. Özellikle belirtilmediği sürece hiç bir çekilişe 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, katılıp kazansalar da hiçbir şekilde hediyelerini alamazlar. Anne-Babaları da gitse onların adına hediyeyi alamaz.

 11. Mihriban dedi ki:

  381 tl yi ürünü teslim alırken mi veriyoruz?

 12. ali dedi ki:

  Katıldım gönderdim bakalım…

 13. Emrah dedi ki:

  318 tl aricinde başka para veriyomuz mu

 14. M dedi ki:

  “KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.” denmiş kampanya koşullarında. bu ne demek?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişlerden kazandığınız hediyenin değeri yasalarda belirtilen muafiyet bedelinin üzerinde ise ortaya bir vergi borcu çıkar. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Çekilişle verilecek olan Apple iPhone 6S Plus’ın piyasa değeri 4.299 lira olup bu muafiyet değerini geçmektedir. Böylece cihazın piyasa değerinden muafiyet değerini çıkarıp %10’unu alırsak, bu çekilişi kazanmanız durumunda 381 lira veraset ve intikal vergisi ödemeniz gerekecektir.

 15. fatime dedi ki:

  Benim 18 yaşım var ve telefon istiyorum

 16. Müjgan dedi ki:

  telefonum yok yaşım 16 lütfen telofon gönderin :(

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Müjgan, sana telefon göndermek isterdik fakat biz böyle bir kuruluş değiliz. Üstelik yaşın 16. Telefon kullanıp kullanmayacağına ailen karar vermeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir