Voila Roma Venedik Milano tatil kampanyası
  • 1

Voila Roma Venedik Milano tatil kampanyası

Voila Roma Venedik Milano tatil kampanyasıMoney Club Kart özellikli kartınızla Migros mağazalarından veya Migros Sanal marketten yapacağınız her 10 TL ve katları Voila markalı ürün alışverişlerinizde bir çekiliş hakkı kazanacaksınız. Yapılacak çekilişte üç şanslı kişiyi harika bir tatil bekliyor.

Neler kazanacağım?
3 kişi Çift kişilik Roma – Venedik – Milano seyehati

Son katılım tarihi
14 Eylül 2011

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 30 Eylül 2011 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

Kampanya detayları:
Tatil 4 yıldızlı otelde 3 gece 4 gün oda kahvaltı konaklama olup, seyahat İstanbul-İtalya, İtalya-İstanbul ekonomi sınıf uçak ile ulaşım ve havaalanı – otel transferleri dahil olarak gerçekleştirilecektir. Seyahat İstanbul’da başlayacak ve İstanbul’da bitecektir. İstanbul’a kadar ulaşım talihlilere aittir. Bununla birlikte vize – pasaport işlemleri ve bu işlemlere ait masraflarda talihliler tarafından karşılanacaktır. Vize konusunda problem çıkması durumunda Voila sorumluluk kabul etmez.

Diğer tatil kampanyalarıBu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. yonca dedi ki:

    pepsi kapaklarından çıkan şifreyi defalarca doğru yolladığım hep aynı cevap hatalı deniliyor hediyeleri bu şekilde kontör yiyerekmi çıkarıyor merakımı bağışlayın çünkü çok kontürüm gitti bu konuda bilginize

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir