Nescafe Gold Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

22 Yorum

 1. Leyla Beyza Tunç dedi ki:

  Paketlerin büyüklüğüne göre 1 , 50 , 100 çekiliş hakkı deniliyor ya benim kafam karıştı ben de 50 çekiliş halkı var ; bu aynı şifreyle 50 kere çekilişe katılabilme olanağı sağlandığı anlamına mı geliyor pek anlayamadım ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Evet. 50 çekiliş hakkı kazandıran bir paket aldığınızda şifreyi bir kere göndermeniz yeterlidir. Bu size 50 farklı katılım numarası sağlayacak. Yani 1 şifre ile 50 adet Milli Piyango bileti almış gibi olacaksınız. 100 çekiliş hakkı kazandıran ürün alırsanız 100 biletiniz olacak. Bu da kazanma ihtimalinizi daha az şifre gönderen kişilere göre artıracaktır.

 2. NAZIM NUR dedi ki:

  Mehaba Ahmet bey. Pingan sigorta çekilişi acaba güvenilir mi?

 3. Nurettin dedi ki:

  Param kart çıkanlardan şifreli ürünün fotoğrafını göndermelerini istiyorlar. Benden şifreli ambalajın orjinalini istediler arkadaş haklı bu şifreli ambalaja araba çıkarsa ne olacak?

 4. Pınar dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey diyelim param kart çıkti șifreli ürünü gönderdik çekiliș sonunda aynı șifreye araba isabet ederse😅

 5. Neslihan dedi ki:

  Merhaba daha onceden nescafe cekilisi icin Neapp uygulamasını indirmiştim. Bu çekiliş için şifreleri aynı uygulamadan girebilirmiyim…? Yoksa bu kampanya için de farklı bir hemen şifre yükleyebileceğim pratik kolay bir uygulama varmıdır..Buraya kadar bile okuduğunuz için çook teşekkür ediyorum. Hayırlı günler diliyorum.Kolay gelsin👋😊

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba teşekkür ederiz. şifrelerinizi ücretsiz olarak Nescafe web sitesinden ya da SMS ücreti ödeyerek kısa mesajla gönderebilirsiniz. Neapp uygulamasından gönderemezsiniz.

 6. TUFAN güler dedi ki:

  Bu kampayanın olduğuna emin misiniz. nescafemycafecom sitesi çalışmıyor ve başka çekiliş sitelerinde bu kampanyadan bahsedilmiyor.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Merhaba Tufan bey, biz burada “ya tutarsa” diyerek göle maya çalmıyoruz. Biz güven üzerine kurulu bir iş yapıyoruz. Emin olmadığımız bir şeyi buraya nasıl ekleyebiliriz? “Başka çekiliş sitelerinde bu kampanyadan bahsedilmiyor” olması bu kampanyanın var olmayan bir kampanya olduğunu göstermez, diğer sitelerin bize göre daha yavaş çalıştığını gösterir. Bugün Nescafe Instagram hesabından yapılan paylaşımı kontrol edin, yarın da siteye girip çekiliş formunu kontrol edersiniz.

 7. sato dedi ki:

  çekilişe katılabilmek icin 14 şubat dan sonra mi göndermem gerekiyor.yoksa 14 şubat dan once gonderdigim sifre çekiliş hakkı bulunmuyormu

 8. Abdullah dedi ki:

  Kampanyaya katılım için internet sitesi adresini paylasirmisiniz. Birde kampanya nezaman basliyor acaba?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Başlayınca paylaşacağız. Ne zaman başlayacağını yukarıdaki kampanya açıklamasında belirttik. Şifreleri kampanya başlayıncaya kadar biriktiriniz. Kampanya başlayınca gönderirsiniz.

 9. cengiz kus dedi ki:

  ahmet bey girdikgimiz sifreler sonuc yarinmi cekilis her hediye icin ayri ayrimi cekilis yapiliyo

 10. Muhammet dedi ki:

  İnternet sitesinde kayıt olmaya çalıştığımda “Geçerli isim giriniz” uyarısı veriyor, kendi adımı girmeme rağmen? Bu konuda bilginiz var mı acaba?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Size karşı bireysel bir tavır takındıklarını düşünmüyoruz. “Geçerli bir isim giriniz” uyarısı formu doldururken yaptığınız bir hatadan dolayı oluşuyor olabilir. Dikkatlice tekrar doldurunuz.

 11. Nuri dedi ki:

  Ankara sincanda promosyon mu ürünü bulamadım beş market gezdim yok

 12. Esma dedi ki:

  Ankara sincanda Hiç bir yerde nescafe gold un kampanyalı ürününü bulamıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir