Vodafone Apple iPhone 6 Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

6 Responses

 1. ümit dedi ki:

  mrb ben tarifemi faturasızdan faturalı yaptım her ay 30 tl veriyorum gecen ay yaptım yani martta
  otomatık mi cekiliş hakkı kazanıyoruz yoksa bir yerlere başvurmamız mı gerekiyor….

 2. Sinan dedi ki:

  Telefonun bozulursa adamlar arabayla hemen eve geliyorlar. Telefonunu alıp bakıyor yapmaya çalışıyor. Yapamazsa sana başka bir telefon veriyor ve telefonun tamir olana kadar onu kullanıyorsun.

  Benim Samsung Galaxy S5 telefonum arızalandı. Ekip evime geldi. Baktılar fakat yapamadılar. Bana Lumia 920 verdiler ve gittiler. 5 gün sonra servis telefonumu yapmıştı. Eve getirip telefonumu bıraktılar. Böyle hizmet versinler değil 45 lira 145 lira bile veririm.

 3. Bülent dedi ki:

  1000 dakikalık tarifesi var ve yurtdışına çıktığınızda da kullanabiliyorsunuz. Böyle bir avantajı başka hiçbir operatör sağlamıyor.

 4. Acar dedi ki:

  Vodafone RED çok iyi bence. Sinema kampanyası harika. Her hafta gidiyorum.

 5. Abdullah dedi ki:

  RED tarifesini çok duymuştum ama böyle benzersiz avantajları olduğunu bilmiyordum. Mesela Back-up asistanlık hizmetleri var ücretsiz. Evinizde su,elektrik tesisatı felan arızalanırsa gelip ücretsiz yapıyorlar.

  Bugün bi usta en az 50 lira alıyor zaten. Anahtarı unutursan çilingir bedava. cam kırılırsa ücretsiz takıyorlar. Çok güzel yani.

 6. Abdulkadir dedi ki:

  Kampanya görseline tıklayıp RED XSmall tarifesine geçtim. Mükemmel bir tarife. Aslında diğer operatörlerle karşılaştırdığında pahalı fakat bir sinema bileti alana 2. bedava olayı mükemmel. Her haftasonu sinemaya gidiyorum. Bu şekilde faturanın tamamı cebimde kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir