Haribo Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

12 Yorum

 1. Emre HAZNEDAROĞLU dedi ki:

  Yeter ki kazanın yeter ki paketi atmayın. Fişi bi şekilde temin ederiz. Buraya yazarız illa çok kişide fiş vardır göndeririz kazanan talihliye.Fişi attıysanız panik yapmayın onu hallederiz. Ayrıca admini de yürekten kutlamak lazım herkese tek tek cevap yazıyor. Teşekkürler.

 2. Serkan tamer dedi ki:

  Daha adana ilinde promosyon paketler gelmemiş,eski ürünler çekiliş şifresi olmayan paketler var,gelmesi halinde nerden hangi marketten aldigimi paylasacam

 3. İbrahim dedi ki:

  Ahmet Bey merhaba, sifre konusu daha once acilmis katilim kosullarinda da ambalaj ve fisin teslim edilmesi gerektigi belirtiliyordu. Benim sorun şu şekilde; 4 5 ambalajinin bütününü saklamak yerine sadece sifre olan kısımları almistim sorun teşkil eder mi? İlginiz icin teşekkürler

 4. Yaşar dedi ki:

  İyi günler elimdeki paketlerin fişinin hangisine ait olduğunu bilmiyorum. Bazılarınında fişini almamışım rastgele göndersem sorun olur mu?
  Teşekkür ederim.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, rastgele gönderseniz sorun olmaz. Fatura, kazanmanız durumunda size lazım olacak. Kazanmanız durumunda hangi şifreli ürün paketini ibraz etmeniz gerektiğini söyleyecekler. Elinizdeki herhangi bir fatura ile birlikte şifreli ürün paketini ibraz etmeniz yeterli olacaktır.

   • Canan dedi ki:

    O zaman ne diye fişi saklıyoruz ki!! Baktım benim adım var gider bir marketten fiş alırım sonra da götürür gösteririm.

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Sevgili Canan hanım çekilişe son katılım tarihi 31 Aralık 2020. Kazananların açıklanacağı tarih ise 14 Ocak 2021. 14 Ocak 2021 tarihinde kazandığınızı öğrendiğinizde bakkala gidip Haribo alırsanız size 14 Ocak 2021 tarihli bir fiş verir. Fişin tarihinin kampanya dönemi içerisinde olması gerekiyor. 14 Ocak 2021 tarihli fiş ile hediyenizi nasıl alacaksınız?

    Lisedeyken 1’leri 5 yapma konusunda uzman birini bulup fişteki “Ocak” yazısını “Kasım’a” mı çevirteceksiniz? Yoksa zaman makinesi kiralayıp kampanya dönemine dönerek fiş mi alacaksınız? “Zaman makinesi iyiymiş, ben bunu sürekli kullanırım en iyisi satın alayım” derseniz size tavsiyem yılbaşından önce alın. Yılbaşından sonra her şeye zam gelecek.

  • Nurettin dedi ki:

   Fişi yada fatura istemiyorlarki sadece şifreli ürün ambalajıni istiyorlar fiş fatura nereden çıktı anlamadım

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Merhaba, bu yorumlar önceki döneme aittir. Güncel kampanya da fiş alınması zorunlu değildir. Bunu kampanya açıklamasında belirtiyoruz.

 5. ali dedi ki:

  kampanya görselli paketi sakladık fişi attıysak ne olacak

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Paketi sakladık fişi attık” veya “Fişi sakladık paketi attık” veya “Paketi attık fişi de attık”

   Bu durumların tamamında tek bir kural geçerli olacak. Hakkınız yedek talihliye geçecek ve siz hediyenizi alamayacaksınız. Bir çekilişe katılmadan önce yapmanız gereken ilk şey “Çekilişe Katılım Kurallarını” okumaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.