Magnum Çubuklarını Neden Saklamalıyım?

Çekilişlere Katılmaya Devam...

202 Yorum

 1. Ali VURGUN dedi ki:

  Sayın YETKİLİ Arkadaşlar,25.07.2021 saat 15/11 ve 15/14 te iki kere çekiliş hakkı için şifre göndererek çekilişe katıldım.Ancak eğer çekilişte kazanılırsa ürün çubuğunun getirilmesini ne yazıkki yeni öğrendim.Eğer kazanacak olursam bile ürün çubuğunu attığım için hediye alamayacağım tahminim benim gibi olan binlerce Vatandaş vardır.Keşke bunu çekiliş başlamadan bilgi verseydiniz hayalimizi en azından ayın 16 sına kadar devam ettirirdik.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Ali bey, ürün çubuğunun saklanması gerektiği Magnum paketlerinin üzerinde, çekiliş için şifre gönderilen web sitesinde, Magnum reklamlarında ve sosyal medya hesaplarında belirtilmiştir. Bir çekilişe katılmadan önce “Katılım Koşullarını” mutlaka okuyunuz. Katılım koşullarını okumak kampanyaya katılan kişinin sorumluluğudur. Şifreli ürün paketini saklamak sadece Magnum için değil diğer tüm çekilişler için geçerlidir. Kampabyalı üründen çıkan şifreyi göndererek çekilişe katıldığınız bir çekiliş varsa mutlaka şifreli paketi saklamanız gerekmektedir. Bu sizin şifreyi kafanızdan uydurarak girmediğinizin bir göstergesi olacaktır. Şifreli paket saklanmıyor olsaydı insanlar sabahtan akşama kadar kafasından şifre uyduruyor olurdu.

 2. rana dedi ki:

  doğum tarihimi yanlış yazdım ama hala 18 yaşından büyük oluyor, sıkıntı olmaz değil mi ?

 3. Okan dedi ki:

  Merhabalar benimde bir sorum olacaktı şimdi çoğunlukla gittiğim marketlerde porch resimli magnumlar yok normal paketli magnumlar var.
  Ondan alıp şifreyi göndersem bu çekilişte sorun olur mu ? şimdiden teşekkürler.

 4. gülşah dedi ki:

  merhaba kaç yıldır o kadar katılıyorum lütfen artık bana çıksın yoruldum 🥲

 5. Huseyin dedi ki:

  Merhaba 18 yasindan buyugum ama dogum tarihinde gun kismini yanlis girdim sorun olur mu

 6. Ülker dedi ki:

  Merhaba. ben şifreni gönderdim ama bu şifre kayıt edilmiş dedi. ne yapmam gerek

 7. muhammet dedi ki:

  Merhaba çekiliş iptali nasıl yapılıyor magnumda

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Şifresini gönderdiğiniz çubuğu çöpe atarak çekiliş hakkınızı iptal edebilirsiniz. Kazanmanız durumunda şifreli çubuğa ulaşamayacağınız için hakkınız iptal edilir ve yedek talihli aracın sahibi olur.

   • Muhammet dedi ki:

    Hayır noter filan diyorlardı milli piyango ajansı vs..

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Noter falan diyorlar evet. 800 bin liralık arabayı size alın anahtarı diyerek teslim etmeyecekler. Şifreyi kafanızdan uydurmadığınızı ispatlamak için çubuk ibrazı şart. Çubuk varsa notere gidip arabayı üzerinize alacaksınız.

 8. Ahmet dedi ki:

  Merhaba şifreyi yazdım ad soyad adres vs ama adresi yazdıktan sonra bulunduğum şehri yazmadim sadece adresi yazdım sorun olurmu

 9. Sevinç dedi ki:

  Merhabalar bende çekilişe katıldım çubukların duruyor ama mesajlarım silindi telefon değiştirince bir sorun teşkileder mi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, telefonunuz hidroflorik asit çözeltisine düşüp buhar bile olsa sorun olmaz. Çekilişe katılma hakkınız geçerlidir. Yeter ki çubuklara bir zarar gelmesin.

 10. İshak dedi ki:

  Merhaba ben çubuğun fotoğrafini çektim , çubuk kaybolsa fotoğraf ile hediyemi alabilirmiyim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, çubuk yoksa hediye de yok. İster selfie çekin, ister ressama çizdirin fakretmez. Sizden istenen şey, Magnum şifreli çubuğu. Kaybetmeyin. Kaybedip de kazanırsanız çok üzülürsünüz.

 11. Hüseyin. dedi ki:

  Tamam diyelim cubuk var ama ürün poşedi yok bişey olurmu

 12. Berrin dedi ki:

  Yaklaşık 10 adet magnum şifresi gönderim ve çubukların saklanacağını yeni öğrendim ama mesajlarımı silmedim. Mesajlar da mı geçersiz sonuçta aynı şifreyi 2 defa gönderme hakkı olmaz diye düşünüyorum. İnsanlar gönderdikleri şifreli çubuğu yanlışlıkla kaybedebilir.baskasi da aynı şifreyi gönderdiği zaman o kişi kazanır bu haksızlık olur .sizin sisteminizde şifreler kaç defa gönderiliyor .her şifrenin 1 defa kullanım hakkı yokmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, size gelen mesajın bir hükmü yoktur. Herkese aynı mesaj geliyor zaten. Bir şifreyi iki kez göndermek mümkün değil. Fakat o şifreyi sizin gönderdiğinizi kanıtlayan şey elinizdeki çubuktur. Şifreyi kafadan sallayarak gönderenleri engellemek için çubuk ibrazı şarttır. Yoksa ben akşama kadar oturup kafamdan şifre sallarım ve kazandığım zaman da aynı sizin dediğiniz gibi “insanlar yanlışlıkla çubukları kaybedebilir” derim ve arabayı alırım. Bu şimdi adaletli bir davranış olur mu?

   Bir çekilişe katılmayı düşündüğünüzde yapacağınız ilk şey çekilişe katılım koşullarını okumaktır. Bir çok insan paketlerin üzerinde yazan “katılım koşullarını” okumadığı için şifreli çubukları çöpe atmakta ve haklarını kaybetmektedirler.

 13. Manolya dedi ki:

  Magnum çubuğunda şifrem okunmuyor, sizi mahkemeye vericem. Hakkımı elimden alıyorsunuz.

 14. Hakan dedi ki:

  Merhabalar çubuk kırıldı diyelim ama şifre okunuyor. Geçerli olur mu

 15. anonim dedi ki:

  meraba her bilgiyi doğru yazdım ama numarayı yanlış yazmışız sorun olur mu çubuklar duruyor

 16. Feride dedi ki:

  Ben bir defa gönderdim kazananların arasına giremedim ve adil yedeklere de giremedim mezaratiye de giremem çekiliş tarihi iki gün oldu bitti ben yine aldım magnum şifre gönderdim bana dediler günü bitmiş ne gusrk heves ettim dedim inşallah bana çıkar olmadı cik üzüldün ama bekliyordum kısmet değilmiş

 17. gül dedi ki:

  çubuk kırıldı ama şifre okunabiliyor sorun olur mu?

   • Cengiz dedi ki:

    Çekiliş, kura.. Gerçekten araba çıkan var mıdır? Ahmet Selman raconuyla soruyorum, milleti keklemiyorsunuz değil mi? Hiç kazananı duyan oldu mu ?

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Var Cengiz bey var. Araba çıkan kişiler bize ulaşıyor, ne yapacağım birlikte gidelim falan diyorlar. Çekilişi bizden görüp katılanlar yemek ısmarlamak istiyor.

    Anlaşılmayan konu şu: Magnum çekilişinde sadece ve sadece “2 kişi” hediye kazanıyor. Ama katılan kişi sayısı yaklaşık 1 milyon. İnsanlar 1 milyon kişi arasından seçilen o şanslı 2 kişiden biri olamadım diye çekilişte hile olduğunu düşünüyor. Yok akrabalarına veriyorlar, yok çalışanlarına hediye ediyorlar vs. Kendisi kazansa Allah’ın varlığı ve birliği gibi anlatır çekilişlerin gerçek olduğunu. Ama çıkmayınca kabul de etmiyor.

 18. gulay dedi ki:

  Yaklaşık 80 adet şifre yolladım ama çubukları attım. Nolcak simdi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Eğer o 80 şifreden birine araba çıkarsa alamayacaksınız. Olacağı bu. Paketlerin üzerinde bir şeyler yazıyor. Yeni bir Magnum alırsanız okumanızı öneririm. Bu 80 şifreye çıkmaması için dua edin.

 19. Ramazan dedi ki:

  Yedek talihliler ne kadar süre sonra belli olur? (Malum çubuğunu kaybeden kaybedene)

 20. Mehmet dedi ki:

  Öyle saçmalık mı olur lan 80 şifre yolladım nerdeyse çubuklar ne alaka ya hakkımı helal etmem valla ?

 21. Efecan dedi ki:

  Doğum tarihi yanlış girilmişse sorun olur mu?
  Teşekkürler

 22. tesla dedi ki:

  Çekilişe katıldım ama adresi eksik girmişim şehir doğru bir sorun olur mu?

 23. erdal dedi ki:

  ya ne kadar safsiniz yillardir gonderirim biride ciksin bana cikti bisey desin varmi hic enayi olmayin artik

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yıllardır dediğiniz kaç yıllardır? Mesela 10 yıldır gönderiyor olun. Peki 10 yıl içerisinde Magnum kaç adet hediye dağıttı? 20 adet.
   Peki çekilişe kaç kişi katıldı 10 yılda? Yaklaşık 50 milyon şifre gönderildi. Herkes ortalama 10 şifre gönderse 5 milyon farklı kişi yapar.
   5 milyon kişi içinden seçilen 20 kişi olmadığınız için bu çekilişin şaibeli ve bu çekilişe katılanların da saf ve enayi olduğunu mu söylüyorsunuz? Tebrik ederim sizi çok akıllıca bir çıkarım yapmışsınız.

   • Hakan dedi ki:

    Ben cubuklari ikiye kirip cekilise katildiktan sonra,sifreli kismini sakliyorum,diger kismini atiyorum. Yani buzamana kadar oyle yapiyordum bir sorun olurmu . Magnum cubugunu tam saklamam gerektigini yorumlardan ogrendim .

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Çubukları kırıp saklama fikri de nereden çıktı? Çubukları kırmadan saklamanız gerekiyor. Bir çubuk yanlışlıkla kırılsa bile iki parçayı da saklamanız gerekiyor. Teslimat esnasında çubuğun tüm parçaları isteniyor. Gönderdiğiniz şifrelere bir hediye çıkması durumunda işiniz biraz zorlaşacak. Artık devamı için bir parça uydurmanız gerekecek.

 24. Zehra dedi ki:

  Merhabalar ben çok diğer yazdım gönderdim fakat çubukları saklamam gerektiğini simdi öğrendim 10 tane şifre boşuna mi gitti simdi ??

 25. Deniz kaya dedi ki:

  Merhaba bende çekilişe katıldım ama magnum çubuğunu kaybettim sorun olurmu

 26. Hatice dedi ki:

  Merhabalar ben şifreyi girdim ama oğlum çubuğu ortadan ikiye kırmış ama şifre kısmını saklıyorum kabul edilir mi??

 27. Ebru OZTURK dedi ki:

  Ahmet bey merhaba ben cekilise katilip cubuklari sakladim evet ama birdr aldigimiz magnumlarin market fislerininde saklanmasi gerektigini soylediler dogrumudur .

 28. Nehir dedi ki:

  İyi akşamlar magnum çekilişinde adresi yazdım ama şehiri eklemeyi unuttum bu gecersizmi sayılıyor

 29. Özgür dedi ki:

  Merhaba. Cep telefonumdan şifre gönderip çekiliş hakkı almıştım ama mesajlarım bir şekilde ( ben de yanlışlıkla yapmış olabilirim ) silinmiş. Ve şimdi o numarayı bulmaya çalışıyorum ama hiç bir yerde ulaşamadım. Cep telefonundan baş vuruların iptal olma durumu var mı ?

 30. Kadircan dedi ki:

  Magnum çubuğunda yakut yazıyor. Ne anlama geliyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yediklerinize dikkat etmediğiniz anlamına geliyor. Satın aldığınız ürün Magnum’un Yakut isimli dondurması. Çubukta da bu sebeple Yakut yazıyor.

 31. Hilal dedi ki:

  Merhaba magnum çubuğundaki şifreyi girip çekilişe katıldım. Aklıma takılan çubuğun diğer yüzünde Yakut yazıyor bunun bi anlamı var mi

 32. Tuğba dedi ki:

  Kazaninca arabayi galari sahipi ile anlasiip devretsek yadaa satip paraya cevirmek mumkun mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazanırsanız arabayı önce siz kendi üzerinize alacaksınız. Ondan sonra yapabiliyorsanız ister devredin ister paraya çevirin kimseyi ilgilendirmez.

 33. Bülent güneş dedi ki:

  İyi günler ben magnum çekilişindeki yaş olan kısmı yanlış girdim bi sorun olurmu acaba

 34. Kader dedi ki:

  Merhaba ben şifre yollarken adres kısmında ki şehri yanlış yazmışım sorun olur mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazanmanız durumunda adresinize gönderilecek tebligatı taşıyan postacı için sorun olur. O ilde böyle bir ilçe, mahalle ve sokak olmadığı için paketi geri iade eder.

   • Melodi dedi ki:

    Merhabalar cok cekiliş hakkım var baya yolladım cubuklarımı da saklıyorum hic bir sorun yok. Magnum uygulamasından katılıyorum çekilişe ordaki telefon numaram değişti acaba bu sorun yaratırmı ?

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Hayır sorun olmaz.

 35. Meryem dedi ki:

  Kaç şifre gönderdiğimizi nasıl öğrenebiliriz çünkü miniler bir, diğerleri 2 çekiliş hakko veriyor

 36. Sukran dedi ki:

  Magnum çubuğunda yakut yazısı ne anlam ifade ediyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yediğiniz dondurmanın markasını ifade ediyor. “Magnum Yakut” Lütfen ne yediğinize dikkat edin. Yemeden önce ne aldığınıza, son kullanma tarihine, içindeki katkı maddelerine bakın.

 37. Samet dedi ki:

  Abi ben magnum sifrelerini gönderemedim gelecek seneye bu şifreleri göndermem mümkünmü

 38. Elotk. dedi ki:

  size getirilecek çubuğun orjinal olup olmadığını nerden anlıyorsunuz ?

 39. esra dedi ki:

  Şifreleri yolladım ama çubuklarını saklanacağını bilmiyordum (%80’nşn bilmediği gibi) zaten o minicik yazılar paketlerin kat kısımlarında kaybolup gidiyor magnum da o sebeple binlerce reklamında bundan bahsetmiyor herhalde

  • Ahmet Selman dedi ki:

   %80 demeyelim. Sonuçta elinizde yüzde 80’in bilmediğine dair ispat yapabileceğiniz bir araştırma yok.

   Hem paketlerin üzerinde hem internet sitesinde hem de reklam filmlerinde çubuk meselesinden bahsediyor. Bir çekilişte esas olan katılım koşullarıdır ve çekilişe katılan her kişi katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen bir daha ki sefere herhangi bir firmanın çekilişine katılmadan önce katılım koşullarını okuyunuz.

 40. kadir dedi ki:

  magnumun ana sayfasında niye yazmıyor çubukları atmayın diye mahkemeliksiniz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Magnum’un dili olsa da konuşsa keşke. Mahkemeye vermeden önce Magnum paketinin üzerinde ne yazıyor bi okuyun isterseniz. Daha sonra internet sitesindeki katılım koşullarına da bir göz atın. Bunları yapmanızı tavsiye ediyorum yoksa boşu boşuna mahkeme masrafları vs. ödemek zorunda kalacaksınız.

   İkinci tavsiyem ise lütfen bir çekilişe katılmadan önce “katılım koşullarını” okuyun. Katılım koşullarını okumadan kendi koşullarınıza göre çekilişe katılırsanız 1000 tane şifre gönderseniz de faydası olmaz.

 41. Çetin arı dedi ki:

  Ben şifresini yolladiğım çubukları attım. Attığım çubuklara çıkarsa diye endişeleniyorum bu şifreleri iptal ettirebiliyormuyum

 42. Ryan dedi ki:

  Çubuktaki Yazı Çok Zor Okunuyor Artık Sıkıntı Olur mu ?
  Okunabilir Magnum Çubuğu İstiyorlar mış. Şimdi Bu Zor Okunan Çubuğa Çıksa Arabayı Alamaz mıyım ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ne yazık ki öyle.

   • Hakan dedi ki:

    Okunuyor ama biraz dikkatlı Bakmak lazım . Bu zor okunuyor diye sıkıntı yaratırlarmı. Bazı Magnum çubukları zor okunuyor

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Sonuç olarak okunabiliyorsa sorun olmaz. Şifreli çubukların üzerindeki yazıların silinmesi olayı zaten herkesin sorunu. Şifreler belirli bir algoritmada üretildiği için ilk 4-5 karakter okunduktan sonra bile kabul ediyorlar.

 43. irfan dedi ki:

  ben çubukları 2 ye kırdım şifre gözüküyor sıkıntı olur mu

 44. nevzst dedi ki:

  market fişi şart mı nerden aldığına dair çubuk yeterlimi

 45. Enes dedi ki:

  Merhaba,
  Benim yaşım küçük diyelim çekilişi kazandım bana arabayı verirlermi babam vergisini ödeyebilir mi veya arabayı bana verirlerse hemen satabilirmiyiz satarken vergi ödermiyiz

 46. Nebahat dedi ki:

  Merhaba başvuru yaparken isim boşluğuna hem adımı hem soyadımı yazmışım dalgınlıkla soyad kısmı boş kalmış çekilişe katılmaya hak kazandınız dedi kabul olmuş oluyor mu acaba.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, katılım sona erdiğinde ad ve soyad alanlarını boş bırakanları listeden çıkarıyorlar. Bu sebeple şimdi başarılı bir şekilde katılım yapmış olsanız bile bu katılımınız çekilişe dahil edilmeyecektir.

 47. DOĞAN dedi ki:

  Ben iki çabuktaki şifreyi yolladim ama bilmediğim için çubukları attim yanlız arkalı önlü fotoğraf var bende buda geçerli olur mu

 48. Seçkin AKTAŞ dedi ki:

  Şifresini yolladığım bir çubuk annem tarafından odam toplanırken tam ortadan ikiye kırılmış şifre okunuyor diğer yarısı da sağlam ama iki parça bu çubuk geçerli mi sizce !?

 49. Hulya dedi ki:

  Eyer yasim kucukse hani hediyeyi alamiyoruzya yine devlete borcumuz olyomu yani arabayin seyi almak icin para veryoruzya kazdim diyelim yine odemek zorundamiyim

 50. Özgür dedi ki:

  Ahmet bey merhaba ben Magnum mobil indirdim ama kayıt olmadım mobile şifreleri gönderdim bir sıkıntı olur mu yoksa kayıt olduktan sonra mı şifre göndermeliyim

 51. Doğu dedi ki:

  Merhaba,
  Bende önceki senelerde sakladığım magnum çubuklarıda mevcut. Bazılarının arkasında önceki magnum kampanyasının sloganı var. Bu çubuğu da sistem 2 çekiliş hakkı kazandınız şeklinde kabul ediyor. Arkasında eski kampanya sloganı olan çubuktaki şifre kazanırsa Algida kabul ediyor mu ?

 52. Esma dedi ki:

  merhaba, benim sorum çekilişe katıldım devam ediyorum magnum cubuklari okunan şifreleri zamanla siliniyor buna nasıl bi çözüm bulabilirim

 53. Şenol dedi ki:

  1000 tane magnum şifre gönderdim şansım hiç olmadı olmazki

 54. sefer dedi ki:

  ya fotoğrafını çekip göndersem sizde kayda alsanız çubuk saklamayız

 55. İhsan dedi ki:

  830 tane magnum mini çubuğu yolladım. İnş çıkar

 56. Aytul Kocak dedi ki:

  Ben magnum uygulamasini telefonuma indirdim ama cubuklari saklamam gerektigini yeni ogrendim…ama haksizlik bu duzenli olarak dondurma aldim ve sifre gonderdim.simdi cikarsa alamayacammi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Cevabını biliyorsunuz ama ben yine de yazayım, evet alamayacaksınız.

  • Osman dedi ki:

   Kardesım o çubuklar sandıgınız kadar profesyonel degiller cubukların baskasının elıne gecmediginden emınsenız çöpe vs attıysanız gidip aynı çubuktan yaptırır aynı şifreyle basvurursunuz zaten yazılan isim soyisim bilgiler size ait olacagı için hiç bi sorun olmaz çubuklarda hiç bi kod mod yazmıyo şifreden baska sana cıksında sen bana ulas ben alırım senın porsheni merak etme iki tur verirsin ödeşiriz

 57. Ayşe dedi ki:

  Göndermiş olduğum şifrelerin çubuklarını atmıştım. son şifre hariç diğerlerini iptal

 58. Avni dedi ki:

  magnum çekilişi için şifre gönderdim ancak çubukları saklama zorunluğunu sonradan öğrendim,şifre telefonumda mevcut.Bu şekilde çekilişten kazanma hakkının temin edilemeceği için ”çekilişe katılımımı iptal” etmek istiyorum,ne yapmalıyım.yarımcı olursanız sevinirim.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, böyle bir iptal söz konusu değil ne yazık ki. Dua edin de size çıkmasın.

   • Avni dedi ki:

    Nasıl bir saçmalık ve kurnazlık, şartlar bu olabilir ancak olmamış, gerçekleşmemiş bir çekilişten çıkma hakkı nasıl olamaz?

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Bunu milli piyango bileti almış gibi düşünebilirsiniz. Milli piyango bileti aldığınızda bilet üzerinde yazan sayılar sizin katılım numaranız olmaktadır. Nasıl ki Milli Piyango çekilişinden çıkamıyorsunuz, bu da aynı. Magnum çekilişinde de size bir katılım numarası verilmiştir. Artık o katılım numarası başkasına verilemez. Eğer herhangi bir sebepten dolayı çekilişten çıkmalara izin verilseydi o zaman ismini yanlış yazanlar, şifreli çubuğu çöpe atanlar gibi kişiler yüzünden binlerce katılım numarası boşa çıkacaktı.

   • Sümeyra dedi ki:

    Merhaba bende katıldım mj attım ama herhangı bir sayı vs verılmedı sayımı verılmesi gerekıyır

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Normalde gerekiyor ama vermiyorlar.

 59. gizem32 dedi ki:

  ben iptal ettirmek istiyorum ama iptal olunmuyormuş o yüzden çubuğumu attım çıksada alamam değilmi

 60. Seyfettin dedi ki:

  Ben telefondan kopyala yapistir seklinde sifreleri silerek yenileri yazip gonderiyorum. Sorum su 10 sifrede ismimi silip gondermisim. Sifre soyad adres seklinde iptal olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İsminiz olmadığı için o 10 şifreden birine hediye çıkması durumunda hakkınız yedek talihliye geçecektir.

   • seyfettin dedi ki:

    peki ahmet bey eksik bilgili katılımlar neden elenmiyor

   • Ahmet Selman dedi ki:

    SMS yerine internet sitesinden gönderseydiniz böyle bir problemle karşılaşmayacaktınız. Sistem sizin isminizi yazmadığınızı bilemez. Gönderdiğiniz mesaja göre soyisminizi isminiz olarak, adresinizin ilk kelimesini de soyisminiz olarak sisteme kaydetmiştir. Diyelim ki soyisminiz “Çalışan” ve adresinizin ilk başlangıcı da “Kazanır” olsun. Kazanan kişi olarak “Çalışan Kazanır” ismi açıklanacak. Sizin isminiz ise “Seyfettin Çalışan”. Bu sebeple hediyeyi alamayacaksınız ve hakkınız yedek talihliye geçecek.

 61. Remziye dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey;birçok şifre gönderdim ama adresi yazınca vurdumduymazlk yaptım sonra katılım koşullarını​ okuyunca eksik adres olunca hediye verilmeyecek gibi bir şeyler yazıyordu telefon numarası var işim soyisim doğru imail adresi var ama normal adreste şöyle yazmışım çalıştığım iş yeri adresini; ceylan AVM yanı yek tower plaza kat 8 Bağlar Diyarbakır tam olarak bu numara yazmamşm ya da cadde sokak no-3 gibi benzeri şeyleri yazmamışım hediyeyi kazandığım takdirde bana sorun olur mu? Cevap verirseniz çok sevinirim çünkü çok üzgünüm ben şu anda şimdiden teşekkür ilginiz için

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Remziye hanım, daha öncede defalarca kez bu konuyla ilgili yorum yazdık. Hiç üzülmenize gerek yok. Adres kısmına bir şeyler yazmanız yeterlidir. İsterseniz Nasa caddesi, Mars sokağı, Başkan Trump Bulvarı, Diyarbakır yazın. Hiç sorun değil. Yeter ki bir şey yazmış olun. Artık adresin doğru veya yanlış olmasının hiç bir önemi yok. İsminiz kimliğinizde yazdığı şekilde kazananlar listesindeyse kazanmışsınız demektir. Adres telefon vs. nin ne olduğu kime ait olduğu önemli değildir.

 62. Ugur dedi ki:

  Merhaba bir sorun olacaktı bu magnum çubukları cekilise kadar s aklanacakmis bende bilmediğim için bazılarını attım bi sorun olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, çubukları saklamanız gerektiği yorum yazdığınız bu yazıda yazıyor. ve yazının devamında çubuk olmadan hediyeyi alamayacağınızı da okuduğunuz halde tekrar soruyorsunuz. Fakat size yukarıdakinden farklı bir cevap vermeyeceğiz. Çubuk yoksa hediyeyi alamazsınız.

   • gerisayim dedi ki:

    kardesim guzel konusuyorsun da diyorsunki magnum cubuklarini saklayin yoksa kazansaniz bile alamassiniz milli piyangoyu ornek vermissin hic yoktan milli piyangoda bileti kaybetmeyin 1 sene icinde ikramiyenizi alin diyor peki cubukta ne yaziyo sifreyi sakla demiyo ve sifreyi gonderdimiz adreste adres isim soruyor ve demiyorki dikkat cubugu kaybetmeyin diye sence bu sacmalik degilmi madem boyle bi yarisma yapiyolar gerekli onlemi ben degil firma almasi lazim cunku cubugu kaybeden insandan bitine ciksa cok uzulucek belkide hayati degisicek bu cok buyuk sorun bence

    ve ayrica diyosunki sizden cubugu ister yoksa kazanamassiniz bence mahkemeye gitse kazanir nerde yaziyo sifreyi girdiniz cubugu saklayin diye cubuga okadar reklam yaziyosunuz dikkat saklayin veya en basiti internet sitesinden sifre gonderenler icin adres iisim soy isim soracana allt taraftada cubugu saklayin yazalardi

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Merhaba keşke bu kadar uzun yorum yazmak yerine Magnum sitesindeki katılım koşullarını veya Magnum paketi üzerindeki açıklamaları okusaydınız. Hem paket üzerinde hem de Magnum internet sitesinde aynen şu ifade yer almaktadır:

    “İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.”

   • Funda dedi ki:

    Merhabalar ben meilimi yanlış yazdim bu sorun olur mu acelem vardı şehri Sakarya /serdivan yazdım sadece bide buda sorun mu

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Merhaba hayır sorun olmaz.

 63. selin yüksel dedi ki:

  merhabalar bazı çubuklarımız kırık şifre net belli geçerli olur mu

 64. ergün dedi ki:

  ahmet bey mrb magnum danıişma hattı nedir

 65. Hüseyin dedi ki:

  Ahmet selman bey şimdi kazanan asil ve yedek çubuklarını kaybettiğse araç kime verilir

 66. Rana dedi ki:

  Benim oğlum çok seviyor aldık o yedi biz gönderdik ve çubukları hazine gibi saklıyoruz hakkımızda hayırlıysa çıksın inşallah ve helâlase inşallah da helâldir.kısmet artık

 67. elif dedi ki:

  öncelikle merhaba
  ben çekilişe katıldım mama izlemeye gidemiycem . sonuçları anında nasıl öğrenebilirim acaba?yada nerden kontrol edebiliriz?

 68. Deniz dedi ki:

  Bir şeyi cok merak ediyorum diyelimki ilk gönderdigimiz çubukları attik sonradan öğrendik saklamammz gerektigini ve diğerlerini sakladik cubuklarin hepsimi yoksa sadece sifre cikan cubukmi gerekli?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çubukların hepsini neden istesinler, elbetteki hediye çıkan şifreli çubuğu isteyecekler sizden. Hangi çubuğa hediye çıkmışsa o çubuk istenir. Ne yapsınlar bütün çubukları. Çöpe attıklarınıza araba çıkarsa aracı teslim alamazsınız.

 69. denız demır dedi ki:

  sn.selman bey benım herkeze nacızane bır tavsıyem var,hayatta elbette sansınızı deneyeceksınız,ama fazla umut baglamasın kımse,uzulmemenız ıcın dıyorum,hayalınızı calısarak elde edebılırsınız,arabayı da .bu model olmasada…gencı yaslısı herkez calısıyor,rahmet bereket calısmakta… Saygılar

 70. denız demır dedi ki:

  sn.Ahmet SELMAN bey,ben bu tur kampanyalara ınanmıyorum,talıhlılerın resımlerı dahı yok hıcbıyerde,sen 400 bin tl lik araba vereceksın ve bununla reklamını yapmayacaksın,nescafe den 45 sıfre gonderdım,cıkmadı,cıkmayabılır ama cıkanların resmı yok,bızımkıler rastgele kutu magnum almıslar 6 minl paket oylesıne yolladım,cunku ınanmıyorum,iki sı hata verdı o ayrı…

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, hem kendime hem tanıdığım bir çok kişiye hem de buradan bildiğim bir çok kişiye hediye çıktığından dolayı ben sizinle aynı şeyi düşünmüyorum. Kazanan bir çok kişi bize bundan sonraki süreçte ne yapması gerektiği konusunda yazmakta. Arabasını teslim alıp gelen bir çok kişi oldu.

   Kazanan kişilerin resimlerinin olmaması çok normal. Magnum çekilişine katılırken sizden resim istediler mi? Sayfamızda yüzlerce çekiliş var. Hangisinin katılım şartlarında “resminizide gönderin, kazanırsanız paylaşacağız” yazıyor?

   Bütün çekilişler noter huzurunda ve halka açık olarak yapılmaktadır. Arzu ederseniz gidip izleyebilirsiniz. Size çıkmıyor diye bu çekilişlerin yalan olduğunu iddia etmek doğru bir davranış değildir. 45 şifre ile katıldığınız çekilişe 8 milyona yakın şifre gönderildi. Çıkmaması kadar normal bir şey yok. Çünkü kazanma ihtimaliniz denizde bir damla kadar.

   İnanmadığınız bir çekilişe de şifre göndermeniz bir çelişkidir. Size tavsiyem çekilişlere katılmaya devam edin. “Çok şifre gönderdim kesin ben kazanacağım” gibi hayallere kapılmayın. Çıkarsa sevinirsiniz.

  • Serif dedi ki:

   Lamborgini arkadaşıma çıkana kadar bende inanmıyordum:)
   Kendi sitesinde video Vs. Vardi

 71. ahmet osmanoğlu dedi ki:

  magnum cubugunu saklanmasını gerektiğini sonradan ögrendim. ögrendigimde cubugu kırmıstım ama şifre rahatca okunabiliyor. bu durumda kırık cubuk gecerli olurmu

 72. Nurdagul dedi ki:

  Magnum şifreyi gönderdim fakat adres bilgimi yazdım ama ilçeyi yazmayı unuttum ne yapabilirim

 73. kadimmm dedi ki:

  Çubuğun yarısı kırılmış durumda sadece şifre yeri duruyor kazanmak kabul edilmezmi?

 74. melissa dedi ki:

  90 tane gonderdim. Magnum sitesinde çubuğu saklamaniza gerek yok diye okumustum bende saklamaya gerek duymadim simdi de son dakika da çubuğunuzu saklayin yoksa ödülü alamasiniz diye yaziyor sahtekarliktan baska bisey değil benim simde gonderdiklerim bosa gitti demek

 75. Nuray dedi ki:

  İşlerine gelen yerleri üstüne basa basa Söylüyorlar önemli yerleri alttan minik yazilar geçiyorlar biraksinlar bu işleri

 76. ilyas öztürk dedi ki:

  bende cubukları attım sorun olurmu kim hakkettiyse allah ona nasip etsin

 77. Bünyamin dedi ki:

  Hediye vermemek için ne yapacağınızı şaşırdınız reklam verirken neden soylenmiyor 6 şifre girdim ve çubukları attım ne olacak simdi sahtekarlıktan baska bişey Değil

 78. Buğra dedi ki:

  Masraflarını bizim odicez

 79. Eylül Opak dedi ki:

  Peki yoldan bulduğum şifre daha önce girilmis diyor adam şifreyi girip attıysa ben çubuğun bende olduğunu ibraz edersem ne olacak ben mi kazanırım yedek talihli mi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çubuğun sahibi, yani çekilişe katılıp çubuğu çöpe atmış olan kişi yasal süre içerisinde şifreli çubuğu getiremezse hak yedek talihliye geçer. Sizin şifreli çubuğu göstermeniz birşey ifade etmez. Fakat yeni açtığınız magnum paketinden kullanılmış şifre uyarısı alırsanız Algida müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.

  • Buğra dedi ki:

   Adam kazanırsa sana gelcek araba

 80. Yunnusss dedi ki:

  Kaybeddim.

 81. Halil dedi ki:

  Tam 1835 tane ginderdim cubuklarin hepsi de bende hayırlısı.

 82. rabia dedi ki:

  Umut kapısı allah hak edene versin inşallah 2 oğlumun şansına katıldım rabbim rastbgetirsin

 83. sinan Öztürk dedi ki:

  Ne yani şimdi cubuk yok 3 tanesini attık diyelim onlarada çıktı sms paralarını verin barii ozaman ?

 84. zeki dedi ki:

  Cubukları kırsak olur mu yani sadece şifre yeri kalsa sorun olur mu ?

 85. Sidar dedi ki:

  Değerli akadaşlar.Kime e çıkarsa çıksın.Bende bir sürü şifre kulandım.İnşallah hak edene çıkar hayırlı kazasız belasız sürer.Şahsi görüşümle;Allah “Magnum” ekibinden razı olsun,görevli arkadaşlara da sonsuz teşekkürler şimdiden kolay gelsin Magnum.
  Teşekkürler Magnum.
  Sidar Atlağ

 86. hüseyin dedi ki:

  hadi inşallah çıktı diyelim bize bütün çubuklarımı yazınımzıda götürecez yoksa çıkan şifreli çubugumuzu mu istiyecekler

 87. Semoş dedi ki:

  Magnum çubuklarınızı gerçekten saklamadınız mı.? Hahaaa.. :D
  Neyse çekilişte çubuk sayısı azalır biraz da olsa,hem şansım daha çok arttı,sizin gibiler olduğu sürece de artar :))))

 88. Caner dedi ki:

  Ne olur olmaz diye atmadım bende cubukları p bi köşede saklı ;)

 89. Mehmet Kahraman dedi ki:

  Benim çıbık allah aşkına kimseyi ilgilendirmesin beni benden almıştır.
  Aman dedim atılmasın ama bizim veletler oyun yapmışlar. Tutkal capon ne varsa bulup yapıştırmışlar. Güler misın aglar misın bilemedim. Dedim çocuktır gızmayayim ya dedim çıkarsa bu şans ya Allah bize güler bize çıkar ama dedim evlattır oynasın. Çıkarsada artık bizden gitti. Şansımız güzel olsun saglıgimiz olsun yeter bana.

 90. Sefa dedi ki:

  Kullanici sozlesmesinde yok boyle bi zorunluluk

 91. Sefa dedi ki:

  Kardesm cok sacma bn 24 adet sifre gonderdm.hepsinide attim yani cubuklarin.kullanici sozlesmesini okudum bn ve boyle bi zorunluluk yoktu .

 92. Gokhan dedi ki:

  Kardesim bunlar insanlari kandiriyorlar ben bukadar sifre gonderdim ambalajda cubuklari saklayin atmayin yazmiyorki saklayalim.vallahi bu cekiliste ben kazanirsam ve arabayi bana vermezlerse magnumu mahkemeye veririm.ben sifreleri girdikten sonra cubuklari cope attim .sacmalik bunlarin yaptiklari

  • Hakan Kayhan dedi ki:

   katılım koşullarını iyi okusaydın saklardın cubukları ve iyi olmus bence çekilişden az da olsa cubuk azalmış oldu

 93. İBRAHİM ÇAKAMK dedi ki:

  BEN 50 YE YAKIN ÇUKUK GÖDERDİM BU KADAR ÇUBUĞU NASIL SAKLAYACAĞIM BU PİYANGO BİLETİMMİ SALÇMADIK YAPTIĞINIZ VERMEYECEĞİZ DEYİN DAHA DÜRÜST OLURSUNUZ BEN DENEDİM SALLAMA ŞİFRE OLMUYOR BİRKERE YAZIK İNSANLARI KANDIRIYORSUNUZ

 94. ilknur dedi ki:

  eee ben fiş almadım yaaaa :( ne olacak şimdi

 95. şehriban dedi ki:

  ben bakkaldan alıyorum orada fiş vermiyorlar ne yapacağım

 96. bekir albayrak dedi ki:

  dondurmanın paketinde bu çubukların atılmaması gerektiği yazıyormu?

 97. Özay sezmez dedi ki:

  Bende bitanesinin fişini kaybettim son aldığım INFINITY inkini bari atmadım :)

 98. mustafa dedi ki:

  tamamda altı üstü tahta bir çubuk yani
  yapan bunuda yapar üstünede istediği
  şifreyi de yazar yani:)

 99. ayfer ergün dedi ki:

  ben sadece çubukları saklıyorunm benim sorun yok işallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.