Sultan Market Fiat Egea Çekiliş Sonucu

BENZER ÇEKİLİŞLER

8 Responses

 1. Fatma dedi ki:

  Peki Ahmet Bey U2 firması hakkında ne düşünüyorsunuz güvenilir midir bu konuda?

 2. Fatma dedi ki:

  Merhaba. Telefon,tablet,araba gibi çekilişlerde kazananlardan noter onaylı ibraname isteniyor . Bunda bir ölçü var mı acaba? Yani ödülün fiyatına göre mi noterden onay istiyorlar. Bazı ödüller 500 tl nin altında oluyor noter onayı nerdeyse yarısı oluyor. Bu durumda noter onayı duymayan, sadece ibraname isteyen çekilişler mi düzenleniyor? Bilgilendirirseniz memnun olurum teşekkürler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Şifreli ürün paketi ibrazının olduğu çekilişlerde hediyenin değeri ne olursa olsun isteniyor.

   • Fatma dedi ki:

    Ben süt çekilişine katıldım nestlenin mektupta ibraname aslı(örneği ekte olup,doldurup imzalayarak göndermeniz yeterlidir)’ yazıyor . Noter onayından bahsetmemiş. Yinede alacak mıyım?

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Bazı firmalar noter onayı istemiyor. Bu sebeple gerek yok.

     • Fatma dedi ki:

      Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Peki istenen kimlik fotokopisine ne amaçla verildiğini belirten bir yazı yazsak sorun çıkarırlar mı? Pek güvenemiyorum da.

     • Ahmet Selman dedi ki:

      Fatma hanım güvenmediğiniz firmaların çekilişine katılmasanız daha doğru yapmış olursunuz. Çünkü hangi çekiliş olursa olsun kimliğinizi her türlü göndermek zorundasınız. Böyle bir yazı yazsanız bile hiç bir işe yaramaz. Aklınıza gelen her türlü şeyi yapabilirler. Biz sitemizde sadece güvendiğimiz firmaların çekilişlerini yayınlıyoruz. Bugüne kadar dolandırılan bir kişi ile karşılaşmadık. Siz de sadece güvendiğiniz firmaların çekilişine katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir