Turkcell Bizce Çekiliş Sonucu

Çekilişlere Katılmaya Devam...

12 Yorum

 1. Savaş Sivri dedi ki:

  merhabalar telefon çekilişini kazandım ama isim yanlışlığı var benim adım yazmıyor doğruluğunu nasıl öğrenebiliriz isim yanlışlığını nasıl düzeltebiliriz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba adınız kazananlar listesinde yazmadığında bu bir yanlışlık olduğu anlamına gelmez. Genel olarak bu durum sizin çekilişte kazanamadığınız anlamına gelmektedir :)

   İsim yanlışığı dediğiniz hangi isim? “Lmq Salum” ise yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Çekilişe katılım formunda yazdığınız isim kimliğinizdeki ile aynı olmalıydı. Ama 1 harf hatası varsa uygulamada yer alan katılım koşulları kısmından çekilişi organize eden firmaya ulaşabilirsiniz. Genellikle 1-2 harf hatasına itiraz etmiyorlar. Ama acele edin süreniz azalıyor.

 2. Eşref Erdem dedi ki:

  Merhana Ahmet Bey. Çekilişi kazandım. Hediyemi nasıl alacam

 3. Seçil dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey.2 yedeğim gelme olasılığı hakkında birşey diyebilir misiniz? Kısmet tabii.

 4. Mizgin dedi ki:

  Tam 52 çekiliş hakınıda aldım 2 yıl oldu giriyorum bana çıkmadı torpil oluyo heralde niye bana çıkmadı o kadar çok umutluydum da

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hediyeler içinde en çok umut besleyenlere değil şanslı olanlara çıkıyor. Bir çekilişte size hediye çıkmamış olması o çekilişte torpil yapıldığını göstermez. Ama sizin şansız olduğunuzu gösterir. Çekilişte hediye kazananlardan 3 kişi bugün bize ulaştı ve hediyelerini nasıl teslim alabileceklerini sordu. Eğer bu kişiler torpilli kişiler olsaydı hediyelerini nasıl teslim alacaklarını da çok iyi bilirlerdi öyle değil mi? Çekilişlere eskiden binlerce kişi katılırdı şimdi yüzbinlerce kişi katılıyor. Ne kadar çok kişi katılırsa kazanma ihtimali o kadar düşüyor. Yüzbinlerce kişinin katıldığı bir çekilişte sadece ve sadece 15 kişi hediye kazanıyor. Bu durumda “neden bana çıkmadı” diye şaşırmanın hiç bir anlamı yok. Çok normal çünkü çıkması çok düşük bir ihtimal. Kendi kendinize ne kadar hayal kurarsanız o kadar üzülürsünüz. Çekilişlere bu derece umut bağlamayın. Katılın, kazanırsanız sevinin kazanamazsanız başka bir çekilişe katılın. Bu kadar, başka bir şey beklemeyin.

 5. Hemail dedi ki:

  Çekilişi kazandım , hediyemi nasıl alabilirim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir