Magnum Şifre

Porsche 718 Cayman

Magnum Şifre 2017
Magnum Porsche kazandırıyor. Magnum çubuklarındaki şifreyi Magnum internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir şifre 1 çekiliş hakkı kazandırır. Daha çok şifre göndererek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Uyarı: Kazanmanız durumunda şifreli çubuğu göstermeniz istenecektir. Şifreli çubuğu gösteremezseniz arabayı alamazsınız ve hakkınız yedek talihliye geçer. Çubuklardaki şifrenin okunabilir olması gerekmektedir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
2 kişi 2017 model Porsche Cayman (Kırmızı ve Beyaz renkli) (Piyasa değeri: 132.008,37 Euro)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
10 Eylül 2017 (Saat 23:59)

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş 14 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 16 Eylül 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Porsche Cayman Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Porsche Cayman aracının piyasa değeri 132.008,37 Euro‘dur. (528.033 TL-1 Euro = 4 TL)

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 52.396 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden aracı üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Porsche Cayman Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.998 cc olan Porsche Cayman için 2017 yılının 6 aylık döneminde 1439 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Kampanyadan önce satın aldığım Magnum şifreleri geçerli mi?
Kampanya başlamadan önce satın aldığınız Magnum çubuklarındaki şifrelerle kampanyaya katılabilirsiniz. Şifreli çubukları saklamayı unutmayınız.

Magnum Şifresi Kaça Gönderiliyor?
Çubuklardan çıkan şifreyi, Adını, Soyadını ve Adresini kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992‘ye gönderebilirsiniz. Her mesaj 65 kuruş ile ücretlendirilir. İnternet sitesinden veya Magnum uygulamasından göndereceğiniz şifreler ise ücretsizdir.

18 Yaşından Küçükler Katılabilir mi?
18 yaşından küçükler çekilişe katılırken anne-babalarının ismini yazmalılar. Kendi isimleri ile çekilişe katılabilseler de kazanmaları durumunda hediye teslim alamazlar. 18 yaşından küçükseniz ve çekilişten hediye kazanırsanız hediyenizi asla teslim alamazsınız. Kendi isminizle katılmayınız.

Kaç Çekiliş Hakkım Var?
Çekilişe toplamda kaç adet şifre gönderdiğinizi ve kaç çekiliş hakkı kazandığınızı öğrenebileceğiniz bir sistem yok. Magnum’u aradığınızda da size kaç şifre gönderdiğinizi söyleyemiyorlar.

Çubuktaki Şifre Okunmuyor, Silindi
Çubuklardaki şifrenin okunabilir olması şarttır. Daha önceden okunabilir olan ama zamanla kararan ve okunamaz hale gelen çubuklardan siz sorumlusunuz. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması siz katılımcıların sorumluluğundadır. Okunamaz duruma gelen çubuklar ile hediye kazanamazsınız.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Bitter Çikolata ürünlerinin şifreleri 2 çekiliş hakkı
Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Bitter Çikolata ürünlerinin şifreleri ise 1 çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş Nasıl Yapılıyor?
Gönderdiğiniz her bir şifre için bir katılım sırasına sahip olursunuz. Çekiliş çubukların üzerindeki şifrelere göre değil, sahip olduğunuz bu katılım sıranıza göre yapılacaktır. Diyelim ki kampanya için şimdiye kadar 10.123.456 adet şifre gönderilmiş olsun. Bundan sonra bir şifre gönderdiğinizde “10.123.457” sayısı sizin katılım numaranız olacaktır. Devam eden şifre gönderimlerinde bu sayı artarak devam edecektir. Yani her bir farklı şifre gönderimi, karşılık olarak bir katılım numarasına denk gelir.

8 basamaklı bu katılım numarasını belirleyebilmek için, içerisinde 0’dan 9’a kadar numaralandırılmış toplar olan 8 torba gereklidir. Çekiliş başlayınca her bir torbadan bir top çekilir ve ortaya 8 basamaklı bir sayı çıkar. Bu sayı bir katılım numarasıdır. Bu katılım numarasına karşılık gelen şifrenin sahibi hediyeyi kazanmış olur.

Çekiliş Neden Katılım Numarasına Göre Yapılıyor?

Magnum çekiliş sonucu 2017, magnum şifre 2017 kampanya magnum şifresi magnum çubuklarındaki şifre algida magnum şifre dondurma mini şifre çekilişi magnum şifresi kaça gönderiliyor 2017 Porsche Boxster

Sevebilirsin...

1.610 Yorum

 1. Bilal Üstün dedi ki:

  Ahmet Bey, size sorduğum “veraset ve intikal vergisi” konusunda yeni bi gelişme var mı? Konu hakkında bilgi sahibi olduğunu düşündüğünüz kişilere soracağınızı söylemiştiniz.

 2. Cihan Sevinç dedi ki:

  Ahmet bey merhabalar kolay gelsin.Türkiyede anne baba şifreli çubukların fotoğrafını atsa ben onların bilgileriyle ABD’den magnum sitesine girerek çekilişe katılsam geçerli olur mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Keşke bu soruyu sormadan önce Amerika’daki Magnum sitesini açıp çekiliş formunda İl kısmına Adana yazıp yazılmadığını kontrol etseydiniz. Bi kontrol edin bakalım. Eğer yazabiliyorsanız olur.

 3. Mehmet dedi ki:

  Merabalar ben yolladıkladığım çubuklar dışında iki tane daha şifre yolladım ama çubukları kaybettim iptal etme şansım var mı acaba

 4. biri dedi ki:

  ahmet bey inşallah bana çıkar çocuklarımın duası olur inşallah çok sıkıntıdayım borç içindeyim bunalımdayım….

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba herhangi biri, böyle yorumlar geldiğinde ne kadar uzun cevaplar yazdığımı sitemizi takip edenler çok iyi bilirler. Size de aynısını yapacağım. Okumak zorunda değilsiniz.

   Borç içindeyseniz Magnum almayın kardeşim. Magnum 3,5 lira. Nasıl bir rahatlık bu? Borçlar 3,5 liralık dondurma yiyerek ödenmez. Benim borcum olduğunda ben dışarıda çay bile içmiyorum. Siz ise Magnum alıp çekilişten hediye kazanacağınızı sanarak borcunuzu ödemeyi düşünüyorsunuz. Hani bunalımdaydınız? Hani borcunuz vardı? Nerden buluyorsunuz Magnum alacak parayı? Bu resmen rahatlıktan başka bir şey değil. Üstelik bunu “çocuklarınızın duası” olduğunu söylüyorsunuz. Bu işin inşallahı maşallahı yok. Geçen yıl 14 milyon şifre gönderildi. Hangi mantığa göre borcunuzu ödemeyi dondurmadan çıkacak arabanın parasına bağlıyorsunuz?

   Borcunuzu ödemek için iş bulun çalışın. Allah’a da Magnum’dan Porsche kazanmak için değil, size hayırlı bir iş ve kazanç vermesi için dua edin. İşlerinizin bereketlenmesi için açılması için dua edin. Hiç kusura bakmayın ama sizinki işten kaçmaktan başka bir şey değil. Bu davranışınızla çocuklarınıza da kötü örnek oluyorsunuz. Biraz mücadeleci olun. Bu işi bırakın paranızı Magnuma yatırmak yerine ailenize ve borcunuz olan kişiye harcayın.

  • HayalMeyal dedi ki:

   Maddi durumu kötü olan borç içinde olan birisi için lüks sayılabilecek bir şeye para yatırıp kazanmayı beklemek biraz absürt olmuş. Allah yardımcısı olsun. Bence de çoluğunun çocuğunun nafakasını böyle milyonlarca insandan birisi olabilmek için harcama.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir