Algida Boom Boom Gold Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

47 Yorum

 1. Furkan KARATAŞ dedi ki:

  Kampanyalı ürünlerin üstünde kampanya görseli oluyor mu

 2. Ali Özdil dedi ki:

  Merhaba,
  Bom bom çekilişine katılmak için 3 adet aldım fakat herhangi bir şifre yoktu üzerinde görsel herhangi birşey yoktu şansımı denemek istedim. Şuanda alan arkadaşlar üzerinde telefon tablet herhangi bir hediye görseli bulunuyor mu ve nerede bulduğunuzu yazabilir misiniz.

 3. mustafa dedi ki:

  Ahmet bey iyi gunler cekilisi hangi firma yapiyor
  bilgi verirseniz seviniriz
  iyi gunler

 4. hakan özen dedi ki:

  internet sitesinden çekilişe katılacak sayfayı bulamadım ahmet bey yardımcı olun

 5. Ajda dedi ki:

  Ürünlerin üzerinde görsel varmı

 6. Emirhan dedi ki:

  Meraba Hayırlı Bayramlar algida classic çekiliş için 6 7 dondurma aldım 4 tanesi oldu ama diğerleri ne kadar denesemde olmadı sonra algida firigola aldım onda şifre çıktı araştırdım firigolanın çekilişi yokmuş classic te denedim ondada olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, şifreler için yardım istiyorsanız çekilişi düzenleyen firma ile görüşmeniz gerekiyor. Biz ne bu firmanın müşteri hizmetleriyiz ne de şifreleri biz basıyoruz.

 7. Şahin dedi ki:

  Merhaba hepsini giriyorum da güvenlik kodu ne bi türlü olmadı yapamadım

 8. Ufuk dedi ki:

  Bu şifreler nerden giriliyor yukarıda belirttiginiz yere giriyorum en altta gönder butonu yok nasıl gircem

 9. Mustafa dedi ki:

  Bu hediyeyi verirken maddi durumlara bakılıyor mu? Benim durumum iyi diyelim hediye veriliyor mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Mustafa bey,

   Bu kampanya “Playstationsız Çocuk Kalmasın Derneği’nin” ya da “Haydi Elektrikli Scooterlar Okula Vakfı’nın” düzenlediği bir yardım kampanyası değil. Algida ticari bir firma ve daha çok ürün satmak için böyle bir kampanya düzenlemiş. Sizlerde Algida Classic ürünlerini satın alıp ürün çubuklarından çıkan şifreleri göndererek kampanyaya dahil oluyorsunuz. Çekilişe katılım şartlarında “kazanmak için fakir olmanız gereklidir” diye bir madde yok. İster varlıklı olun, ister ihtiyaç sahibi olun, dondurmanızdan çıkan şifre kazanırsa hediyeyi alabilirsiniz. Size kimse “cebinizde kaç para var?” diye sormaz endişelenmeyin.

 10. Sinan dedi ki:

  Boşuna katılmayın çünkü doğru bir çekiliş değil olsa çekiliş sonuçlarını kendi sayfalarında yayinlarlardi
  Geçen senin sonucunu bilen varmı kim kazandı ne zaman yapıldı neden bir çanli yayın yapmadılar çekilişi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Sinan bey,

   Şimdi siz öğrenci ben de sizin öğretmeniniz olsaydım, bu söyledikleriniz karşısında sizi bütün gün tahtada tek ayak üstünde bekletir, sonra da annenizi ve babanızı okula davet edip sizi sanayiye vermesini isterdim. Herkes okuyacak diye bir şey yok. Gerçi siz de zaten tam olarak bunu yapmışsınız “okumamışsınız.”

   Çekilişe son katılım tarihi 30 Eylül 2020. Çekiliş ise 9 Ekim 2020 tarihinde. Yani yaklaşık 4 ay var. Hangi filozofun mezarında ters dönmesi için “çekiliş sonuçlarının Algida internet sitesinde yer almadığını” söyleyip “bu çekiliş yalan” diyorsunuz? Henüz yapılmamış bir çekilişin sonuçları nasıl yayınlanabilir?

   Yoksa zaman makinesini icat edip 9 Ekim 2020 tarihine gittiniz de Algida internet sitesinde çekiliş sonuçlarının kontrol ettiğiniz halde yayınlanmadığını mı gördünüz? Eğer böyleyse zaman makinesini çekilişlerin doğru olup olmadığını kontrol etmek amacıyla değil de, ne bileyim mesela o tarihte koronavirüs nasıl devam ediyordu, dünyanın durumu nasıldı, 2. dalga gelmiş miydi bunlardan haber vererek kullansanız daha iyi olmaz mıydı?

   • mustafa acar dedi ki:

    Adam geçen senenin sonucundan bahsetmiş, sen zaman makinası , yok tahta, yok öğretmen diye değişik şeyler yazmışsın. Bence sen bi okumayı öğren.. 2019 sonucundan bahsediyor !!2020 değil !!!!!

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Çok teşekkürler Mustafa bey bilgilendirmeniz için. Az kalsın daha önce yapılmamış olan bir çekilişin sonucunu göremediği için yalan olduğunu iddia eden birini yanlış anlayacaktım. Algida’nın bir çekiliş sonucunu, kazanan isimlerin kim olduğunu merak edenler Google’a “Algida Çekiliş Sonucu” yazıp çıkan sonuçlardan Algida sitesinde olanlara bakabilir.

    Bir kişinin çekiliş sonuçlarını internette ya da firmanın kendi internet sitesinde “göre-me-miş” olması o çekilişin yalan olduğu ya da hile yapıldığı anlamına gelmez. Önce bir bilene “sorun” mesela. Sormak da aynı “hile var yalan bunlar” diye yazmak gibi bedava. Her 10 İsviçreli bilim adamının 9’undan biriymiş gibi davranıp “ben bulamadıysam yoktur, yalandır” diye olmadık iftiralar atmamak lazım.

 11. Özer baykus dedi ki:

  Kampanyalı ürün den hiç bir yerde bulamıyorum

 12. Erdoğan dedi ki:

  Güvenlik şifresi olmadığı için şifreyi gönderemiyorum

 13. Mahmut dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey
  Algida Bmw çekilişli ürünlerde kampanya görseli bulunuyor mu?.
  Bulunmuyorsa kutuda şifre olduğunu nasıl anlayacağız?

 14. kaya dedi ki:

  kampanya lı ürünlerin üzerinde çekilişle ilgili bir görsellik varmı marketlerde ürünlerin üzerinde çekilişle ilgili bir görsellik yok bizi bilgilendirirmisiniz lütfen

 15. mesut dedi ki:

  Merhaba ben Denizli den cekilise katildim ama algida kutusunu çöpe attım sorun olurmu

 16. Mustafa dedi ki:

  Araç kazanmamız durumunda mesela babamıza hediye etmek istiyoruz. Aracı direk onun üzerine alabilir miyiz ?

 17. Tuncay demirel dedi ki:

  Merhaba ahmet bey verilen araba benzinlimi dizelmi hangi renk gerçi tuhaf bir kampanya yapmış algida 1 aydır aramadığım süper market kalmadı hiçbir yerde kampanya lı ürün yok nihayet bu hafta bir markette 1 adet vardı onu aldım şans bu

 18. Sezgin dedi ki:

  bu kış ayının başında bu dondurma satmaz hocam.
  Carte d’Or adlı ürün var gittiğim tüm marketlerde.tadını zaten beğenmiyorum Carte d’Or un.
  Maraş usulu dondrumalarda kampanyalı ürünü göndermemişler henüz.
  Vakit geç değil çekiliş bitince gönderirler artık.sırf bu unilever firmasının müşterilerinmi aptal yerine koymasından tüm aldığım ünileverleri Artık almıyorum. en yakın muadil ucuzlarını alıyorum.

  tahmini çekiliş sayısı yuz binleri zor bulur.

 19. Mehmet Özdemir dedi ki:

  Resimdeki Volvo mu yoksa bir alt sürüm Volvo mu?Onu bilelim önce.Resimdeki Volvo dizel mi benzinli mi?Motor gücü ne kadar?Beygir gücü ne kadar?

 20. Oğuz dedi ki:

  Hediye teslimi kaç gün içinde yapılıyor uzun sürüyor mu ?

 21. murat dedi ki:

  ürünü aldım kutunun üzerinde araba resim var ama şifre neresinde olduğunu bulamadım içinde de yok

 22. Eda dedi ki:

  Ürün üzerinde araba görseli bulunuyor mu? Aradım ama bulamadım uzerinde araba görseli olan ürün

 23. Tuncay dedi ki:

  Algida volvo s60 kampanya lı ürünlerin üzerinde çekilişle ilgili bir görsellik varmı marketlerde ürünlerin üzerinde çekilişle ilgili bir görsellik yok bizi bilgilendirirmisiniz lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir