Zwilling Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

4 Yorum

 1. Ceylan dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey, instagram çekilişlerinde, çekilişi düzenleyen hesaplara yazıyor ve çekiliş sonucunu soruyoruz fakat cevap vermiyorlar. Yani bir sonuca ulaşamıyoruz. Ne yapmamızı tavsiye edersiniz ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hangi markalar olduğunu bize iletirseniz o markaların çekiliş kampanyalarına bir daha sitemizde yer vermeyiz. Böylece katılımları da önlemiş oluruz. Instagram çekilişlerinde herhangi bir yasal izin gerekmediğinden herhangi bir şey yapılamıyor ama biz iletişime geçip görüşebiliriz. Baskı yapabiliriz.

   • Ceylan dedi ki:

    Merhaba, ” hangi markaların olduğunu söyleyebilirseniz ” demişsiniz, söyleyeyim o zaman ; sitenizde ( benikazan.com ) yayınlanmış olan ve çekiliş sonucu şu tarihte benikazanda açıklanacaktır dediğiniz fakat belirttiğiniz tarih geldiği halde açıklamadığınız bütün instagram çekilişlerinin markaları bunlar. Özellikle bundan 1 – 1,5 ay öncesindeki çekiliş sonucunu açıklamadığınız instagram çekilişlerinden bahsediyorum. Markaların isimlerini ve çekilişlerin açıklanma tarihlerini tek tek yazıp size mail atmıştım hatırlarsanız ? Hatta o mailime cevap yazmıştınız siz. Bu şekilde olan ve çekiliş sonucuna ulaşamadığımız belki 20 – 30 tane instagram çekilişi var. Ben bunların sonucunu öğrenene kadar uğraşacağım. 1 sene de sürse, sonucunu öğrenmeden vazgeçmeyeceğim. Biz size güvenerek çekilişlere katılıyoruz ama siz çekilişin sonucunu şu tarihte açıklayacağım diyorsunuz ama aradan aylar geçmesine rağmen açıklamıyorsunuz. Bu böyle olmaz ki ama değil mi Ahmet Selman Bey ? İyi günler.

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Merhaba, yaşadığınız bu durum için üzgünüz. Maalesef bu konuda biz de sorun yaşıyoruz.

    Sitemizde yayınlanan çekilişleri biz düzenlemiyoruz. Bunlar firmalar tarafından düzenlenen çekilişler. Çekilişin hediyelerini, şeklini, ve duyurusunu kendi hesaplarından paylaşıyorlar. Biz daha fazla kişiye ulaşması için buradan paylaşıyoruz.

    MPİ izinli çekilişlerin sonuçları gazetede yayınlandığı için kazanan isimlere ulaşılamama gibi bir durum söz konusu olmuyor. Fakat Instagram çekilişlerinde firmalar bazen kazanan kişiyle direkt olarak iletişime geçtiğini söylüyor ve isim bilgisi paylaşmıyor. Bu durumda biz kimin kazandığını öğrenemiyoruz. Açıklanmayan sonuçların sebebi budur. “Böyle olmaz” yorumunuza katılıyoruz evet böyle olmaz ama biz de markaların boğazını sıkıp kafasına silah dayıyarak hayır söyleyeceksin kim olduğunu diyemiyoruz. Tek yapabildiğimiz şey bir sonraki çekiliş kampanyasına sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yer vermemek oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir