Magnum Şifre

Porsche 718 Cayman

Magnum Şifre 2017
Magnum Porsche kazandırıyor. Magnum çubuklarındaki şifreyi Magnum internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir şifre 1 çekiliş hakkı kazandırır. Daha çok şifre göndererek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Uyarı: Kazanmanız durumunda şifreli çubuğu göstermeniz istenecektir. Şifreli çubuğu gösteremezseniz arabayı alamazsınız ve hakkınız yedek talihliye geçer. Çubuklardaki şifrenin okunabilir olması gerekmektedir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
2 kişi 2017 model Porsche Cayman (Kırmızı ve Beyaz renkli) (Piyasa değeri: 132.008,37 Euro)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
10 Eylül 2017 (Saat 23:59)

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 14 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 16 Eylül 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Porsche Cayman Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Porsche Cayman aracının piyasa değeri 132.008,37 Euro‘dur. (528.033 TL-1 Euro = 4 TL)

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 52.396 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden aracı üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Porsche Cayman Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.998 cc olan Porsche Cayman için 2017 yılının 6 aylık döneminde 1439 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Kampanyadan önce satın aldığım Magnum şifreleri geçerli mi?
Kampanya başlamadan önce satın aldığınız Magnum çubuklarındaki şifrelerle kampanyaya katılabilirsiniz. Şifreli çubukları saklamayı unutmayınız.

Magnum Şifresi Kaça Gönderiliyor?
Çubuklardan çıkan şifreyi, Adını, Soyadını ve Adresini kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992‘ye gönderebilirsiniz. Her mesaj 65 kuruş ile ücretlendirilir. İnternet sitesinden veya Magnum uygulamasından göndereceğiniz şifreler ise ücretsizdir.

18 Yaşından Küçükler Katılabilir mi?
18 yaşından küçükler çekilişe katılırken anne-babalarının ismini yazmalılar. Kendi isimleri ile çekilişe katılabilseler de kazanmaları durumunda hediye teslim alamazlar. 18 yaşından küçükseniz ve çekilişten hediye kazanırsanız hediyenizi asla teslim alamazsınız. Kendi isminizle katılmayınız.

Kaç Çekiliş Hakkım Var?
Çekilişe toplamda kaç adet şifre gönderdiğinizi ve kaç çekiliş hakkı kazandığınızı öğrenebileceğiniz bir sistem yok. Magnum’u aradığınızda da size kaç şifre gönderdiğinizi söyleyemiyorlar.

Çubuktaki Şifre Okunmuyor, Silindi
Çubuklardaki şifrenin okunabilir olması şarttır. Daha önceden okunabilir olan ama zamanla kararan ve okunamaz hale gelen çubuklardan siz sorumlusunuz. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması siz katılımcıların sorumluluğundadır. Okunamaz duruma gelen çubuklar ile hediye kazanamazsınız.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Bitter Çikolata ürünlerinin şifreleri 2 çekiliş hakkı
Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Bitter Çikolata ürünlerinin şifreleri ise 1 çekiliş hakkı kazandırır.

Magnum çekiliş sonucu 2017, magnum şifre 2017 kampanya magnum şifresi magnum çubuklarındaki şifre algida magnum şifre dondurma mini şifre çekilişi magnum şifresi kaça gönderiliyor 2017 Porsche Boxster

Sevebilirsin...

1.421 Yorum

 1. bayram dedi ki:

  Selam ahmet bey. Siz kaç tane şifre gönderdiniz? Hep merak etmişimdir :)

 2. Muhammed safi dedi ki:

  Cubuktaki şifrenin üzerinden kurşun kalemle geçsek kabul görürmü

 3. Derruni dedi ki:

  Mrb ben 60 70 şifre gönderdim bi kısmı iki çekiliş bi kısmı bir çekiliş hakkı toplamda kaç çekiliş hakkım oldu sayamadım çekiliş esnasında benim kaç tane çekiliş hakkımın olduğu nu nasıl bileceğiz

 4. Baso dedi ki:

  Ahmet Bey’in sabrını takdir ediyorum, tebrikler Ahmet Bey işinizi on numara yapıyorsunuz.

 5. Güray dedi ki:

  Ahmet bey, dondurmaları yiyorlar çubuğunu tam yalamadan üzerinde dondurma artığı bırakıp yere atıyorlar. Doğal olarak ben onları yerden toplayana kadar küfleniyor ve şifreleri zor okunuyor. Ayıp değil mi şimdi bu? İnsan biraz düşünceli olur canım. :)))

 6. Mustafa dedi ki:

  Vergisini niye biz ödüyor uz siz ödemeniz lazim değilmi ben vergi ödersem hediyenin ne anlamı var

 7. İlknur dedi ki:

  Birde neden bu şifreler bu kadar silik yazılıyor magnum yazısı gibi tırtıklı bir şekilde yazılmıyor? Çelişki şifre yazılışından başlıyor bile

 8. İlknur dedi ki:

  Peki bu çekilişlerin adaletli bir şekilde yapıldığını nerden bileceğiz?

 9. Behçet dedi ki:

  Merhaba internetten ucretsiz sifre gönderdiğim de cekilise katilmis oluyormuyuz yoksa telefondan mi yollamamiz gerek

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ne alaka Behçet bey? Nasıl bir soru bu? Firma şifreleri göndermeniz için kendi internet sitesinden bir form oluşturmuş. Siz de “Bu formdan gönderirsek katılmış olur muyuz?” diye soruyorsunuz.

 10. Halil ibo dedi ki:

  Kazandığım zaman bana SMS ve e posta yoluyla mı geliyor

 11. Ali dedi ki:

  Merhabalar, Hediyeyi kazanmamız durumunda, devrini almadan satma şansımız varmıdır,var ise nekadar kesinti oluyor?

 12. Fatma dedi ki:

  Araba çıkan kişilerı neden reklam yapmıyorsunuz daha teşvik edici olmaz mı isim olarak olmasada araçlar şu illere çıktı vs 😊

 13. Faris Berk dedi ki:

  valla ahmet abi allah sabır versin şu yorumları okudumda gerçekten saçma sapan sorular var yukarda iyi okusalar çoğunun cevabı yazıyor neyse çekilişi nasıl yapıyorsunuz program ilemi yoksa başka bişiymi?

 14. Harun dedi ki:

  Merhaba ben şifreyi isim soy ismimi tc numaramı tel numaramı ve adresimi yaızp yolladım .fazladan bilgi yazdığım için geçersiz olur mu???

 15. Orhan dedi ki:

  Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
  Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Bitter Çikolata ürünlerinin şifreleri 2 çekiliş hakkı üt kımìmda sınırsıs yazıyor neden böyle

 16. Fethi dedi ki:

  arabanın deyeri ne kadar acaba

 17. Timur dedi ki:

  Bisey sormak istiyorum cevaplarsaniz sevinirim 52.396 tl vergi diyor örnek veriyorum arabayi kazandik ve üstumuzde bu kadar para yok yinede arabayi üstumuze alip hiç para ödemeden arabayi sattikdan sonra 52.396 tl verebilirmiyiz.

 18. ali dedi ki:

  kolay gelsin tek çubuktaki iki katılım numarası nasıl veriliyor 00001 00002 gibimi teşekkürler

 19. Boran dedi ki:

  Şimdi şöyle bir şey var ben arabayı kazandım diyelim arabayı süremem. Ehliyetimden dolayı değil yaşım daha 10lan arabayı ne yaparım o zaman?

 20. Peri dedi ki:

  Çekiliş tarihini öğrenmek için baktım yorumlara daldım. Sonuç, şaşkınım :/

 21. Abumoslim dedi ki:

  Slm ben neredeyse 7-8 şifre girdim iki çekiliş hakkı kazandınız diyor bi de çubukları attım şireyi girdikten sonra bari reklamda da söylesinler bence tüketici sorumlu değil çok saçma ya

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Saçma olan şey bir çekilişe katılırken “Çekiliş kurallarını okumamanız.”
   Çöpe attığınız paketlerin üzerinde saklamanız gerektiği yazmaktadır. Magnum internet sitesindeki katılım koşullarında da yazmaktadır. Fakat buna rağmen siz çöpe atmışsınız. Magnum ne yapsın?

 22. kerem dedi ki:

  bnm yaşım 18 den buyuk ve bnm cıktı alabilirmiyim

 23. fatm dedi ki:

  Her aldigimiz magnum cubuklarindaki sifreyi gonderebilirmiyiz 1,2 kere yazilmis yukarda, sayi sinirlimi anlamadim cevaplarsaniz sevinirim 🙏

 24. Şaban dedi ki:

  Anlamadığım şu ki kazanırsanız KDV ve ötv magnum ödüyor diyor, hemde 53 bin liraya yakın vergi ödersiniz diyor başka vergiler miktarlarda yazılmış

 25. Serhat dedi ki:

  merhaba kolay gelsin. bu katılım numarası soyut mu acaba ? yani bunu sizler kendiniz belirleyip mi tutuyorsunuz yoksa bu katılım numarası bizlere de iletiliyor mu ? çünkü internet sitesinden başvurduğumuz zaman böyle bir katılım numarası verilmedi bize ?

 26. İlker Ocak dedi ki:

  Çubuklardaki şifre çok silik, yani şifreyi tutturabilmek için en az 10 kere denedim tesadüfen tutturdum ama çekiliş günü gelene kadar daha çok deforme olucaktır. Bu sorun olur mu çıkma ihtimali düşük olsada insan mmerak ediyor çünkü herkesin başına gelebilecek bir şey

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İlker bey bu tür durumlar az da olsa oluyor. Fakat çubukların okunabilir durumda olması gerekiyor. Eğer okunamıyorsa ve siz deneme yanılma yöntemiyle bunu yaptıysanız kazanmanız durumunda bu şifre çubuk üzerinde okunamayacağından dolayı geçersiz olacaktır.

   • İlknur dedi ki:

    Hepimiz aynı sorunu yaşıyoruz bence siz magnum sözcüsü olarak bu durumdan müzdarip olduğumuzu yetkili mercihlere bildirebilirsiniz

    • Ahmet Selman dedi ki:

     İlknur hanım ben Magnum sözcüsü değilim. Bir tüketici olarak siz de şikayet etme hakkına sahipsiniz. Eleştirilerinizi direkt olarak Magnum ile paylaşmanız daha doğru olacaktır.

 27. Leon dedi ki:

  merhabalar Ahmet bey,
  adimi dogru yazdim fakat soyadimi tamamen uydurma yazdim. Herhangi bir sorun olur mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sorunuzun cevabını veriyorum fakat siz de neden böyle anlamsız bir şey yaptığınızı açıklayın. Kimlik ibrazını yapamayacağınız için arabayı teslim alamazsınız. Hakkınız yedek talihliye geçer.

 28. Yakup dedi ki:

  Bu yıl uyarılarına rağmen kuzenim topluyor, şimdiye kadar 127 tane çubuk şifresi gönderdi. Eylüle kadar bi 600 tane gönderir gari.. Ama buna rağmen ümidimiz yok.

 29. Yakup dedi ki:

  Ahmet bey cevaplarınız ve ilginiz için teşekkür ederim

 30. Yakup dedi ki:

  Geçen sene 3 arkadaş 534 tane (hepsini bir kişi adına) gönderdiler ama bişey çıkmadı. Hile yapıldığını düşünüyorum.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   534 tane değil 4000 tane gönderen kişiye de çıkmadı. Çekilişte en çok şifre gönderen hediye kazanır diye bir kural yok ki. Sizin dediğiniz gibi olsa ve 534 şifre gönderen kişiye çıksa bu kez de 4000 şifre gönderen “hile var” diyecek.

 31. Gulce dedi ki:

  Ahmet bey sabrınizin hayranı oldum 😍😅

 32. umut dedi ki:

  abi ben çekilişe katildim.ama.ehliyetm.yok diyelim araba çıkdi babam.alabilirmi saygilar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Yaşın 18’den küçükse baban değil deden bile gelse alamaz. Şifreleri kendi adına gönderme.
   Eğer yaşın 18’den büyükse ve ehliyetin yoksa bu zaten sorun olmaz. Ehliyeti olmayan araba kazanamaz diye bir kural yok. Paketlerin üzerindeki katılım koşullarına bakabilirsin.

 33. ergün dedi ki:

  Ahmet bey mrb magnum özerindeki araba resmi olmayan magnum şifresi gecerli mi

 34. Meli dedi ki:

  Ahmet bey beni instagramdan takip edin 😂😂😂

 35. Derya dedi ki:

  Buradaki yorumları okudum da öyle anlamsız saçma sapan şeyler sormuşlar ki ona rağmen sabırla cevap verilmiş tebrik ediyorum

 36. filiz demircan dedi ki:

  şifre hatalı diyor, oysa olmadığından eminim

 37. Melahat dedi ki:

  Arabayi kazanmak icin takip gerekli mi ?

 38. Melahat dedi ki:

  Çok göndermek gerekli mi ?

 39. zekeriyya korkmaz dedi ki:

  iyi günler,arabanın ikisi de bana çıkarsa vergisini ödemede yardım eder misiniz?arabayı satınca 1.000 fazla veririim.slm

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Arabanın ikisi de size çıkarsa ikisinin de vergisini biz öderiz. Sizden de 1 kuruş para almayız. Araçların depolarını da fulleriz. Ömür boyu motorlu taşıtlar vergisi ile sigortasını da biz yaptırırız.

   • zekeriyya korkmaz dedi ki:

    ahmet bey, üç kişinin adına giriyorum.şu an tane oldu.bu yazdıklarınızın yarısını yaptırırım.cevap için teşekkürler.sonuçlar açıklanınca görüşmek dileğiyle iyi günler dilerim.

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Zekeriyya bey “üç kişinin adına giriyorum” diyerek zaten hakkınızı kaybettiniz. Başta arabanın ikisi de “bana” çıkarsa demiştiniz. Neyse inşallah çıkar yine de :)

 40. Mehmet dedi ki:

  Ahmet bey simdi ben sifreyi yolladim
  Ama çubuğu attim sifre telefonda kayıtlı herhangi bi sikinti olurmu çünkü kendi adima attim sifreyi ve çubuğ yok sifre yanimda

 41. furkan dedi ki:

  10 tane cubuk kayıp digerleri elimde bu 10 taneden birine cıkarsa hakkımı kaybetmiş mi olurum

 42. Derya dedi ki:

  Merhaba, çubuk uzerindeki şifreden eminim ama gonderince surekli hatalı sifre veriyor.Sebebi ne olabilir?

 43. zeynep dedi ki:

  Ben eski çubukların şifrelerinide gönderdim. Yani hepinde -içindekiseniserbestbırak- yazmıyor. Bir sıkıntı olur mu?

 44. isimsiz dedi ki:

  merhaba,internet üzerinden çekilişe katılmaya çalışıyorum ama güvenlik koduna ne yazacağımı anlamadım yardım eder misiniz

 45. Çiğdem dedi ki:

  Bir şey soracam ben de çubuklarını atıyordum bilmiyordum sakladığımızı eğer çıkarsa sorun olur mu

 46. GOKHAN dedi ki:

  Ahmet bey abdessiz gönderdiğimiz şifreler geçerli olur mu?

 47. elif dedi ki:

  Cubuk 2 ye ayrildi kirildi kof okunuyor iki parca oldu kazandm dielim verirlermi arabayi

 48. Volkan dedi ki:

  Merhaba ;
  Kaç çekiliş hakkım bulunuyor başlığı altında yazmış olduğunuz yanıt maalesef çok anlamsız. Kaç hakkım var demek, çekilişe kaç adet şifre ile katılabilirim anlamı taşır. Yani herhangibir sınır var mıdır manasına gelir. Oysa siz kaç hakkınız olduğunuz siz bilebilirsiniz diyerek, kaç şifre gönderdiğini katılımcının bilebileceği gibi anlamsız ve faydasız bir paylaşımda bulunmuşsunuz.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Volkan bey, yanlış anlamaları önlemek için içerikte biraz değişiklik yaptık. Ne kadar çok ürün alıp şifre gönderirseniz firmaya o kadar çok para kazandırırsınız. Böyle bir çekilişte “sınırlı katılım hakkınızın” olduğunu düşünmek anlamsız olur. Bu soruyu ve cevabı çok fazla şifre gönderip kaç tane çekiliş hakkı kazandığını karıştıran kişilerin merakını gidermek için yazmıştık. Teşekkürler.

 49. petek dedi ki:

  Ahmet bey telefon numaramı değiştirdim ve 20 adet sifre attim hepsini eski numaradan gönderdim birşey olur mu??beni bulabilirler miii

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sorun olmaz. Milli Piyango idaresinin aldığı yeni karara göre adınız ve soyadınızı eksiksiz olarak yazmanız yeterli. Diğer bilgilerinizin doğru olup olmaması önemli değil.

 50. Melahat dedi ki:

  Basvurmamiz gerekiyor mu cekilis sonunda ?

 51. GOKHAN dedi ki:

  selam ahmet bey biz arkadaşlarla havuz yaptık hergun 10 15 tane gonderiyoruz 1 kişi adına mı gondersek daha iyi olur hepimizin adına ayrı ayrı gondersekmı daha iyi olur katılım neye gore yapılıyor? yani katılım numarasını 1 kısı gonderdiği zaman katılım numarasını sıstem otomatikmi veriyor yoksa aynı ısımı gordugu zaman seri numaramı veriyor bi bilginiz varmı aacaba hayırlı gunler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Herkes kendi adına göndersin. Her kişi için değil her şifre gönderimi için bir katılım numarası verilir. Katılım numarası 1 den başlar ve devam eden şifre gönderimlerinde birer birer artar.

 52. ergün dedi ki:

  Ahmet bey bu hat olayı dedınız ya sizin adınaza olmak zorunda degil bu sadece erikli çekilişindemi gecerli yoksa bütün farklı kanpanyalardada gecerlimi bilgi alabilirmiyim hayırlı günler

 53. Kubra okkosaoglu dedi ki:

  Bizde cekilise katildik ahmet. Bey eger kazanirsak satabilirmiyiz noterden sonra hemen istedgimz yere eger kazanirsak

 54. Cihad dedi ki:

  Ahmet bey magnum cubuklarindaki sifreler cok silik bunun nedeni nedir efendim keza bunlari kac ay bekletmemiz gerekiyor daha cabuk deforma olmasi icinmi boyle yapiliyor diger bir konu sifreyi dogru yazdigim halde hatali sifre diye uyari geliyor sitemim size degil ahmet bey yanlis anlasilmasin bu gibi cubuklara bir hediye cikarsa deforma olmus diye insanlari geri gonderirlerse o ğün bir kaos yasana bilir burdan ilgili arkadaslara sesleniyorum lutfen daha dikkatli olunuz basilan sifreler net basilsin kimse magdur olmasin kimsenin hakkini yemeyin de yedirmeyinde saygilarimla

 55. ergün dedi ki:

  Ahmet bey mrb ben çekilişe katıldım ama şu soru aklıma geldi ben çekilişe kendi bilgilerimi girdim ama kulandığım hat amcamın adına bi sorun olurmu yada hattı özerimize mi alsak

 56. Başak aydın dedi ki:

  Merhabalar kazandığımı nasıl öğrenebilirim söylermisiniz lütfen

 57. Mehmet dedi ki:

  Ahmet bey nasılsınız ya ahmet bey şimdi diyelim bana çıktı bende Eylül ayında ameliyat olacağım kendi yerime arkadaşımı gönderebilir miyim acaba notere vekalet vererek olur mu böyle

 58. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey yorumları okudum öncelikle bütün sorulara sabırla cvp verdiğiniz için tebrik ve tşk ediyorum ben şunu merak ediyorum çekilişler noter huzurunda falan mı yapılıyor .?? Çünkü herkes kendi adamlarına çıkarıyor diye bir söylenti var güvenemiyorum 🤔🤔

 59. asli dedi ki:

  katılim numarasi nedir

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş katılım numarası üzerinden yapılır. Katılım numarası her bir şifre gönderimine karşılık verilen sadece rakamlardan oluşan bir numaradır. Çekilişe ilk şifre gönderen kişiye 1 numarası verilir. Sonraki şifre gönderimlerinde bu sayı birer birer artarak devam eder.

 60. GOKHAN dedi ki:

  Sokakta şifreli cubuk buldum eve geldim girdim şifresini daha önceden gonderilmiştir diyor eger cıkan olursa bende cubuklar :d yardımcı olabilirim

 61. ergün dedi ki:

  mrb ahmet bey diyelimki kazandık her gönderdiğimiz şifreleri nasıl belli olucak

 62. Melek dedi ki:

  Ehliyetim yok kazanmam durumunda arabayı üzerime alabilirmiyim

 63. Mustafa dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey , ben telefonuma magnum uygulamasını indirdim ve katılım koşullarını okudum şöyle bir yazı var dikkatimi çekti onu soracağım ”Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. ” Eğer kazanan talihli olursam bu aracı satabilir miyim , satamaz mıyım ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Kazanılan hak” nedir? Kazanılan hak arabadır. Siz bu hakkı “ben arabayı değil de parasını istiyorum” diyemezsiniz. Ayrıca kendi üzerinize almadan başkasının üzerine kayıt ettiremezsiniz ve “araba yerine bana ev verin” diyemezsiniz. Bu okuduğunuz şey bunu demek istiyor.

   Bir araba sahibi arabasına ne yapabiliyorsa siz de kazanırsanız arabaya o şeyleri yapabilirsiniz. İster satarsınız, ister yakarsınız.

 64. Esa dedi ki:

  Merhaba
  Geçen seneki sakladığımız çubuklar bu sene geçerli oluyor mu?

 65. Mustafa dedi ki:

  Öncelikle merhaba , benim 2 sorum var
  1. Çekiliş numarası nedir bir bilgim yok ve bakmadım
  2. Si ise ben yoğun ve tempolu çalışıyorum beni ararsalar ve ben telefona bakamaz isem bir problem olurmu ? Teşekkürler iyi forumlar.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba,
   1. Her bir şifre gönderiminizde size sadece rakamlardan oluşan bir katılım numarası verilir. Katılım numarası 1 ile başlar ve gönderilen her bir şifre için birer birer artarak devam eder.
   2. Yasal süre içerisinde başvuru yapmanız yeterlidir. Telefonla aradıklarında açmamanız hediyeyi alamayacağınız anlamına gelmez.

 66. Melahat dedi ki:

  Kac vergi oderiz biliyormusunuz. ?

 67. Melahat dedi ki:

  Arabanin vergisi ne kadar ahmet bey. Biliyormusunuz.

 68. zehra dedi ki:

  telefon numaram 055 ile basliyor yalniz 5 tusuna basiyorum yazilmiyor turktelekomlular giremiyormu?

 69. Osman inci dedi ki:

  Ya ben çok gönderdım yalnız nasıp olmadı ama sabırla gomderıcem ınsaallah cıkarda ogluma hedıye ederım ama mazot pahalı satar ona bır ev alırım hepınıze bol rızıklar nasıp etsın yıce allah amın

 70. Melahat dedi ki:

  Telefonla mi ariyacaklar tebligat mi yapacaklar cekilis sonunda ?

 71. kemal dedi ki:

  Kazanılan hediye caiz midir? yani mesaj attgımızda alınan ücret operatöremi gidiyo yoksa kampanyayı yapan firmaya mı

 72. Kadir dedi ki:

  Arabayı daha sonra satabilirmiyiz??

 73. Kadir dedi ki:

  Gönderdiğim adres ikamet adresim değilde başka adres versem sorun olurmu. Çünkü o tarihte başka adreste olacağım. Ilaki ikamet adresimi olmalı??

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır hiç sorun değil. İsterseniz adresi kafanızdan uydurun. Önemli olan adres kısmına bir şeyler yazmış olmanızdır. Türkiye içinde olması yeterlidir.

 74. GizemNur dedi ki:

  Ahmet beyefendi ya şimdi ben hep Magnum alıyorum çekiliş için 1000 şifre göndersem çıkmama ihtimali var mı? Çıkmazsa kazancım ne olucak? (Aldığım kaloriler dışında)

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Geçen yılki çekiliş için 13.805.530 adet şifre gönderildi. Sizce çıkmama ihtimali yok mu?
   Sadece çıkanlara hediye veriliyor. Çıkmayanlara hediye yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir