Turkcell Bizce Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

21 Yorum

 1. Baran dedi ki:

  Ben çekilişe kendi ismimi ve soyismimi yazdım ama hat başka birsinin adı ve kimliği üzerine hat kimin adınaysa o kişimi kimliğini gönderecek açıklayabilrmisiniz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hat ister dedenizin adına olsun ister ninenizin hiç bir önemi yok. Çekiliş formuna yazdığınız isim önemli. Oraya başarılı bir şekilde kendi adınızı yazdıysanız verdiğiniz telefon numarasının, yazdığınız adresin size ait olup olmaması önemli değil. Telefon sizi aradıklarında ulaşabilmeleri için isteniyor. Adres yasal tebligat yapılmak için isteniyor. Bu kadar.

 2. Yasemin dedi ki:

  Benim 52 çekiliş oldu insallah bana çıkar benim o tel ile cok hayellerim var onu satıp çocuklarıma cocuk odasi yapacam

 3. Atakan dedi ki:

  52 tane kupon aldım inşallah bana çıkar

 4. Sevda dedi ki:

  Ben 43 tane topladım. İnşallah bana çıkar 🤲🤲🤲

 5. Yasin Yalçın dedi ki:

  Ben 29 tane yaptım çıkma ihtimali varmı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Çekiliş” dediğimiz şeyin mantığı şudur: “En az 1 çekiliş hakkınız varsa kazanma ihtimaliniz de vardır.” Mesela hiç katılmamış olsaydınız çıkma ihtimali olacak mıydı? Hayır tabi ki olmayacaktı, çünkü hiç katılmadınız. 29 tane çekiliş hakkınız olduğuna göre çıkma ihtimali var mı? Mantık olarak elbette var.

 6. Nuran dedi ki:

  Merhaba çekilişi kazandık diyelim sonra nasıl alıcaz nasıl oluyor kimliğimizi nasıl vericez detaylıca anlatırmısınız lütfen

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba detaya gerek yok. Kazanırsanız çekilişi düzenleyen ajansla iletişime geçmeniz yeterli. Onay formunu imzalayıp, vergi tutarını ödeyip ödeme makbuzu ve kimliğinizi e-posta ile gönderdiğinizde işlem tamamlanmış olacak. Sonra gelmesini bekleyeceksiniz.

   • Ruveyda dedi ki:

    Anlamadım kimliğimizi neden Gönderiyoruz dolandırılmak istemeyenler ne yapacak?

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Dolandırılmak mı :) MPİ izinli çekilişleri Instagram’da “benim takip ettiklerimi takip edin 100 tane iPhone kazanın” diyen Çağrı Taner çekilişleri ile karıştırmayınız. Kimliğinizi, kazanmanız durumunda hediyeyi alan kişinin kendiniz olduğunu ispat etmek için göndereceksiniz. Başka bir amacı yok. Kimliğiniz paylaşacağınız kurum zaten MPİ tarafından çekilişi organize etmesi için yetkilendirilen bir kurumdur.

 7. Kenan genç dedi ki:

  Çekilişe geç mi kaldık acaba ya çıkmaz heralde bize

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Geç kalmadınız 9 Ocak tarihine kadar devam ediyor. En az 1 kez katıldığınızda kazanma ihtimaliniz var. Hiç katılmamış olmaktan iyidir.

 8. Merve dedi ki:

  Ben giriş yaptım ama öyle bi link gelmedi

 9. Emre Aksoy dedi ki:

  Ahmet Bey bana SMS gelmedi. Yani linkli SMS gelmedi. Siz bana o sitenin linkini verir misiniz? Paycell uygulamasına giriş yaptıktan sonra hattınıza bir SMS gönderilecek. Gönderilen SMS’teki linke tıklayıp açılan sayfadaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba o sitenin linkini veremem çünkü herkese kendisine özel link gönderiliyor. Turkcell aboneleri dışında çekilişe katılınamıyor malaesef.

 10. Cihan dedi ki:

  Eşim Turkcelli ve giris yaptiginda kampanya kayit sms i geliyor. Ben vodefone luyum ama bana gelmiyor. Turkcelli olmayip da katilabilen biri varsa yazabilir mi?

 11. Emre Aksoy dedi ki:

  Bu kampanyaya sadece TURKCELL liler mi katılabiliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir