Magnum Şifre Gönder

Çekilişlere Katılmaya Devam...

1.901 Yorum

 1. şükran dedi ki:

  mrb Ahmet bey şifreyi sms olarak attım karşılık olarak bana bir geri dönüş numara vb bişey gelmedi sonucu nerden takip edebilirim

 2. Rowshen dedi ki:

  Bende çubuk var ama kodu nereye yazıyım

 3. galip dedi ki:

  kura nerede yapılacak

 4. Erdal dedi ki:

  Ahmet bey bizde katıldık yanlız bizim şifreler harf ve sayı ama çekiliş sayı ile çekiliyor nasıl olacak acaba biz internet sitesi üzerinden başvurduk

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba bütün çekilişler aynı mantıkta yapılıyor. Paketten çıkan kampanya kodunu formu doldurarak gönderdiğinizde size tamamı sayılardan bir katılım numarası veriyor. Şifre göndermeye devam edildikçe bu sayılar birer birer artıyor. Mesela ilk şifre gönderen kişinin katılım numarası 00000001, sonraki 00000002. Siz artık şifre gönderen kaçıncı kişi iseniz katılım numaranız da ona göre olacak. Çekiliş esnasında kürelerdeki toplardan çıkan sayı sizin katılım numaranız ise siz kazanmış oluyorsunuz.

   Paketlerdeki harf ve rakamlardan oluşan şifreler üzerinden çekiliş yapmak teknik olarak mümkün değil.

   • Dayanç dedi ki:

    Merheba men Turkmenistanli buradaky magnumdan şifreleri nereye yazmaly gondermeli

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Oturma izniniz varsa çekilişe katılabilirsiniz. Aksi halde kazansanız da hediyenizi alamazsınız. Paketin üzerinde şifreyi nereye göndereceğiniz yazmaktadır.

 5. Ayla dedi ki:

  Merhaba. Biz Türkmenistan’da yaşıyoruz. Bende Magnum çubuğunda şifre buldum, ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Lütfen bana yardım edin. Teşekkür ederim.

 6. Mustafa dedi ki:

  Çubuğu çöpe attığımızda iptal mi olur

 7. Gökhan dedi ki:

  5 li mini magnum paketlerinde de çubuklarda kod var onlar ne işe yarıyor

 8. Fatma dedi ki:

  Merhaba,yeni yıl için başvurular başladı mı

 9. Sadirüttin Feyiz dedi ki:

  Ahmed bey evladım. Çekilişi kazanmak içün yediğim çubukları akşamdan zemzem suyuna batırdıydım sabah da kalktığımda ne göreyim heyhat! Çubuklardaki yazılar silinmiş. Ne yapmam icab eder aceba?

 10. İsmail dedi ki:

  Merhaba hocam çekilişi kazandık diyelim aracı devralırken yaklaşık 320 000 tl gibi bir para ödemek zorundaymışız bu bilgi doğru mudur?

 11. sevgi dedi ki:

  ahmet bey, kolay gelsin.Anlayamadım ben şuan en düşük porsche modeli bu fiyatta ki,bu marka euro ile satıyor diye biliyorum. Şuan bu araç 2019 model ve 0 ..fiyatı 1milyon 700 bin gibi birşey…ikinci eli bile bu fiyat hatta…resmi olarak da bu böyle…burada neden bu fiyat, bire bir aynı arabaya baktım 1700000 küsür fiyatı. Aracı kazanan talihliye oraya gidince mi bunu söyleyecekler? Şuan bu fiyata porschenin modeli yok olanlar eski olanlar zaten…bir de bir sitede hediye değerine 187000 euro yazılmış.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, araçlar çekiliş izni alınırken temin ediliyor. Bu sebeple fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Çekiliş tamamlanıp kazanan kişi açıklandığında o kişi için gidip araç satın al-mı-yorlar. Aracın nerede ne kadara satıldığının bir önemi yok. Önemli olan Magnum’un bu aracı kaça aldığı. Her yıl Porsche, Maserati, Lamborghini gibi araçlar hediye eden Algida markasının bu araçları daha ucuza temin etme imkanı var.

   Magnum aracın piyasa bedelini kendi internet sitesinde 801 bin 966 lira 89 kuruş olarak belirtmiştir. Sizin söylediğiniz gibi internet sitesinde 187 bin euro yazmıyor. Kazanan kişinin ödeyeceği vergi aracın bedeline göre hesaplandığından TL cinsinden belirtilen bu fiyat oldukça iyi. Eğer şuan olduğu gibi 1 milton 700 bin liraya satılıyor olsaydı aracı kazanan kişi yaklaşık 340 bin lira gibi bir vergi ödemek zorunda kalırdı.

 12. Hasan dedi ki:

  Iyi günler Ahmet bey 8 çubukla 8 tane aynı kişi üzerinden gönderdik bir sorun oluyormu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, “8 çubukla 8 tane aynı kişi üzerinden gönderdik” ifadesini anlamadım. 8 farklı çubuğu bir kişi adına mı gönderdiniz? “8 tane aynı kişi” dediğiniz kaç kişi?

   • Emre Aksoy dedi ki:

    İyi günler Ahmet Bey. Buradan anladığım kadarıyla Hasan Bey. Şunu demek istedi:
    8 çubuğu aynı telefon numarası üzerinden gönderdik. Ayrıca bir sorun olmuyor.

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Eğer öyleyse sorun yok. Telefonun kimin üzerine olduğu önemli değil. Önemli olan şifreleri gönderirken verdiğiniz isim. Kimliğin üzerindeki isim ile aynı olmalı.

 13. Şirin dedi ki:

  Annem ve ben birer tane magnum alıp iki ayrı telefon hattından şifrelerimizi annem kendi adına ben kendi adımıza gönderdik iki arabanın bize çıkması halinde hangimiz arabayı alırız iki arabada bize verilir mi annem 45 ben 22 yaşındayız

  • Ahmet Selman dedi ki:

   2 kardeşiniz olsa ve onlarda şifre gönderip yedeklere girse bile verirler. Bu yazdıklarınızın çekilişe katılım kurallarına aykırı bir tarafı yok zaten. Önemli olan çubukları saklamak.

 14. Eda dedi ki:

  Ben şimdi SMS ile gönderdim şifreleri beni nasıl bilgikendiricekdiniz

 15. Sefer dedi ki:

  Allah’ını seversen bana 2 Porsche gönder

 16. NEVZAT DURMUŞ dedi ki:

  Çekilişe katlırken ismimin bir harfini eksik girmişim ve bu şekilde göndermişim.eğer bana çıkarsa ki inşallah çıkar bir sorun teşkil edermi.

 17. Şevket dedi ki:

  Ücretsiz nasıl şifre ğöndeririz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İlk paragrafta belirttiğimiz gibi internet sitesi üzerinden gönderirseniz ücret alınmaz. SMS ile katılmanın tek farkı SMS için ödenen ücrettir. “Ben SMS’e para verdim, benim kazanma şansım daha çok” gibi bir durum söz konusu değildir. Mümkün olduğunca SMS ile katılım numarasını internet sitemizde paylaşmıyoruz. Çünkü boş yere SMS ücreti vermenize gerek yok.

 18. mahmut dedi ki:

  Ahmet bey merhaba. Diyelim ki aracın fiyatı çekilişin yapılacağı zamana kadar arttı. O zaman ki vergi oranı da ona göre mi hesaplanır.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır. Araç zaten alındı ve sahibini bekliyor. Araç temin edilirken vergiler vs hepsi belirlendi. Araba ister 10 katına çıksın ister bedavaya verilsin, yukarıda yazan vergi ne ise kazanmanız durumunda onu ödemekle yükümlü olacaksınız.

   • Kayra dedi ki:

    Ahmet bey vergiyi ödeme gücü olmayanlara nasıl bir öneride bulunabilirsiniz, Araba çıkacak şanslı kişinin arabayı satarak vergiyi ödeme imkanı var mıdır?

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Arabayı kazanın da vergiyi verecek birileri mutlaka çıkar. Arabayı teslim almadan satamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir