Roka Market Çekiliş Sonucu

Çekilişlere Katılmaya Devam...

2 Yorum

 1. ABDULMUTTALİP dedi ki:

  Merhaba biz 25 defa çekilişe katıldık 2 bin tl ye yakın 3 defa alışveriş yaptık ama en ufak bir şey de adımız bile çıkmadı çok merak ettim sebebini, hemde sizin daimi müşteriniziz her ay bin tl ye yakın alışveriş yapıyoruz . Keşke böyle olmasaydı ne diyeyim siz söyleyin devamını

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Eğer en çok alışveriş yapanlar kazanacak” diye bir kural olsaydı ve en çok alışverişi siz yapmış olsaydınız o zaman size hak verilebilirdi ama öyle bir kural yok. Bu bir “çekiliş kampanyası”

   Çekiliş ne demek? Diyelim ki bir torbada 10 tane top var. 9 tanesi size ait, 1 tanesi de bana ait. Bu torbadan yapacağımız bir seçimde bana ait olan topun çıkma ihtimali var mı? Var. Düşük bir ihtimal olsa da var. İşte sizin yaşadığınız durum da bu. Çekilişlerde çekilişe katılan kişilerin az veya çok kazanma ihtimalleri vardır. Sizin kazanma ihtimaliniz yüksek olabilir ama tek bir çekiliş hakkına sahip olan kişinin de kazanma ihtimali vardır.

   Üstelik siz sadece kendi yaptığınız alışverişin hesabını biliyorsunuz, diğer insanlar ne kadar alışveriş yaptı bilginiz yok. Hem bunun bir “çekiliş kampanyası” olması hem de diğer müşterilerin ne kadar alışveriş yaptığını bilmeden sadece kendi harcamanız üzerinden değerlendirme yaparak sanki hile yapılmış gibi bir sonuç çıkarmamanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir