Vodafone Çekiliş Sonucu

Çekilişlere Katılmaya Devam...

180 Yorum

 1. Gülay dedi ki:

  Merhaba hyundai i20 kazanan asıl talihli benim organizasyon firması ile icerisindeyim bugün ibrarnamemi teslim edicem hayırlısıyla işlemlerimiz başlayacak 31 bin küsur veraset intikal vergimiz cikti

 2. Kader dedi ki:

  Çekilişi kazandim 25 tl yatirmam gerekiyormus yatırırken internet gitti o sayfayı bir daha açamadım. Ne yapmam gerekiyor

 3. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben numarami degistirdim nasil ulaşabilirim

 4. Ayşenur dedi ki:

  Yedekte olanlar napacak acaba ?? Bir yere başvurmamıza gerek var mı

 5. Aziz dedi ki:

  İyi günler. Bugun telefonumun ekranina bilgilendirme mesaji geldi. Hediye carki cekilisinda kazandiginiz hediye konusunda oy verir misiniz seklindeydi sanirim tam hatirlamiyorum. Ama ismim verilen listede yok. Bu herkese giden bir otomatik mesaj midir? Yoksa vodafone insanlari yaniltiyor mu? Tesekkurler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Vodafone değil başka insanlar sizi yanıltıyor olabilir. Ne böyle bir anket ne de başka bir şey gönderilmez. Dikkat edin, kredi kartı bilgilerinizi falan paylaşmayın.

 6. Songül ... dedi ki:

  İyi gunler. Ismim listede var ama benim ismimden Türkiye de tek olmadığı kesin. Kesin olarak nasıl öğrenebilirim. Müşteri hizmetlerinden biz göremiyoruz dediler. Sorgulamayı nasıl yapacağız? Bu konuda bilginiz var mı acaba

 7. Mehmet dedi ki:

  Tam bişey çıkmamış diye üzülecektim ki, yorumları okuyunca üzülmemem gerektiğini anladım. Şimdi de gülmeyi durduramıyorum…

 8. Mehmet Ercan dedi ki:

  Mehmet Ercan benim telefon çıktı belki başka Mehmet Ercan mesaj mı gelecek yoksa mesajlar geldi mi talihli kişilere

 9. Ali dedi ki:

  İsmim var ama benim mi yoksa aynı isimli başkası mı nerden öğrenebilirim?

 10. MEHMET GÜMÜŞ dedi ki:

  Merhaba ben iphone 11 kazandım firmayı arıyorum bağlanmıyor telefonu kapatıyor ne yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim

 11. Tuğçe Atalay dedi ki:

  Ben müşteri hizmetlerini aradım ki net bir şekilde anlamak için bana orada müşteri hizmetlisi bu çekilişe sadece faturasız hat kullananlar katılabilir denildi. Yorumlarda ise böyle birşey denilmemektedir. Ben bu çekilişi kazandım mi kazanmadim mi anlamadım. İsmim yukarıda bulunuyor ama

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Instagram’dan yazan bir takipçimiz de bu çekiliş sonuçları için Vodafone müşteri hizmetlerindeki kişinin “biz böyle bir çekiliş düzenlemedik” dediğini söylemişti. Müşteri hizmetlerinde çalışan kişilerin dünyadan haberleri olmuyor. Saatlerce çok yoğun bir şekilde çalıştıkları için sosyal hayatları sıfır. Kim ne yapmış, ne kampanyası var, gündem ne bilemiyorlar. Bildikleri tek şey önlerine konan “size hangi isminizle hitap etmemi istersiniz?” “yardımcı olabileceğim farklı bir konu var mı?” gibi kalıplar.

 12. Ismail Yılmaz dedi ki:

  Ahmet bey geçen gün verdiğiniz kısa listede iphone11 kazananlar arasında benim de ısmim vardı şimdi yok. Liste neden değişmiş olabilir? Sizin listeyi yanlış verme ihtimaliniz var mı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Aynen öyle. Bizim yanlış verme ihtimalimiz var. Kulaktan duyma bilgilerle listeyi oluşturduğumuz için normal. Mesela Ali Öztürk’ün ismini de Halil diye yazmıştık.

 13. Ali dedi ki:

  Ali Öztürk olarak ismimiz çıkmış motorsiklet kazanmış olabiliriz ama başka bi Ali Öztürk olabilir diye heveslenmiyorum ama düzenli katılmıştm çekilişe :)

 14. Musti Daştan dedi ki:

  Bana hiç biryerden hediye çıkmıyor. Ben şimdi şansız moyım Ahmet bey :) Bi hediye çıkaramazmıydınız? Şansızlığımın bacağını kıramazmıydınız? :))))

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Musti bey,

   Hediye size çıkarmak bizim elimizde olsaydı şansızlığınızın değil bacağını kırmak, vücudunda kırılmadık yerini bırakmazdık. Malesef böyle bir gücümüz yok. Biz çekilişleri size duyurmakla ve çekilişlerin hilesiz bir şekilde yapılıp yapılmadığını kontrol etmekle görevliyiz.

 15. Hatice dedi ki:

  Külliyen ismim bi yerde çıkmamiş okadar talihsiziz?

 16. İrfan dedi ki:

  Maşallah ismi ismail olup da kazanamayan yok herhalde.

 17. Ahmet dedi ki:

  Çeklişe kaç kişi katıldı acaba

 18. Halil dedi ki:

  Sizin yayınladığınız listede motorsiklet için ismim yazıyordu fakat vodafone liste çıkartmış onda ismim yok bu nasıl oluyor

 19. Seyfelmyrat dedi ki:

  Ahmet bey merhabalar, bir şey kazanıp kazanmadığımı nasıl öğrenebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim! Teşekkürler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, yukarıya bakarak öğrenebilirsiniz. Yukarıdaki isim listelerinde isminiz yazıyorsa bir şey kazanmışsınızdır. Yazmıyorsa kazana-ma-mışsınızdır.

 20. Ceylan dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey sonuçlar açıklandı mı

 21. Merve dedi ki:

  Kazananlara mesaj gitti mi yoksa resmi açıklama yapıldıktan sonra mi gidecek ?

 22. Mustafa dedi ki:

  Milliyet gazetesinde hangi gün yayınlanacak kazanan kişiler?

 23. Hüseyin dedi ki:

  İsmi çıkan araba kazananlara bildiri geliyor mu acana

 24. Mehmet dedi ki:

  Hat aileden birisinin üstüne olsa çekeliş çıktığında veriliyormu

 25. Alperen dedi ki:

  Bir şey kazandığım bana sms ile mi bildirilicek?

 26. Mehmet Aydın dedi ki:

  Merhabalar Ahmet bey, telefon kazandım ama izlemem gereken adımları bilmiyorum ,ne yapmam lazım bilginiz varmı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bildim var evet. 14 Temmuz tarihine kadar bekleyin. Sonrasında size ulaşacaklar. Beklemek istemezseniz bu sayfada paylaşacağımız e-posta adresine kimliğinizi göndermeniz yeterli olacak.

 27. Uğur dedi ki:

  Sabah ki isimleri kafanıza göre yazdınız herhalde kimse hiçbir site açıklamazken siz nasıl açıkladınız anlam veremedim valla? Şimdi de resmi sonuçlar bekleniyor diyorsunuz dalga mi geçiyorsunuz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Uğur bey,

   Bilmediğiniz bir konuyu muhatabından öğrenmeye çalışırken “kafanıza göre mi yazdınız?” “dalga mı geçiyorsunuz?” biçiminde sorular sormanız hoş değil.

   Her çekiliş başlamadan önce Milli Piyango İdaresinden izin alınır. İzin aşamasında çekilişte vereceğiniz hediyelerden, çekilişe katılımın nasıl olacağına, son katılım tarihi ile çekiliş günü ve saatini belirtirsiniz. Son olarak da resmi sonuçların hangi gazetede yayımlanacağını ve yayım tarihini açıklarsınız. Tüm bu bilgiler daha çekiliş başlamadan önce MPİ’ye bildirilir ve çekiliş başladığında da katılım koşullarında yazılır.

   Muhtemelen okumamış olmalısınız ki çekilişin 8 Temmuz 2020 tarihinde saat 11:00’de herkese açık olarak Yeni Markera Reklam ve Tanıtım hizmetleri ofisinde yapılacağını görmemişsiniz. Eğer siz de 8 Temmuz günü katılım koşullarında belirtilen adrese gelseydiniz bu duruma bir “anlam” verebilirdiniz. Yukarıda “resmi sonuçlar bekleniyor” ifadesini neden yazdığımızı da zaten açıkladık.

   Hem kafamıza göre nasıl isim sallayabiliriz? Diyelim ki salladık, bunu herkes görüyor, ne olacak o zaman? Resmi sonuçlar açıklandığında gerçek isimler ortaya çıkacak. Böylesine saçma bir çıkarımı nasıl oluyor da düşünebildiniz bir anlam veremedik! Çekiliş tarihi ile yayım tarihi arasında 6 gün var. Bu süreyi beklememek için çekilişi izlemeye gidenler var. Ama firmalar bazen çekiliş sonuçlarının önce kendileri tarafından açıklanmasını talep ediyor. Durum bundan ibaret.

 28. Mehmet dedi ki:

  İki tane vodofone hattım var biri faturalı diğeri faturasız ikisinlede çekilişe katıldım kendi ismimle. Olmaz ya diyelim iki numaramada çekilişten ödül çıktı alabiliyor muyum?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Olmaz ya diyelim çünkü olmaz zaten. Her çekiliş için geçerli kural bir kişinin birden fazla hediye kazanamayacağıdır. Bu her çekiliş için geçerlidir.

 29. Osman şener dedi ki:

  Merhabalar ahmet bey ben osman şener motosiklet çekilişinde ismim açıklandı ama bana her hangi bir bildirim gelmedi ne yapmam gerekiyor iyi çalışmalar

 30. Aziz dedi ki:

  Resmi gazetede açıklandığında sizde burda paylaşacaksınız değil mi

 31. Ömer dedi ki:

  Ahmet Selman Bey motorlardan birini bir Sabancı kazanmış bu durumda ne düşünüyorsunuz?

 32. Remzi dedi ki:

  Açıklananlar 13 temmuzda diyor… Nasıl oluyor da o zaman şimdi kazanan isimler yazılıyor?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Milli Piyango İdaresinden izin alınarak gerçekleştirilen çekilişlerin tümünde bir çekiliş tarihi bir de yayımlanma tarihi vardır. Çekiliş tarihi ile yayımlanma tarihi arasında ortalama 3-5 gün fark olur. Fakat bu şu demek değildir. Firma çekilişi gizli gizli yapıyor, hediyeleri kendi adamlarına göre ayarlıyor ve sonrasında da gazetede açıklıyor. Yasal izinli tüm çekilişler önceden belirlenen ve katılım koşullarında yer alan tarihte, saatte ve adreste “herkesin katılımına açık olarak” yapılmaktadır. Eğer siz de bugün çekilişi izlemeye gelseydiniz kimlerin kazandığını kulağınızla duyacaktınız.

   Kazananların belli olması başka mesele, bunların yayımlanması başka mesele.

 33. Osman dedi ki:

  Ben bir şey söylemek istiyorum ben sadece çarkı çevirdim ama çekiliş katilmadim nasil katilirim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çarkı kampanya dönemi içerisinde çevirdiyseniz “katılmadım” gibi bir durum söz konusu olamaz. Ama şimdi çevirdiğinizden bahsediyorsanız (ki yüzlerce kişi çekiliş sonucunu açıkladığımız halde çarkın görselini atıp nasıl kazanacağım diye soruyor) artık çok geç. Bakın şuan sonuçların açıklandığı sayfaya çekilişe nasıl katılacağım diye soru yazıyorsunuz. Çark gitti, çekiliş bitti.

 34. Taha dedi ki:

  Gerçekten bu çekilişe kaç kişi katıldı merak ediyorum. Gene bir hayâl yok oldu…

 35. serkan dedi ki:

  nedense araba kazananların sosyal medyayla hiç alakası yok ne facesi var ne instgram aynı magnumdan araba kazananlar gibi araba kazanan var ama piyasada yoklar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Serkan bey keşke önce bi sosyal medyaya bakıp yazsaydınız. Magnum’dan araba kazananlar haberlere bile çıktı. Çekilişlerden hediye kazananların bir çoğu ne yapacağını öğrenmek için bize ulaşıyorlar. Ayrıca bir çok kişi güvenlik sebebi ile sosyal medyada gerçek ismini ya da isminin tamamını kullanmak istemiyor.

 36. İlyas Kula dedi ki:

  Beyler mesaj geldi. BMW nin birini ben kaptım..

 37. Damla dedi ki:

  Adres değişikliği oldu ne yapmalıyım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, adres değişikliğinde nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, varsa adınıza kayıtlı elektrik, su ya da doğal gaz faturası, yoksa kira sözleşmesi ile birlikte ilgili nüfus müdürlüğüne giderek yeni adres beyanında bulunmanız gerekmektedir.

 38. Tevfik dedi ki:

  Ahmet bey bu listelenen kazananların listesi kesin midir resmi sonuç mudur

 39. Hayriye dedi ki:

  Gene sonuç hüsran kazananlar güle güle kullansınlar

 40. Buse dedi ki:

  Çekilişe şuan katılabiliyor muyum katılabiliyorsam nasıl (Vodafoneluyum)

 41. Mustafa dedi ki:

  Yaşım 18 altı ve çekilişe katılırken kendi adımı verdim. Kazanırsam Aileden biri adına başvursak kabul edilir mi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Mustafa kardeşim bunu katılırken düşünseydin ne olurdu sanki? Katılım koşullarını okumadan çekilişe kayıt olmamalısın. Dediğin gibi olmaz. İsim olarak kim açıklanırsa hediyeyi o kişi alabilir. Kimlikte yazan isim ve doğum tarihi ne ise ona bakarlar.

 42. Müslüm dedi ki:

  Hattım faturalı olduğu için isim felan vermedim yani herhangi bir kayıt yapmadım sadece her hafta düzenli olarak çekilişe katıldım ve 8 defa hak kazandım sorun yok değil mi sonuçta hat faturalı ve kendi adıma

 43. turgay dedi ki:

  Merhaba, çekiliş sonuçlarını dört gözle bekliyorum arkadaşlar :) editör kardeşim an be an bilgi ver misiniz burdan :)

 44. Yalçın dedi ki:

  Bu arabanın 2.eli bile 300.000 tl olarak gösteriyor, kampanyadaki fiyatı neden bu kadar düşük, tam özelliklerini taşımıyor mu?

 45. Berk dedi ki:

  Merhaba canlı yayın olacak mı peki vodafone hediye carkı cekilisinde

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, normalde izlemeye gelenlerin canlı yayın yapması yasak. O gün imkan olursa yapılacak. Yoksa bir süre beklemek durumunda kalacağız.

 46. recep dedi ki:

  merhaba ahmet bey bu yedek tahlililer nasil işleyişi oluyor acaba biraz bilgi verirmisiniz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Asil talihlilerden biri kendisi için tanınan 15 gün süre içerisinde kimliği ile birlikte başvuru yapmazsa hakkı 1.Yedek olarak açıklanan kişiye geçiyor. Diyelim ki bir çekilişte 100 kişiye hediye verilecek ve kazanan kişilerin isimleri açıklandı. Sonrasında ise 50 kişi daha seçildi ve bunlar da yedek olarak belirlendi. Bu 100 asil talihliden “herhangi 1 tanesi” hediyeyi almazsa hakkı 1. sırada yer alan yedek talihliye geçiyor. 100 kişiden herhangi 10 tanesi hediyeyi almazsa, hakları ismi ilk 10’da yer alan yedek talihlilere geçiyor. Yani yedek olarak ne kadar üst sıralarda isminiz çıkarsa kazanma şansınız o kadar yüksek.

   Herhangi ifadesi ile ilk ifadesinin üzerine özellikle dikkat çektik. Umarım anlatabilmişizdir.

 47. orhan dedi ki:

  merhaba.çekilişe katıldığımda Vodafone kullaniyodum. 1 ay evvel baska operatöre geçiş yaptım. sorun olurmu. numara tasidim yani

 48. Gökhan dedi ki:

  İyi günler admin bey araç veya başka bir hediye kazanıldığı zaman her il den alınabiliyor mu yoksa belirli il den mi alıncak ??

 49. Tevfik dedi ki:

  Ahmet selman bey peki biz bu sonucu kesin olarak ayın 8inde öğrenebilecek miyiz yoksa gazete ilanını mı takip edeceğiz. Bize bukonularda ne gibi destek sağlayabileceksiniz.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş elektronik olarak yapılırsa kazanan kişiler muhtemelen o gün açıklanabilir. Fakat küreler kurulup elle çekiliş yapılırsa o zaman süreç gün boyu süreceğinden en az bir iki gün beklemek gerekecek. Biz kazanan isimlere ulaştıkça sayfamıza ekleyeceğiz. 1260 kişinin açıklanıp eklenmesi saatlerce sürebilir.

 50. Özlem dedi ki:

  Kampanyaya katıldığım telefon numarasını değiştirdim telefon sorun olur mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Telefon sorun olur mu?” ne demek anlamadım. Aklınızdaki soruyu ne kadar iyi ifade edebilirseniz ben de o kadar kolay anlar ve cevaplarım.

 51. Tevfik dedi ki:

  Ahmet selman bey bu çekiliş 8 temmuz da canlı olarak herhangi bir yerden yayınlanacak mı bu konuda bilgi verir misiniz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, canlı olarak yayınlanması pek mümkün görünmüyor. Çekiliş sonucu asil ve yedek olmak üzere 1260 isim belirlenecek. Eğer elektronik çekiliş yaparlarsa kısa sürede tüm isimler belirlenir. Fakat kürelerden toplar çekilerek yapılırsa gün boyu sürer.

 52. Recep dedi ki:

  Yaklaşik 8 ile 11 kere çekilişe katıldım hayırlısı :)

 53. Ali dedi ki:

  8 temmuz duyurulmuş bir tarih mi yani kesin o gün yapılacak mı ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır kafamızdan uydurduk. Vodafone duyurmadı, biz kendi kendimize 8 Temmuz tarihini verdik.

   Ali bey sitemizde kesin olmayan bir şeyi paylaşmıyoruz. 8 Temmuz tarihi kesin olmasa neden 8 Temmuz diye tarih verelim. Neye dayanarak mesela? Böyle bir şey yapmamız ziyaretçilerimizin bize olan güvenini sarsmaz mı? Milli Piyango İdaresi, çekilişi organize eden firma ve Vodafone çekilişin 8 Temmuz tarihinde saat 11:00’de yapılmasına karar verdi.

 54. Nimet dedi ki:

  18 yaşından önce çekilişe katılıp çekiliş tarihinde 18 yaşı doldursak hediyeyi alabilirmiyiz

 55. nem dedi ki:

  Hediyeler için belirtilen örneğin ( 52 bin) araba için, veraset intikal vb vergiler bunun içinde mi, yoksa ayrıca vergi varmı. Noter sigorta vb masraflar aeabayı satıp anca vergi masrafı ödecez?sıfıra sıfır elde var sıfır gibi bişey gözüküyor?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yukarıda hesaplanan vergi veraset ve intikal vergisidir. Noter, sigorta masrafları ve MTV’de size aittir.

   • Cemre dedi ki:

    Gercekten merak ettım vergısı şu parası bu parası nekadar tutuyo Yanı elde birşey kalıyo mu bu nasıl hediye verdıgın gıbı gerı almak resmen sevmedim bu işi ?

 56. Tevfik dedi ki:

  Sayın admin çekilişlere katıldım fakat iki gün önce oparatör değiştirdim. Hak kaybına uğrar mıyım?

 57. Şevin dedi ki:

  Merhaba çekilişten haberim yoktu ama her hafta çarkı çeviriyordum çekilişe katılıp katılmadığımı nasıl anlarım acaba?Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar:)

 58. Taha dedi ki:

  8 temmuz da benim doğum günüm bakarsın bir hediye çıkar mutlu olurum

 59. Havva dedi ki:

  Şirket hattı olması durumunda herhangi bir sorun oluyor mu? Çıkması durumunda hediyeyi alabilir mi?

 60. Dr.Strange dedi ki:

  Sonunda çekiliş için bir tarih verdiler :)

 61. Furkan bey dedi ki:

  Ben MPİ idaresini aradim sordum 8 Temmuz’da çekiliş yapılacak. Resmi yazısı da yakında paylasilacakmis. İsterseni 0312 417 91 00 arayıp 1308 dahili numaradan sorabilirsiniz.

 62. şefik kunter dedi ki:

  ilgi ve takip için tşkr ederim.umarım en kısa sürede sonuçlanır…

 63. Mister dedi ki:

  Heralde bu çekilişi aradan çıkartıp hiç yokmuş gibi devam edecekler baksanıza ne bir tarih ne bişi geçiştiriyorlar umudu kestim ben.

 64. Ayşe dedi ki:

  BMW bana çıkacak beklemeyin boşuna ..
  ?

 65. Hatice dedi ki:

  Merhaba benim yaptığım yorum neden önce gözukuyor sonra kayboluyor merak ettim doğrusu ben mi yanlış yapiyorum sevgili admin

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili ziyaretçi, tüm yorumlar otomatik olarak onay için beklemeye alınıyor. Kendi yazdığınız yorumu gördüğünüzde hemen orada “Onay bekleniyor” yazıyor zaten.

 66. Hatice dedi ki:

  Bekliyoruz her an heyecanla burdan msj bekliyorum inşaallah tez vakit sonuçlanır bizde rahat ederiz ya nasib deriz

 67. Mahir dedi ki:

  Bu ne ciddiyetsizlik,bu ne sorumsuzluk.vodafone ne yapmaya çalışıyorsun.arkadaşlar Vodafone genel müdürlüğüne başta olmak üzere tüm medya da dile getirin bu bmw çekilişini..

 68. Zeynep dedi ki:

  Gerçekten her gün takip ediyorum. Takıntılı bir insan haline geldim. Şimdi suç firmada mı vodafone da mı onuda anlamadım. Herhangi bir haber var mı acaba?

 69. Mert dedi ki:

  Şimdi Vodafone musterisiydim bir ay önce türk telekoma geçtim diyelim ki çekiliş oldu, benim çekiliş hakkım 8 mi oluyor 1 mi? Çünkü diğer operatörler bir çekiliş hakkı kazanıyor diye birşey okudum

 70. ilyas erdoğan dedi ki:

  Merhabalar ben wodafone kullanıcısıyim hediye çarkını çağırdığım zaman çekiliş icon hak kazandınız diyordu ama isim adres vs hoc bisey doldurmadim yinede çekilişe katilmis oluyormuşum?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Evet. Hediye çarkını çevirmek için zaten Vodafone uygulamasına giriş yapmış olmanız gerekiyor. Giriş yaptığınız hattın bilgileri ne ise zaten adresiniz telefonunuz var onlarda.

 71. Menessa çelebi dedi ki:

  Selamun aleyküm Kardeşim diyelim araba bana cıktı ee vergisini verecek hiç durumum yokki fakiriz peki nasıl olcak merak ediyorum vodafone durumumu açıklarsam yardımcı olurlarmi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, tabi yardımcı olurlar. Vodafone çalışanları bu gibi durumlar için kendi aralarında para toplayıp arabayı kazanan kişinin vergi borcunu ödemesi için yardımcı oluyorlar. Vodafone’un CEO’su sizinle çay içerken yardımcısı da o sırada benzin istasyonuna gidip aracın deposunu fulluyor. Her yıl sizi arayıp MTV’yi, Araç sigortasını, muayeneyi soruyorlar, yetkili serviste bakımlarını yaptırıyorlar.

   Vodafone’un karşılık beklemeden yardım ettiğini nerede gördünüz de, durumumu anlatsam anlarla mı diye soruyorsunuz. Siz arabayı kazanın da vergisini nasıl ödeyeceğinizi zaten etrafınıza toplanan insanlar size söylerler. Küçük bir komisyon karşılığında hepsini halledecek insanlar çıkar merak etmeyin.

   • Berna dedi ki:

    Kardeş dürüstçe maddiyatsızlığını dile getirmiş saygı duyuyorum ancak admininin yorumu başlarda o kadar ciddiyetliydiki sonrasında beni çok güldürdü bende safff safff okuyorum aaa daha insanlık ölmemiş diye ahaaaaa

 72. Gul dedi ki:

  Cekilis tarihi hakkında artik net bir bilgi verirmisiniz yılbaşı çekilişini bile bu kadar beklemedik

 73. Emre Aksoy dedi ki:

  İyi günler admin. Sana bir sorum olacak. Dün Milli Piyango İdaresi ile görüşecektiniz ne oldu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İyi günler ziyaretçi, milli piyango idaresi ile değil çekilişi organize eden firma ile görüşeceğiz dedik. Görüştük ve değişen bir şey yok şimdilik.

 74. Bayram Özaslan dedi ki:

  İyi günler admin ben babamın telefondan çekilişe katıldım hat babamın üstüne ve ad soy ad ben kendi adımı yazdım nasıl olacak?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İyi günler ziyaretçi, valla babanın hattı üzerinden kazanırsan senin için kötü olacak. Hem babanın üzerine olan hattı kullanarak çekilişe katıl hem de kendi adını yaz. Babaya ihanet gibi bir şey bu.

   Neyse ki araba kazanırsan onu elden çıkarıp kendine yeni bir hayat kurabilirsin evden kovulduğun için. Motosikleti kazanırsan da aranızda çıkacak bir kavgada motora atlayıp kaçman kolay olur. Eğer iPhone 11 kazanırsan, (babalar günü yaklaşıyor) “sana hediye aldım babacığım” dersen gönlünü alırsın. Tek şansın kulaklık. Babanın onunla ilgileneceğini pek sanmıyorum. Kulaklık çıkması için dua et.

  • Emre Aksoy dedi ki:

   Bayram bir şey kazandın mı?

 75. Güray dedi ki:

  Merhaba. Vodafone en ufak bir bilgi bile paylaşmıyor. Bu Vodafone ne yapmak nereye varmak istemektedir?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, alışveriş merkezleri bile açılıp çekilişlerini önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde yapacağını duyurmasına rağmen ne yazık ki Vodafone’dan hala bir ses yok. Biz de süreci özenle takip ediyoruz. Muhtemelen çekilişe katılan herkesi sabırsızlıktan öldürüp hediyenin kendilerine kalmasını bekliyorlar. Ama ne yazık ki öyle de olmuyor.

 76. Emre Aksoy dedi ki:

  Editor sana bir sorum olacak. Diyelim ki bana araba ya da motosiklet çıktı. Hediyeyi nasıl alacağım?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Teslimat gününü ve yerini size bildirecekler. Kimliğinizle birlikte o gün o saatte gidip alacaksınız. İkisi de motorlu taşıt olduğu için ayrıca bir devir işlemleri olacak. Onları zaten kısa sürede hallediyorlar. Yani kargo şubesine gidip kimlik göstererek bir paketi nasıl alıyorsanız aynı o şekilde alacaksınız. Ekstradan bir şey yapmanıza gerek yok.

 77. A. Kadir çelik dedi ki:

  Meraba çekiliş olunca nasıl haberdar olcaz vodafon ynımda uyglmsnda çıkmıyor galiba

 78. Hatice dedi ki:

  Merhaba . Çekiliş ne zaman açıklanacak heyecanla bekliyorum

 79. Ercan dedi ki:

  Merhaba, ben bu çekilişe katılım gerçekleştirdim, şuan vodafone abonesiyim ancak bu ay sonu hattımı taşıyacağım şartlarda kampanya dönemi boyunca hattın kapanmaması vb bir ifade var bu durumda hakkımı kaybetmiş olur muyum? çekiliş tarihi kampanya dönemine girmemekte sanırım değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir