Turkcell Dubai Tatil Çekiliş Sonucu

BENZER ÇEKİLİŞLER

2 Responses

 1. Hasan Yürekli dedi ki:

  Ahmet bey diyelim aynı şehirde aynı isim soyisim ile farklı kişiler çekilişe katıldı
  Çekiliş yapılırken bunu nasıl tespit ediyorlar sonuçta siz adres telefon bilgileri önemli değil ne yazarsanız yazın önemli olan isim soyisim diyorsunuz
  1 kişi birden fazla ikramiye kazanamaz bunu biliyorum benim sorum çekiliş yapılırken bunu nasıl tespit ediyorlar
  Çünkü çekilişlerde aynı kişiye birden fazla ikramiye çıktığı zaman rakamlar yeniden çekiliyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Hasan bey, Turkcell Dubai çekilişi için soruyorsanız ayrı bir açıklama, genel bir soru soruyorsanız ayrı bir açıklama yapacağım.

   Turkcell Dubai Çekilişi için:
   Bu çekilişte abonelik bilgilerinizle giriş yaptığınız için katılım numaranız telefon numaranız olup, telefon numaranız sadece size ait ve tek olduğu için isim, şehir veya herhangi bir benzerlik olması kazanan kişinin kim olduğunun bulunmasında etki etmez. Numara kimin ise o kişi bulunur.

   Genel olarak
   Bir çekiliş esnasında aynı isme ikinci bir hediye çıktığında çekilişin tekrarlanması yanlış bir uygulamadır. Böyle bir uygulama olduğunu gördüğünüzde buna hemen itiraz etmeniz gerekmektedir. Çekiliş listesinde aynı isme sahip bir sürü farklı insan olabilir. Mesela milyonlarca şifre gönderilen Magnum çekilişinde çok kullanılan bir isim olarak aynı şehirden “Mustafa Yılmaz” isimli iki farklı kişi arabayı kazanabilir. Bu çok normal bir durumdur. Bu kişilerin verdikleri diğer bilgilere bakılarak kazanan kişinin aynı mı yoksa farklı mı olduğu tespit edilebilir.

   İsim haricindeki diğer bilgilerin önemsiz olduğunu söylüyoruz. Fakat bunu adresini yanlış veya eksik yazanlar için söylüyoruz. Bilerek böyle bir davranışta bulunmanızı önermiyoruz. Her zaman bilgilerinizi tam ve doğru bir şekilde vermeniz sizin lehinize olacaktır. Ama eksik verirseniz de sorun olmaz. Çünkü sizden adresinizi doğru yazmanız istenmiyor. Sadece adres kısmının dolu olması isteniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir