Magnum Şifre Gönder

Çekilişlere Katılmaya Devam...

1.871 Yorum

 1. sevgi dedi ki:

  ahmet bey, kolay gelsin.Anlayamadım ben şuan en düşük porsche modeli bu fiyatta ki,bu marka euro ile satıyor diye biliyorum. Şuan bu araç 2019 model ve 0 ..fiyatı 1milyon 700 bin gibi birşey…ikinci eli bile bu fiyat hatta…resmi olarak da bu böyle…burada neden bu fiyat, bire bir aynı arabaya baktım 1700000 küsür fiyatı. Aracı kazanan talihliye oraya gidince mi bunu söyleyecekler? Şuan bu fiyata porschenin modeli yok olanlar eski olanlar zaten…bir de bir sitede hediye değerine 187000 euro yazılmış.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, araçlar çekiliş izni alınırken temin ediliyor. Bu sebeple fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Çekiliş tamamlanıp kazanan kişi açıklandığında o kişi için gidip araç satın al-mı-yorlar. Aracın nerede ne kadara satıldığının bir önemi yok. Önemli olan Magnum’un bu aracı kaça aldığı. Her yıl Porsche, Maserati, Lamborghini gibi araçlar hediye eden Algida markasının bu araçları daha ucuza temin etme imkanı var.

   Magnum aracın piyasa bedelini kendi internet sitesinde 801 bin 966 lira 89 kuruş olarak belirtmiştir. Sizin söylediğiniz gibi internet sitesinde 187 bin euro yazmıyor. Kazanan kişinin ödeyeceği vergi aracın bedeline göre hesaplandığından TL cinsinden belirtilen bu fiyat oldukça iyi. Eğer şuan olduğu gibi 1 milton 700 bin liraya satılıyor olsaydı aracı kazanan kişi yaklaşık 340 bin lira gibi bir vergi ödemek zorunda kalırdı.

 2. Hasan dedi ki:

  Iyi günler Ahmet bey 8 çubukla 8 tane aynı kişi üzerinden gönderdik bir sorun oluyormu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, “8 çubukla 8 tane aynı kişi üzerinden gönderdik” ifadesini anlamadım. 8 farklı çubuğu bir kişi adına mı gönderdiniz? “8 tane aynı kişi” dediğiniz kaç kişi?

   • Emre Aksoy dedi ki:

    İyi günler Ahmet Bey. Buradan anladığım kadarıyla Hasan Bey. Şunu demek istedi:
    8 çubuğu aynı telefon numarası üzerinden gönderdik. Ayrıca bir sorun olmuyor.

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Eğer öyleyse sorun yok. Telefonun kimin üzerine olduğu önemli değil. Önemli olan şifreleri gönderirken verdiğiniz isim. Kimliğin üzerindeki isim ile aynı olmalı.

 3. Şirin dedi ki:

  Annem ve ben birer tane magnum alıp iki ayrı telefon hattından şifrelerimizi annem kendi adına ben kendi adımıza gönderdik iki arabanın bize çıkması halinde hangimiz arabayı alırız iki arabada bize verilir mi annem 45 ben 22 yaşındayız

  • Ahmet Selman dedi ki:

   2 kardeşiniz olsa ve onlarda şifre gönderip yedeklere girse bile verirler. Bu yazdıklarınızın çekilişe katılım kurallarına aykırı bir tarafı yok zaten. Önemli olan çubukları saklamak.

 4. Eda dedi ki:

  Ben şimdi SMS ile gönderdim şifreleri beni nasıl bilgikendiricekdiniz

 5. Sefer dedi ki:

  Allah’ını seversen bana 2 Porsche gönder

 6. NEVZAT DURMUŞ dedi ki:

  Çekilişe katlırken ismimin bir harfini eksik girmişim ve bu şekilde göndermişim.eğer bana çıkarsa ki inşallah çıkar bir sorun teşkil edermi.

 7. Şevket dedi ki:

  Ücretsiz nasıl şifre ğöndeririz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İlk paragrafta belirttiğimiz gibi internet sitesi üzerinden gönderirseniz ücret alınmaz. SMS ile katılmanın tek farkı SMS için ödenen ücrettir. “Ben SMS’e para verdim, benim kazanma şansım daha çok” gibi bir durum söz konusu değildir. Mümkün olduğunca SMS ile katılım numarasını internet sitemizde paylaşmıyoruz. Çünkü boş yere SMS ücreti vermenize gerek yok.

 8. mahmut dedi ki:

  Ahmet bey merhaba. Diyelim ki aracın fiyatı çekilişin yapılacağı zamana kadar arttı. O zaman ki vergi oranı da ona göre mi hesaplanır.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır. Araç zaten alındı ve sahibini bekliyor. Araç temin edilirken vergiler vs hepsi belirlendi. Araba ister 10 katına çıksın ister bedavaya verilsin, yukarıda yazan vergi ne ise kazanmanız durumunda onu ödemekle yükümlü olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir