İstanbul Vega AVM Çekiliş Sonucu

Çekilişlere Katılmaya Devam...

8 Yorum

 1. ss dedi ki:

  ahmet bey bu şekilde otomobil gibi büyük diyebileceğimiz ikramiyelerin verildiği çekilişlerde çekiliş tarihinden itibaren bir iki gün içerisinde telefondan aranmak suretiyle bilgi verilmiyorsa kazananların resmi olarak açıklanacağı tarihi beklemeye gerek yok diye düşünüyorum. Haksız mıyım? Bence çekilişten sonra kazananları arıyorlardır. Ato başkanının 2 cla talihlisini aradığını biliyoruz ama diğer talihlileri de muhakkak yetkili başka birileri telefonla arayarak haberdar etmiştir.

 2. Yavuz Öztürk dedi ki:

  Ahmet bey cep tlfnu alacam yine bu kampanyaya katilmis olabiliyoz mu?

 3. murat demir dedi ki:

  kampanyaya katılmak için neler yapmamaız gerekiyo..

 4. ss dedi ki:

  ahmet bey yeni bir kampanyadan merhabalar :) Bu kampanyada herhangi bir kayıt yaptırma vb. işlem yapılmasına, fiş saklamaya gerek olmadığından bahsediliyor. Fakat alkol, sigara, akaryakıt alımlarının geçerli olmayacağı belirtilmiş. Yaptığımız alışverişin 150 TL olduğunu ve 50 TL’lik kısmının sigara harcaması olduğunu düşünün. Bunu nasıl ayıklayacaklar?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Alışverişlerinizde kart kullandığınız için ne aldığınız zaten belli. Sistem bunları otomatik olarak dışarıda tutuyor ve kalan miktar üzerinden hesaplama yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir