Vodafone Çekilişi

Çekilişlere Katılmaya Devam...

70 Yorum

 1. Barış dedi ki:

  Merhaba ben yurtdışında kaldım bu virüsten dolayı herhangi bi ödül kazanmam durumunda bizle iletişim e geçileceğini yazmışsınız ben yurtdışında yim vodafon masraf olur diye fatura msji bile atmiyor sizce bunla ilgili benle nasıl iletişim kuracaklar veya beni haberdar ederler mi?

 2. Serkan Demir dedi ki:

  Şimdi ben hattımı değiştirmeyi dusunuyorum bugun degıstırdım bana 2 3 sonra sonuclarda bır hedıye cıktı ama artık vadafone kullanmıyorum hak kazanamazmıyım bole bı durumda?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hiç alakası yok. Siz kampanya döneminde Vodafone abonesiydiniz. Çekiliş çoktan bitti. Şimdi istediğiniz operatöre geçebilirsiniz. Haklarınız geçerli.

 3. Mahsum kırçeçek dedi ki:

  Merhabalar
  Ben çarkı çevirdim çekiliş bitmeden önce adıma ait iki hat var aynı işlemi yaptım inşallah geçerli olur nasipte varsa inşallah kazanırım

 4. Emre Aksoy dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey. Size bir sorum daha olacak. Çekilişin 8 Temmuzda yapılacağını nereden duydunuz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, firmaların düzenlediği her çekilişi bir tanıtım firması organize ediyor. Yani MPİ’ye başvuru yapıyor, yasal prosedürleri hazırlıyor, çekilişin tarihini saatini belirleyip gerçekleştiriyor ve sonuçları açıklayıp kazanan kişilerle iletişime geçiyor. Biz de her çekilişte olduğu gibi bu çekilişin de tarihini ve saatini Vodafone çekilişini organize eden firmadan “öğrendik.”

 5. Emre Aksoy dedi ki:

  Birde iki tane daha sorum olacak Ahmet Bey.
  Tebligat ne demek?
  Posta yoluyla tebligat ne demek?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Emre bey,

   Google isminde bir arama motoru var. Aklınıza takılan bir şey olursa arama kutusuna yazıyorsunuz ve size sonuçları listeliyor. Denemenizi öneririm, çok güzel. Buraya yazıp cevabı beklemeden ve bizim de zamanımızı harcamadan işi çözmüş olursunuz.

 6. Bahriye dedi ki:

  Merhabalar ben başka operatördeyim ama Yinede kazanla şansım var değil mi ? Birde diyelim ki birşey kazandık bu bize herhangi bir yerden haber ediliyor mu ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Evet. Çekilişe katıldıysanız kazanma şansınız vardır. Kazanmanız durumunda adresinize bir tebligat yapılıyor. Ayrıca internette paylaşılıyor. İllaki haberiniz olur.

 7. Emre Aksoy dedi ki:

  Sonunda çekiliş tarihi açıklandı. Allah’tan bir şey gelmezse çekiliş 8 Temmuz 2020 Çarşamba günü yapılacak.

 8. Özcan arslan dedi ki:

  Merhaba hattimi degisticem sırf bu çekilisin sonucunu bekliyorum.bu nasil bir iştir şaka mı bunlar ya
  Numarami taşısam herhangi bir hediye durumunda ne oluyor bilgi verirmisiniz

 9. Murat dedi ki:

  Merhaba selman araba çekilişini kazanan bir kişi aracı alabilmek için vergi tutarı olan 52 binlariyi ödeyip mi alabiliyor

 10. MURAT dedi ki:

  Bunun net tarihi ne zaman olacak MPİ ne zamana kadar erteleyebilir

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba ne yazık ki bunun net bir tarihi yönetmelikte bulunmuyor. MPİ tarafından bu süre “makul bir süre” olarak belirlenmiş. Fakat erteleme kararının çekilişin duyurusunun yapıldığı kanallar kullanılarak bildirilmesi gerekiyor. Vodafone hem erteleme kararını bildirmedi hem de yeni bir tarih için MPİ’den izin beklediklerini açıklamadı.

 11. Mustafa U. dedi ki:

  Ben bu çekilişe katıldığımda vodafone abonesiydim. Fakat haziranın ilk haftası faturalandırmadaki sıkıntılardan dolayı hattımı taşıdım. Sizce bu arabayı kazansam alabilir miyim? Bu hat değişikliği sorun olur mu ?

 12. Emre Aksoy dedi ki:

  Salgını bahane ederek çekilişi yapmamaya çalışıyorlar. O kadar Vodafone’lu ve Vodafone’lu olmayan insanlarla alay ettiler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Salgını bahane ederek çekilişi iptal etme durumları aslında söz konusu değil. Sadece MPİ’nin vereceği izin kadar erteleyebilirler. MPİ yapacaksınız dediği zaman yapmak zorundalar.

   Garip olan AVMler bile açılıp çekilişlerini yapmaya başlamış olmasına rağmen Vodafone’un hala normalleşememiş olması.

 13. Murat dedi ki:

  Benim adıma 4 hat var örnek 2 hattıma çıktı 2 ürünü alabilirmiyim

 14. Kasım dedi ki:

  Haziranın 3ü oldu halen çekiliş tarihi belli değilmi

 15. isimsiz dedi ki:

  Ahmet Bey Bmw çekilişinin tarihi de 4 haziran mi acaba?

 16. Harun dedi ki:

  Merhaba çekilişin Haziran ayı basında olacağı söyleniyor doğru mu acaba ?

 17. Hatice Öksüz dedi ki:

  Ben ve ailem 10 yıldır Vodafone ailesindeyiz. Çok memnunuz ?? Umarım bana çıkar ?

 18. Nevin dedi ki:

  İnşallah bana çıkar inşallah

 19. Mehmet dedi ki:

  Hattım babamın üstüne kayıtlı ama ben başvurdum. Babamla keselerimiz ayrı. Şayet olursa çıkarsa ben alabilir miyim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hat kimin üzerineyse o alabilir.

   • Elif dedi ki:

    Ben çekilişe katıldım o arada virus yokken üstüne aldım hediye çıkarsa benmi alirim hat sahibi benim şuanda nasıl olur

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Hattı yasal olarak üzerinize aldığınız tarihten sonra kazandığınız çekiliş hakları size aittir. Ama eski hat sahibi şuan hattı olmasa bile kendi üzerindeyken katıldığı çekilişlerden hediye kazanabilir.

 20. muammer ELİUSTA dedi ki:

  Bmwnin tum vergileri ne kadar acaba?

 21. Diyar dedi ki:

  Çekilişlere hiç inanmam heleki vodafone düzenliyorsa yinede katıldım eğer bakın hiç inanmıyorum eğer çıkarsa hayata karşı biraz inancım olacak bide müşteri hizmetlerinden dolayı hiç sevmediğim vodafonun defalarca milyonluk sayfalarda reklamını yapacam abartısız yani böyle abi dünya hem beynimde hemde ruhumda tamanlamıyla yalan komple din hariç komple herşey yalan

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Dünyaya bakış açınız bir çekilişten kazanacağınız hediyeye göre değişiyorsa ciddi bir sorununuz var demektir. Çekilişlere hiç inanmayıp, üstelik Vodafone’a hiç hiç inanmayıp yine de çekilişine katılıyorsanız sorununuz daha da ciddi. Hayata karşı inanç kazanmak istiyorsanız önce kendinize doğru söylemeyi deneyin. Çünkü “çekilişlere inanmıyorum” deyip “çekilişlere katılmaya devam etmeniz” kendinizi kandırdığınızı gösteriyor. Bu nasıl bir inanç? Siz kendinizi kandırdığınız sürece gerçek dünyayı öteleyip kendi kurduğunuz hayaller dünyasında yaşamaya devam eder, gerçek hayatta kendinizi rahat hissetmediğiniz için de onun sizi kandırdığını düşünmeye devam edersiniz.

   Neden din hariç dediniz? Şuan için onu da inkar edecek cesaretiniz yok anlaşılan. Bunu dinine bağlı olduğunuzu düşündüğüm için değil aksine üstünkörü inandığınızı düşündüğüm için söylüyorum. Muhtemelen din konusunda da kendinizi kandırıyorsunuz. “İnanıyorum” deyip inkar edenler gibi yaşıyorsunuz muhtemelen.

   Size tavsiyem çekilişlerden medet ummayı bırakıp önce kendiniz olarak ne istiyorsunuz, beklentiniz ve amacınız ne onu düşünün. Sonra da onlara göre yaşayın.

 22. Ceylan dedi ki:

  Kime çiksa hayırlı olsun ama inşallah Bana da çıksın Allahım sana yalvarıyorum çok ama çok ihtiyacım var ne olur ne zaman açıklanacak

  • Fatih dedi ki:

   Okadat yalvardınki benim hakımda sana çıksın kardeş

  • Betül dedi ki:

   Tövbe haşa ama Rabbim ettiğin duayı burdan okumayacak neden buraya yazıyorsun, işin çekilişe kalmışsa Rabbim yardımcın olsun ama dua gizli edilir. Çok tuhafsınız gerçekten ??‍♀️

 23. Murat dedi ki:

  Çekilişe katılımda başka bir operatör katılımında isim yerine hat sahibi değilde kullanıcı isminin yazılması durumunda ödül verilir mi?

 24. Merve dedi ki:

  Peki virüs sonrası çekiliş tarihine karar verildiğinde nerden duyuru yapılacak net bir şekilde

 25. Eray dedi ki:

  Herşeyin hayırlısı olsun benim merak ettiğim virüsten dolayı ertelenen çekilişin şuan ki tarihi belli mi acaba şimdiden teşekkürler

 26. Semra dedi ki:

  Virüs nedeniyle evde olduğumuz için nasıl alacak kazananlar hediyelerini merak ettim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Küçük hediyeleri kargo ile gönderiyorlar. Araba ya da ev gibi değerli bir hediye kazanırsanız (ki bu tür çekilişlerin tamamı ertelendi) ne olacağı belli değil.

 27. Ali dedi ki:

  Ehliyet yoksa da arabayı üstümüze alabiliyormuyuz.

 28. Savaş dedi ki:

  Bana çıkmaz zaten o yüzden vergi falan takmıyorum şans-1m

 29. Ramazan dedi ki:

  52773₺ vergiden ayrı ne gibi ödemelerim olur merak ettim açıkçası

 30. Meliha Akgün dedi ki:

  Bu vergi bi kerelikmi onu merak ettim

 31. Murat Tarık AŞUR dedi ki:

  Çekiliş sonunda talihlilere mesaj atılacak mı. Şu hediyeyi kazandınız diye.

 32. Ayşe dedi ki:

  Başka bir sitede iphone 11 için 308 tl vergi yazıyordu hangisi doğru

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Firma iPhone 11’i hangi fiyattan temin ettiyse vergi hesabı da o fiyat üzerinden yapılıyor. Her çekilişte bu değer değişebilir. Fakat bu değerin hesaplanması 2020 yılı için yukarıda da anlattığımız şekildedir.

 33. Orhan dedi ki:

  Helal olsun size her ayrıntıya kadar açıklıyorsunuz.

 34. meriç dedi ki:

  bikerede ban çıksın phone 11 ya hep yazıyom ama çıkmıyor ben kıbrısata kakım çıkarsa birkez muttlu olurum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişe “Bi kerede bana çıksın” yazarak katılma şekli yoktur. Nasıl katılacağınızı açıkça belirttik. İlkokulda verilen ödevler gibi bir defter dolusu alfabeyi yazar gibi yazsanız da size çıkma ihtimali yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir