Eti Gofret Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

20 Yorum

 1. OSMAN AYDIN dedi ki:

  Ahmet Selman abi selam aleyküm size bir şey soracağım mesela bana diyelim iPhone 14 veya Samsung televizyon kazandım 15 gün içerisinde kimliklerin çekilişi organize eden U2 tanıtım promosyon firmasına göndermeli gerekmektedir diyor da ben gitsem yüz yüze olur mu sence

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba tabi olur. İster gidin, ister mail atın. Önemli olan kimliğinizi firmanın kabul ettiği yöntemlerden birini kullanarak ulaştırmak ve “ben buradayım” demek.

 2. Efe Buz dedi ki:

  Merhaba ben de eti gofret çekilişine katıldım ama merak ettiğim konu vat o da şu acaba şifreli ambalaj talep edilecek mi ben ambalajları kaybettim yine de ödülü bana verirler mi?

 3. çıkmıyoo dedi ki:

  geçen dönem 320 adet yollamıştım. ozamanlar tanesi 1.50 liraydı. hiçbişi çıkmadı mahallenin çocukları bol bol yemiş oldu

 4. Yiğit Akıncı dedi ki:

  şifreli ürün paketlerini hangi marketler satıyor admin bey bilgi verebilirmisiniz ?

 5. Ahmet Selman dedi ki:

  Değerli ziyaretçilerimiz, aşağıdaki yorumlar bir önceki döneme aittir. Çekiliş yeni hediyeleri ile tekrar başlamıştır.

 6. Abdul dedi ki:

  Kazandığımız hediyeyi hangi şartlar altında nasıl alabiliriz
  Şartlardan herhangi biri yerine getirilmezse ne olur

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Elleriniz arkadan bağlı bir şekilde kafanıza silah dayayacaklar. Kazandığınız hediyeyi bu şartlar altında teslim alacaksınız. Şartları yerine getirmezseniz tetiği çekecekler bammm! Hakkınız yedek talihliye geçecek. :)

   Abdulhakim bey şart şurt yok. TV kazandıysanız bi 340 liralık ödemeniz olacak. Eğer iPhone kazandıysanız 100 lira olacak o kadar. Paketlerin üzerinde çekilişi organize eden firmanın telefonu ve e-posta adresi yazıyor. Onlara bilgi verin, ödemenizi dedikleri hesaba yapın işlem tamam.

 7. Ersan dedi ki:

  Selamın aleyküm bu cikolata çekilişi bu gün oldu ama kim kazandı göremiyoruz nerden bakacagız

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sonuçlar açıklanalı 10 saat oldu. Eti Çikolatalı Gofret Çekiliş Sonucu sayfasına gidin ve telefonun ekranını aşağı çekerek sayfayı yenileyin.

 8. Akpınar dedi ki:

  Ahmet bey merhaba. Kazanılması durumunda kimlik fotokopisi ve şifreli ambalaj çekilişi yapan firmanın mail adresine yollanması gerekiyormuş. Bu nasıl olacak, tarayıcanmı yoksa fotoğraflarını çekip mail adresine yollanacak?

 9. Yeter dedi ki:

  İyi gunler ben baya gönderdım de eşim de 3 tane kenfi adına gönderdi ama posetler karıstı bişey olurmu hani kazanma durumu olduğunda hepsini göndersek yani

 10. Aku dedi ki:

  Paketin üzerinde scooter görseli var ben o şifreyi sadece scooterda mı kullanabiliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir