Nescafe Çekilişi 2020

You may also like...

717 Responses

 1. nevruz önder dedi ki:

  merhaba yedek talihli oldum. bana çıkıp çımadığını nasıl anlarım?

 2. Hakan dedi ki:

  Nescafede çekilişi kazanmamız durumda ilk ne yapmalıyız?

 3. Cebaril seker dedi ki:

  Ben şifreleri yazıp paketi atıyorum bir şey olur mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Nereye attığınıza bağlı. Paketi sonradan ulaşa-ma-yacağınız bir yere mi atıyorsunuz yoksa zulaya mı atıyorsunuz? Zulaya atıyorsanız bir şey olmaz ama sonradan ulaşamayacağınız bir yere atıyorsanız sorun olur. Hediye kazanırsanız paketi sizden isteyecekler. Eğer gösteremezseniz hakkınız yedek talihliye geçecek.

 4. Hüseyin Keskin dedi ki:

  Abi selam, ne kadar çok kod gönderirsek şansımız artıyor abi ama kaç tane yollarsak yüzde 100 kazanırım. Söylersen çok sevinirim iyi çalışmalar.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Hüseyin,

   Türkiye’de satışa sunulan ve üzerinde kampanya görseli olan tüm Nescafe paketlerini sen alırsan %100 sen kazanırsın.

   Birinci dönem çekilişi için 1 milyon 613 bin 447 adet şifre gönderildi. Gönderilmeyen de bi bu kadar paket olsa yaklaşık 3,5 milyon kampanyalı paket yapar. Yani yaklaşık 3,5 milyon şifre yollarsan ve senden başka bir tane bile şifre yollayan olmazsa %100 sen kazanırsın. Başka öğrenmek istediğin bir şey var mı?

 5. Fatih dedi ki:

  Merhabalar Nescafeden cıkan şifreyi internet sitesi üzerinden gönderdikten sonra herhangi bir işlem yapmamız gerekiyormu yoksa çekiliş hakkınız sayısı artması yeterlimi ?Bu arada Ahmet bey mizah ve cevap anlayışınıza hayranım 1.5 saat yorumları ve cevaplarınızı okuyup gülmekten karnım ağrıdı.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Fatih bey,

   Şifreleri gönderdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek yok. Hangi dönemde gönderirseniz o dönemin telefon ve kulaklık çekilişine katılmış olursunuz. Araba çekilişi kazananları açıklanıncaya kadar paketlerinizin hepsini saklamaya devam ediniz.

   Yorumlarla ilgili geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Eğlendiğinizi görmek beni de sevindiriyor 🙂

 6. CDX dedi ki:

  Merhabalar açık adresimi girdim ama şehri son birkaç paket şifresini yazarken belirttim farketmemiştim bir problem olur mu ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, hayır problem olmaz. Kabul edelim ki adınız Uğur Şahin olsun. Kazananlar listesinde isminizin yanında şehir yazmayacak, bu kadar. Kazanmanız durumunda zaten sizden yazılı olarak adres ve kimlik bilgileri isteniyor. He oraya da yazmayı unutursanız artık onu bilemem 🙂 Haber verirseniz birlikte doldururuz.

 7. Tulay dedi ki:

  Bmw kazanan bellimi belli ise cevap lutfen

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Olmaz söylemem. Sır gibi saklayacağım.

   Nasıl belli olsun Tülay hanım, paketin üzerini de mi okumuyorsunuz çekilişe katılırken? Hoş siz paketleri de saklamıyorsunuz anlaşılan. Lütfen yukarıda cevabı olan soruları burada tekrar sormayın. Bakın yukarı yazıyor orda.

 8. beri dedi ki:

  merhaba. aldığım pakette şifre 11 haneli çıktı. bu durumda ne yapmalıyım?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Normalde böyle bir şey olmuyor. Dikkatli bir şekilde yeniden okuyun. Şifreler NE ile başlıyor. NE’den sonra 8 karakter daha yazın ve göndermeyi deneyin.

 9. Oguz dedi ki:

  Bende gonderdim sifre ekstra msj gelmedi sadece 5 cekikis hakkim oldugunu biliuorum gelmesi mi gerekiuor sms olarak

 10. Oguz dedi ki:

  Benim bir sorum olacak 5 donem sonu diyir ya 5 donem sonunda mi araba kazanan lar belli olacak yoksa 2 donem de falan belli olur mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   🙂 1. dönem çekilişi 27 Ekim 2020 tarihinde, 2. dönem çekilişi 27 Kasım 2020 tarihinde, 3. dönem çekilişi 28 Aralık 2020 tarihinde ve 4. dönem çekilişi ile herkesin dahil edileceği araba çekilişi 28 Ocak 2021 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar sırasıyla 2 Kasım 2020, 3 Aralık 2020, 4 Ocak 2021 ve 4 Şubat 2021 tarihlerinde BeniKazan’da açıklanacaktır.

 11. Mert dedi ki:

  Ahmet Bey, bu elimizdeki şifreleri toplu bir şekilde atmamız ile peyderpey (günlük 5-10) atmak arasında mantıksal bir fark olabilir mi ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Her bir şifre gönderimine karşılık sistem size bir katılım numarası tanımlıyor. Matematiksel olarak her bir katılım numarasının çıkma ihtimali aynı. Toplu göndermenizin ya da günlük 5-10 biçiminde atmanızın bu açıdan bir farkı olmaz.

   Ben genellikle şifreleri biriktirip çekiliş kampanyasının son 3’te 1 lik döneminde günlük 5’er 10’ar şeklinde gönderiyorum. Çekiliş başlar başlamaz hemen şifre göndermiyorum. Ya da hepsini biriktirip son gün girmiyorum. Avantajım olsun istiyorsanız şifrelerin hepsini kendi adınıza değil, annenizin babanızın 18 yaşından büyük kardeşinizin adına da gönderin. (Hediye çıkması durumunda hediyeyi size vereceğine güvendiğiniz kişilerin adına) Böyle yaparsanız aile olarak aynı çekilişte iki tane ya da daha fazla hediye tutturma ihtimaliniz ortaya çıkar. Mesela verilecek 3 arabanın da bu şekilde yapan bir aileye çıkma ihtimali var.

   Çekilişleri bir yatırım olarak değerlendiren, binlerce ürün alıp akrabalarının adı ile çekilişe katılan ve verilen hediyelerin %70’ini kazanan kişiler var.

 12. Kena dedi ki:

  Mrb şifreleri girip paketleri çöpe atıyorum eğer araba veya telefon çıksa şifre isteniyor mu ..?
  Yanı zaten günde 5 tane tüketiyorum yanı biraz saçma olur zaten içtik girdik şifreyi öyle bir okudum yorumları öyle bir saçmalık varmı..?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   300 tane şifre girdiğiniz internet sitesini açın ve Allah rızası için katılım koşullarını bir kere okuyun. Sadece Nescafe’de değil, paket üzerindeki şifre ile katıldığınız tüm çekilişlerde paketi saklamak mecburidir.

   Neden? Nedeni çok mantıklı. Şifreyi kafanızdan uydurmadığınızı ispat etmek için. Bu gönderdiğiniz 300 şifreyi kafanızdan uydurup göndermediğinizi, kazanmanız durumunda sizden istenecek olan o şifreli paket ile ispatlayacaksınız. Eğer şifreli paket istenmiyor olsa, bazı kötü niyetli kişiler hiç ürün almaz. Yazar bir bilgisayar yazılımı, yazılım akşama kadar onun için şifre göndermeyi dener. Sonra da arabayı telefonu alır geçer gider.

   Şimdi ilk dönem çekiliş sonucunda adınız yoksa araba çekilişini bekleyeceksiniz. Eğer araba çekilişinde bu çöpe attığınız şifrelere bir hediye çıkarsa hakkınız yedek talihliye geçecek.

 13. Gül dedi ki:

  İyi günler, iki sorum olucak şimdi nescafe den diyelim telefon yada kulaklık çıktı aldım. Araba çekilişinde arabada çıktı onu da alabiliyor muyuz. Hani bir hediye alma hakkı varmış ya… 2. Sorum 100 puana 100 nescafe veriliyordu almak için tıkladım stokta kalmadı başka hediyelere bakın diyor beklesem stoğa gelir mi acaba. Şimdiden teşekkür ederim.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, bu çekilişi 5 farklı çekiliş gibi düşünebilirsiniz. Dört çekiliş 75’er iPhone ve 75’er AirPods veriyor. Kalan son çekilişte ise araba veriliyor. Bu dört farklı çekilişin her birinden hediye kazanıp son olarak araba çekilişinden de araba kazanma hakkınız var.

   Araba çekilişi ilk dönemden dördüncü dönemin sonuna kadar gönderilen tüm şifreler üzerinden yapılacak. Bu sebeple hiçbir paketi atmayınız.

   • Abdullah dedi ki:

    İyi geceler; 24/09/2020 tarihinde 07:43’de ve 08:34’de iki ayrı işlemde 5’er adet (toplamda 10 adet) şifre girmeme karşılık sistem tarafından “geçmiş işlemlerde” baktığımda doğru şifre olduğunu belirtmesine rağmen çekiliş haklarının olduğu yerde ise bu şifrelerin yansıtılmamış olarak gözükmemektedir. Konu ile alakalı bilgi vermeme rağmen 1 ayı aşkın bir süre geçti; tarafıma en kısa sürede bilgi verileceğini belirtildi ve bunun üzerine birkaç kezde müşteri hizmetleri birimine arayarak görüşmem karşılığında maalesef ki bu kadar zamandır halen çekiliş hakları yansıtılmadı. Sorun nedir ki bu kadar zaman geçmesine karşılık dönüş yapılamadı.

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Abdullah bey arayıp görüşmeye devam edin. Cevap gelmezse şikayet sitelerine yazın. Biz sorunun detayını bilemeyiz.

 14. Hilal dedi ki:

  İlk yapan mı kazanıyor

 15. Cansu dedi ki:

  Merhaba. Örnek veriyorum şuan 9 şifre gönderdim. Ve şifrelerin sadece 2 si elimde. Çünkü daha önce şifrelerin geri isteneceği konusunda bir bilgim yoktu. Kazanmış olursam bu eksik şifreleri ne yapmak gerek ? Yok mu bi çözümü?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Eksik şifreler için yapılabilecek pek bir şey yok. Çöpe attığınız yeri biliyorsanız bi kontrol edebilirsiniz. Araba falan çıkar da sırf bu yüzden alamazsanız çöp konteynırları sizde travmaya sebep olabilir.

 16. ismail aydın dedi ki:

  abi nescafe 21 eylül çekiliş formu nerede formun internet adresini yazaramısın

 17. Bahar dedi ki:

  Merhaba bana telefon cikdi garanti bankasina soylenen tutari yatirdim noter de 100 tl ucreti yatirdim kimlik fotokopileri hazir ama en altda
  4. Maddede yazan
  Veraset ve intikal vergisi odeme makbuzu diyor bunlari nereden cikarticaz
  Elimdeki garanti ve toter makbuzu bunlarmi yoksa vergi dairesine gitmemiz mi gerekiyor

 18. Serdar dedi ki:

  Ahmet bey ben telefon kazandım soyadım çağan ama çekilişte çagan çıkmış sıkıntı olurmu

 19. Dispne dedi ki:

  İyi aksamlar Ahmet bey geçmiş tecrübelerini dayanarak note 9 için yedeklerden ilk 10 sıra için kazanma şansı nedir yorumunuzu merak ediyorum?

 20. YUSUF dedi ki:

  Ahmet bey kazanan kişiler ortalama kaç şifre gönderiyor ?

 21. Kader dedi ki:

  Yedek tahkilerde sfreleri teslim etmzslerse brdaha cekilis olur mu ??

 22. Firdevs dedi ki:

  Ahmet bey merhaba benim sorum şöyle bazı kazananlar ya şifre paketini atmış ve ya kaybetmiş ve ya şöyle ben böyle bi vergi ödeyeceğimi bilmiyordum diyor otomatik olarak yedek talihlilere geçiyor dimi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazanan kişiler kendilerinden istenen şifreli paketleri gösteremezlerse hakları yedek talihlilere geçecek.
   “Vergi ödeyeceğimi bilmiyordum” diyenler vergiyi ödemezlerse hakları yedek talihlilere geçer.

 23. Haydar dedi ki:

  Benim ismimi yanlış mı yazdılar acaba benim doğru ismim Haydar Arslan listede ismim Haydar Aslan gözüküyor acaba bu benmiyim başkasımı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, isimleri duyarak yazdığımız için sizin olma ihtimaliniz var. Canlı yayını izleyip katılım numaranızın eşleşip eşleşmediğini karşılaştırın. Eğer katılım numaralarınızı kaydetmediyseniz bir süre beklemeniz gerekecek.

 24. ali kaya dedi ki:

  ahmet bey iyi günler yedek tahlihlilerde aynı gün çekildi mi bu liste hiçbir yerde yayınlanmadı asıl liste yayınlandı yedek neden yok

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Evet asil talihliler ve yedek talihliler aynı gün belirlendi. Asil talihliler çekildikten sonra dinlenmek için çekilişe ara verildi. Çekilişin devamını izlemedik. Şuan yedeklerde olsanız bile beklemekten başka yapacağınız bir şey yok. Önce asil talihlilerin hediyelerini teslim alması beklenecek.

 25. Bilal dedi ki:

  İyi akşamlar Ahmet bey bu sonuçlar doğru mu acaba hayırlı geceler

 26. Melek dedi ki:

  Ahmet bey yedek tahlihlilerin ne zaman verilecek listesi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   27 Mayıs tarihinde.

   • İsmail dedi ki:

    Ahmet bey yani şimdi isimler verilmiş ama çoğunda şehir ismi yazmıyor neden acaba firma mı gizli tutuyor yoksa katılanlar mı şehir ismi yazmamış

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Firma gizli tutmuyor. Çekiliş esnasında sadece katılım numaraları ve isimler okundu. Şehir isimlerini bazen okudular bazen okumadılar. Bu sebeple okunanları yazdık. Tam ve doğru liste 27 Mayıs tarihinde Nescafe tarafından açıklanacak.

 27. Nil ciler söken dedi ki:

  Ahmet bey sabrinizdan dolayi sizi takdir ediorum gercekten harika bir insansiniz.

 28. serkan dedi ki:

  Ahmet bey sabrınıza hayran kaldım yahu 😀

 29. Faik Kuver dedi ki:

  Ahmet bey evladım bizim haylaz torun bu neskayfelerin leylonunu sobaya atmış yarısını zor kurtarabildim işe yarar mı?

 30. Mll dedi ki:

  Toptancılar veya büyük marketler bi sürü kutuyu bu uğur da hibe edebilir diye düşünürsek benim gönderdiğim 87 rakamı çok az kalır eminim büyük firma veya kurumlar toptancılar falan yüzlerce göndermiş olacaklardır ki 15 milyona yakın bi katılımla bitti sanrm kazanma sansım nedir ola ki ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir