Finish Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

8 Yorum

 1. elif ayse dedi ki:

  En son katıldığım qumpara çekilişindeki aynı soy isimlerden çok gördüm bu durumdan dolayı artık qumpara çekilişlerine katılmıyorum. Qumpara-fiş katılımlı çekilişleri artık çekilişi gelir kapısı haline getiren kişi ve kişiler için olduğunu görüyorum. Finnish deterjan ile katılmak dursun bir daha satın almayı düşünmüyorum, aynı şekilde snickers çikolata.. :( çekiliş kodlarının tek tek girildiği çekilişlere katılmaya devam

 2. Serhat dedi ki:

  Finish powerball ültimatom hepsi 1 arada 48tablet
  Alsam çekilişe katılabilir miyim?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır. Kampanyaya dahil olan ürünler yeni ambalajlı ürünlerdir. Üzerinde sadece “Finish Ultimate”, “Ultimate Plus”, “Finish Quantum Max Karbonat Etkili” yazar. Powerball yazmaz.

 3. Selçuk Ankara dedi ki:

  Qumpara ya sormaz mısınız moderatör bey
  nolacak bu Oğurel, Adana…?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Qumpara ile bir ilgisi yok. Qumpara çekilişe katılmanızı sağlayan bir yöntem. Firmaların bir katılım sınırı getirmesi gerekli ki bunu da hiç bir firma yapmaz. Çünkü çekilişlerdeki amaç herkese hediye dağıtmak değil ürünün satışını artırmak. Çekilişi düzenleyen firmanın ürünü satılıyor mu? Satılıyor. Firma için kimin aldığı ya da hediyeleri kimin kazandığı önemli değil.

   • Selçuk Ankara dedi ki:

    ama beni ve tahminim biçok kişiyi katılma hevesimden vazgeçirdi

   • Ercan dedi ki:

    Paketi açılıp şifre gönderme yöntemi olmadığı sürece bu aileler kazanır. Alınan ürün deterjan vs kendi marketlleinde tekrar piyasaya satılır. Kazandıkları ürün onlara kalır. Para parayı getirir açıkçası. Ben qumpara ya bunları aynen ilettim. Hatta katılımda sıra belli olmasın dedim ama değişiklik yok. Görünce yazmak istedim.

   • Ercan dedi ki:

    Açıkçası aynı mesajı finish e de attım elimizden gelen budur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir