Vodafone Benzersiz Teklif Kampanyası

Çekilişlere Katılmaya Devam...

37 Yorum

 1. Ülkü dedi ki:

  Temmuz ve Ağustos ayı sonuçları hala açıklanmadı 2 hafta sonra açıklanıyor yazıyordu.Belli bir tarih yok evet ama 2 ay da gecikmez heralde.

 2. Furkan dedi ki:

  Ben çekilişe yanlışlıkla girdim ücretsiz olduğunu sandım ve 2 bin yazdım sonra baktım35800öyle bişey olmuş 17yaşındayım geri çekilmek istiyom numaramda babamın üzerinde

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Furkan ağzından çıkanla kulağının duyduğu aynı şeyler değil. Yanlışlıkla girdin, ücretsiz sandın vs. vs. Tamam zaten ücretsiz. Kazanırsan verdiğin teklifi ödemiyorsun zaten. Kaldı ki ödesen ne olur? 10 bin liralık telefon için 2 bin lira ödemez miydin? Geri çekilmek yok. Senin verdiğin teklif tutarsa babana söylersin gider alır telefonu bu kadar basit. Rahat ol.

 3. Zeynep dedi ki:

  Hangi numaradn arıyorlar acaba

 4. Mt.omer dedi ki:

  Beni vodafone 3 4 kez aradı dun is nedeni ile açamadım maalesef.nisan ayı kazanani isem çok üzülürüm.

 5. Benan dedi ki:

  Merhabalar kazanırsak nerden bize ulaşılacak acaba

 6. Çağla dedi ki:

  Merhabalar, teklif verdim fakat sonuçlarına nereden bakacağımı çözemiyorum bir türlü. Az önce açıklanmış olması gerekiyordu fakat girdiğimde ocak 2021 çekilişi için tekrar teklif sayfası çıktı. Sonuçları nereden görebilirim acaba?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, kampanya uzun bir süredir her ay yenilenerek devam ediyor. Hiç bir kampanyanın sonucu ay biter bitmez açıklanmadı. Yaklaşık 15 gün sonra tekrar kontrol edebilirsiniz.

 7. No name dedi ki:

  Benzersiz teklifi yaptığım zaman altta sonuçların açıklanmasına son 4gün vs yazıyor ama burda ise 12 Aralık yazıyor. Hangi tarihte açıklanacak?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Vodafone son 4 gün diyor, biz de 17 Aralık diyoruz. 4 gün sonra Vodafone’un sitesine bakın. Açıklanmışsa o tarihte açıklanacaktır. Eğer açıklanmamışsa 17 Aralık’ta buraya bakın, açıklandığını göreceksiniz.

 8. barış emre akdağ dedi ki:

  merhaba nerelisiniz ahmet selman bey

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Neden merak ettiğinizi ve tahmininizi alalım önce?

   • Nazan dedi ki:

    Ben kazandım diyelim ulaşılamadı ve günlük internetten takib eden biriyim Kazanan talihli kişiyi internette yayınlıyormu bekleme süresi varmı yoksa direk arayıb ulaşamayınca başka birinemi geciyorlar

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Arayıp ulaşamadıklarında en düşük benzersiz teklifi veren ikinci kişiyi arıyorlar.

 9. Argo07 dedi ki:

  10 – 30 arasını yazmanızı tavsiye etmem bizim mahalledeki Bir dayının telefoncusu var 10 dan 30 a kadar olan Bütün sayıları yazdı dikattinize

  • Ahmet Selman dedi ki:

   10-30 arası bütün sayıları yazabilmesi için 2 bin tane telefon numarasına ihtiyaç var. Dayı mahalledeki kedi köpeğin üzerine de hat çıkartıp onların adına da mı teklif yolluyor?

 10. Türkan dedi ki:

  Merhaba ben Türkan 38yaşındayım

 11. Murat dedi ki:

  Ben 17 yaşındayım ama hattım babamın üzerine bende çekilişe katılabilir miyim ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hattın dedenin üzerine de kayıtlı olsa 18 yaşından küçüklerin kendi isimleri ile çekilişe katılma hakları yoktur. Babanın adını yazarak katılabilirsin.

 12. Nevruz dedi ki:

  Bana çıkarsa satarım çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak icin umarım cikar

 13. Arda dedi ki:

  Merhaba ben arda özgün sivaslıyım ben sivasta büyümüşüm sivasta yetiştirmişler beni abi

 14. İsmail dedi ki:

  Slm ilk öncesi tel kazanırsam onu gözüm gibi bakacagim hiç satmayı bile dusun muyorum. Inşallah nasipse kazanmak istiyorum

 15. Selimhan dedi ki:

  Nasıl katılınıyor? Cep numarası derken neyi kastediyor açıklar mısınız?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çok karmaşık bir konu hakkında derin bir soru sormuşsunuz. “cep numarası” derken acaba neyi kastetti? Uzun uzun düşündük ve biz de bir cevap bulamadığımız için soruyu İsviçreli bilim adamlarına gönderdik. İnanır mısınız bütün İsviçre, İsveç, Norveç ne kadar bilim adamı ve diş hekimi varsa hepsi seferber oldu, günlerce odalarına kapandı ve “acaba cep numarası derken neyi kastediyor?” sorusunun cevabını düşündü. İnşallah Nasa’nın ve Elon Musk’ın da desteğiyle bu konu hakkında en kısa zamanda bir açıklama yapılır ve sorunuzu yanıtlarız.

  • Halit dedi ki:

   Ayakkabi numarasıda olabilir iyi düşün!!

 16. Yunus dedi ki:

  Ben kazanırsam telefonu satıp sevgilime yüzük alcam evlilik teklifi etmek istiyorum inşallah bana çıkar

 17. selin dedi ki:

  18 yaşından küçük birinin adını yazıp yaşını 18 den büyük yazarsak ne olur? herhangi bir yasal işlem yada para gibi bir ceza var mı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Selin hanım,

   18 yaşında olmayan birini 18 yaşında belirtirseniz yalan söylemiş olursunuz. Yalan söyleyip söylememe konusunda “yasal bir cezası olur mu acaba?” diye endişelenmek yerine, bir telefona yalan söyleyerek sahip olmayı düşünen bozuk zihniyetinizin ileride yalan dolan işlerle neler yapabileceğini ve bu anlaşıldığında kaybedeceğiniz onurunuz ve şerefiniz için endişelenmenizi tavsiye ederim. Bırakın hediyeleri hak edenler kazansın. Yalan dolan işler yapan siz olmayın.

   • No Name dedi ki:

    sites bile 18 yasindan kucuk olduğu ve yanlış bilgiler verdigi icin telefonu kazanamaz. Ayrıca katılıyorum cezası olmasa daha yalan söylemekte bir ahlaksizliktir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir