Shell Ferrari oyuncak arabalar kampanyası
 • 4

Shell Ferrari oyuncak arabalar kampanyası

Shell Ferrari oyuncak arabalar kampanyasıShell, bugüne kadarki en harika Ferrari oyuncak araba hediyesini veriyor. 30 Ocak 2011 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında Shell istasyonlarında, Money Club ve Shell Club Smart programlarına ait Shell’de geçerli olan tüm kartlar ile peşin ya da kredi kartıyla yapılan akaryakıt veya Shell AutoGas alımlarında geçerlidir.

Ne kadar yakıt almam gerekiyor?

 • Shell Club Smart Card veya Money Club kartla tek seferde KDV dahil 100TL’lik Shell FuelSave Kurşunsuz 95/Kurşunsuz 95/V-Power Diesel/Diesel Extra alımı yapan müşteriler 2 TL karşılığında,
 • Shell V-Power/V-Power Diesel + GTL Teknolojisi alımı yapan müşteriler ücretsiz olarak bir adet Ferrari oyuncak araba alabileceklerdir.
 • Toplam (en fazla) 3 seferde ve aynı istasyondan 100TL’lik Shell AutoGas alımı yapan müşteriler ise 2 TL (KDV Dahil) karşılığında 1 adet Ferrari oyuncak araba alabileceklerdir.

Önemli not:
Kampanya anlaşmalı istasyonlarda geçerlidir. Yakıt almadan önce kampanyaya katılmak istediğinizi kasa/market görevlisine bildiriniz.

6 farklı oyuncak
F430 Scuderia, FXX Evoluzione, 599 GTB Fiorano, 612 Scaglietti, 360 GTC, F2008. F2008 modelinde yön belirleme özeliği yoktur.Bu Çekilişlere de Katılın

4 Yorum

 1. Nemli dedi ki:

  SHELL ARABALARI KAMPANYASI DEWAM EDIYORMU !

 2. metin türkyılmaz dedi ki:

  Trabzon , Çömlekçi deki Shell istasyonundan geçenlerde 150TL lık benzin karşılığı ücretsiz ferrari arabası aldım. Dün 01.01.2011 tarihinde tekrar gittim ve 100 TL lık benzin aldım ve araba isteyince 2 TL istediler. Hatta görevliyi birkaç kez uyardım. Geçen hafta ücret ödemediğimi söyledim. 2 TK konusunda ısrar edince tutarsızlığa kızıp , bırakıp çıktım. Shell bu konuda bayilerini uyarmalı. Bir de anlamadığım bir kampanya yapıyorsun , bu kampanya için tv reklamlarına sürüyle para harcayıp , müşterilerinden 2 TL para istiyorsun. Bence bunu bir daha değerlendirin. Saygılarımla

 3. ERAY DOBRUCALI dedi ki:

  ASLINDA 50 TL LİK V- POWER ALIP İKİ TANE BİRDEN ARABA VERİLE BİLİR Dİ

 4. zekeriyya yıldırım dedi ki:

  Adana dan yazıyorum araba kampanyasında yalmanlar petrolden 3 defa shell V-pover dısel aldım her seferinde benden 2 tl aldılar ama siz sitede ücretsiz olduğunu belirtiyorsunuz bu sıkıntıyı düzeltmenizi istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir