Ülker Metro BMW 3 Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

228 Responses

 1. HASAN dedi ki:

  Ahmet bey ülker metro çekilişine kaç kişi katılmış bi sayısı varmı

 2. Mahmut dedi ki:

  Merhabalar çekilişe ilk basvuran kişilerin sans orani dahami fazla

 3. Muradiye dedi ki:

  Kazanan talihli başvurdu mu ismimiz çok benziyor ben Ankara sadece

 4. hatice dedi ki:

  60 tane şifre gönderdim çıkıp çıkmadıgını nasıl öğrenebilirim

 5. Kübra dedi ki:

  Ben şifreyi yollayp çöpe attm paketi efendim.bilmiyordum saklanması gerektiğini ama yolladğm şifreler telefonumda kayıtlı saçma deilmi kabul edilmemesi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kuralları firma belirliyorsa ve siz bu firmanın çekilişine katılırken, çekiliş kurallarını okumayıp kendi kendinize hareket ediyorsanız neden saçma olsun. Kurallara uymamak saçma mı?

 6. Aytekin dedi ki:

  Ahmet bey selamlar. Biliyorum cok bunaldiniz belki sorulardan fakat bu iste mahir oldugunuz icin sormadan edemedim. Bu cekilisler ayarlanmis olabilirmi acaba nihayetinde bize katilim numaralari verilmiyor ve ustelik ne hikmetse cikan sonuclarda hep anadolu sehirleri. Istanbuldan bu kadar fazla katilim olmasina ragmen. Dusundurucu!!!

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, sadece bazı sorulara sinirim bozuluyor. Mesela katılım koşullarını okumadan ürün paketini atıp “ne saçma iş neden saklayacak mışım?” gibi soran insanlara.

   “Olabilir mi?” derken “asla olamaz” diyemiyorum. Hile yapılabilecek çok yer var. Katılım numarası bunlardan biri. Hediyelerin hangi katılım numarasına çıkacağı elbette belli değil ama firma beni çekiliş listesine ekledi mi eklemedi mi bilemiyorum. Çekilişe katıldığımı söylüyor ama elimde bir numara yok. Katılıp katılmamak size kalmış.

 7. Ertuğrul dedi ki:

  Çok istedim ama……..

 8. Zehra dedi ki:

  Merak ediyorum ben toplam 25 şifre gönderirim oda oğlumun ısrarı üzerine. şu 800 1000 400 şifre gonderenler hediye çıktı mı size

 9. Mustafa dedi ki:

  S.a sonuçlar bi sitede yazıyor bu sonuçlar doğru mudur? Ve tam olarak ne zaman açıklanacak?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Mustafa bey çok güzel bi şarkı vardı, neydi o?

   Aleykumselam. Sonuçlar “bi sitede yazıyor doğru mu?” diye sormuşsunuz. Ben evliya mıyım da sizin baktığınız sitenin hangisi olduğunu bilip de size cevap vereyim? Hangi site olduğunu yazsanıza.

   “Tam olarak” ne zaman açıklanacağı yukarıda yazıyor. Ben sonuçara nereden baktığınızı da tahmin ediyorum aslında da neyse. Siz bakıp yazın buraya bi görelim neresiymiş.

   • Mustafa dedi ki:

    Ahmet bey ulker müşteri hizmetlerini aradım çekliliş yapıldı ama sonuçlar açıklanmadı dedi ve benikazan.com ile herhangi bi bağlantımız yok dedi ve siz nasil oluyorda sonuçları açikliyorsunuz ben bunu soruyorum ben size evliya mısınız dedim.

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Mustafa bey, ilk yorumunuz yukarıda. “bi sitede yazıyor” ifadesini yazmışsınız. Ben bu sebeple size “bi sitenin” hangi site olacağını nasıl bilebilirim diye sordum. “Bu sitede” deseydiniz tamamdı.

     Ülker müşteri hizmetleri size bir şeyi yanlış bir şeyi de doğru demiş. Yanlış dediği sonuçların açıklanmadığı meselesi. Sonuçlar açıklandı. Çekilişi izlemeye gidenler sonuçları öğrendi. Biz de gittik. Biz çekilişi izlemeye gittiğimize göre sonuçları böyle açıklıyoruz.

     Müşteri hizmetlerinin doğru söylediği şey evet bizim Ülker ile bir bağlantımız yok. Zaten bunu sormanız bile anlamsız. Siz hiç bütün firmaların kampanyalarını yayınlayan bir Ülker sitesi veya Ülker sosyal medya hesabı gördünüz mü?

 10. Zehra dedi ki:

  Çekiliş bittimi o zaman aranmadik demekki hava aldık kazanlara hayırlı olsun 😁

 11. Ramazan dedi ki:

  ALLAH hepinizin gonlune göre versin :)

 12. Hüseyin dedi ki:

  Telefon kazanırsak kargoyla gelicek ya şifreli paket istenicekmi istenirse nasıl göndericez

 13. esra dedi ki:

  Ahmet bey kardeşim soruları cevapları okudum yazmadan yapamadım. Evliyamısınız sabırla tek teek uzunca açıklamışsınız ben okurken fenalık geçirdim. Her şey çok açık ve net aynı şeyler aynı sorular. Armut piş ağzıma düş. Aklı yetmeyenlere araba tl değil Allah akıl fikir versin… Sizede sabır eminim sizde sabrınızla mücadele ettiniz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Esra hanım :) Evliya değilim :) Hepimizin akla ve sabra ihtiyacı var. İnsanlar çok fazla kandırıldığı için yukarıda okusa bile tekrar sorma ihtiyacı hissediyor. Bu zamanda “verilen sözün” bazı insanlar için hiç bir değeri yok.

   Mantık dışı sorulara sabırla cevap vermeye çalışıyorum. Bazen biraz kırıcı olduğum da oluyor. Bunu farkedince verdiğim cevabı düzeltiyorum. Yaptığım işi sevdiğimden dolayı sabredebildiğimi düşünüyorum. Yorumunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir