Opet Akaryakıt Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

4 Yorum

 1. Atillahan dedi ki:

  Sayin Ahmet Selman. Siz musterilerle boyle alayci konusmaniz kurumsal bir firmanin sizcusune yakusmiyor. Arkadas hakli neden yakit pompadi resmi koyupta yakit cekilisi diye lanse etmiyorsunuz. Bizde acizane araba resmine dikkatimizi celp etmisti. Algida secicilik uygulamasini kullanmissiniz. Yakismiyor bu gibi firmaya.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba biz herhangi bir firmanın sözcüsü değiliz. Benzin çekilişlerinde bir istasyon resmi kullanmak yerine benzin tüketen bir araba resmi kullanmayı tercih ediyoruz. Bu tercih “dondurma reklamında seksi bir kadını oynatıp hazzı öne çıkarmaktan yada bir cips reklamında bir kadının dudaklarını insanların ağzına sokmaktan” daha iyi bir tercihtir. Eğer bunlara benzer reklamları da izlerken “kadına” yada “dudaklarına” odaklanıyorsanız “Medya Okuryazarlığı” eğitimleri almanızı tavsiye ederim. Bu şekilde farkındalığınızı artırarak bu tür olumsuz reklamlardan en az şekilde etkilenirsiniz.

   Son olarak çekilişlere “resimlere bakarak” değil kampanya açıklamalarını okuyarak katılmayı deneyin. Teşekkür ederiz.

 2. Seçkin dedi ki:

  Facebook’ta ilgili sayfada lüx araç fotoğrafı görüp, burada para ödülü görmek kandırılmış olduğumu düşündürdü. Sizce de dürüstçe bir tanıtım mı olmuş (!)

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Seçkin bey uyarınız için teşekkür ederiz. Facebook sayfamızdaki görselde lüks bir araç resmi paylaşılmış ve kampanya görselinin üzerine “Opet Akaryakıt Çekilişi” yazılmıştır. Akaryakıt kazandıran bu çekiliş için bir petrol kuyusu fotoğrafı yerine bir araç resmi paylaşmayı daha uygun gördük. Sizi yanılttıysak özür dileriz. Bir daha ki paylaşımımızda Arabistan çöllerindeki petrol kuyularının görselini kullanacağız.

   Facebook paylaşımına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.