Vodafone BMW 1 Çekiliş Sonucu 2016

BENZER ÇEKİLİŞLER

27 Responses

 1. Gülten dedi ki:

  Wodafonda bu arabayi kazanmak istiyorum ben lütfen

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Gülten hanım, çekiliş sonuçlarının açıklandığı sayfaya “Vodafone’dan bu arabayı kazanmak istiyorum” yazmışsınız. Kazananlar kazandı çoktan.

 2. Emine dedi ki:

  Bana daha bedava dondurma cikmis degil bu mu cikacakti 😂

 3. ss dedi ki:

  ikramiyelerin çoğu doğu’ya gitmiş. Artık Turkcell’e geçme vakti gelmiş :)

 4. Merve dedi ki:

  Püüüü, yine gol değil -.-

 5. Cihan dedi ki:

  40 cekiliş kazandım hic biri cıkmaz mı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Cihan bey sıkıntı yaşanmaması için yorumunuzun büyük bir kısmını silip yayınladım. Çekilişle ilgili şikayetinizi Bimer üzerinden yapabilirsiniz. Elinizde bir delil olmadan iftira atmanız suç oluşturduğundan dolayı buna dikkat ederek yorum yazmanızı öneririm.

   Siz 40 çekiliş hakkı ile katıldığınızı söylüyorsunuz. Çekiliş için toplam 39.409.560 çekiliş hakkı oluşmuş. Vodafone’un 12,5 milyondan fazla faturasız abonesi var. Ben çıkmamasına değil, çıkmasına şaşırırdım. Kazanma ihtimaliniz çok düşük zaten, bu kadar kendinizi üzülmeyin.

 6. Nzf gms dedi ki:

  Bu Noterler de çok yavaş çalışıyorlar.. iş yavaşlatma eylemi mi yapıyorlar!! Bunlara da mı kayyum atansa acaba? ?

 7. zeki dedi ki:

  inşallah bana çıkar

 8. Yusuf dedi ki:

  O araba benim :)

 9. Ahmet Selman dedi ki:

  Yanlışlık olmuş. 21 Eylül’deymiş.

 10. Kk dedi ki:

  Arabayı alan bana versin :) inşallah cıkar bana. 10 hakkım var.

 11. ss dedi ki:

  “Çekiliş ayarlıdır” benzeri yorumları pek mantıklı bulmuyorum. Milli Piyango yetkililerinin de çekiliş esnasında toplardan numara çekme vb. yöntemlerle son derece adil ve titiz davrandıklarına inancım tam. Yani çekiliş esnasında sıkıntılı bir durum olacağını sanmıyorum. Ancak çekilişe katılanların katılım sayıları ile ilgili kafamda sorular var. Yani çekilişi düzenleyenler istedikleri katılımcıların katılım sayılarını, diğer katılımcılara göre “adil bir çekiliş”te bile avantaj elde edecek şekilde arttırsalar, mahsum milli piyangocu kendisine verilen katılım listesinin, katılım sayılarının hileli olup olmadığını nasıl bilebilir? Bu konuda bir teoriniz var mı Ahmet Bey?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bilgisayarın olduğu herşeyde çok rahatlıkla hile yapılabilir. Bu sebeple ben çekilişlere katılırken sadece güvendiğim firmaların çekilişlere katılıyorum. Mesela Nescafe. Yani çekiliş yapsa da yapmasa da zaten müşterisi var. Reklam bile yapmasına gerek yok. Ama her yıl düzenli olarak bu tarz çekilişler yapıyor. Hile yapmasını gerektirecek bir durum da yok. Verdiği hediyelerin maliyeti bu firma için bisey değil. Kazanan kişilerinde aynı bizim gibi insanlar olduğunu görüyoruz. Tavsiyem siz de sadece güvendiğiniz firmaların çekilişlerine katılın. Sitemizde de zaten bunu yapiyoruz. Her firmanın çekilişini yayınlamıyoruz.

 12. selda dedi ki:

  Araba benim cok sansliyimdir

 13. ss dedi ki:

  ahmet bey çekilişi takip edemediniz mi?

 14. Başak Rahime dedi ki:

  Heyecan dorukta inşallah kazananlardan olurum

 15. murat dedi ki:

  42 çekiliş hakkım var umarım telefon çıkar..araba 10 milyonda 1 heralde 😁

 16. ss dedi ki:

  umarım nescafe çekilişinde olduğu gibi çekilişi takip ederek bizi resmi sonuçların açıklanmasını beklemek zorunda bırakmazsınız. Bu konuda fark yaratıyorsunuz gercekten

 17. Hasibe Karaca dedi ki:

  Kismette varsa çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir