Sütaş Vestel V TAB 7010 Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

37 Responses

 1. Öznur dedi ki:

  Bende tablet kazandım ikinci sıradayım 😊Yalnız aradım posta ile tebligat geleceği söylendi bekliyorum gelmedi hala .E posta ile mesaj gönderdim hangisi olduğunu bilmiyorum tüm şifreleri gönderdim. 14 Nisan son deniliyor. Ne yapmam gerekiyor posta tebligat gelirmi bekliyorum hâlâ? ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Öncelikle Asil talihlileri beklemeniz gerekiyor. Asil talihlilerin son başvuru tarihi 13 Nisan. 14 Nisan’da U2’yi arayıp hediye almaya hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz.
   2. sırada olduğunuz için yüzde 99 kazanmış olacaksınız.

   14 Nisan’dan sonra 28 Nisan tarihine kadar İkramiye kazandığınız şifreli ürün ambalajını ve iletişim bilgilerinizi U2 mail adresine gönderebilirsiniz.

   • Öznur dedi ki:

    Bende asıl taligiyim Ahmet Bey😊 Sütaşı aradım kaç defa bilgi alamadım bana şifreleri bilgilerim ve iletişimi faks numarasına faksalmamı istediler faksladım .Tableti hediye edeceğim kardeşime gelir mi peki?

 2. Tolga Kasap dedi ki:

  6lı paketlerde beyaz bir kağıt oluyordu, içinde şifrenin de yer aldığı. Kampanya süresince yaklaşık 10 adet şifre gönderdim. Çekiliş sonucunda da asil olarak tablet kazandım. Ancak tıkandım kaldım çünkü çekiliş sonuçlarının altında şöyle bir açıklama var:

  “İkramiye kazanılan;
  1. şifreli ambalajı,
  2. Kimliği,
  3. İletişim bilgilerini,

  Şimdi sıkıntı şurda hangi şifreye ödül çıktığını bilmiyorum dolayısıyla e-posta ile hangi şifreyi göndereceğim elimde 10 tane var. Ankarada olduğum için şahsen başvurma şansım da yok maalesef. Ödüle nasıl ulaşacağım büyük gayret istiyor muhatap yok çünkü…

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İletişim kurmanız için bir e-posta adresi ve bir telefon numarası var. Bunlardan birini kullanarak ajans ile irtibat sağlamanız gerekiyor. Dönem dönem yoğunluk olduğu için ulaşmak zor. Hangi şifreye çıktığını size söyleyecekler.

  • Öznur dedi ki:

   Tolga bey tabletiniz geldi mi ? Benim gelmedi de sormak istedim

 3. ali dedi ki:

  Asıl kazananlardanım. 10 sifre göndermiştim. Hangisinin kazandığı nerden öğreneceğim. Email yoluyla nasıl basvuracagız, Antalya’da oturuyorum. Nereye basvuracagım? Nereden alacağım tableti? Yardım ediniz.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Tebrik ederiz Ali bey, gerekli bilgilendirme Sütaş tarafından yapılacaktır. Kazanan kişilerin kimlik doğrulaması yapıldıktan sonra ürününüz kargo ile size en yakın ptt şubesine gönderilecektir.

 4. murat dedi ki:

  Çocugum için bu tablete sahıp olmak istıyorum ogluma karne hedıyesı olsun isytıyorum

 5. Hasret dedi ki:

  Iyi aksamlar daha önce iki tane şifre gonderdim 3.sifreyi gönderemiyorum sayfa zaman aşımına uğradı diyor neden?

 6. elif dedi ki:

  Şifre Nerede yazıyor hala bulamadım. Kutulaşın üzerinde başlığı yoksa altılı paketlerın içinden sadece bir tane mi cikiyor

 7. Pınar dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey.diyelimki bu hediye bize çıktı hediyeyi almak için odememiz gereken belli bir para varmı? Noter masrafı falan denmiş merak ettim açıkçası.tesekkurler

 8. Esra dedi ki:

  1.kutuları saklamak gerekiyor mu?
  2.şifre nerede yaziyor?
  3.şifreyi nereye gönderiyoruz Ahmet bey😒

 9. Okan dedi ki:

  Noterden fiş ibraname isterlerse ozaman kötü bir ibraname 124 tl ocak 2017 itibarıyla

 10. Yusuf Şentürk dedi ki:

  Ahmet selman abi benim bir telefonum var s3 mini Oyun indiremiyorum bir şey yapamıyorum ama inşallah çıkarsa oyun oynucam hep dışarda kalıyom telefonda

 11. Yusuf Şentürk dedi ki:

  O tablete de ihtiyacı olan insanlar var 220 tl az para ise ver bana ben alayım tableti Çıkmasını çok istiyorum .

 12. Doğan dedi ki:

  Kazanılacak, hediyenin küçüğü/ Büyüğü olmaz, mühim olan paylaşım.Firma promosyon olarak bunu görmüş.Hayırlısı olsun.

 13. Huseyin dedi ki:

  Tamam da kimse bisey kazanamiyo 220 liraya kimse mutlu olmaz ama bir arabaya bir kisi mutlu olur

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Siz “kimsenin mutlu olmayacağını” neye dayanarak söylüyorsunuz? Tableti olmayan bir çocuğa bunu verin bakalım nasıl seviniyor bi görün. Herşeye sahip olabilenler için böyle ucuz şeyler elbette mutlu etmez. Daha pahalısını daha güzelini ister.

   Bence siz çekilişe katılmayın. Zaten hediye sizi tatmin etmiyor. Hic değilse sizin yerinize ihtiyacı olan birine çıksın da o kişi sevinsin.

   • fatih dedi ki:

    sevincek adam yok ülkede diyorum tamam çocuklar sevinir ama sizler çocuklara katılım hakkı vermiyorsunuz 18 yaşından küçüklere hak yokki

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Fatih bey daha önce de sorduğum gibi bu tableti kazandığında bu ülkede “sevinecek adam olmadığını” neye dayanarak söylüyorsunuz? Şöyle derseniz kabul edeceğim: “Ben sevinmem”. Ama siz “kimse sevinmez” diyorsunuz. Bu doğru değil.
     Çünkü bu tableti ben kazanırsam sevinirim. Üstelik çok daha iyi bir tabletim olmasına rağmen sevinirim. Bunu alıp Lise 1’e giden kuzenime hediye ederim.

     “Çocuklara katılım hakkı vermiyorsunuz” ifadesi de yanlış. Sitemizde bebek bezi çekilişi de var. Bebek bezi kazandırıyor diye bebekler mi katılacak çekilişe? 18 yaş yasal bir zorunluluktur. Çekiliş dediğimiz olay öyle ürün aldım, şifreyi gönderdim, katıldım, kazandım, hadi gidip alayım ürünümü diyebileceğiniz bir şey değil. Milli Piyango İdaresinden izin alınarak yapılan her çekilişin yasal kuralları var. Buna uymadığınız anda firmalar inanılmaz cezalar yer. Burada bir ürün kazandığınızda onun intikal durumu var. İmza sorumluluğu olmayan birinin katılması bu sebeple mümkün değil.

 14. Huseyin dedi ki:

  Tablete ne kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir