KadınlarBilir Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

4 Yorum

 1. Ceylan dedi ki:

  Merhaba, izniniz ile birkaç sorum olacak bu çekilişle ilgili ; öncelikle ” kadınlar bilir web sitesinde ” demişsiniz ama web sitesinin tam olarak adını vermemiş ve belirtmemişsiniz. Ayrıca bununla ilgili siteye bir yönlendirme ve linkte göremedim. İkinci olarak, bu çekilişe katılmak için mutlaka kadın mı olmak gerekir , yoksa erkeklerde katılabilir mi ? Üçüncü olarak , soruların mutlaka doğru olarak mı cevaplanması gerekiyor , yoksa sorulara yanlış cevap verebilir miyiz ? Dördüncü olarak , çekiliş sonuçları 30 ocakta benikazan da açıklanacak demişsiniz ama , çekilişe son katılım tarihini belirtmemişsiniz. Bu çekilişe son katılım günü ne zamandır acaba ? İyi günler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Ceylan hanım, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

   Sitenin linkini paylaştık, erkeklerin de katılabileceğini belirttik. Sorular doğru ya da yanlış diyebileceğimiz türden sorular değil. Mesela şöyle sorular “Dişlerinizi günde kaç defa fırçalıyorsunuz?” Cevaplar 1, 2, 3, Hiç gibi. Burada herkes kendisine göre yanıt veriyor. Yarışmaya son katılım tarihi firma tarafından belirtilmediği için biz de bir son tarih yazmadık.

   • Ceylan dedi ki:

    Merhaba, çekiliş ile ilgili açıklamanızda kadınlarbilir.com yazmışsınız, bizde bu siteye girdik ama sayfa açılmadı ve hata verdi. Sonra bizde kadinlarbilir.com olabileceğini düşünüp nihayet siteye girebildik. Ayrıca ben üye olurken problem olmadı ama erkek kardeşim üye olurken , ” mailiniz veya şifreniz hatalı ” gibi bir uyarı vererek üyeliğini kabul etmedi. Bizde normal olarak acaba erkekler üye olamıyor mu acaba diye düşünmeye başladık yeniden… Daha sonra erkek kardeşimin mailine üyeliğini kabul ettiklerini belirttiklerini düşündüğümüz bir mail atmışlar. Ne yapmaya çalıştıklarını ve üye olup olamadığımızı tam olarak anlayamadık neticede ? Bir siteye üye olmak neden bu kadar zor oluyor onu da çözemedik bu arada… İyi günler.

 2. Mekiye Derin dedi ki:

  Muazam 🥰🥰🥰

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir