Magnum Şifre Gönder

You may also like...

1.867 Responses

 1. Hasan dedi ki:

  Iyi günler Ahmet bey 8 çubukla 8 tane aynı kişi üzerinden gönderdik bir sorun oluyormu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, “8 çubukla 8 tane aynı kişi üzerinden gönderdik” ifadesini anlamadım. 8 farklı çubuğu bir kişi adına mı gönderdiniz? “8 tane aynı kişi” dediğiniz kaç kişi?

   • Emre Aksoy dedi ki:

    İyi günler Ahmet Bey. Buradan anladığım kadarıyla Hasan Bey. Şunu demek istedi:
    8 çubuğu aynı telefon numarası üzerinden gönderdik. Ayrıca bir sorun olmuyor.

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Eğer öyleyse sorun yok. Telefonun kimin üzerine olduğu önemli değil. Önemli olan şifreleri gönderirken verdiğiniz isim. Kimliğin üzerindeki isim ile aynı olmalı.

 2. Şirin dedi ki:

  Annem ve ben birer tane magnum alıp iki ayrı telefon hattından şifrelerimizi annem kendi adına ben kendi adımıza gönderdik iki arabanın bize çıkması halinde hangimiz arabayı alırız iki arabada bize verilir mi annem 45 ben 22 yaşındayız

  • Ahmet Selman dedi ki:

   2 kardeşiniz olsa ve onlarda şifre gönderip yedeklere girse bile verirler. Bu yazdıklarınızın çekilişe katılım kurallarına aykırı bir tarafı yok zaten. Önemli olan çubukları saklamak.

 3. Eda dedi ki:

  Ben şimdi SMS ile gönderdim şifreleri beni nasıl bilgikendiricekdiniz

 4. Sefer dedi ki:

  Allah’ını seversen bana 2 Porsche gönder

 5. NEVZAT DURMUŞ dedi ki:

  Çekilişe katlırken ismimin bir harfini eksik girmişim ve bu şekilde göndermişim.eğer bana çıkarsa ki inşallah çıkar bir sorun teşkil edermi.

 6. Şevket dedi ki:

  Ücretsiz nasıl şifre ğöndeririz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İlk paragrafta belirttiğimiz gibi internet sitesi üzerinden gönderirseniz ücret alınmaz. SMS ile katılmanın tek farkı SMS için ödenen ücrettir. “Ben SMS’e para verdim, benim kazanma şansım daha çok” gibi bir durum söz konusu değildir. Mümkün olduğunca SMS ile katılım numarasını internet sitemizde paylaşmıyoruz. Çünkü boş yere SMS ücreti vermenize gerek yok.

 7. mahmut dedi ki:

  Ahmet bey merhaba. Diyelim ki aracın fiyatı çekilişin yapılacağı zamana kadar arttı. O zaman ki vergi oranı da ona göre mi hesaplanır.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır. Araç zaten alındı ve sahibini bekliyor. Araç temin edilirken vergiler vs hepsi belirlendi. Araba ister 10 katına çıksın ister bedavaya verilsin, yukarıda yazan vergi ne ise kazanmanız durumunda onu ödemekle yükümlü olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir