Benzersiz Teklif Vodafone Kampanyası

You may also like...

19 Responses

 1. Argo07 dedi ki:

  10 – 30 arasını yazmanızı tavsiye etmem bizim mahalledeki Bir dayının telefoncusu var 10 dan 30 a kadar olan Bütün sayıları yazdı dikattinize

  • Ahmet Selman dedi ki:

   10-30 arası bütün sayıları yazabilmesi için 2 bin tane telefon numarasına ihtiyaç var. Dayı mahalledeki kedi köpeğin üzerine de hat çıkartıp onların adına da mı teklif yolluyor?

 2. Türkan dedi ki:

  Merhaba ben Türkan 38yaşındayım

 3. Murat dedi ki:

  Ben 17 yaşındayım ama hattım babamın üzerine bende çekilişe katılabilir miyim ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hattın dedenin üzerine de kayıtlı olsa 18 yaşından küçüklerin kendi isimleri ile çekilişe katılma hakları yoktur. Babanın adını yazarak katılabilirsin.

 4. Nevruz dedi ki:

  Bana çıkarsa satarım çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak icin umarım cikar

 5. Arda dedi ki:

  Merhaba ben arda özgün sivaslıyım ben sivasta büyümüşüm sivasta yetiştirmişler beni abi

 6. İsmail dedi ki:

  Slm ilk öncesi tel kazanırsam onu gözüm gibi bakacagim hiç satmayı bile dusun muyorum. Inşallah nasipse kazanmak istiyorum

 7. Selimhan dedi ki:

  Nasıl katılınıyor? Cep numarası derken neyi kastediyor açıklar mısınız?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çok karmaşık bir konu hakkında derin bir soru sormuşsunuz. “Cep numarası derken” ne kastettiğini biz de bilmediğimiz için bu soruyu İsviçreli bilim adamlarına gönderdik. İnanır mısınız bütün İsviçre İsveç Norveç hepsi seferber oldu. Bütün bilim adamları odalarına kapandı “acaba cep numarası derken neyi kastediyor?” diye düşünmeye başladı. İnşallah Nasa’nın da desteği ile bu konu hakkında kısa zamanda açıklama yapılır ve biz de “cep numarası” derken ne kastettiklerini anlarız.

  • Halit dedi ki:

   Ayakkabi numarasıda olabilir iyi düşün!!

 8. Yunus dedi ki:

  Ben kazanırsam telefonu satıp sevgilime yüzük alcam evlilik teklifi etmek istiyorum inşallah bana çıkar

 9. selin dedi ki:

  18 yaşından küçük birinin adını yazıp yaşını 18 den büyük yazarsak ne olur? herhangi bir yasal işlem yada para gibi bir ceza var mı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Selin hanım,

   18 yaşında olmayan birini 18 yaşında belirtirseniz yalan söylemiş olursunuz. Yalan söyleyip söylememe konusunda “yasal bir cezası olur mu acaba?” diye endişelenmek yerine, bir telefona yalan söyleyerek sahip olmayı düşünen bozuk zihniyetinizin ileride yalan dolan işlerle neler yapabileceğini ve bu anlaşıldığında kaybedeceğiniz onurunuz ve şerefiniz için endişelenmenizi tavsiye ederim. Bırakın hediyeleri hak edenler kazansın. Yalan dolan işler yapan siz olmayın.

   • No Name dedi ki:

    sites bile 18 yasindan kucuk olduğu ve yanlış bilgiler verdigi icin telefonu kazanamaz. Ayrıca katılıyorum cezası olmasa daha yalan söylemekte bir ahlaksizliktir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir