Magnum Şifre

Porsche 718 Cayman

Magnum Şifre 2017
Magnum Porsche kazandırıyor. Magnum çubuklarındaki şifreyi Magnum internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir şifre 1 çekiliş hakkı kazandırır. Daha çok şifre göndererek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Uyarı: Kazanmanız durumunda şifreli çubuğu göstermeniz istenecektir. Şifreli çubuğu gösteremezseniz arabayı alamazsınız ve hakkınız yedek talihliye geçer. Çubuklardaki şifrenin okunabilir olması gerekmektedir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
2 kişi 2017 model Porsche Cayman (Kırmızı ve Beyaz renkli) (Piyasa değeri: 132.008,37 Euro)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
10 Eylül 2017 (Saat 23:59)

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 14 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 16 Eylül 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Porsche Cayman Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Porsche Cayman aracının piyasa değeri 132.008,37 Euro‘dur. (528.033 TL-1 Euro = 4 TL)

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 52.396 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden aracı üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Porsche Cayman Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.998 cc olan Porsche Cayman için 2017 yılının 6 aylık döneminde 1439 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Kampanyadan önce satın aldığım Magnum şifreleri geçerli mi?
Kampanya başlamadan önce satın aldığınız Magnum çubuklarındaki şifrelerle kampanyaya katılabilirsiniz. Şifreli çubukları saklamayı unutmayınız.

Magnum Şifresi Kaça Gönderiliyor?
Çubuklardan çıkan şifreyi, Adını, Soyadını ve Adresini kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992‘ye gönderebilirsiniz. Her mesaj 65 kuruş ile ücretlendirilir. İnternet sitesinden veya Magnum uygulamasından göndereceğiniz şifreler ise ücretsizdir.

18 Yaşından Küçükler Katılabilir mi?
18 yaşından küçükler çekilişe katılırken anne-babalarının ismini yazmalılar. Kendi isimleri ile çekilişe katılabilseler de kazanmaları durumunda hediye teslim alamazlar. 18 yaşından küçükseniz ve çekilişten hediye kazanırsanız hediyenizi asla teslim alamazsınız. Kendi isminizle katılmayınız.

Kaç Çekiliş Hakkım Var?
Kaç çekiliş hakkınızın olduğunu sadece kendiniz bilebilirsiniz. Bunu öğrenebileceğiniz bir yer yoktur. Elinizdeki çubuklar ve kazandırdıkları çekiliş hakkı ile bunu hesaplayabilirsiniz.

Çubuktaki Şifre Okunmuyor, Silindi
Çubuklardaki şifrenin okunabilir olması şarttır. Daha önceden okunabilir olan ama zamanla kararan ve okunamaz hale gelen çubuklardan siz sorumlusunuz. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması siz katılımcıların sorumluluğundadır. Okunamaz duruma gelen çubuklar ile hediye kazanamazsınız.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Bitter Çikolata ürünlerinin şifreleri 2 çekiliş hakkı
Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Bitter Çikolata ürünlerinin şifreleri ise 1 çekiliş hakkı kazandırır.

Magnum çekiliş sonucu 2017, magnum şifre 2017 kampanya magnum şifresi magnum çubuklarındaki şifre algida magnum şifre dondurma mini şifre çekilişi magnum şifresi kaça gönderiliyor 2017 Porsche Boxster

Sevebilirsin...

1.279 Yorum

 1. Mustafa dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey , ben telefonuma magnum uygulamasını indirdim ve katılım koşullarını okudum şöyle bir yazı var dikkatimi çekti onu soracağım ”Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. ” Eğer kazanan talihli olursam bu aracı satabilir miyim , satamaz mıyım ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Kazanılan hak” nedir? Kazanılan hak arabadır. Siz bu hakkı “ben arabayı değil de parasını istiyorum” diyemezsiniz. Ayrıca kendi üzerinize almadan başkasının üzerine kayıt ettiremezsiniz ve “araba yerine bana ev verin” diyemezsiniz. Bu okuduğunuz şey bunu demek istiyor.

   Bir araba sahibi arabasına ne yapabiliyorsa siz de kazanırsanız arabaya o şeyleri yapabilirsiniz. İster satarsınız, ister yakarsınız.

 2. Esa dedi ki:

  Merhaba
  Geçen seneki sakladığımız çubuklar bu sene geçerli oluyor mu?

 3. Mustafa dedi ki:

  Öncelikle merhaba , benim 2 sorum var
  1. Çekiliş numarası nedir bir bilgim yok ve bakmadım
  2. Si ise ben yoğun ve tempolu çalışıyorum beni ararsalar ve ben telefona bakamaz isem bir problem olurmu ? Teşekkürler iyi forumlar.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba,
   1. Her bir şifre gönderiminizde size sadece rakamlardan oluşan bir katılım numarası verilir. Katılım numarası 1 ile başlar ve gönderilen her bir şifre için birer birer artarak devam eder.
   2. Yasal süre içerisinde başvuru yapmanız yeterlidir. Telefonla aradıklarında açmamanız hediyeyi alamayacağınız anlamına gelmez.

 4. Melahat dedi ki:

  Kac vergi oderiz biliyormusunuz. ?

 5. Melahat dedi ki:

  Arabanin vergisi ne kadar ahmet bey. Biliyormusunuz.

 6. zehra dedi ki:

  telefon numaram 055 ile basliyor yalniz 5 tusuna basiyorum yazilmiyor turktelekomlular giremiyormu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir