Magnum Şifre

BENZER ÇEKİLİŞLER

1.996 Responses

 1. Ayhan dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey yurt dişinda olursak yani yabanci ülkerde olursak nasil şifreleri gönderibilnir

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Nasıl ki internet tarayıcısının adres satırına benikazan.com yazdığınızda internetin olduğu her yerden erişebiliyorsanız, şifreleri gönderdiğiniz Magnum sitesine de internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz. Yeter ki şifreli çubuğunuz olsun.

 2. Hasan dedi ki:

  Cubukta 9 tane sifre var ama haneye 8 tane yazibiliyorsun bu nasıl olucak bir tane fazla

 3. Aykut dedi ki:

  Sifreyi 2992 ye atsak olur mu.?

 4. Mert dedi ki:

  Promosyon’suz magnum kampanyaya dahil mi çünkü promosyonsuz alıyorum teşekkürler 2 çekiliş hakkı kazandınız diyor cevabınızı bekliyorum..

 5. Muhammed dedi ki:

  Selamun aleyküm adres ikamet adresi olması şart mı birde mesaj gönderdiğim telefon numarası üzerime kayıtlı olması şart mı hattı kullanıcı olmak yetiyor mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Adres size ulaşılabilen bir adres olması gerekiyor. Diyelim ki bir alışveriş merkezinin otoparkında güvenlik olarak çalışıyorsunuz. Adres kısmına çalıştığınız AVMnin adresini verebilirsiniz. Sonuç olarak size ulaşabilirler.

   Telefon numarasının da aynı adres gibi size ulaşılabilen bir telefon numarası olması gerekiyor. Diyelim ki telefonunuz yok ve kankanızın telefonunu verdiniz. Hiç problem değil. Sonuç olarak aradıklarında kankanız size bunu söyler.

 6. Hakan dedi ki:

  Promosyonsuz ürünlerden alırsam çekilişe katılım geçerli olur mu

 7. Eren dedi ki:

  Bu yılki ilk talihli: Mehmet Hanifi Şaka bilmiom😂 ama ınsallah bu kişiye çıkar (babam)

 8. Hakan dedi ki:

  Ahmet bey kazandığımı nasıl anliyacam bide ben cubukların fotoğraflarini cekiyorum cubuktaki şifre silinsede fotoğraf yeterlimi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş sonucu açıklandığında kazananlar listesinde sizin adınız olursa ve doğrulama yaptırdığınızda adres bilgileriniz eşleşiyorsa siz kazanmış olursunuz. Çubuktaki yazan şifre dışında hiç bir şey yeterli değildir. Şifrenizi isterseniz altın harflerle yazdırın bir anlamı yok. Şifre çubuğun üzerinde olacak, okunabilir olacak ve çubuk siz de olacak. Kural bu.

 9. Hakan dedi ki:

  Çekiliş sonucunu nereden takip edebilirim. Teşekkürler

 10. yusuf dedi ki:

  Merhaba yerde buldum yolladim birşey olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yani kesin bir şey söyleyemeyiz. Kim yedi de yere attı acaba? Yiyen kişi aidsli miydi domuz gribi miydi bilemeyiz. Peçeteyle falan tutsaydınız çubuğu. İnşallah bir şey olmaz. Diğerlerinden ayrı yere koyun. Hastalığı onlara da bulaştırmasın.

 11. Hakan dedi ki:

  Magnum mini varmıdır tek satılandan ??

 12. kadir dedi ki:

  iki arac yerine 20 adet alsalar daha iyi olur akılları donmuş =)

 13. Leyla U. dedi ki:

  Çoğu çubukta şifre okunmuyor bizde tahmini- gözkararı ne görüyorsak yazıyoruz. Kazara çıksa, şifre teyit ettirseler bi daha aynısını tutturur muyuz bilmem😂

 14. Emine alici dedi ki:

  Şifreyi gönderdim inşallah cikar

 15. Rojda dedi ki:

  Merhaba şifreme nasıl giriş yapacaz

 16. Hülya dedi ki:

  Arabayı kazandınızda çubugu saklayıp saklamamak kaldı zaten

 17. nur dedi ki:

  Cekilisten sonra aldigimiz magnum cubuklarini saklayalimmi birdahaki cekiliste kullanabilecekmiyiz

 18. hilal dedi ki:

  Bu yıl 100 den fazla şifre girdim iki yıldır katılıyorum bu yılda olmadı:(( belki kazanan talihli gibi ücüncü yıl tuttururum bide en azından teselli için başka hediyelerde olsaydı en azından üzüntüm hafiflerdi….

 19. Kerem dedi ki:

  50 tane magnum sifresi gonderdim …. bide omrum boyu ne alırım ne aldırrım noter huzurunda degilde tv üzerinden yapsaydınız

 20. Şaibee ye hayır dedi ki:

  Ahmet bey şaibe olduğunu herkes gördü aynı rakam olarak 1 rakamı 3 kez çekildi milyonlar basamağında heyete iletin site olarak çekiliş tekrarlansın bu kadar haksızlık olmaz Allahtan korksunlar ya

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Şaibeye hayır,

   Bakın böyle saçma sapan açıklamalar yaparsanız size kızarım. Meseleyi anlamadan “şaibe var” diye atlayanlara ve “siz şikayet edin biz bakalım” diyen zihniyete karşıyım.

   Öncelikle milyonlar basamağından onmilyonlar basamağından 1 çıkması çok normal. Çünkü o kürenin içinde sadece üzerinde 0 ve 1 yazan iki top var. Yani 1 çıkması yüzde 50. 3 kez üst üste çıkması veya 30 kez üst üste çıkması nasıl bir hile olduğunu gösteriyor sizin mantığınıza göre? Katılım 16 milyon küsür olduğu için onmilyonlar basamağına sadece 0 ve 1 rakamlarından oluşan top koyuluyor.

   biz yıllardır “katılım numarasının çekilişe katılan kişilere söylenmemesi” durumunu şikayet ediyoruz. Bimer’e MPİ’ye bu durumu defalarca anlattık ama anlamıyorlar. Çekiliş için canla başla şifre gönderen insanlar nerede? Neden yüzlerce şifre göndermek için saatlerini bu işe ayıranlar oturup bi 5 dakika ayırıp bu durumu şikayet etmiyor? Hem kazanamayınca böyle “şaibe var” diyorsunuz hem de bunun düzeltilmesi için hala harekete geçmiyorsunuz. Sizi şikayet etmekten alıkoyan bir şey mi var? Siz yazın. Herkes yazsın. Biz zaten yaptık bunu.

   Magnum Şikayetimiz

 21. Ferhat özdemir dedi ki:

  Araba hakkını kaybettik peki başka hediye çekilişi olacak mi herhangibir hediye

 22. Emrah dedi ki:

  Merhaba ben yedekler arasındayım ne yapmam lazım nezaman başvuru yapıcam.?

 23. Burcu dedi ki:

  Katilim numaramizi neden bilmiyoruz

 24. Ali TÜZEL dedi ki:

  Size 2 Sorum Olacak ;
  Kullanılan Çubukları Bir Sonraki Çekilişte Kullansak Olur Mu ?
  2018’in Çekilişine Şimdiden Çubuk Biriktirmeye Başlayabilir Miyiz ?( Yani şimdi Şifreli Çubuk alsak 2018 çekilişi başladığında göndermeye başlasak kabul olur mu ?)

 25. Nilay dedi ki:

  Arabalari kazanan arkadaslari ogrendim.hayirli ugurlu olsun insallah.Eger satmayip bineceklerse kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin Allah.bize nasip degilmis😊Tebrikler arkadaslar

 26. HAVVA dedi ki:

  Kazanan belli oldu . Çok merak ediyorum 50 bin gönderen kesin bana çıktı diyen kazandı mı :) nasibin 5 i 5bini 50 bini yoktur

 27. Ramazan tanınmış dedi ki:

  Ahmet bey eğer araba bana çıkarsa söz size magnum dondurma ismarlıyacam double olanından hemde yorumlarınızı yakından takip ediyorum gerçekten siz Standapçı olmalıymissinız

 28. kıtlatılmış çubuk dedi ki:

  Ahmet bey diyelim ki araba bana çıktı.arabanın vergiside 50-55.000 arası değişiyor.bende desemki valla billa 55000 liram yok.şunu 30000 e bağlayalım desem 25000 i kurtarabilirmiyim?veya onlarda 30000 olmaz ama hadi sana 40000 olsun derlermi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Magnum öyle “valla billa” ile uğraşmaz. “Veriyorsan ver vermiyorsan verecek olan var” deyip sizi kapı dışarı eder. Zaten bu vergi devletin aldığı vergi. Magnum ile ilgisi yok. Devlette vatandaşta 1 kuruşunu bırakmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir