Turkcell Bizce Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

43 Yorum

 1. Berfin inan dedi ki:

  Ahmet Bey çevremde gördüğüm bütün insanların telefonları var ama bizim aile kalabalık olduğumuz ve ekonomik kötü olduğu için benim telefonum yok ve bu yüzden çekilişi çok istiyorum lütfen bana verin lütfen bana verin

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişlerden hediye kazanmak istiyorsanız çekilişlere katılmanız gerekiyor. Çekilişleri ben düzenlemiyorum, markalar düzenliyor. Ben sadece sizlerle paylaşıyorum. Benim çekilişlerde birilerine hediye kazandırma gibi bir durumum yok. Eğer öyle olsaydı bu apaçık sahtekarlık olurdu. Ben sahtekar değilim ve gücüm olsa bile asla böyle bir şey yapmam. Siz de öyle olmayın ve dürüstçe çekilişlere katılın. Çekilişlerden hediye kazanmak artık çok zor. Bu sebeple para biriktirip telefon alın.

 2. Nazlı dedi ki:

  Ben 62 çekiliş hakkı aldım bana cikarmi acaba ya inşallah çıkar çok ihtiyacım var. Bizde benim adım Keziban ama Nazlı denildiği için oraya Nazlı yazdım sorun olurmuki

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Sorun olur mu?” diye arada kalmanız :) %99,9 bile değil net %100 hediyeyi alamazsınız. Size ne dendiğinden çok sizin kimlikte kim olduğunuz önemli. Eğer sizin dediğiniz gibi olsa kazanan kişi Nazlı diye açıklandığında herkes başvuru yapıp “benim adım kimlikte şu ama bana arkadaşlarım hep Nazlı der” diyerek hediyeyi talep eder.

 3. Wakame dedi ki:

  Sizde bunu yediniz. Umutmayın kimse kimseye karşılıksız bir şey vermez. Kendilerine çıkartıyorlar. Şimdi admin kazanan onlarca kişi bize burdan yazdı ulaştı diyecek. Bemde tabi öyledir diyorum. Kurgu hepsi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba ben admin. Kazanan kimse bize ulaşmadı, kimse de yazmadı. Kazananlar ne bize ulaşmak zorunda ne de buraya yazmak. Sizi inandırmak için saçma sapan açıklamalar yapmama gerek yok çünkü ben sadece çekiliş kampanyalarını sizler takip edin diye paylaşıyorum. Bir hile ya da usulsüzlük olursa bunu herkesle paylaşıyorum.

   Dediğiniz gibi kimse kimseye karşılıksız bir şey vermez. Zaten bu çekilişe katılarak siz bir karşılık ödemiş oluyorsunuz. “admin şimdi şöyle şöyle der” diye sallamak kolay geldiği için çekilişe katılım koşullarını okumadan yazdığınızı anladık. Siz formu doldurunca telefon, adres, e-posta, yaş ve isim bilginiz reklam amacıyla firmalara satılıyor. Yani “karşılıksız” olan bir şey yok. Size öyle geliyor.

 4. Onur dedi ki:

  Ben bir yerde telefonum oldu oda rüyamda

 5. Sengül dedi ki:

  Sadece bir kişiye mi hediye veriliyor?
  Yorumlarda sanki daha fazla kişiye veriliyormuş gibi yazmışlar .tekrar sormak istedim

 6. umut dedi ki:

  eger kazanırsam çok mutlu olurum bide turkcell in güveniyorum 2 sene hep katıldım ama olmadı hiçbir çekiliş

 7. Rabia dedi ki:

  Yorumlar insanın beynini çürüten cinsten:)

 8. Asim dedi ki:

  52 tane çekiliş hakkı var 15 telefon var madem 52 çekiş hakki var ozman 52 tane telefon olacak yedek ve asil olarak ne göre ayırdılar çok merak ediyorum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, en son yazdığınız ifadeleri silmek durumunda kaldık. Bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan kişilere ve kurumlara hakaret etmeyin. Sorularınızdan ve yazdıklarınızdan bu konu hakkında ne kadar bilgisiz olduğunuz apaçık anlaşılıyor. Bu sebeple merak ettiğiniz ya da anlamadığınız bir şey olursa hakaret ve iftira atmadan önce bir bilene sorun. Eğer bu konuda anlaşabilirsek “neden 52 çekiliş hakkı kazandığınız halde 52 hediye yok” şeklindeki ince zeka ürünü ifadenizi açıklamaya çalışacağım.

 9. Dilek dedi ki:

  Ben yedeklerdeyim de, kimlik fotokobisini türkselin e postaya gönderdikten sonra mı onay formu vergi tutarını e postayla göndericem onay formu felan çıkmıyo bende

 10. Esra dedi ki:

  Bir gün bile aksatmadan 52 tane kupon biriktirdim çıkmadı bana çok hayal ettim dua ettim olmadı

 11. Nihat dedi ki:

  Ben bütün cekilislere katıldım ama çıkmadı demekki nasip değilmiş 😔

 12. Baran dedi ki:

  Ben çekilişe kendi ismimi ve soyismimi yazdım ama hat başka birsinin adı ve kimliği üzerine hat kimin adınaysa o kişimi kimliğini gönderecek açıklayabilrmisiniz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hat ister dedenizin adına olsun ister ninenizin hiç bir önemi yok. Çekiliş formuna yazdığınız isim önemli. Oraya başarılı bir şekilde kendi adınızı yazdıysanız verdiğiniz telefon numarasının, yazdığınız adresin size ait olup olmaması önemli değil. Telefon sizi aradıklarında ulaşabilmeleri için isteniyor. Adres yasal tebligat yapılmak için isteniyor. Bu kadar.

 13. Yasemin dedi ki:

  Benim 52 çekiliş oldu insallah bana çıkar benim o tel ile cok hayellerim var onu satıp çocuklarıma cocuk odasi yapacam

 14. Atakan dedi ki:

  52 tane kupon aldım inşallah bana çıkar

 15. Sevda dedi ki:

  Ben 43 tane topladım. İnşallah bana çıkar 🤲🤲🤲

 16. Yasin Yalçın dedi ki:

  Ben 29 tane yaptım çıkma ihtimali varmı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Çekiliş” dediğimiz şeyin mantığı şudur: “En az 1 çekiliş hakkınız varsa kazanma ihtimaliniz de vardır.” Mesela hiç katılmamış olsaydınız çıkma ihtimali olacak mıydı? Hayır tabi ki olmayacaktı, çünkü hiç katılmadınız. 29 tane çekiliş hakkınız olduğuna göre çıkma ihtimali var mı? Mantık olarak elbette var.

 17. Nuran dedi ki:

  Merhaba çekilişi kazandık diyelim sonra nasıl alıcaz nasıl oluyor kimliğimizi nasıl vericez detaylıca anlatırmısınız lütfen

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba detaya gerek yok. Kazanırsanız çekilişi düzenleyen ajansla iletişime geçmeniz yeterli. Onay formunu imzalayıp, vergi tutarını ödeyip ödeme makbuzu ve kimliğinizi e-posta ile gönderdiğinizde işlem tamamlanmış olacak. Sonra gelmesini bekleyeceksiniz.

   • Ruveyda dedi ki:

    Anlamadım kimliğimizi neden Gönderiyoruz dolandırılmak istemeyenler ne yapacak?

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Dolandırılmak mı :) MPİ izinli çekilişleri Instagram’da “benim takip ettiklerimi takip edin 100 tane iPhone kazanın” diyen Çağrı Taner çekilişleri ile karıştırmayınız. Kimliğinizi, kazanmanız durumunda hediyeyi alan kişinin kendiniz olduğunu ispat etmek için göndereceksiniz. Başka bir amacı yok. Kimliğiniz paylaşacağınız kurum zaten MPİ tarafından çekilişi organize etmesi için yetkilendirilen bir kurumdur.

   • Sevda dedi ki:

    Peki ben 43 tane topladım çıkma ihtimali varmı yokmu

   • Ahmet Selman dedi ki:

    “Çıkma ihtimali” oluşması için en az 1 tane çekiliş hakkınızın olması yeterli. Siz 43 tane toplamışsınız ne ala. “Kesin çıkar” demiyorum, çünkü böyle bir şey diyebilmek için çekilişe yalnızca sizin katılmış olmanız gerekiyor. Çekilişe sizden başka yüzbin kişi daha katıldığı için ve herkes en az sizin gibi 40-50 tane çekiliş hakkı kazandığı için çok da bi şansınız yok aslında. Herkes kadar.

   • Nurcan dedi ki:

    Ben de çok dua ettim gerçekten çok dua ediyorum İnşallah sana da çıkar bir tane bana da

 18. Kenan genç dedi ki:

  Çekilişe geç mi kaldık acaba ya çıkmaz heralde bize

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Geç kalmadınız 9 Ocak tarihine kadar devam ediyor. En az 1 kez katıldığınızda kazanma ihtimaliniz var. Hiç katılmamış olmaktan iyidir.

 19. Merve dedi ki:

  Ben giriş yaptım ama öyle bi link gelmedi

 20. Emre Aksoy dedi ki:

  Ahmet Bey bana SMS gelmedi. Yani linkli SMS gelmedi. Siz bana o sitenin linkini verir misiniz? Paycell uygulamasına giriş yaptıktan sonra hattınıza bir SMS gönderilecek. Gönderilen SMS’teki linke tıklayıp açılan sayfadaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba o sitenin linkini veremem çünkü herkese kendisine özel link gönderiliyor. Turkcell aboneleri dışında çekilişe katılınamıyor malaesef.

 21. Cihan dedi ki:

  Eşim Turkcelli ve giris yaptiginda kampanya kayit sms i geliyor. Ben vodefone luyum ama bana gelmiyor. Turkcelli olmayip da katilabilen biri varsa yazabilir mi?

 22. Emre Aksoy dedi ki:

  Bu kampanyaya sadece TURKCELL liler mi katılabiliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir