Derby Çekiliş Sonucu

Çekilişlere Katılmaya Devam...

10 Yorum

 1. önder dedi ki:

  arkadaşlar merhaba çekiliş bence hukuki kurallar çerçevesinde işliyor fakat; bazen kural dışı eylemler de gerçekleşebilir ben bu çekilişi canlı izledim burada bana göre eksiklik; hatalı fiş girişi adı altında bir çok katılım, katılımcı sayısının elenmesine rağmen sistemde sayıya eklenmiş bu kural dışı ve bu durumu ben cimerden şikayet ettim size tavsiyem hakkınızı arayın.

 2. Öşün dedi ki:

  Son dönemlerde Her Çekiliş te Eren, Yaşa, Okutkan ve Gümrük soyadlarına çok isabet ediyor

 3. Bursalı Yaşalar dedi ki:

  Bursa’dan Enes Yaşa, Ensar Yaşa, Burhan Yaşa ve Nursen Yaşa adlı kişiler herrrrrr çekilişte bir şeyler kazanıyorlar; Allah’ın hikmetine bak. :))))

 4. Emrah dedi ki:

  Yine asil ve yedek talihlilere Adanada toptancılık yapan Oğurel ve Uyanık aileleri listelenmiş. Aklınız varsa qumpara ve çekkazan çekilişlerinden uzak durun.

  • Bursalı Yaşalar dedi ki:

   Aynen öyle. Bir de Bursa’dan Bursa’dan Enes Yaşa, Ensar Yaşa, Burhan Yaşa ve Nursen Yaşa adlı kişiler.

 5. Mert Çağrıcı dedi ki:

  Bu tür çekilişler hiç güven vermiyor, her aşamada, çok farklı hileler yapılabilir. Kimseler izleyemiyor, canlı yayınlanmıyor, gizli kapaklı yapılıyor. Şaibe hepsi için geçerli..

 6. Uzay dedi ki:

  Merhabalar yaşım 43, bir çok çekilişe katılıyorum, yıllardır küçük büyük hiç bir hediye çıkmıyor, çekiliş yaptıran reklam için, hediye için, onca paralar harcayan bu büyük firmalar , çekilişi küçük bir daire odasında yapan bu küçük firmalara güveniyor mu? Mesela ilk kazanan dogcan taş kim? yaşıyor mu? facebook ta ismi cismi yok, bu kişiler gerçekten var mı, kazanmak için tek iş money kartının olması mı, bana çekiliş hakkı veriyorsanız telefonuma milli piyango gibi bana bir numara göndermeniz gerekmiyormu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, ben Migros da dahil olmak üzere bir çok markadan hediye kazandım. Bu sebeple “bana hiç çıkmadı” gereçkesi ile çekilişlerde hile olduğunu düşünemiyorum. Kaldı ki bu sebepten dolayı çekilişlerde hile olduğunu düşünmek zaten doğru değil. Çekilişi organize eden firmaların ofislerinin küçük olmasının da güven konusunda nasıl bir sorun oluşturacağını kestiremedim. Çok daha büyük alanlarda yapılsa hile yapılamaz mıydı? Ya da büyük ofislerinin olması onların güvenilir olduğu anlamına mı gelecek? Çekiliş esnasında noter ile firma yetkilileri de orada oluyor. hile yapılmak isteniyorsa yapılır. Bunun için büyük bir ofise gerek yok.

   Doğcan Taş isimli kişinin Facebook’ta olmaması da yine şüphelenmek için yeterli bir sebep değil. Bu kişinin bir Facebook hesabı olmayabilir. Bu daha yüksek ihtimal. Firmalar hile yaparak uydurma isimler seçecek olsalar en başta yapacakları şey bu isimlere gerçeklik kazandırmak için onların adına sosyal medya hesabı açmak olurdu. Siz de Facebook’tan bakınca bu kişiyi görür ve “evet gerçekmiş” derdiniz. Bu daha mı iyi :)

   Her çekiliş için katılan kişiye bir katılım numarası veriliyor. Aynı Milli Piyango bileti gibi. Tüm çekilişler bu katılım numarasına göre yapılıyor. Yani çekiliş başladığında, çekilişe katılım şartlarını sağlayan ilk kişi 1, ikinci kişi 2 diye katılım numarası almaya başlıyor. Bu en son katılan kişiye kadar devam ediyor. Bazen 10 binler bazen de milyonlar oluyor. Sonra bu katılım numaraları üzerinden çekiliş yapılıyor ve kazanan katılım numarasının kime ait olduğu tespit ediliyor.

   Çekilişlerin bir şans işi olduğunu unutmadan ve çok umutlanmadan katılmaya devam etmenizi öneririm. Bir çekiliş başlar başlamaz katılmayın. Katılım numarası biraz ilerlesin o zaman katılın. İlginin az olacağı çekilişlerde daha çok çekiliş hakkı için daha fazla alışveriş yapın.

   • Selçuk dedi ki:

    ağam haklısın da bu defa çok belli sistem açığı, aynı soyadlar kümelenmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir