Tat Ketçap Fiat 500X Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

162 Responses

 1. Samet dedi ki:

  Ahmet bey nasıl çekilişe katılacağız bilgi verirmisiniz yada internet sitesi

 2. Naime dedi ki:

  Ahmet bey bende iki adet 650 Gr ketçap sifresi gonderdim kaç adet hakkim olduğuyla ilgili yada kampanyaya katildigima dair mail msj gelmedi bana katilimim saglandimi acaba

 3. Mithat dedi ki:

  Ahmet bey kazananlar aranmis midir veya tebligat gitmis midir? Yani beni kimse aramadi ve tebligat gelmedi o halde bana cikma ihtimali yok mudur?

 4. Servet dedi ki:

  Merhaba ahmet bey hem ketçap hemde dış kutusunda şifre var bu ikiliden alınca bir pakette 2 ayrı sifremi oluyor

 5. MRB dedi ki:

  Ahmet bey ben çekiliş numarasını göndermiştim ama ambalajı attım bu sorun olur mu yani ben bilmiyordum saklayacağımı bu durumda ne yapabilirim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazanırsanız hediyenizi teslim alamazsınız. Bütün çekilişlerde bu kural vardır. Neden katılım koşullarına bakmadan çekilişe katılıyorsunuz? Yapacak tek bir şey var o da size çıkmaması için dua etmek. Çünkü size çıkarsa hediyeyi almayacağınız için çok üzüleceksiniz.

 6. Ayse dedi ki:

  Merhaba ahmet bey tat sıkı dostlar şifresi 600 g girdim kampanyaya katılımın gerçekleşti yazdı kaç cekilis hakkı kazandığımız nerden ogrencez

  • Ahmet Selman dedi ki:

   600 gram olan ürünler 2 çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

   • Nevzat dedi ki:

    hayırlı geceler ahmet selman bey öncelikle kolay gelsin ben dün 31.10.2017 son gün tarihinde tat ketçap çekilişinde 21 tane şifre vardı bende 2 tane gönderdim ama 21 taneyi göndercektim tamda kampayamız sona ermiştir diyor yani şimdi bende yedek 20 tane daha ambalajlı şifre var bu tat şirketi ileride aynı benzer böyle bir çekiliş yaparmı ve sizce o diğer yedekteki ambalajları saklimmi yoksa atimmi kusura bakmayın siz daha iyi biliyorsunuz diye size sorim dedim çünkü bu tat şirketinin yaptığı 2.ci çekiliş oluyorda acaba birdahiki sefer aynı böyle benzer bir çekiliş yaparmı sizce saygılar iyi geceler

 7. Selma dedi ki:

  Ben ara istiyorum insalah da çıkar allah nasıl ederse lösemi hastası oğlum için şansına Yol Adim oğlumun hergün tedavi goordugu için çok zor oluyorminibüsle götürmek enfeksiyon kapıyor diye hayırlısıyla çıkar inslah

 8. yıldız dedi ki:

  ben iphone 7 isrerim allahın izniyle inşallah amin kime çıkarsa artık çıkmassa kısmet olsun napalım ama çıkarsa sevinirim

 9. Hatice Demir dedi ki:

  Mrb Ahmet bey bu şifre nerde yazıyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hatice hanım boşuna mı video çekiyorum diye üzülüyorum. Bakın yukarıda videosu var, şifrenin nerede yazdığını gösteriyoruz. Lütfen izleyin.

   • aysel dedi ki:

    ahmet bey sms yoluyla olmuyormu acaba internet sitesindenmi şifreyi girmeliyiz.

    • Ahmet Selman dedi ki:

     SMS yoluyla katılım var. İllaki param gitsin istiyorsanız şifreyi yazıp boşluk bırakarak adınızı, soyadınızı ve adresinizi yazıp 4544’e gönderiniz.

 10. Aysun dedi ki:

  Sifremin içinde bir tane soru işareti vardı bu yüzden şifreyi yanlış girdiniz diye uyarı veriyordu. Tat müşteri hizmetlerini aradım soru işareti yerine 7 yazmam gerektigini söyledi. Yazdim ve kabul etti.Hediye çıktı diyelim elimde ki sifrede 7 yerine soru isareti var bi sorun olur mu?

 11. Nrmn dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey bugün bir adet ketçap aldım üzerinde görseli olan fakat dikkat etmemiştim ama bu geçen yıl çekilişine ait görselmiş bende şifreyi gönderdim bu şifre geçerli olur mu acaba

 12. ismail dedi ki:

  Ağam ben yaklaşık 1000 tane yolladım benım burdakı şansım ne kadar acaba hıç olmasada kucuk hedıyede cıkma ıhtımalıne mutlu oluyorum .

 13. alper dedi ki:

  ahmet bey internet sitesinde öekiliş formu yok.ben göremiyorum linklermisiniz ?

 14. GOKHAN dedi ki:

  mrb ahmet bey şifreli urun ambalaj derken ben sıfre yazan barkodları sakıyorum kompıle ambalajımı saklıyacagız

 15. Şule dedi ki:

  sıkı dostlar şifresi girdim 2 çekiliş hakkı verdi 4 vermesi gerekirken

 16. Mehmet dedi ki:

  Bir önceki çekilişin ambalajındaki şifreyi gönderdiğimi fark ettim çekiliş yapıldığı için ambalajı attım.2017 Kasım çekilişinde bu şifre geçerli miydi?

 17. Davut dedi ki:

  Bu çekiliş için alışveriş fişi gereklimi ?

 18. Ertan dedi ki:

  Ben sadece sifreninin oldugu oku kestim onu sakliyorum hediye cikarsa gecerli olurmu

 19. Nazmiye dedi ki:

  Bukadar ınsan katıldıgı muddetce bıze cıkmaz ne magnum nede baska sey cıkmaz

 20. Muhsin GÜNGÖR dedi ki:

  Merhaba.
  Konyadan Muhsin Güngör ben. A101 den aldığım ketçapın ambalajında ”KAMPANYA KODU BU OKUN ALTINDADIR” yazıyor. Fakat kampanya kodunu okun altını üstünü getirdik bulamadık, yok.

 21. Ali dedi ki:

  Kampanyaya katılırken istemiyerek yanlış şifre gönderdim ve sistem kabul etti. Sorun oluşturur mu? Teşekkürler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   O şifreye atanan katılım numarasına hediye çıkarsa şifreli ürün paketini ibraz edemeyeceğiniz için hakkınız yedek talihliye geçer.

   Hatta başınıza şöyle bir şey de gelebilir. Diyelim ki 10 şifre göndererek çekilişe katıldınız. 9 tanesi satın aldığınız ürünlerin şifresi, bir tanesi de bu yanlış gönderdiğiniz şifre. Çekiliş başladı ve Fiat 500X’in asil talihlisi siz oldunuz. Hem de Fiat 500X yanlışlıkla yazdığınız bu şifreye çıkmış. Bu durumda adınız iPhone 7 veya Apple Watch hediyeleri için de çıkarsa (hem de gerçekten şifresine sahip olduğunuz ürünlere) daha önce bir hediye kazandığınız için sizin isminiz çıkmayana kadar çekiliş tekrarlanacaktır. Asil talihliler listesi açıklandığında sizden o şifreli paket istenecektir. Siz de bunu gösteremediğiniz için hakkınızı kaybedeceksiniz ve araba yedek talihliye geçecek. İsminiz asil talihliler listesinde çıktığı için yedeklerde de olmayacaksınız. Yani çok tehlikeli bir durum var şuan.

 22. Hüseyin Cahit Yıldız dedi ki:

  FATURA VEYA FİŞ SAKLAMA ZORUNLULUĞUNUN tüketicinin yararına bir tane iyi niyetli gerekçesini söyler misiniz? Varsa…

 23. Hasan dedi ki:

  Tat internet sitesinden kampanya koşullarını okudum fiş fatura ibrazı diye bişey yazmıyor Sadece ambalaj ibrazı var
  Ama siz yukarıda fiş fatura ibrazı zorunludur yazmışsınız deliliniz Nedir?

 24. Şaşkın dedi ki:

  Merhaba marketlerde baktım da tat ürünlerinin üzerinde yada arkasında kampanyaya dair bir şey goremedim oyüzden ürünlerden almadım acaba nerde satılıyor kampanyali ürünler

 25. Ömer dedi ki:

  Ben geçen yıla ait ürünün şifresini gönderdim ve sistem de kabul etti, kazanmak durumunda bir problem olur mu

 26. ergün dedi ki:

  sifreyi giriyorum yalnış diyo ne yapmam gerekiyor

 27. ergün dedi ki:

  Ahmet bey mrb ben şifreyi giriyorum ama yalnış diyo ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ergün bey aldığınız ürün geçen dönem ki çekilişe ait olabilir. Üzerindeki kampanya açıklamalarını bi kontrol edin. Yeni dönem çekilişine ait olması gerekiyor. Eğer buna rağmen yanlış diyorsa yanlış giriyorsunuzdur.

 28. erdoğan dedi ki:

  Ahmet bey ürünlerde kampanya görseli olması gerekiyor mu.?
  Büyük bir sabırla cevaladığınız için teşekkür ederim…

 29. Atilla dedi ki:

  Merhabalar şifre kağıdım elimde fakat fatura fişi yok bu durumda ne olur ?

 30. emin dedi ki:

  İyi günler Ahmet bey bu yeni kampanya ya yeni ürün mu yoksa eski kampanyadan devam eden ürünlerle de katılabilir miyiz. Çünkü her yerde eski kampanya tarihleri var ürünlerin üzerinde.

 31. kadir dedi ki:

  şöyle birşey var sanırım görselleri aynı ama eski kampanyalı ürünlerdeki iphone 6s ? iphone 7 degil.. sanırım eski kampanyada istedikleri katılıma ulaşamadıgından dolayı böle aynı reklam yüzüyie eski kampanyalı ürünleri ellerinden cıkararak 2016 üretilen ürünleride raflardan toplamış olucaklar ? eski ürünlerdeki kodlar gecerlimi bilmiyorum kime göre geciyor kimine göre gecersiz filan varmıdır bilgisi net olan?

 32. Bedirhan igde dedi ki:

  Bana yedek kişi yazmışlar araba için ama fatura felan attım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yedek talihli olmak kadar kötü bir şey yok. Asil talihli de sizin gibi yaptıysa hak size geçecek. Siz de çekilişe katılırken kullandığınız fişi gösteremezseniz aracın piyasa değeri kadar olan bedel kar amacı gütmeyen bir kuruma bağışlanacak.

  • huseyin dedi ki:

   bende market fisi var isteyene veririm
   :))

 33. Yusuf dedi ki:

  Ben cekilişe katıldım ama sifreleri gönderdikten sonra attım cıkarsa ne olacak ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazananlar açıklandı. Neyse ki çıkmamış size.

   Mesela size araba çıksaydı, arabanın yedek talihlisi olan Bedirhan Iğde “katılım koşullarını okumadan çekilişe katıldığınız için” size çok teşekkür ederdi. Şifreli paketi saklamadığınız için arabayı teslim alamadığınız hakkında haberler çıkardı. Bu haberler sosyal medyada paylaşılırdı ve insanlar sizin hakkınızda hoşunuza gitmeyecek yorumlar yazarlardı. Kısaca olacak olanlar bunlardı. Ama iyi ki çıkmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir