Erikli Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

55 Yorum

 1. Ahmet Selman dedi ki:

  Aşağıdaki yorumlar bir önceki döneme aittir. Lütfen dikkate almayınız.

 2. Yusuf berk dedi ki:

  Merak tan soruyorum. Bu bmw kazanan su anki eylül fiyat 600 bin tl den mi vergi verecek. Yoksa ocak fiyatı 400 bin tl den mi verecek

 3. Zeynep Karasu dedi ki:

  Çekilişe katılmak için suların hepsini içme şartı var mı? 14 damacana aldık ama henüz 3 tanesini bitirebildik.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Çekilişe kim katılacaksa suları onun içmesi gerekiyor. Kazanan kişi gerçekten Erikli su içmiş mi içmemiş mi diye idrar tahlili yaparak kontrol ediyorlar. Ay sonuna kadar zamanınız var. Bence spor falan yaparak kalan 11 damacanayı bitirebilirsiniz.

 4. Kemal Kılıçlı dedi ki:

  Ahmet bey eşim bilmediği için kapaklarla damacanaları ayrı ayrı saklamış. Kazanmamız durumunda şifreli kapağın hangi damacanaya ait olduğunu nasıl anlayabiliriz? Damacana üzerinde bir şey yazmıyor.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazanırsanız kutlamayı damacana ile mi yapacaksınız? Neden hangi kapağın hangi damacanaya ait olduğunu merak ettiğinizi anlamadım. Damacanayı saklamaya gerek yok. Hepsini verin gitsin, kapakları saklamanız yeterli.

 5. İsmail dedi ki:

  Herkes vergisini nasıl öderim demiş araba çıksın evi satar vergiyi öder arabayı alırım.yoksa gider kredi çekerim borç toplarım olmadı araba ciksinda o iş kolay valla

 6. Yeliz dedi ki:

  Merhaba
  1. Çekilişe katıldım,sonuçlandı.
  Katılım hakkım 2. Ve diğerlerine aktarılmıyor galiba değil mi?
  Her dönem yeni şifre göndermek gerekiyor sanırım.
  Öyle mi?

 7. Ahmet Selman dedi ki:

  Değerli takipçilerimiz, ben de çekilişe katıldım ve burada daha önce bahsedenler gibi yeni açılmış olan şişeden “bu şifre daha önce kullanılmıştır.” uyarısı verdi. Sebebi nedir, ne olacak Erikli’ye sorduk ve cevap bekliyoruz.

  • çekilişçi dedi ki:

   çekiliş formunu doldurduktan sonra gönder tuşuna bir kere tıklayınız. sayfanın dolmasını bekleyiniz. peş peşe 2 3 kere gönder tuşuna bastığınızda bu şifre daha önce kullanılmıştır. diyor çekilişe katılım yoğun ilgi var galiba ondan kasma oluyor benim düşüncem ben sorunu öyle çözdüm

 8. Erdem dedi ki:

  Bu şifre daha önce kullanılmış yazıyor.

 9. Esma dedi ki:

  Çekilişe katılmak için gerekli alanları dolduruyorum fakat eposta adresimi geçersiz görüyor şifreyi girenler hangi siteyi kublandınız acaba

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Hangi siteyi kullandınız acaba?” şeklinde bir soru sorarsanız sanki birden fazla site varmış gibi anlaşılır. Tek bir şifre gönderme sitesi var o da Erikli’nin kendi sitesi. Bunun dışında şifre gönderebileceğiniz bir başka site yok. E-posta adresinizi kabul etmiyorsa ve gerekten doğru yazdığınızdan eminseniz bir başkasının e-posta adresini de yazabilirsiniz. E-posta adresinin kime ait olduğu önemli değil. Hata verdiğine göre büyük ihtimalle yanlış yazıyorsunuz, bunu da dikkate alın.

 10. Fatma Rengin Demiröz dedi ki:

  Yeni açtığım sisenin kapağındaki şifre için “daha önce kullanılmıştır “ibaresi gönderiliyor. Bu durumu sıklıkla yaşadığım için kampanya benim açımdan güvenirliğini yitirdi. Erikli adına hiç hoş bir durum değil.

 11. alper dedi ki:

  Peki vergiyi ödeyemezsek noluyor 80 bin tl gibi bi rakam söz konusu 400 bin tllik araç veren firma bunu karşılayamıyormu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Vergisini ödeyemediğiniz durumunda araç yedek talihliye geçiyor. O da ödeyemezse araç ya da aracın piyasa değeri olan miktar kural olarak bir vakfa bağışlanıyor.

   Piyasa değeri 409 bin 400 lira olan BMW 3.20 Sedan First Edition M Sport 4K aracın vergisiz fiyatı 216 bin 843 lira. Firma burada zaten 192 bin 557 liralık vergiyi ödemiş oluyor. Sorsanız onlar da sizin gibi düşünüyor olabilir. “400 bin liralık araba verdik, 80 bin lirayı düşünüyor” gibi.

 12. İsmail dedi ki:

  Şifre gönderirken e postayi yanlis yazmisim bas harfi kücük yazmam gerekirken büyük harf yazmisim sorun olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   e-posta adreslerinde ve web adreslerinde ç,ş,ö,ü,ğ ve ı gibi Türkçe karakterler kullanılmaz. Mail adresinizi büyük harflerle de yazabilirsiniz, küçük harflerle de. Fakat burada ingilizcedeki i harfinin büyük hali bizdeki büyük I harfi olduğundan İ yazmanız durumunda size mail gelmez. Mail adresi, ev adresi, telefon numarası gibi iletişim bilgileri yalnızca “iletişim” amacıyla alınıyor. Çekilişe katılmanız için bunların doğru olma zorunluluğu yok.

 13. Halil Göker dedi ki:

  Hayatımda okadar çekiliş katildi ki hepsinden de kol saati çıktı bu da aynı numara

 14. Yalçın dedi ki:

  Ahmet bey merhaba bir sorum olacak
  Erikli arabanın değerini 409 bin olarak açıklıyor, arabayı nette 500 binden aşağı bulunmuyor. Bu arabanın özellikleri mi düşük.

 15. Muhittin dedi ki:

  Selam Ahmet Selman Erikli grubunun bu zamana kadar yapmış olduğu ödül kampanyalarını hiç kaçırmadım biz bir apartmanda 5 Aile olarak oturmaktayız Ailece Erikli suyu içiyoruz okadar içiyoruz ki hatta su komasına giriyoruz sayısız çekiliş hakkına sahip oluyoruz Ailece ama şuana kadar zaten asil talihli olmayı bırakın olamayız zaten de ne yedek listesinde ne yedeğin listesinde olamadık yüzlerce binlerce çekiliş hakkı olmamıza rağmen sanırım boşuna vakit harcayıp kapak şifreleriyle uğraşıyoruz

 16. Tevfik dedi ki:

  Kazanan asil talihliye hayırlı olsun. Umarım okur yorumu yada parası vardır. Aracın bayi satış fiyatı 478400 tl. Veraset ve ıntıkal vergısı 95600 tl. Sadece belirtmek istedim…

 17. Özlem dedi ki:

  Aslında güzel bir şey ama.vergiler çok pahalı nasıl ödeyeceğiz..hangimizde okadar para var..80 bin tl.hayatimda hiç bir arada bile görmediğimiz bir mevla bu..yani kazansak bile bu parayı ödeyemezsek araba ne olacak.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazanmanız durumunda herhangi bir sebepten dolayı aracı teslim alamazsanız hakkınız yedek talihliye geçer. Yedek talihli de alamazsa arabanın değeri kadar olan miktar bir sivil toplum kuruluşuna bağışlanır.

 18. Sadi dedi ki:

  Eriklinin bütün şişelerinde şifre var mı yoksa belli kapaklarda mı var

 19. Güray dedi ki:

  Kocaeli’de daha hiç marketlerde gri kapaklı su şisesi görmedim. Bir tek Bursa’ya çıkıyor ödül. Daha önceki çekilişlerde diğer şehirlere çıktığını hatırlıyorum sanki.

 20. Eyüp dedi ki:

  Kapaktaki sifre kullanılmıstır diye bilgi veriyor

 21. Oktay dedi ki:

  Merhaba çekiliş katılımını yapamıyorum e mail adresi geçersiz bildirimi yazıyor ne yapabilirim

 22. serap dedi ki:

  16 haziran 2. dönem erikli sonucunu bulamıyorum

 23. ErDogan dedi ki:

  Üzerinde görseli bulunan ürün göremedim henüz normal ürünlerin kapağında şifre oluyor mu

 24. Dovran dedi ki:

  Ben yabancıyım inşalla eğer kazanırsam bana araba verilirmi acaba?

 25. Mehmet dedi ki:

  Kredi kartı ile alınan erikli suyla çekilişe katılmanın bir sakincasi olur mu? Fiş fatura saklamak şart mı?

 26. Sena dedi ki:

  Ahmet bey tahmini katılım kaç olur? 300 bin olur mu sizce?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Böyle bir tahmin yürütmek için bazı verilere ihtiyaç var. Şuan ne desem kafadan uydurmuş olacağım. Ama bunun kaç olacağının bir önemi yok. Çekilişleri milli piyango çekilişi gibi düşünmeyin. Sırf çekilişe katılmak için su almayın. İhtiyacınız varsa alın. Aksi şekilde davranmak sağlıklı değil.

 27. Ayşe dedi ki:

  Şifre kaç haneli?

 28. Serhat dedi ki:

  Şifre girerken, ev adresini bilmeden yanlış yazdım sıkıntı çıkar mı?

 29. Erdoğan dedi ki:

  Abi geçen sene hediyeyi kazananların hepsi vede yedek talihliler Bursa ilimize çıkmıştı gader olarakdan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir